Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re: Re: další vyjádření

19. 10. 2021 14:34

Máš pravdu ,napojení na Zemi je to nejdůležitější, jen skrze Zemi dosáhneme vzestupu ,skrze mimozemštany né, ale mohou nám pomoci a konec konců budeme patřit do jejich společenství GF. Měli bychom chodit na silová místa a tam pracovat se Zemí a duchy předků...

zuzana - Re: další vyjádření

19. 10. 2021 15:49

https://www.youtube.com/watch?v=GRD5tCKhXlI

zuzana - Re: Re: další vyjádření

19. 10. 2021 15:59

my sme sli do lesa. ked je o nej taka rvacka a, tak si ho paradne kazdy den uzivame. dychame zhlboka, pozerame na zapad slnka do udolia, zakyvame srnkam, dotykame sa zeme a vnimame tu krasu a prezivame pocit stastia.

dakujeme Bohu - Svetlu- tam hore, za tu nadheru a za nasu schopnost to vsetko citit a vnimat.

viac naozaj v tejto chvili nepotrebujeme.

dakujeme dkujeme dakujeme a nech je to tak navzdy.

Leri - Chvátal - Diskuze nad událostí ze 2021_10_17

19. 10. 2021 16:09

https://odysee.com/@SVCS-Studio.Plzen:3/2021-10-18---J.Chv%C3%A1tal_281_Diskuze-nad-u%C3%A1lost%C3%AD-ze-2021_10_17:6
- včera již natočili na SV Plzeň povídání s Chvátalem - od 6:40min jsou odpovědi, vysvětlení kdy, co a jak a proč probíhalo v rámci Kontaktu. Prý probíhal od 19-21,15h. Odpovídá na reakce lidí, na maily. Zkraje zmniňuje, v jakém sledu se určité vjemy vysílaly. Vysvětluje bolesti hlavy, nevolnost, spánek...

PaulaT - Napojení

18. 10. 2021 8:27

Zdravím, chci se s Vámi podělím o včerejší přenos, tak nejdřív to začalo hučením v pravém uchu a horkem, následně se mi začali zrychleně promítat obrázky hlavně lesa a lesních tvorů jako medvěda, vlka, orla často to byli jen převleky různých humanoidnich bytosti, pak řada různých mimozemských bytosti, pak studna, brána řetězec lidi padající se skály, no abych řekla nemněla jsem z toho dobrý pocit, už si nepamatuji všechny obrázky, nicméně žádný hlas jsem neslyšela ale i tak jsem se jim představila a pověděla jim o sobě a mém poslání na zemi a představách jak by mohli pomoct, tak nevím jestli to fungovalo nebo jsem si to jen vsugerovala....

Anča - Re: Napojení

18. 10. 2021 8:43

Díky Paulo za sdílení zážitků - doufám, že se ještě někdo objeví s dalším svědectvím, třeba u toho Chvátala. Bylo by skvělé, kdyby se podařilo najít něco společného.
Taky jsem vnímala sérii výjevů.

MK - Re: Napojení

18. 10. 2021 9:16

Zdravím všechny. Také jsem včerejší kontakt zkusila, u mě to začalo velkým okem, které mě pozorovalo, pak se objevila tvář mladé ženy, tvář asiata, oči u nich byly ty nejdůležitější. Následovaly průlety "tunely", až jsem byla někde, kde bylo hodně kovu, velkých strojů, kovové obrovské spirály, ale nebylo to nepříjemné. Jen jsem pozorovala, jak se vše hýbá. Další výjev byla bytost, menší, s většíma špičatýma ušima, která vystupovala z nějakého plavidla. Působila klidně. Také se objevila vlákna - duhově zářící a začala všude okolo tvořit síť a tunely vesmírným prostorem. Výjevy šly fakt hodně rychle za sebou, nedokážu to všechno slovy interpretovat. Vyslala jsem aspoň od sebe signál, jakože vnímám. Ale poselství zatím z toho nevycucám. Snad až se to usadí.

Anča - Re: Re: Napojení

18. 10. 2021 10:03

Taky velice zajímavé - taky série výjevů. Taky jsem měla jeden z těch výjevů, že se z nebe snáší mimozemské lodě, nejdříve jako světla z nebe, v narážce na náboženské představy a pak se změnily na lodě, klasické létající talíře.
Ta atmosféra, kterou popisuje i Paula, je podobná, taky jsem ji tak vnímala. Pořád je naděje, že se tato komunikace bude zlepšovat a najdeme nějaké společné body, řekla bych, aspoň z toho mám takový dojem, že ty projekce byly ke stěžejním obecným tématům, které se této záležitosti a doby týkají a každá mysl přijala různé obrazy podle osobních přístupů. Ale nějaké společné rysy se objevují už teď. To je fajn.

Kristýna - Re: Re: Napojení

18. 10. 2021 14:32

Zdravím všechny,
též jsem se včera zapojila a musím říct, že u mě také začátek probíhal formou šumění v uších a pak jsem viděla oko, zatím nějaká postava humanoidniho typu a pak už jen nějaký zlatý pletenec, který mě přenášel pryč.
Jinak 2 dny předem jsem viděla ve snu 3 lodě na obloze, každá jiného typu. Ukazovaly mi, jak jim funguje maskování. Krásně se mi odhalily a pomalu se zase před mým zrakem ztratily, ale já věděla, že se nehly z místa....Měla jsem z toho úplně neutrální spíš klidný pocit... Pro mě zážitek pozitivní.

Petr; - Re: Re: Napojení

19. 10. 2021 9:23

Průlety tunely?
Možná že byla na Zemi opět aktivována intergalaktická brána a je opět možné skrze naši planetu cestovat do různých koutů galaxie.
A to je přesně důvod, proč mají o naši planetu ufíci zájem.
Asi jako o přestupní železniční uzel Břeclav, ze kterého se dostanete na Slovensko, do Rakouska, Maďarska, a který propojuje železniční síť směrem sever-jih i západ-východ.

O lidi evidentně zájem nemají, jinak by jim pomohli a nenechali by je zombifikovat zákeřnými mimozemskými technologiemi.

PaulaT - Re: Napojení

18. 10. 2021 12:04

Ještě doplním jak jsem pochopila cely ten přenos, nejednalo se podle mne o celosvětovou komunikaci potažmo sdělení jedné a totež informace všem lidem ale naopak o individuální komunikaci a zodpovezeni otázek které vás už nějakou dobu tíží, mně byl zodpovezen můj původ me kořeny čeho se mám drzet a čeho se mám vyvarovat... Jak dumyslnou technologií to mají :)

Jirka - Re: Napojení

18. 10. 2021 17:42

A nemá to být až v listopadu ? Nebo jsem to špatně pochopil já ?

Jirka - Re: Re: Napojení

18. 10. 2021 21:28

Aha, tak můj omyl...

AnGaja - Re: Napojení

18. 10. 2021 19:15

Zdravím, včera jsem se také pokoušela připojit na přenos. Vizuálně mi přišla jediná věc a to také oko velké zelené s černou štěrbinou, pak se mi ukázalo, že je to oko orla, viděla jeho hlavu. Jinak mi chodil text spíš v takových heslech jako - Kosmos je rodina, velká rodina, nejste sami, kosmos Vás vidí, za účelem oslovit lidstvo, mír, přátelství, pomoc. Představuj si blízkou budoucnost, setkání s bratry a sestrami. Země změnila dráhu, vzestup Země a lidstva. Tak asi takto jsem to zachytila .... ?? Manžel viděl medvěda, který ho honil... vizuálně shoda ve zvířatech... Jinak pocit z přenosu nic moc příjemného,hlavně jak se mi ukázalo to oko , mluva byla pomalá jaksi robotická..Jinak zítra u J. Chvátala Paralaxa má tak podat informace o přenosu....

Anča - Re: Re: Napojení

18. 10. 2021 22:03

Teď o tom mluví na SV, je to velice zajímavé a myslím, že doslova extrémně převratně důkazní. První fáze, kterou jsem zaznamenala, je skutečně série a sled archetypálních obrazů. Dojem je skutečně velice pozitivní a povzbuzující, pocity a dojmy se shodují, tzn. je to důkaz mimosmyslové výměny informací, kterou sdílí skutečně davy celosvětově zdá se.
Lidi, co volají do vysílání potvrzují dojmy dalších.
I ten chat je super.
To je převrat!
Jako radikál jsem nadšená. :-)

Jediná věc, která to celé trochu kazí, je další paranoidní teze, která se nedá rozumově vyvrátit a to, že se jedná o zkoušky globálně mocenského systému na lidském kolektivním vědomí.
Moji mimozemšťani z GF mi řekli, že tohle je jejich projekt a od začátku dimenzionální války jsem měla dvě strany - nepřátele NWO a přátelé Galaktická federace.
Takže je to podle mého pocitu skutečně mimozemský projekt z Galaktické federace, tzn. společnosti různých ras a civilizací.
Technicky a rozumově se to asi vyvrátit zatím ale nedá - taková paranoia, to je za odměnu.


Anča - Re: Re: Re: Napojení

18. 10. 2021 22:39

Ještě abychdoplnila k problému té paranoi, jestli je to Deep state nebo Galaktická federace. Minimálně v posledním týdnu pomáham na dobití 5G jako odhodlaná bojová duše, což je ale nové - propojuju 5G s vnitřními mimozemskými a vesmírnými systémy v planetě, házím si s ním, pálím to do něj, beru z něj sílu, vyzývám tu mikrovlnku, šokuju CERN, ten kolos, s tím straším ilumináty, elektricky s tím válčím proti esesákům v bunkru, prostě machruju a předvádím se, že se nějakýho blbýho 5G nebojím a že si s tím hraju. Taky jsem teda vzteklá, ale na druhou stranu toto dává smysl - kdyby 5G mlátilo lidem do hlav informace Deepstate, tak by rušily veškeré signály Galaktické federace, proto musí mít GF technologii 5G informačně pod kontrolou. Protože jsem jejich válečné tažení, tak je logické, že dále pracuju na jejich projektech.
Samozřejmě to nevyvrací obludnou hru, kterou by případně hrál Deep State, já jen, že to už je tak převrácený, že to by bylo možná už i na ty ilumináty příliš, takže pořád si myslím, že to je projekt Galaktické federace.

Petr - Re: Re: Napojení

19. 10. 2021 11:29

Zelené plazí oko s černou štěrbinou? To teda pěkně děkuju. Ještě že jsem se toho neúčastnil.
To vypadá na nějaký reptiliánský podvod.

ludmila - Re: Re: Re: Napojení

19. 10. 2021 14:00

Před sedmou večer jsem se uvelebila dobře oblečená v pohodě na dvorku, asi v 19.05h mne ovanul ledový vzduch a začala jsem mít pálivý pocit vpravo středu hrudi. První, co mne napadlo, že GF někdo to toho hodil vidle, a jak je to s tím zařízením, co bylo odvezeno z Měsíce na jeden z Jupiterových měsíců. Ještě jsem začala vzpomínat, kdeže to měli nacisté otevřenou tu hnědou destruktivní čakru, a abych náhodou nedopadla také tak. Zvedla jsem se požádala o ochranu, omluvila se GF, že snad někdy jindy, a šla raději domů, únava mne přešla až dnes. Mohlo to být lokální, proto jsou takové rozdíly ve vnímání.

adalgar - EMZÁCI

19. 10. 2021 10:21

Viděli jsme celá rodina lodě ve dne,potom i v noci. Kromě švýcara Meiera je tu ještě Američan Robertson. Jeho knihu v češtině mám mimo jiné v knihovně. https://uloz.to/file/HhF6mms5/robertson-zil-jsem-s-mimozemstany-rar#!ZGxmAmR2A2RkBQxmZzRlBGOwMGMxLwImoJ1vATSkF25cF2DlAj== Zdrojové Světlo,či Buh je dle mých zkušeností HLAVNÍ opora při správné životosprávě. Za těch 50let.co se tím zabývám již je unavujicí nadšené uvahy o vizích,světýlkách támhle,či onde. Na cenu elektřiny,či váhy jednoho buřta to nemá žádný vliv. Kdypak se vytasí ten TRUMP s vynálezy Tesly,které jeho předek.Tesluv tajemník TRUMP včas uklidil,před příchodem zločinných ropáku???

Jana - Vyjadrenie pana Chvatala

19. 10. 2021 1:16

https://odysee.com/@SVCS-Studio.Plzen:3/2021-10-18---J.Chvátal_281_Diskuze-nad-uálostí-ze-2021_10_17:6