Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Projekce GF ad Chvátal

21. 10. 2021 13:40

Ten mimosmyslový globální projekt Galaktické federace je moje srdcovka, neboť jsem s nimi už X let a potvrdili mi, že to je skutečně jejich projekt, to je asi znát... Nevím, jaké je k tomu stanovisko Silvy, jestli se tou věcí zabývá, nebo ne, jestli to považuje za dobrou akci, nebo ne a je mi jasné, že tu jaksi řádím na jejím webu. Tak kdyby se jí ten projekt nelíbil, nebo měla jiné informace, tak se jí omlouvám … ale ještě bych uvedla jeden podle mě dost zásadní argument.

A tím je fakt, že tyto akce jsou ohlášené, podepsané Galaktickou federací, v přesný čas, s objektivně zjistitelným obsahem s možností následné diskuze zúčastněných. Na tom obsahu jsem neviděla nic závadného.
To jaksi není styl NWO, které nic neohlašovalo, na lidi metali neohlášeně démony a jiné temné zrůdy, pekelné mocnosti a astrální agresivní zvířata, celé národy hypnotizovali a tyranizovali parapsychickými zbraněmi a na některé jednotlivce byli extrémně vysazení. A nikoho se na nic neptali, nebylo dovolání, protože to přece "neexistuje".

Zatímco v tomto případě, pokud z toho má někdo vyloženě strach, má v nejkrajnějším případě možnost si jít v daný termín naschvál zaběhat, číst si hezkou knížku, dát si na hlavu alobalovou čepici, nebo se soustředit, aby mu do hlavy neproniklo vůbec nic. To s NWO tahle možnost skutečně nebyla, protože člověk nevěděl dne, ani hodiny, kdy tyhle svině zase zaútočí.

Navíc, čas už pokročil - touto dobou je rozhodnuto. Kdyby vyhráli temní, tak mimosmyslové vnímání je blbost a ne že se jeho racionální existence dokáže hned na první pokus, žádný mimozemšťani nejsou, posmrtný život není, žádná alternativa neexistuje, protože by prostě byli mrtví. Temní byli poraženi do takové míry, že je možné dělat tento projekt v rámci informačního pole planety, tzn. je to uhlídatelné a bezpečné, že jejich informační vysílání nebude rušit žádná reptiliánská, ani iluminátská zrůda.

NWO mělo v plánu imitaci mimozemské invaze a ne dobrovolné ohlášené experimenty s mimosmyslově vnímajícími.
Já sice chápu, že v těchto věcech byl vždy strašný chaos a paranoia a pravda od lži vždy stála asi na sílu vlasu, ale tady už odmítám být tolerantní a nechat na GF házet špínu od diletantů, kteří se na válce nepodíleli a o aspektech této války nevědí vůbec nic.
Ono je snadný nic nedělat a když je hotovo,, přijít zničit těžce vydobyté výsledky a možnosti - viz bába Namu.

ludmila - Re: Projekce GF ad Chvátal

21. 10. 2021 14:11

Aničko, já to tu už psala, měla jsem velmi pěkné pocity do zhruba 19.05, pak přišla úplně jiná energie. Bydlím ve ZL kraji. Copak to nemohly využít i jiné skupiny? To, že práškovali jak utržení již dva dny před tím, se nedalo přehlédnout. Viděla jsem dvě fota mraků po působení HARPu den potom. Připusťme, že někteří jsme měli bohužel smůlu, otevřeli jsme se příliš a byli jsme vycucnuti na několik dní dopředu úplně někým jiným. Zkus se svých přátel zeptat, zda je to možné, než začneš zase posuzovat ty ostatní. Že si dám příště větší pozor, to je jisté . Těm, co si to krásně užili, to opravdu přeji a nepochybuji o tom. Jinak tě moc pozdravuji a děkuji za minulou reakci. Bylo to milé.

Anča - Re: Re: Projekce GF ad Chvátal

21. 10. 2021 14:28

Ludmilo, mám takové informace, že technicky 5G jede dál, je stále mikrovlnné a škodlivé a stále kvůli tomu práškují atd., to dělají zlořádi v našem světě. Ale informačně - tzn. jaké informace se šíří s těmi vlnami 5G, to si dokáže Galaktická federace ohlídat, minimálně v době přenosu informací.
Nejpravděpodobnější příčinou špatných prožitků při tomto vysílání je archetypální kultická náplň těch výjevů, která může špatně zareagovat s psychickým prostředím příjemce - zkrátka, že nějaký obsah je těžko stravitelný. Záleží na osobní citlivosti.
Mě to, co jsem viděla, připadalo trochu jako slabé kafíčko, ale já se rvala s příšerami a musela jsem zvládnout mnohem horší věci, mám astrologickou konstelaci na projití nejhorším psychickým humusem.
Někdo jiný, kdo je citlivější a zranitelnější, může mít i reakci, kdy se toho lekne, způsobí mu to šok, nepříjemný pocit... cílem však je, zdá se, nás provést realitami, které bychom měli zvládnout a strávit na duševní rovině. A je to mírně zatěžkávací.
Byl to první pokus, příště to může být lepší, je to dobrovolné, příště mohou být vlastní reakce zase jiné.

Petr - Re: Re: Projekce GF ad Chvátal

21. 10. 2021 18:31

Ludmila:
To mě taky napadlo, že se někteří napojili jinam, nebo byli přesměrováni. Nicméně Chvátalovi nevěřím, a nejsem sám, kdo z něj má husí kůži.

Jisté je, že kdykoliv jsem se snažil napojovat skrze meditace na vyšší světelné energie a bytosti, zejména Krista, tak vždy to byl pozitivní zážite, byť to napojení bylo třeba dost slabé. Ale nikdy se mi nestalo že bych z té meditace vyšel vyčerpaný nebo se nějak cítil nedobře.

S Kristem nic člověk nezkazí, nanejvýš se to nepovede. Ale s ufonama nebo channelingem se můžete napojit na kdejakého vesmírného prevíta, pokud nemáte opravdu pokročilé schopnosti a pročištěnou karmu.

Dáša M. - výpadek elektřiny bych brala již ode dneška......

20. 10. 2021 18:24

Dnes teda ani prodýchávaní mi nepomáhá, asi jdu bubnovat abych se uklidnila. Já vím, že mám svítit - toto prostě vím, jenže některé dny začínají být zvláštní. Osobně si dávám pozor na své myšlenky, posiluji kolem sebe vše.

jen jsem se chtěla přihlásit do mailu - a bohužel jdu přes seznam a vidím pár divných titulků...... Co to zase vymýšlejí (nečetla jsem, titulky mi stačily) . Myslím si, že bychom potřebovali vyřešit i toto, jak dlouho nás budou omezovat a dělat z nás blbce a nemocné lidi?
Myslím si, že zkoušek jsme prošli hodně, je pravda, že většina z nás (myslím celou Českou Republiku) jsme opravdu ovce. (beru to z toho co slyším buď v práci, nebo v obchodě, nebo když někde čekám)
Koukala jsem na pana Baudyše (https://www.youtube.com/watch?v=PsDFGlukfvw) prý 2 roky ještě bude trvat než někteří otevřou oči..... Ti kdo je ještě neotevřeli pochybuji, že je otevřou.
Pojďme se raději nějak napojit a to co je v novinách napsáno - že bychom změnili na nějaké super pozitivní zprávy, TV zprávy bychom mohli vypnou úplně, protože vím, že se na ně stále spoustu lidí kouká.

Petr - Re: výpadek elektřiny bych brala již ode dneška......

21. 10. 2021 11:16

To slyším ze všech stran, že je nejdůležitější udržet si vlastní energii a vibrace.
Takže to bude klíčové. Ale ne lehké.

Já už se raději přihlašuju oklikou, protože ty sračkotitulky na Seznamu mě hodně sráží dolů do beznaděje a do nízkých vibrací.

Jen ten boj budeme muset vybojovat asi každý sám za sebe. Tedy ono nejde o boj, ale spíš o vnitřní svár ega, které nám pořád předhazuje ty staré strachy a staré myšlenkové vzorce, které znemožňují napojení na vyšší já.

A je asi bohužel pravdou, že ti zcela nevědomí si budou muset projít tím peklem a utrpením. Nijak je před tím nelze uchránit. Pro ty co se rozhodli jít cestou ovce které líně přežvykují zprávy z televize a jsou zcela "v pohodě" protože v televizi jim přece skvěle radí co mají dělat, bude možné asi probuzení až na jatkách.
Ještě budeme rádi když zvládneme uchránit sebe.

Možná ani ty blízké neuchráníme. Protože prostě oni mají svobodnou vůli. A když se rozhodli jít cestou pohodlnosti a nevědomosti a tedy utrpení, tak s tím nic nenaděláme.

Jana - Samanka

21. 10. 2021 9:20

Nech uz je baba akakolvek, ja som ju par mesiacov sledovala v dobrom a nadsena, ale info zacali viac a viac nesediet, tak som dala odber na ytb prec,zrejme sa jedna ako silva zvykne hovorit o latentneho cierneho maga,cierny samanizmus, predpokladam ze otom ani sama netusi, pretoze tito ludia maju neskutocnu silu pri akejkolvek emocii, a robia to castejsie uplne nevedome, zrejme tym ako sa citila rozhodene vyslala rozne nazvyme to "zlo" na ludi ktori jej " krivdia".Latentni magovia to skutocne dokazu len myslienkou ze im bolo ublizene.Skutocne jej to nemam napriek tomu za zle.Spojila som si to z babou lebo utok demona som nezaregistrovala tak 5 rokov minimalne, az ked som narazila nanu a to mi nepride ako nahoda, mam silne ochrany a napojenie na mrtvych casto som snimi komunikovala u mna to je cez sny,obcas som sem tam odviedla dusu , telepaticke spojenia s mrtvymi pocas dna som utla to uz mi skutocne vadilo,mam bohuzial vela skusenosti i z demonmi len toto cele useba nenazyvam samanizmus, utocili na mna v minulosti fyzicky skriabali ma, silno sacali do chrbta ked som ich "pakovala" prec.Takze najprv som myslela ze ide o bezneho ducha ktory chcel len prejst, to mi neslo do hlavy akoby sa ku mne dostal, lebo ochrany robim dost silne,navyse som sa nestretla z druhym samanom, netvorim si pred nimi ochranu, nemala som nato dovod, a za dalsie mam dohodu z anjelom smrti ze ich ku mne nepusti, pretoze nechcem robit prievoznika, a skutocne to je respektovane,otvorila som portal, hovorim neboj sa mozes prejst , kukal nato ako na zazrak potom bolo vidiet jeho zdesenia ze ma strach , zrejme bol vtom zeby ho tam upalili alebo co, nevedel rozpravat obcas sa mu podaril nejaky skrekot, a ked som zistila ze sa jedna o demona chcel ma posadnut, to som razne odmietla, jeto skutocne len o rozhodnuti , nasledne neludsky skrekot a zmizol .Malo to odporne vibracie ,ako z exorcistickeho hororu,niekto druhy nemusi mat uz take stastie.

Martina - Gramatika

20. 10. 2021 0:30

Milá vědmo, sice vidíš do budoucna, ale správnost českého jazyka zrovna ne. Prosím, přestaň prznit náš jazyk a použij pravopisnou opravu nebo editora. Až budeš chtít něco pověsit, tak použij měkké i. S tvrdým to můžeš vysét leda tak do půdy. Jinak všem raketovým inženýrům zdar.

Magnuska - Re: Gramatika

20. 10. 2021 15:22

Tak v tom se neshodneme. Vždy mě více zajímalo co chce textem člověk sdělit, než jak dokonale pravopisně správně je text napsaný. Přeji hezký den s - i - nebo - y -, dle gusta.

jana - Re: Gramatika

20. 10. 2021 16:35

Milá Martino, možná nevíte, že paní Silva NENÍ českého původu, takže trochu shovívavosti je na místě. Její informace a působení jsou důležité a mimořádné, takže patlat se v nepodstatnostech je zrovna u Silvy hodně nevhodné. Pokud vám jde o správnou gramatiku,doporučuji český tisk nebo FB, tam se vyřádíte, neboť každý druhý příspěvek má hrubky nebo jiné gramatické chyby. Hezký den.

Petr - energie úplňku

20. 10. 2021 10:13

Vážení, doporučuju všem využít současné úplňkové energie, kdy je napojení na přírodu obzvlášť silné, dokud je teprve začátek podzimu a příroda je ochotná se ještě dělit o svoji energii.

Já jsem se v lese kamarádil s jedním dubem, který měl něco přes 200 let. Zažil jsem přitom něco co lze popsat jako "čištění mozkových závitů elektrickým zubním kartáčkem". Prostě pořádný průplach mozku takovou brnící energií, bylo to docela příjemné a pak jsem se cítil mírně osvěžený. A měl jsem přitom pocit že mi z nohou rostou kořeny hluboko do země.
Paráda.
Nevím přesně co znamená a proč to způsobují zrovna prastaré duby.
Nezažil jsem to poprvé, tehdy to byl ještě starší a mohutnější dub, tam to byla ale fakt síla, dostalo mě to na zbytek dne do změněného stavu vědomí.

Je to zvláštní, že duby interagují převážně s energetickými centry v hlavě. Jiné stromy fungují spíš na srdeční nebo krční čakru.

Eritree - Mentionky

18. 10. 2021 19:28

Mimozemské vysílání neděle po 21. hod.:
- Mimozemšťan na voru.
- Malý Mozart na koštěti rozjařeně rychle letí.
- Řada ubohých šedých stvoření čeká na polívku (moje asociace - Německo za krize). Ta stvoření měla tvary spíš jako duchové, nebyly úplně lidské.
- Záběr z am. filmu-kluk, holka. - Sofi Loren. - něco černého a slizkého
Když nic kloudného nepřicházelo, začala jsem k nim mluvit a říkat jim, jaký život bych si přála a aby ukončili teror. Řekla jsem si, že asi moc sledují filmy. Lanýže jsem v životě nejedla. O mém životě nic nevědí. Místo čumění na filmy by měli mít ty koule a poznat nás osobně. O půl desáté mi začalo bzučet v uchu. Poslouchala jsem. Zprávy od svých "andělů" jsem většinou dokázala dekódovat, ale toto ne. Zvuk byl vyšší a slabší než bývá. Řekla jsem si Jójó, já vím, proč nás nechcou poznat osobně. Protože žijem v energetickejch sračkách a kdyby sem vlezli, mohlo by je to pohltit a přeformátovat. Na to ale nemají koule, nejsou tak upevněni v Kristu, aby tomu odolali. A nám se bude vykládat, že je to naše chyba, že jsme málo energeticky nahoře.

K ránu jsem měla sen: Seznamovací agentura ve Wyomingu. Vypadá to tam jako v baru v noci. Baví se o tom, jestli ze seznamky neunikají osobní údaje. Chlap a holka mě vezou z té agentury s něcím mi pomoct. Našli jsme čápa u cizího auta. Čapí máma ubránila svoje mláďata před orlem. Zabila ho. Přišla přitom o jedno chodidlo. To znamená, že svoje dítě ubráním. Nechci ale přijít o nohu. O toho čápa se postarali. Ten chlap si vzal z toho auta tisícovku na úhradu nákladů. Pořád mi připadá, že pomoc od mimozemšťanů přijde až po masakru. A nebude to zadarmo.

V průběhu pondělka mi do ucha přišla otázka, jestli chci odejít. Řekla jsem ano, se synem.

P.S. V neděli dopoledne jsem si čistila energie. Vyšlo mi z toho, že Ďábel je pro Zemi "student na výměnu" (dle terminologie Deztlera), podle knížky o kabale by to mělo název ibur. Vnímám ten jev zcela negativně. Snažila jsem se to odvést, ale nepodařilo se mi to pořádně, až do večera mě bolela hlava. Tak z toho jsem byla tak rozčilená.

Petr - Re: Mentionky

19. 10. 2021 11:27

Takže nás ufoni napřed nechají zmasakrovat ilumináty a NWO a pak nám nabídnou "velkorysou pomoc" která rozhodně nebude zadarmo ?
To nevypadá na láskyplné bytosti. A dost se to podobá tomu co naciťovala šamanka Namu.

Anča - Re: Mentionky

19. 10. 2021 18:19

Já tomuhle černýmu slizu, kde se projektují šedé bytosti typu greys říkám vesmírná houba. Podle vlastních zjištění a průzkumu tohoto fenoménu jde vesměs o energetický, ale i do hmoty se projektující druh parazitické bytosti, třeba plísně, která ze všeho nejvíc, i inteligencí, připomíná houbu. V psychice vyvolává iritující pocity zejména projekcí mysli do poznaných nesympatických osob a jejich projevů, vnitřním rozčilováním se. Ve skutečnosti to není žádná mimozemská invaze, ale vesmírná houba, kterou lze skutečně poměrně snadně porazit uvědoměním si tohoto problému a nekrmením parazita vyvolanými negativními emocemi.

O této vesmírné houb jsem se dozvěděla až nedávno, kdy jsem měla čas ji bádat, tento parazitní organismus dával jakousi organickou základní desku, na které mohli řádit ilumináti, satanisti, drakoniáni, reptiliáni a jiná hnusná verbež. Když jsou tito poměrně kvalitně poraženi, tak jsem si teprve všimla této toxické energie a když jsem šla po tom, co to je, zjistila jsem, že to nemá žádnou vysokou inteligenci.
Vesmírná houba.

Petr - Re: Re: Mentionky

19. 10. 2021 18:55

Tak tady s tebou ančo například zcela souhlasím. Ačkoliv před rokem mi existence "black goo" tedy jakéhosi černého vesmírného slizu přišla přitažená za vlasy. Ale pak jsem o tom slyšel podobné věci z více zdrojů, včetně tebe a Namu.

Vlastně mám určité podezření, že tohle svinstvo očkují do lidí. Nedávno namu právě mluvila o tom, že v těch očkovaných vidí jakési černé chuchvalce s výběžky, které právě oddělují částečně duši od těla a dělají z člověka toho polozombíka, jak vidíme u očkovaných.

Co mě překvapilo, bylo to, že ta houba podle tebe není moc inteligentní. Což ale má svoji logiku, toxoplazma je taky blbý prvok či co a dokáže to ovládat chování vyšších savců.

Anča - Re: Re: Re: Mentionky

19. 10. 2021 20:22

No, to je takový divný slizký toxický organismus, který tu zbyl po válce. To snad zvládneme psychicky rozpustit. Je to parazitní organismus, na který by měly platit i rady Zelenky.
To není jako všechno, co se tu dělo, ale tahle vesmírná houba doopravdy není invaze mimozemšťanů. Spíš rakoviny a pdoobného svinstva, protože se projevuje plísněmi v hmotě a plus tedy to vyvolává toxické vnitřní duševní vnímání, kdy se projektuje nesympatie a iritace do podvědomí a vědomí - takový ten sklon se vnitřně rozčilovat s někým konkrétním nebo typem člověka, ale jsou to vlastně toxické halucinace způsobované vesmírným houbovitým energetickým organismem. Jde o to si to uvědomit a neživit houbu.

Nevím, té šamance Namu příliš nevěřím, ale viděla jsem jedno video - nicméně mluví o něčem, neví o čem, je úplně mimo. Chci tím říct, že Silva, ač s ní ve všem úplně nesouhlasím, ale ta má ponětí, o čem tahle věc je. Namu vůbec o čem je GF, její projevy se podobají mnohým vašim skeptickým úvahám vůči GF, je to úplně mimo.

Eritree - Re: Re: Re: Re: Mentionky

19. 10. 2021 20:29

Pomohli jste mi. Přišla mi krátká bolest do hlavy a pak už to bylo dobré.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Mentionky

19. 10. 2021 20:59

Víte, to může být cokoliv, i mikromrtvička. Já nechci být morbidní, ale vždy to chce zvážit i všechny pragmatické možnosti. Mohl to být samozřejmě i energetický odblokovací proces. To taky přeju. Snad bude lépe.

Eritree - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mentionky

20. 10. 2021 6:40

No myslím, že kdyby každé krátké zabolení hlavy byla mikromrtvička, tak jsme tady všichni mrtví. Prosím Vás dávejte si pozor na to, co vypouštíte. To už je jak ta magie, kdy s

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mentionky

20. 10. 2021 7:52

A co jsem vám jako udělala, jste mi připadala zmatená, nechápu, jak jsem vám mohla jakkoliv pomoct tím, co jsem napsala. Tak jsem dostala strach, že si třeba zaměňujete fyzický problém za něco jiného... tak jsem měla strach, abyste si třeba nešla lehnout a netrefil vás šlak. Ale jo, jasně, budu si dávat pozor, co vypouštím. Jsem nevěděla, že jsem vypustila až takovou nehoráznost, tak to jo pardóoon.