Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Detox očkovacích látek

22. 10. 2021 9:32

Myslíš Anču - tak jo, vždyť jo, vždyť stačí ta vlastní duchovní obroda na odstranění matrixového kovového svinstva z krve, stačí se pomodlit a dát si heřmánek, hlavně se bránit Galaktické federaci, co má ty technologie, co by doopravdy pomohly …. hlavně jim bránit ze všech sil a házet klacky pod nohy, ať se jim hlavně nepodaří ten kontakt, jasně...

Anča - Re: Re: Detox očkovacích látek

22. 10. 2021 9:48

To, že největšími nepřáteli GF bude nakonec esoterická scéna, to už je na mě poslední kapka.
Nevím, proč by se měly davy těch očkovaných zrádců, co nás ženou skrze svůj kretenismus a vlastní pohodlí do brutální totality zachraňovat. Smrt jim sluší.
Nastane událost, kdy se něco stane - asi první polovina r. 2022 - a pak už po očkovaných a jejich problémech neštěkne pes.
Esoterici je můžou milovat a léčit dotekem, klidně.
GF nepotřebují, to jsou ti špatní podle nich, tak to bude férová hra.


Kristýna - Re: Re: Re: Detox očkovacích látek

22. 10. 2021 10:42

Víte, já si myslím, že jsme si to všechno zvolili sami než jsme se sem inkarnovali...
Já hraju roli odpůrce očkování, a to že to někdo vidí jinak, je jeho svobodná volba.
Vím, že už jsme blízko cíli a probíhá teď prověrka, kdo na to má a kdo ne.
Takže si myslím, že je nejlepší se teď zaměřit na sebe, tvrdě makat, zvyšovat vibrace...
Protože, až přijde ta událost, tak se budeme muset všichni propojit a svítit o sto šest.... A bude úplně jedno, kdo je šaman, sluníčkář, vědma, druid nebo čarodějnice....

Anča - Re: Re: Re: Re: Detox očkovacích látek

22. 10. 2021 11:00

Když to někdo za vás udělá a té události pomůže, tak se to určitě stane. Takže sviťte sviťte světélka.
Zatím když se rozjede kvalitně projekt GF, tak proti tomu intenzivně vystoupí čůzy, co chtějí být na poslední chvíli zajímavý, ač o tom vědí úplný kulový a bohužel mají taky dost velký dosah, takže to hned na začátku ošklivě naruší …
Já tedy nesvítila nikdy, dokonce mě začínají lidi, co svítí (aspoň si to tak myslí) dost hnusně znechucovat.
Nevím, co má tedy přijít podle světýlek, mimozemšťani jako praktická pomoc se jim nelíbí. Já víc než na nějaký divný světlo, který nikdo nikdy neviděl, věřím na reálné věci a možnosti.
Duchovně je to děsná bída, intelektově příšernost a kultický šok je bohužel obrovská překážka. Jsem ráda, že alieni GF jsou v klidu ve své nebíčku a nemají nervy na dranc, jako my od nich tady dole.... ta chuť to vymlátit je z jejich strany určitě nulová a tudíž mají ještě prostor k dalším klidným řešením - ale zase je to tak nepálí.
Lidi odmítají přiložit ruku k dílu, myslí si, že stačí svítit, no nevím - přeju sice, aby k té jakési podivné svítící události došlo, ale protože vím, že to záleží na praktických bojovnících a já za sebe už ztrácím motivaci, mám malinko pochybnosti, jestli to půjde tak hladce. Protože klacky pod nohy od otroků … už mě to nebaví.

Ivan - Udalosti casovej osi

21. 10. 2021 22:45

Ufouni sa budu konat tak o 70 az 200 rokov.
Nenaucili ste sa spravovat spravodlivo svoju zem! Co tu ostane potomkom po nas je totalna katastrofa. Šamanizmus, GF, Aštar, volné energie - nič z toho sa v hmotnej realite zatial neudeje. Zatial je to pre mnohých nejaká vysnívaná barla na prekrivkanie problémov bez vašeho úsilia.
Počúvajte Silvu pozorne. Diel o kataklyzmatách sa chystá zhmotniť.
Silvina predpoved má stále 90% pravdepodobnosť stretu s nasou casovou osou !
Toto nas čaka konfrontovat, vedomejsi z vas to mozu pozmenit.
GF, Šeran, plejadani nam do toho uz nemôžu ani kecať ! Je to iba na nás ! Sa preberte z rozpravok !

Kristýna - Re: Udalosti casovej osi

22. 10. 2021 8:08

Dobré ráno,
ufoni se konají už teď.... Jestli si myslíte, že nic neprobíhá, tak to Vás musím vyvést z omylu...

Myslím, že ti napojení, to vnímají stejně.

Bohužel v téhle fázi je to ještě lehce "secret", ale lidi pokud tento kanál vyčistíte a napojíte se, tak zjistíte, že jde vše v rámci plánu vzestupu.

Mějte se krásně a nezapomeňte strach je jen nedostatek víry.

Anča - Re: Udalosti casovej osi

22. 10. 2021 8:23

Já myslím, že místo těchto katastrofických vizí by se mělo zapracovat na tom projektu GF, že by tomu každá paní, co chce být zajímavá a s alieny normálně v kontaktu není, mohla přestat házet klacky pod nohy, jenom kvůli tomu, aby vypadala strašně moc chytrá, jak umí lacině spekulovat. Zpracovat si kultický šok, nechat přistát GF a na dalších krocích k odstranění akutních problémů pracovat už s nimi.
Rozhodně nemám pocit, že to mám zadarmo. V době, kdy Namu říkala, že "oni" válčí proti temným silám, někde na začátku 2020, tak jsem byla ti "oni" - takže bych zakázala komukoliv, kdo taky neválčil proti temným a tzn. ví co to obnášelo a váží si výsledku, kazit projekty GF.
Jestli má plno lidí pocity viny a chce nějaký kolektivní trest, tak si to laskavě odžijte na jiné planetě a přestaňte nás táhnout do toho vašeho bahna.

Petr - Re: Udalosti casovej osi

22. 10. 2021 8:49

Kataklyzmata se naší země týkat nebudou. Nanejvíš srandičky jako to tornádo. Pro místní sice tragédie, z hlediska ČR banalita.

To ovšem neplatí pro politický kataklyzmata. Momentálně se v nemocnici snaží zlikvidovat a v politice sesadit Zemana, a nastolit tu totální zdravotní diktaturu.
Obávám se že z hlediska vesmíru je toto už jen na nas občanech, jak se s tím popasujeme a hlavně jak se dokážeme napojit na svoje duchovní průvodce a vyšší já.
Bez toho to asi nezvládneme.

Doporučuju shlédnout na kanálu Poselství stvořitele, poslední 2 poselství Panny Marie. Nevypadá to moc radostně. Bude to asi pěkný očistec.

adalgar - Kulturní uderka

22. 10. 2021 6:34

https://vk.com/video400813730_456239326

Martina - Skupina na FB

21. 10. 2021 18:28

Prosím, neviem sa dopátrať, čo sa stalo so skupinou Synchronizace 10.4. na Facebooku, bola som jej členom a zmizla.
Prepáčte mi, viem, že to sem nepatrí, ale ak mi viete povedať nejaké bližšie info, budem veľmi rada.
Vopred ďakujem.

Jana - Re: Skupina na FB

21. 10. 2021 18:45

Ano viem, riesili sme to v skupine priznaky transformace, kvanta ludi sa nato pytalo vsade, ja som sa dopatrala ze "adminky" ludi hufne po stovkach vyhadzali bez dovodu a kazdeho zablokovali, pozerala som to z druheho fb profilu ktory mam pre rodinu a skupina sa ustalila na 445 clenov , neviem o co tym zenskym islo kazdopadne silva si priala skupinu zachovat ale slecny ju oje** a nas ludi tiez . Hold zlo nikdy nespi.

Martina - Re: Re: Skupina na FB

21. 10. 2021 21:17

Ďakujem Janka, ste zlatá, že ste mi poskytli info.
Bola som medzi zakladajúcimi členmi, v skupine som sa vyjadrovala málo a ak, tak s úctou.
Ale nebudem niekde, kde nie som vítaná.
Dobre je to tak, ako to je.
Majte sa pekne a ďakujem.

Josef - Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

20. 10. 2021 23:04

Opatrnost je v této situaci na místě, bohužel mám několik signálů, že ne vše je tak růžové, jak se tváří. Heslo důvěřuj, ale prověřuj, je na místě, nic není zadarmo, to že ovládají telepatii a další , ještě neznamená, že to jsou duchovní bytosti kráčející ke světlu, které to s námi myslí dobře, za každého mluví činy, tak uvidíme. Máme sílu tvořit, máme naše duchovní učitele a božstva, a upínat se jinam, je jako nosit dříví do lesa. Mějte se krásně. Jsem pro partnerství, ne pro nové otroctví.

Anča - Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 8:08

Jo, tak to je skvělý - NWO týhle zlý bábě Namu evidentně nevadí. Neudělala pro jeho odstranění absolutně vůbec nic, kdežto my se tady několik let válíme na prahu smrti a těžkých bojů, abychom ty kurvy odstranili z informačního a vlivového pole na planetu Zemi a lidstvo, z podzemí a vyrvali jim technologie z rukou. Pomáhá nám Galaktická Federace a my jsme její bojovníci, tedy spíš bojovnice. Boj na život a na smrt, furt jednou nohou v hrobě, tisíce zrad a podrazů od temných, nemožnost ty principy, co rozhodují, někomu vysvětlit, (kdo nezažil nepochopí), šílená řežba, děsivý vypětí. Společnost nás ohrožovala, dováděla k sebevraždě.
Pak se nám to konečně podaří a situace v infopoli se vyčistí tak, aby bylo možné udělat projekt tohoto typu, protože lidi jsou nakrmený Hollywoodem a pomluvami nějakých idiotů, co GF neznají a mají o nich leda tak divný představy. Takže kdyby se objevili na nebi, půlka lidí zešílí a propukne chaos.

Že NWO střílelo paprsky smrti lidi, způsobovala na dálku zešílení, do informačního pole neustále technicky přivolávali pekelné mocnosti a HLAVNĚ NIKDY NEMĚLI ZÁJEM LIDI INFORMOVAT, ANI KONTAKTOVAT, vše dělali potají, i projekty masového ovlivňování mysli …. to je týhle bábě úplně u zadku.
Chtěli nás vyhladit, zotročit.
5G, mikrovlnná mlátička do hlavy, je všem taky u zadku a NIKDO pro jeho odstranění nehne prstem. Čas kvapí a my budeme poslouchat nějakou zlou bábu.
Na blití.

Co se ta čůza do toho motá? Měla někdy kontakty s GF, nebo GR? Místo toho chce být zajímavá, má předsudky, mimozemšťany nemá ráda a chce mít co plácat na svým kanále, tak se skrze svoje zlé myšlení spojí s nějakou galaktickou mafií.

Co ta tam naplácala nesmyslů.
Co nám dají? Jaký žrádlo a byty jak říká Namu?
Skutečná GF nám dá možnost se s nimi poradit, rozvíjet spiritualitu, novou vědu, ozdravit přírodu, změnit společnost. Poskytnou nám spirituální a vědecké poradenství.
Co chtějí?
Absolutně vůbec, abychom je poslouchali jak psi, jak to říká zlá bába.
Naopak, jestli něco GF doopravdy chce, tak to, ať už se s námi furt nemusí zabývat, ať jsme emancipovaní, soběstační, stabilizovaní, nikoho neohrožujeme, ať se postavíme jako rasa na vlastní nohy. Ať kolem nás nemusí furt lítat, protože jako s otroky Reptiliánů je s námi děsivá práce . Jejich etickou povinností je nás z toho vytáhnout a už to trvá zatraceně dlouho.
Jsme na pokraji ekologického kolapsu, otroctví a spirituální smrti - to nás jako z toho marastu vytáhne nějaká zlá bába?

Vše, co tam bába nacintala, je vize NWO a mluvila s galaktickou mafií.

Kazí dobrý projekt a doufám, že i tak se to zadaří a jednou, pokud bába nebude i trestně stíhaná, protože narušuje bezpečnostní situaci a dělá pro temný, se na nějakou blbou Namu klidně zapomene.

Ivan - Re: Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 8:39

Presne tak. Ak je tamto saman/ka tak ja som Jezis Kristus.
Ta iba par jednotlivcov hmlistu skusenost co je to saman

Anča - Re: Re: Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 8:56

Ano a taky nevěřím nikomu, kdo o sobě říká, že je "šaman" a identifikuje se mimo ČS kořeny, tzn. africké (Namu), asijské, indiánské a jiné kulty. To si jenom na něco hrajou. Pokud baba není v kontaktu s alieny už dlouhý roky, jako všichni, kdo se na této věci aktivně podílí, tak ať si na poslední chvíli dá pokoj s narušitelskou sabotážní činností.

Petr - Re: Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 10:47

GF ani jiní mimozemšťani vůči nám nemají žádné povinnosti ani morální závazky. Naopak je to vše na naší svobodné vůli každého jednotlivce.

Kromě toho, GF měla možnost tu zasáhnout celých těch 60 000 let co tu vládne temnota. Ale neudělali to.

A to peklo se bude jen stupňovat aby nás donutilo se ponořit do svojí podstaty. Ke svému nejhlubšímu já.
Bohužel, vážně tu jsme asi inkarnovaní dobrovolně, abychom měli možnost skrze to peklo projít až ke své božské podstatě. A ufoni nám to usnadňovat nebudou.

Rovněž to vypadá, že dostaneme možnost podepsat "dohodu s ďáblem" tedy že nás z toho šílenství co tu vyrobil "vysvobodí" a nabídne nám nepodmíněný příjem, zdravotní péči, zajištění jídla a střechy nad hlavu výměnou za svoji duši. Tedy že se necháme naočkovat, očipovat, přijmeme "čínský systém sociálního kreditu".

Koukněte se co se tu děje. Přesně tam to směřuje.

A jediné opravdové řešení tu asi naznačila Anael.

Anča - Re: Re: Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 11:00

Už s tebou o tom nebudu diskutovat, přestala jsem ti věřit, i jako člověku, který tomu nerozumí.
Buď lžeš záměrně, nebo jsi tak mystické dřevo, kterému intuice a kosmický zákon vynechává naprosto unikátním způsobem, že já už na to nemám sílu. Sereš mě záměrně.
V situaci, kdy lítáš po Galaxii jako "rytíři Jedi" ti bude u zadku, že někde si vypěstovali temní lidskou rasu na týrání a necháš je být, ať si trpí, jasně... víš ono to těch 60.0000 let nebo tak jednoduchoučký, jak si myslíš. Dobýval se sektor galaxie a to je válka.
Exorcisti jsou špatný, protože svoji temnotu projektují do okolí, jasně... (fakt nevím koho myslíš na PT, protože jestli sleduju 5% celkové produkce, je toho hodně)
Chvátal je špatný, jasně....

Ne, nech mě být, nemám na tebe náladu a nevěřím, že máš čisté zájmy.

Kristýna - Re: Re: Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 17:48

Petře, já smlouvu s ďáblem nepodepíšu... Už to na mě zkoušel více krát a poslala jsem ho do háje... A opravdu to čertík z krabičky nebyl....
A Ančo, Vy máte ryzí srdce bojovnice, i když nechcete o lásce ani slyšet....
Je to naše duše, tak si jí přece nedáme vzít....
Nebojovali jsme tady tisíce let, abychom se teď vzdali kvůli komfortní zóně....

Anča - Re: Re: Re: Re: Chtějí abychom se mezi sebou hádali, místo abychom na sobě duchovně pracovali

21. 10. 2021 18:55

To víte, že jo, to chce vyčisti situaci. Já se snažím zdůraznit aspekty této záležitosti, která je velice extrémní ve své podstatě. Ve vysílání SV volal nějaký pán, který podle mě právě trpěl tím kultickým šokem. Byl zmatený a furt se šíleně divil. To je právě ono - kultický šok. Si to sem přifičí nějaký blbý vesmírný turisti, a začnou si vysílat vlastní zprávy mimosmyslově, nějaké archetypální obrázky.
Kdy bude vysílání příště?
Nikdo ještě neví a Galaktická federace stále vyhodnocuje a analyzuje a další datum bude říkat zase Chvátal. Já ho nesmím vědět, mě to neříkají, protože co nevím, to nevyžvaním a moje autorita je pochybná.

A opravdu za touto možností stojí válka, na které se podílela bezelstně i Válková Silva :-)
A já to zažila taky a jsem si jistá, že autority typu Namu nebo Iša, které mají taky nějaký dosah, se spekulativními způsoby dopouští podle mě i zločinného jednání, protože nesmyslně zpochybňují velice dobře uvedený projekt, který má úžasný potenciál.
A trend "opatrně" je naprosto mimo. Do této věci člověk buď jde, nebo ne.
Neznamená to taky bezhlavě se vrhnout, ale prostě přibržďování tu není zrovna princip, který by čemukoliv kamkoliv pomohl.
Jedině Číně, kterou vidím z Namu.