Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Nadějeee

17. 10. 2021 19:24

Odpor je marný budete asimilováni !!! Jak pravdivá jsou to slova Kyborga ze Startreku..

Anča - Re: Nadějeee

18. 10. 2021 7:45

Včera byl ten přenos GF, nebudu to rozmazávat, co jsem všechno viděla, protože je prd platný, že já něco viděla, když ostatní ne. Jsem spíš velice zvědavá, jestli někdo něco viděl - je pravda, že prostředníci nefungují, já kupříkladu po tom masakru nejsem schopná plácat cokoliv o lásce, tak nepůsobím věrohodně a dokud lidi nebudou mít vlastní komunikaci, je to k ničemu.
Jeden z těch obrazů se jasně vztahoval k problematice očkování a co bude s těmi dobráky, jak byli tak zodpovědní vůči té společnosti, že jí stočili opět do totality a nějakých idealistů, co si užili svý, se vážně neptali, jestli tu totalitu chtějí taky.
Ten výjev byl strom, kterému uschly větve - suché větve se musí ořezat, strom omladit. Strom přežije a bude žít dál.
Co jsou ty suché větve, ať si každý domyslí sám. Hlavně to srdce. Rozum není potřeba že jo.

Tomáš - Re: Re: Nadějeee

18. 10. 2021 8:17

Já na to zapomněl zasekl jsem se u počítača ,tak doufám že zavedou pravidelné nezávislé zpravodajství , na lži v televizi se dívat nedá.. On Jarda Chvatal bude určitě informovat jak to dopadlo...

Anča - Re: Re: Re: Nadějeee

18. 10. 2021 8:41

Jo, kéž by se to povedlo, že by začala fungovat bezprostřední výměna informací, bez prostředníků.
První reakce včera byly, že lidi nic moc neviděli a hučelo jim v uších, snad se to časem zlepší.
Mě osobně už je zoufale, protože jakmile řízneš do problému a neobalíš to růžovou, hned se vyrojí plno paní, co tě upozorní na srdce a lásku … když si uvědomím, že to do mě pálilo NWO, chtělo mě dohnat k sebevraždě, nebo do blázince a ten dav byl nepřítel, protože by mě taky dohnali k sebevraždě, nebo do blázince a nebylo nikde žádné opory a pomoci a pak ten dav proočkoval budoucnost, aby nebylo možné žít … vaří se mi krev a chci ty suchý větve odříznout.
A nikdo ať mi proboha neplácá nic o lásce, odpouštění a srdíčku - chtěla bych tyhle vidět, jak by zvládli volty do palice a být jako loutka na utýrání nějakých satanistických hovad v podzemí.
Kdy dav je nepřítel - ti, za které se bojuje. Na zvracení.


Jinka - Re: Re: Re: Re: Nadějeee

18. 10. 2021 10:18

Včera kolem 15 hodiny se mi udělalo špatně od žaludku a točila se mi hlava. Od jídla to nebylo, všechno jsem jedla čerstvé. Musela jsem si jít lehnout. Nad námi byla taková vrstva chemtrailsu, že to nebyla jen normální vrstva, ale tak 4-5. Obloha absolutně nepropustná pro světlo. V 8 hodin večer mi bylo dobře. Zajímalo by mě, jestli to také tak někdo měl.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Nadějeee

18. 10. 2021 10:45

Chemtrailsové oblohy jsem si všimla, trochu svítilo Slunce, tak se všechno přízračně třpytilo, dobře známá kovová mlha. Odpoledne mi taky nebylo nijak vitálně, večer jsem měla taky dojem, že je to lepší. Bohužel je toto na denním pořádku, tak jsem tomu nepřikládala velkou váhu.

Richenza7 - Re: Re: Re: Re: Re: Nadějeee

18. 10. 2021 11:26

Přesně tak podobně jsme se cítili s manželem, hrozná únava, v 8 večer už jsem byla zase klidná a silná. Nebe bylo nad mraky krásně nasvícené. Ptochazka byla úžasná. Snažila jsem se vnímat konunikaci ale až do té 8 večer mi spíš jen hučení v hlavě.

Leri - Re: Re: Nadějeee

18. 10. 2021 12:06

Já zatím neumím vnímat kontakty apod. Trochu jsem u toho pospávala. V 19,15 jsem se probrala a na chvili se mi ukázal obrázek: něco podobné bílé skoro trojúhelníkové vojenské stihačce s neurčitou postavou před ní, a za nimi na obzoru velka oranžova planeta. Je zvláštní, že obrázek se mi ukazoval vlevo a ne přes celou plochu vidění.
Ve videu Chvátala se k tomu vyjadřují jen 2 lidi - a nic. 4 moji známí asi taky nic.

Iserina - Re: Re: Re: Nadějeee

19. 10. 2021 0:03

Ahoj,
já cítila před 18. hod. velmi slavnostní atmosféru, očekávání, asi i ohňostroje.
Obrazy: mluvící hlava vyčuhující z bažiny (pomalovaná jako kandidát Franz) rozverně povídala spoustu věcí, rychle. Pak rychlá hudba tat tat tat tat tat ... Ještě něco a pak jsem usnula.

Ivan - Drzte svetlo !

18. 10. 2021 19:30

Vydrzat ! Este to bude velmi tazke. Prichadzaju roky na ktore sme sa veky pripravovali. Bude to este velmi tazke - ale tentokrat mame stastie - posun sa udeje s nami.
Potom - su nachystane jeden/dva scenare o ktorych nevedia ani citlivci, nikto nevie ktory scenar sa spusti a vykona.
Drzte svetlo ! Prichadzaju velmi tazke mesiace - neklesajte do depresie ! Toto je to co nas roztriedi.
Moze to trvat hodiny, moze to trvat roky....

Drzte svetlo! Konajte ludsky. Ak neviete co urobit - nerobte nic!

Ak ste smutni alebo sa dostavate do depresie - uvedomte si ze tato doba je Vrchol Vasho Ducha v hmote - nic podobne uz nikdy
neprezijete - prisli sme sem vykonat to co sa ide udiat !!!

Drzte svetlo !

Jirka - Sundog

18. 10. 2021 17:59

Dnes byl odpoledne v Praze a okolí krásně vidět ("duha" okolo slunce) a byl "krásně" chemickej. Tak třeba zas pár dalších lidí pochopí, že to na obloze nejsou normální mraky :) Dnes to bylo fakt do očí bijící.

Svatava - Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

14. 10. 2021 15:22

Škoda že ten výpadek elektřiny neproběhl už teď celý týden před volbami - bez TV hypnózy a masáže by mnozí lidé měli čas i přemýšlet a snad by si zvolili lépe. K mému velkému zklamání je většina lidí v ČR stále ovládána strachem natolik, že volili proto, co nechtějí, a ne proto, co chtějí, a tak všechny antikampaně padly na úrodnou půdu a jako národ jsme stále pod stejným pantoflem, který po nás bude šlapat a všechny nezmanipulovatelné bede chtít neúprosně zadupat. Opravdu jsem si ze srdce přála, abychom byli prvním národem v Evropě, který se po tolika desetiletích až staletích konečně vymaní z cizích nadvlád a neskočí opět do nastražených pastí, že budeme inspirovat celý svět tím, jak si dokážeme systém transformovat zevnitř a vše škodící v něm rozložit, opět zavést něco jako državu, kde je svoboda spojena se zodpovědností, každý se stará o svou rodinu a místo, kde žije, občiny jsou samosprávné, každý si zvelebuje to své a nikdo se nes.re do cizí vesnice (natož pak státu) s tím, jak to tam mají mít... ale asi si ještě všichni musíme sáhnout až na to opravdové dno a pocítit i ten hmotný nedostatek, abychom se mohli všichni odrazit najednou a byla to větší tvořivá síla, aby se musel rozhodnout opravdu každý sám za sebe, neboť mnozí ještě tvrdě spí a nevidí, kam jsou vedeni - zapomněli nedávnou minulost a ztratili nadhled, čímž nedohlédnou, kam je směřují jejich vlastní rozhodnutí, a v tomto nevědomí minulosti i budoucnosti jsou ztraceni i v přítomnosti. Nevěřila bych tomu, kdybych to neviděla kolem sebe, tolik tápajících lidí... Bude to velká zkouška a ti, kteří se ještě nerozhodli, budou muset a my, kteří už se rozhodli, budeme muset trpělivě čekat a odolávat, ukazovat cestu bloudícím, ale obětovat se za ně nemůžeme - je to někdy těžké, ale pokud budou i nadále následovat tu pomyslnou mrkev a my půjdeme vedle nich příliš dlouho, ztratíme svou vlastní cestu a jim stejně nepomůžeme

Anča - Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

14. 10. 2021 16:29

Ty volby jsou zfalšovaný - ty výsledky nejsou skutečné. Je to sprostota, nic víc. Doporučuju se tím až tak netrápit a neodsuzovat kvli tomu vlastní národ až na kost. To jsou demotivační taktiky NWO, abychom začali nenávidět vlastní lidi víc, než je to nutné.

Petr - Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 7:31

Bohužel Ančo, volby nejsou zfalšované. Jejich výsledek plně odpovídá "kampani Antibabiš" kterou tu 6 let vedou média. A tak naprogramovaní lidi-roboti zvolili přesně toho Antibabiše kterého jim pak následně předhodili. Protože ta koalice Spolu neměla vůbec žádný reálný program, jen program antibabiš a dohody jak si pak mezi sebou rozdělí koryta.

Nevím jestli žiješ někde v chaloupce na muří nožce uprostřed lesa, ale pokud chodíš mezi lidi, tak jsi si musela všimnout jak jsou ti zarouškovanci totálně zdebilizovaní. Už nevykazují ani náznak logického myšlení, natož pak selský rozum, který jim odešel jako první.
To se začneš bavit s relativně rozumně vypadajícím člověkem, třeba maminou s malýma dětma, a zjistíš že má taky vymeteno a není schopná racionálně posoudit situaci, jen jede podle programu z médií.

Který příčetný člověk kterému zbyla ještě špetka rozumu nebo aspoň kousek rodičovských instinktů, by dusil svoje dítě rouškou?

Anča - Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 9:52

Já jsem vůči lidem měla tento pocit vždycky, proto jsem vůči nim zanevřela daleko dřív, než ty. Tím mám jistou výhodu, kterou jsem uplatnila i při mimozemské válce o tento svět. Že mi to netrhá žíly, kdyby se jim něco stalo. Jsem v tomto velice cynická. Jde o přežití lidstva jako druhu a jde to podle kosmického zákona.
Také jsem si všimla jisté změny v chování očkovaných, jakoby duševně zmizeli mi přijde. Taky to podle mě odpovídá psychickému efektu očkování. Kdo se nechal očkovat, rozhodl se, že neuvěří konspiracím. Celá esoterická a konspirační alternativa se vymezila proti očkování a nebylo to nic tajného. Dále jsou ochotní o očkování bádat pouze neočkovaní. Očkovaní logicky nechtějí slyšet nic o 5G a matrixových fantomech ve vakcínách. Takže ten dav se stal bohužel jasně se vyhraňujícícm proti veškerým těmto buřičským aktivitám proti stávajícímu zrůdnému totalitnímu systému. A znormalizoval.
Války se nyní vedou o 5G informační vysílání, náplň, která se přenáší s těmi drásavými frekvencemi mirkovln. Zdá se, že to jde velice dobře. Jistě je zájem všech, aby davy očkovaných nešly tupě jako síla stáda rovnou do totality. Jenže už se ve vládě usazuje nějaká svině, co na první pohled vypadá jako had, takže se máme asi na co těšit.
A od Galaktické federace mám, že výsledky zfalšované jsou. Já tomu moc nevěřím, tomu výsledku, je nepřirozený.

Petr - Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 10:45

Já tedy musím přiznat že ti co se nechali očkovat dobrovolně, mi duševně zmizelí přišli už pár let před tím. Prostě si nechali vymýt mozek, a to že zcela uvěřili systému a šli se očkovat, je už jen důsledek.
Pozoroval jsem určitý duchovní úpadek u těchto lidí, docela dlouho předtím. Možná že je to důsledek těch reptiliánských zářičů.
Jenže, jak to že jsem si zdravý rozum uchoval já ?

Nejhůř na tom byli ti, co šli do důchodu a jejich jediný kontakt s okolní realitu byla televize.
Jinak je to s těmi co do toho očkování nešli úplně dobrovolně. Třeba vysoká hypotéka, strach o udržení lukrativního zaměstnánání, nátlak šéfa... nebo ti které nechtěli pustit do nemocnice či do domova důchodců za příbuznými.

ps: doporučuju shlédnout poslední Poselství stvořitele. Naše budoucnost dalších 5 let nevypadá dobře.

Ono tedy z vesmírného hlediska si ty dráby a psychopaty na dalších 5 let si lidstvo smým strachem a otrockou mentalitou vykoledovalo samo. Jenže vysvětluj něco pološíleným zarouškovaným strachy zesraným ovcím, které už nejsou schopné logicky uvažovat.
Ikdyž, je možné že vlastně ani nechtějí uvažovat, protože to na co by přišli, by je k smrti vyděsilo.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 14:09

V tomhle jsem klidně i zlá - říkám si, blbečci, víte, že mikrovlnné záření škodí zdraví, víte. Přesto je mikrovlnné záření 5G údajně neškodné a vy to žerete. Víte, že existují mimozemšťani? To dá rozum. Viděly je miliony lidí? Viděly. Když tam tedy jsou, nebylo by lepší se s nimi dorozumět? Bylo. Přesto tato myšlenka většině lidem hrozně moc vadí, alespoň soudě podle vlastních zkušeností. Nebo - nepřipadá vám divné a nevyděsí vás, že na rameni drží magnet a že se diskuze kolem covid vakcíny nepřipouští? Ne?
Proč takové lidi chránit? Nezaslouží si svobodu. A nechci to říkat opravdu hnusně a otřesně, ale ...
Dav rozhoduje - co chce dav. Pokud je dav v koridoru a nemyslí, pokud vede koridor doprava, jdou doprava, pokud doleva, tak doleva, pokud do p*ele, tak do pr... Tak pokud ubudou, alternativa se stane davem a dav rozhoduje.
Pokud dosavadnímu davu nevadí NWO, je potřeba něco udělat s tím davem.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 20:27

Podstatné není co si dav zaslouží a co nikoliv. Podstatné je, že my jsme součástí tohoto davu coby Homo sapiens a obýváme společný prostor na této planetě, ať se nám to líbí nebo ne.
Ty ezo představy jak se sluníčkáři odvibrují do 5D a to co se tu děje okolo se jich vůbec nebude týkat, jsou zoufale naivní.

Zatím nevidím jediný způsob jak se vyhnout důsledkům toho co se okolo děje.
Ty ezo sluníčka se budou divit až jim přijde účet za elektřinu a topení zdražený na 300%. To je za rok topení plynem klidně 60 000 navíc. Elektřina pro běžnou domácnost 24 000 navíc.
Máte na to platit měsíčně 7 000 navíc, vážení?

Dnes jsem viděl v obchodě česká rajčata za 200/kg. To už se blíží ceně hovězího masa. Měli tam i levnější rajčata 100/kg poněkud nahnilá, nikdo je nekupoval.

Doufám že to řešení Anael skrze srdeční čakru bude fungovat. Tedy průserům se nevyhneme, ale díky tomu jimi nějak probruslíme a vyvázneme živí, možná i zdraví.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 21:29

No jo, co naděláš, třeba tě něco napadne, nebo třeba vyjde ten pokus GF informovat lidi vlastními cestami bez prostředníků, nalít jim do žil víc dobré vize, že cesta ven je. Mě přijde ta možnost vždycky zoufale na dosah ruky a děsně mě irituje, že je to tak nemožné kvůli myšlení a jednání těch davů. Ve svém příběhu jsem odškrtla očkované lidi, jako zombies, se kterými se už nedá počítat jako s budoucími lidmi, kteří cokoliv dobrého podpoří. Ulevilo se mi, přestala jsem táhnout zbytečnou zátěž a poznala, jak obrovskou sílu máme, jak na nás ti temní prostě nemůžou, jak jsou bez šancí. Když nejsme zatěžkaní těžkým tupým davem. Přestala jsem je v mysli táhnout sebou a je mi lépe. Přestala jsem s nimi do budoucna počítat, nevěřím v jejich dlouhodobé přežití.
Helena Heclová má na PT pořad, řekla v něm zajímavou myšlenku:
Že NWO nějakou dobu bude, že je to Biblický jev a my si to musíme odžít, že je to zkušenost, kterou musíme získat.
S tímto právě nesouhlasím - domnívám se, že Bibli by už někdo mohl pomyslně spálit, tuhle špatnou programovací nestvůru. Ta stojí za současným vývojem, nemusíme naplnit každou kravinu, kterou někdo vyblouznil kdesi dávno v deliriu.
Pokud je tato myšlenka pravda, tak já nevím, co víc je ještě NWO, než když ti banda nějakých satanistických strejců v podzemí práskne volty do hlavy a ty musíš po boku s mimozemšťany GF bojovat o svět a jeho vývoj.
Maximálně se bude stupňovat 5G teror, to jo a covid nátlaky a finanční nátlaky. Ale nevěřím v tu verzi, že všechny donutí se oočkovat, stát se robůtkem a přeběhnout na jejich technicistní model společnosti, věřím, že očkovaní začnou umírat a GF se podaří zrealizovat projekt na kontakt s lidstvem - to vše do 2025.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

17. 10. 2021 9:43

Ono je to Ančo docela logické, možná že až budou lidi o hladu mrznout v nevytopených bytech, tak se jich řada ještě probudí. Potud je to dobrý "plán".
Jenže, to by museli v podstatě zlikvidovat všechny štvavé vysílačky jako je ČT, ČRo, Nova, PrimaCNN a odpálit všechny servery typu seznam, aktuálně atd. Protože tam jim zase "vysvětlí" že za to všechno může Putin a Covid kašílek.
Vlastně dodnes nechápu jak žada inteligentních lidí mohla tak brutálně zblbnout. Řekl bych že dělníci apod. tuší mnohem víc, intuitivně cí co je to za habadůru. Ale semlelo je to a oni nemůžou nic dělat.
Zatímco vysokoškoláci a středoškolský úřednický dav je úplně debilizovaný, přitom oni by s tím mohli něco udělat na rozdíl od prodavačky v tescu. Ale neudělají. Zvlášť doktorští šmejdi v tom jsou ponoření až po uši a sami se na tom svinstvu aktivně podílí.

Helena Heclová má ze svéh pohledu pravdu. Ty biblické sračky jsou tisíciletá karmická zátež. A ta se musí vyčistit. A jak jinak to vyčistit, když většina lidí je tupých? Tak si to holt musí odžit.
Já třeba zcela jasně pozoruju, jak se nám tu čistí období pobělohorského útlaku, a období pádu atlantidy. Tak holt se musí vyčistit i to zatracené křesťanství, islám, judaizmus. Všechen biblický odpad.

Pro nás, co jsme z větší části vědomí pak zbývá jen vyřešit, jak skrze to projít bez větší úhony. Protože druhá strana mince je ta, že kdo si to jednou prožil a pochopil, ten si to podruhé nemusí odžívat, spolu s těmi tupějšími.
Jenž, jak to udělat?
To by fakt chtělo chaloupku v lese na muří nožce, a jednou za 3 roky odtut vylézt a podívat se jestli "civilizace" ještě stojí, nebo jestli už je čistý vzduch a prach na bojišti se usadil.

Nevím jak to děláš ty, Ančo, ale mě se ty zombíky pořád nedaří setřást. Pořád jsem na systému z větší části závislý.
Ale mám uvnitř takový pocit, že skutečně sebou vláčím něco čeho bych se měl zbavit.