Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ivo - Re: výpadek

12. 10. 2021 8:15

celá distribuční síť je ovládáná dálkově přes PC,takže není žáden problém cokoli vypnout,stačí odchozí vedení z jednotlivých elektráren a je to potmě.

Tomáš - Re: Re: výpadek

15. 10. 2021 8:26

El. distribuční sít řídí dispečink přes PC dálkově ,ale je možné i ruční místní ovládání v případě poruch či výpadku PC stejně to májí i vodárny kde jsem dělal..

ivo - Re: Re: Re: výpadek

15. 10. 2021 12:42

Dálkové ovládání rozvoden jsem léta montoval,takže dobře vím co a jak.Vyšší inteligenci snad nedělá problém to utnout,jak klekne pár větších rozvoden tak zatížením padne i zbytek.Odpojení každé kobky (vývodu) je nastaveno dle důležitosti na několik stupňů a už to jede.Navíc existují nějaké blokovací podmíky,které když nejsou splněny,
tak si obsluha místně moc neškrtne.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: výpadek

15. 10. 2021 22:34

No necháme se překvapit ,ale vidím to na přírodní záležitost.. Nejpravděpodobněji sluneční vítr - plasma při oslaveném magnetickém poli Země se dostane do atmosféry ta se stane vodivější a neizolovaná el. vedení vvn a vn se zkratují a bude se muset pár dnů čekat až opět zesílí mag. pole Země a začne nás znovu chránit před slunečním větrem - efekt polární záře. Ovšem možná by dočasné oslabení mag. pole mohlo být umělé způsobeno Cernem nebo skalárními zbraněmi, teda nejhorší varianta že by došlo k přepolovani země ,ale to by bylo mnohem horší než jen výpadek proudu...

Petr - Great reset a výpadky proudu

16. 10. 2021 10:53

Taky si uvědom, že ten "Great reset" a přechod populace na středověkkou životní úroveň, kdy se počítalo s masivním vymíráním, měli už v plánu ilumináti.
Likvidace automobilizmu a likvidace rozvodné elektrické sítě byla v jejich plánu.
Už roky nám všude vnucují každou pitomost na baterky. Od ručního nářadí až po kola a auta.
Co se asi stane, když ty baterky za 5-8 let odejdou a Číňan nedodá nové nebo na ně nebudeme mít?

Návrat do středověku.

Petr-2 - Re: výpadek

14. 10. 2021 13:55

V roce 2019 asi 15 června byl rozsáhlý výpadek proudu v Argentině a Urugvaji.

https://www.lidovky.cz/svet/blackout-v-jizni-americe-rozsahly-vypadek-elektrickeho-proudu-se-dotkl-temer-50-milionu-lidi.A190616_154555_ln_zahranici_ele
A trochu konspirace:
https://aeronet.cz/news/zkusebni-kyberneticky-uder-ponoril-argentinu-a-uruguay-do-tmy-vypadek-elektriny-postihl-temer-50-milionu-lidi-americky-list-the-new-york-times-o-tom-informoval-v-predstihu-nekolika-hodin/

Také si myslím že k blackoutu nedojde, ale nevím jaké mocní mají s námi úmysly. Množství větrných a solárních elektráren by mohl výpadek proudu pokrýt aspoň co se týče zajištění základních potřeb jako jsou dodávky tepla, vody, plynu. No, uvidíme. Určitě je dobré s touto možností počítat.

Leri - Re: výpadek

15. 10. 2021 10:56

Přeji si, aby výpadek jen tak hned nebyl, protože ustát názory manžela bude pro mě moc těžké, který těmto možnostem vůbec nevěří. Prý dělám osudu, když mám nějaké jídlo do zásoby. Dnes jsem měla konflikt, že chci, aby pokácený stromek nelikvidoval, ale kmen nechal doma do krbových kamen (moc je teď nepoužíváme). Kdysi mi odmítl koupit minerálky do zásoby i více toal papíru. Prý to na nic nepotřebujeme, žádný výpadek nebude, jen straším a dělám ostudu. uff. Naštěstí bydlíme v domku s mini pozemkem, což není tak špatné, ale v krajském městě. Vím, že to není váš problém, ale můj, přesto jsem ráda, že jsem to sem mohla napsat.

Zuzana T. - Re: Re: výpadek

17. 10. 2021 11:04

Nejste v tom sama :). Chápu tu frustraci. Taky mi doma nevěří, jen jsem o tom mluvila před rokem, tak se připravuji zavařováním, úroda dýní, mrkve, cukety, řepy, co bylo a je, záhonky osazím na jaro. Lze určitá semínka sázet do země i v listopadu. Rad od zkušených zahrádkářů je na netu dost.

Včera jsme s dětmi našli studánku v lese. Byla to výprava - hledáme studánku, v našem lese jsou tři, ale jen jedna pitná, chutnala skvěle. Na webu estudanky.eu je seznam pro celou republiku. Už ani nevím, na kterých stránkách jsem na tento odkaz narazila, je to už dlouho.

Petr - Re: Re: výpadek

17. 10. 2021 14:07

Tak to bych chtěl vidět kdybyste přitáhla domů elektrocentrálu, solární panel a objednala pár metráků uhlí :-)))
Znám lidi co mají zásoby topiva na 2-3 roky.

A teď se to ukazuje jako prozřetelné jednání.

Tomáš - komunikace přes portál

11. 10. 2021 22:53

Jsem Aštar Šaran velitel mezigalaktické flotily Plejádanů je tu semnou i Ptach. Jsou mezi vámi Reptiliané, snaží se zmocnit celé planety jsou maskovaní jako lidé, pokoušíme se je zastavit. Nyní řešíme mezigalaktický problém jsou tu i Arkturiani ,nemohu komunikovat ,Jak mi budete moci pomoci řeknu..
https://www.youtube.com/watch?v=bbviuR47mqc

zuzana - Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 17:35

ked sa v tom videu zacal ozyvat ten hlas, mojich 5 psov, co tu kludne driemali na kozusine pri krbe vyskocilo a zacalo strasne nervozne stekat a zavijat. akoby nas niekto ohrozoval. este som ich takych znepokojench nevidela. musela som video hned vypnut. toto nerobia, aniked ide v noci banda opilcov po ulici a my mame otvorene okno.

dvaja z nich pritom noc co noc kukaju na blikotavu oblohu a vrtia chvostom, pozoruju lietadla a ine vznasace a rovnako privetivi su k duchom u nas doma.

Petr - Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 20:54

Aštar přece nevelí Plejáďanům. Ty by se nenechali komandovat od takového zeleného mozka :-)))
Tyhle zprávy bych bral s rezervou. Hodně velkou. Šíří se tu mraky dezinformací, zejména z anglosaského prostředí.

Radši sem hoď nějaké vlastní poznatky, než tyhle vesmírné fake news.

Tomáš - Re: Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 21:47

O Aštarovi informuje Silva a toto je druhý zdroj, co píše Zuzka je hodně znepokojivé..

Petr - Re: Re: Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 22:47

To může znamenat cokoliv. Třeba cítili že to nafixlovali reptíci nebo podobná havěť. Vysílání Aštara by nemělo nést negativní vibrace, ni?

Anča - Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 8:35

Silva tomu svému Aštarovi věří, ale celkově je pověst tohoto mimozemšťana pochybná, myslím, že tady v Čechách skrze Ivo Bendu a channeling způsobil vrásky mnoha lidem.
Já mám od GF, že je na něm něco špatně, úplně přesně tomu nerozumím, ale vypadá to, že je to v podstatě na GF poněkud nezávislá a odtržená skupina mimozemšťanů, trochu desperados, které nebaví dodržovat kosmologické stanovy GF, prostě takoví rebelové, jednají na vlastní pěst. Z toho potom plynou třeba i ty podrazy typu "nachystejte kufry, zítra přiletí flotila a odveze vás", kterými se Aštar u nás proslavil.
GF má taktiku, že tě radši nechá uvztekat se a uvzdorovat, ale na nebi se ti objeví, až když smějí a vyfotit si je můžeš taky, až když mají jistotu, že vyhrajou, že jednou nebudou muset odtáhnout a nechají tě tady s fotkou a pocitem, že vůbec nic nechápeš. Jsou na důkazy a velké sliby a hurá akce velice opatrní, je znát, že celá věc má vlastní politické a válečné pozadí a jednotlivec musí ustoupit mnohokrát vyšším zájmům. Proto neslibují žádné takové akce a neženou se hned do velkých show na nebi a velkých důkazů, právě s ohledem na mysli svých médií. Dlouho si udržovali otevřené i možnosti, že se budou muset stáhnout a mysli médií opustit - proto i mě nechávali dlouho bez sebemenšího důkazu, pro případ, že by se toto stalo, abych si případně mohla kdyžtak myslet, že jsem se prostě zbláznila a měla tak možnost se zastabilizovat v normálním životě. Zdá se, že však tato možnost padla, proto se mi podařilo někdy na začátku tohoto roku i nějaké foto důkazy, že to, co vidím, nejsou halucinace a když vím, že jsou to vyfocené "světlušky", které zapozovaly při telepatické domluvě, tak už si nemůžu myslet, že jsem jenom blázen.
Beru to tedy tak, že věci se daří a prohra už nehrozí a věci dopadnou dobře, i při vší té náročnosti.
A tak se snad jednou dozvíme, i kdo je ten slavný Aštar.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 8:53

Já to mám s ufony asi takto. Chcete nám pomoct? Fajn.
Chcete tu poletovat okolo a jen očumovat jako japonští turisti orloj? Případně si tu nějak galakticky politikařit?
Tak táhněte do pr...

Mě připadá krajně podivné, že v podstatě ani vybraní jedinci se kterými se zkontaktovali blíže, nejsou schopní přinést nějaký hmatatelný důkaz o jejich existenci.

Přitom tohle odhalení, že nejsme ve vesmáru sami, případně že tu nejsou jen zlí alieni a vetřelci, by přivodilo pád tohodle iluminátského bordelu ve kterém žijem.

Vždyť to byla nejzásadnější manipulace kterou nás oblbli, že existuje jen ten jejich satanský pánbíček, a hvězdy jsou jen jakési jeho lucerničky.

Prostě to vůbec nedává smysl, co se děje, respektive neděje.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 9:52

Hodněkrát jsem se to pokoušela popsat, co v tom hrálo roli. Bylo to těžký, byla to válka, náš svět byl svíraný nadgalaktickým zlem a GF nebyla v situaci, kdy by je lehkým gestem mohla zničit, ještě v r. 2020 byli velice opatrní, protože hrozilo, co hrozilo.
Je to běh na dlouhou trať, obyčejná lidská psychická media mohou zprostředkovat informace pro obyčejné lidi, vše ostatní je podzemní utajená vojenská činnost. Všechny strany neustále vyvíjí aktivity pro své zájmy.
Lidi mají k mimozemšťanům negativní vztah, buď si je představují jako zrůdy z Hollywoodských filmů, nebo mají vůči nim vztek, jako ty, není to lehké, lidi si představují, jak to zvládnou sami, což považuju za naivní blouznění. Protože nikdo proti těm iluminátským kurvám není schopen zakročit a naivní esoterické subkultury jsou pro tyhle agresory nebezpečné asi jako kuřátko pro leoparda. A jestli se hodlají duchaři nastěhovat do lesa a pěstovat si tam pšenici, je těmto úplně jedno.
Takže se alieny snažím pochopit, jejich přístupy a jsem ráda, že tu jsou a snažím se vyvíjet činnost ve spolupráci s nimi. Jsem přesvědčená, že nezodpovědností rozhodně netrpí, alespoň ti alieni GF, věci jsou složité, tak jako život sám.
Jednoznačné důkazy poskytnout nemůžou, protože lidi na ně nejsou připravení, ani ta esoterická subkultura. Je to vidět tady, kde je vůči mimozemšťanům poměrně silný odpor a to jsou debaty pod články psychického media Silvy, která spolupracuje s alieny.
Myslím, že termín vesmírní turisti už byste si mohli i někam strčit, už mě to i irituje popravdě :-) Prostě žádný vesmírní turisti tu nejsou a neoperují. Nejsme ZOO, jsme v přísném režimu, kdy se tu děje velice experimentální operace, bez níž bychom prostě skončili, neměli bychom šanci, žádný vesmírný turista si tu neškrtne.
Uvidíme, jak dlouho vše bude ještě trvat, další vývoj snad poskytne lepší a jasnější vidění.

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 10:32

Myslím, že je v tom ještě něco jiného. Když lidi monitorují, můžou se o ně starat. Mně tady pravidelně lítá nízko jedna loď jednou za měsíc, po 14 dnech od loňska. Zdá se mít vlastní zájmy, ale taky mi to tady může čistit od špatných energií. Výrazně bliká červeně a jednou byla zcela hmotná šedá placka osvětlená na konci. Už ji znám. Mezi mou vesnicí a městem je obzor a jezdí vždy po tom obzoru, a pak buď dozadu nebo dopředu, vždy stejná dráha. Mám k nim pozitivní vztah. Různě se trénuju a oni jsou prostě telepati.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

14. 10. 2021 12:10

To je zajímavé, každých 14 dnů se opakuje to stejné. Snad se Evi dozvíš jednou, co to je.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

14. 10. 2021 11:30

Právěže si připadám jako v nějakém ufoním zoo. Chápu že nekontaktují běžné lidi nebo mě, ale že nechávají v nejistotě lidi jako jsi ty nebo Silva, to už je divné. A rozhodně tohle nepřispívá k lepšímu ufonímu PR.

Nechápu proč se tu aspoň neukážou felini. Z ras s hladkou kůží, obří hlavou a očima bez duhovky bych asi taky měl bláto na hřišti.
Ale myslím že kdyby lidi viděli třeba hrající si kočkovité felíňata, tak by se samou rozněžnělostí a roztomilostí rozplynuli.
Blue avians by taky mohli snést. Zvlášť češi jsou takoví zvířátkofilové.

Nediv se pak že lidi jsou skeptičtí. Já mam třeba z relativně seriózního zdroje, že galaktická federace je výmysl. Přičemž další seriozní zdroje o GF zasvěceně mluví. Tak se v tom pak vyznej. P.Chobot o tom zase mluví úplně jinak, a zda se že je taky v určité nejistotě.

Já tě Ančo o ničem nepřesvědčuju, jen se snažím ukázat, že lidi k té skepsi mají hromadu poměrně racionálních důvodů. To je pořád 4D, 5D, ufoni sem, andělé tam. A ve hmotném světě se zdá že vše jde do totálních sraček. Bill "doktor Smrt" Gates a ta jeho banda pořád valí vakcinační agendu, přitom měl být apoň 5x zatčený a 2x popravený, podle ufo zdrojů.

Uvědom si to, že průměrný člověk má o existenci ufonů a GF zhruba tolik důkazů jako o existenci Yetiho nebo lochneské příšery, a to se týká i většiny zdejšího čtenářstva.
Bohužel nemůže zcela vyloučit, že jde o podvod a manipulaci iluminátů, kteří se nás spoléháním na ufony snaží udržet v pasivitě a nečinnosti.
"Great reset" zdá se, jim zatím šlape jako hodinky.