Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

14. 10. 2021 19:58

Máš pravdu co se týká těch ovcoidů omotaných rouškama.... když je zahlidnu, tak. nevim jestli zuřit, zvracet nebo brečet...je to už vysilující a pořád se to táhne a zatím žádný konstruktivum nevidím i když bych chtěla...co se seniorů týká, tak taky souhlas...

jarulinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

14. 10. 2021 20:59

Máš pravdu Petře taky to tak cítím a vnímám. Ovcoidi s hadrem na tlamě a dobrovolně x krát testování a teď už i očkovaní si hrají na pány světa. Je mi na nic, ale stále doufám, že se musí něco stát a to v tom konstruktivním smyslu. Proč bychom jako duše si vybrali pobyt tady na Zemi. Jestli toto má být jak se někde na webech píše naše posunutí nebo sebezdokonalení, tak teda děkuji nechci.

Jinka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

16. 10. 2021 14:23

Stála jsem na zastávce s paní, která měla respirátor. Začala jsem se s ní bavit a říkám jí, že chodím už asi 2 měsíce v obchodě bez roušky, je tam takových lidí 20-30 %, nikdo mi nic neřekne. Její odpověď byla a to se může? Na ti jsem jí odpověděla, že někdo musí začít, jinak budeme zarouškovaní do smrti. A ještě dříve jsem zase s jednou paní v respirátoru, to bylo tehdy hodně přísné. Bylo mi jí líto, tak jsem jí ukázala, že se dá respirátor zespodu ohnout nad nos a volně dýchat. Mám to nasazené až pod očima a přitom se nedusím. Snaživci hlídají, aby nebyl volný nos. A obdivovala jsem nějakou manažerku celou v černém kolem 25, jak s respirátorem sedí celou dobu a ještě se mobilem fotí. Oni zatím nemají problémy, ale ty na sebe nenechají dlouho čekat.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 10:03

Také nevím co si mám o Aštarovi myslet, někdo říká že se polepšil a napravuje si karmu.. Uvidíme co o něm řekne rasa Ebe kterou je Ivana Podhrádská kontaktérkou, jistě se jich bude ptát. Jinak v minulosti o něm Petr Chobot který byl dotazován na Aštara řekl že jde o arijskou rasu odpadlíků pracujících pro reptiliany společně se šediváky a varoval lidi aby mu nevěřili a nenechali se případně evakuovat že by skončili jako otroci..

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 10:18

Moc si přeju, abychom se jednou měli možnost dozvědět jasnou racionální pravdu, o co jde. Bohužel v současnosti neexistuje na zemi žádná struktura, která by měla jasno a věc držela v rukách. Ani armádní struktury nevědí všechno, kouzelníci taky ne … všichni vědí jenom něco, část té kompaktní informace.
Musí se vyjasnit, vyčasit a odmysteriozovat, aby vzniklo jasné vědomí a chtění.

zuzana - Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 12:50

je mozne, ze niekto-clovek vytvoril zvukovu stopu videa v pocitaci, aby znela "mimozemsky" a hodne neprijemne, co potvrdila aj nasa svorka:-)

ANDREA - Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 13:55

Veru ja si tiez myslim ak by to bola pozitivna mimozemska rasa co tam komunikovala mali by sme prijemne pocity...hlas je proste cesta do duse.....To ze je Astar mohol ktokolvek povedat, aj reptilian.....to ze psy stekali jednalo sa o negativnu bytost..... a mozno ako Silvia predpovedala caka nas coskoro invazia mimozemstanov???

adalgar - J.M.J.

17. 10. 2021 10:06

https://newtube.app/user/yandex/jaNhj9n?u=t

Eritree - Energie

16. 10. 2021 9:58

Osobně na (potenciálních) výpadcích energií anebo internetu nevidím nic pozitivního - v duchu že je dobré, aby se lidé zbavili závislosti na strojích. Jde o snahu poslat lidstvo do doby kamenné, zatímco část elit si přivlastní zdroje pro sebe. Cítila jsem podobný pocit zoufalství, bezmoci a oběti jako při plandemii. Tak jsem si řekla dost. Pokud chceme do 5. dimenze, musíme ovládat svoje emoce, svoji tvůrčí sílu. Musíme být vnitřně přesvědčeni o tom, že jsme důstojné bytosti a zachovávat si vnitřní pohodu. Ikdyž je to někdy těžké. Toto není v prvé řadě boj o těla - byť je velmi důležité tělo, resp. materiální zabezpečení. V prvé řadě jde o boj o duše, protože paraziti nemají napojení na Zdroj. Proto je třeba v prvé řadě mít pod kontrolou svůj duševní stav.
Ty destruktivní věci, co dělají, nakonec povedou k rozpadu babylonského systému, ačkoli je dělají proto, aby ho zachránili, upevnili.

Petr - Re: Energie

16. 10. 2021 10:34

Jde o to, že lidi si zvolili a nechají své životy ovládat psychopaty. Je potřeba si zapamatovat jedno "vesmírné" pravidlo co platí i na Zemi:

"VEŠKERÉ PROCESY VE SPOLEČNOSTI PROBÍHAJÍ DLE MRAVNÍ UROVNĚ JEJICH ÚČASTNÍKŮ"

Proto jsem byl dost skeptický k rychlému vzestupu čechů do 5D. Ikdyž jsme na tom líp než prohnilá západní evropa, nebo USA, kde dle jejich mravní úrovně proběhne občanská válka všech proti všem. Zbraní na to mají dost.
O dost líp než my, jsou na tom morálně třeba Rusové. Ikdyž je drtí materiálně a existenčně oligarchové.

Čili, žádné výpadky ani nedostatky v naší zemi nemusely být, protože máme na to být skoro soběstační. Mohli jsme rozšířit Dukovany i Temelín a zařídit si levné dodávky plynu jako Maďaři.
Pokud nám ovšem bude vládnout banda všeho schopných zlodějů, gaunerů a psychopatů, tak na tom můžeme být hůř než třeba Německo.
Máme jedinou šanci, že se lidi vzpamatují. Dokud budou zesraní strachy sedět doma hladoví ve vymrzlých barácích, tak to bude jen horší a horší.
Třeba je ale ty vymrzlé baráky donutí něco s tím konečně dělat.

Eritree - Re: Re: Energie

16. 10. 2021 23:01

V.K. na Aeronetu často mluví o tom, že lidé když mají plné nákupní vozíky, tak neremcají a poslouchají. To vyvolává představu, že kdyby se jim z nákupních vozíků ubralo, že by se možná začali zajímat. Jenže to je velmi zrádné. Po 29. roce měli Němci velmi, velmi hluboko do kapsy a vedlo to vítekam. Není plyn, svede se to na Rusy, před Reichstagem se promenáduje Bundeswehr v průvodu velmi podobném tomu, co se tam promenádovalo tenkrát, chybí jen hákenkrajce *). Takže bych na to moc nesázela, že materiální nedostatek někoho probere. Varuji všechny předtím, aby v něco takového doufali. Přesvědčili jste se dostatečně, jak jsou lidé programovatelní.

*) https://cz24.news/oziveni-starych-tradic-vladni-neonacisticky-pochodnovy-pruvod-bundeswehru-v-berline-venovany-ucasti-nemecka-na-okupaci-afghanistanu/?fbclid=IwAR21Yvy0ZquksiHAAq5l_UV2UOv-ueMZX9WaTiUvSowDnE0fSw8pw5Oux-g

Petr - Re: Re: Re: Energie

17. 10. 2021 9:48

Já myslím že někdo se probere a vzpamatuje, a někdo půjde cestou totálního úpadku jen dolů.
Otázkou jsou pak jenom procenta.

Kromě toho, ty plné nákupní vozíky jsou docela iluze. Už dlouho pozoruju že lidi kupují jen nejnutnější potraviny a akční zboží z letáků.

adalgar - J.M.J.

17. 10. 2021 9:16

https://www.youtube.com/watch?v=ytd-i6fNWzY

adalgar - J.M.J.

17. 10. 2021 9:07

https://www.youtube.com/watch?v=eWXawnsYuy4

Tomáš - test spojení

14. 10. 2021 21:41

17.10.2021 v 19h středoevropského času GF koná celoplanetární test telepatické komunikace se všemi lidmi , při použití technologie odstranující zábrany této komunikace , za tímto účelem vstupte do relaxačního či lehce meditativního stavu a na přijaté informace se snažte odpovědět myšlenkovou formou nebo formou symbolu geometrickou. Přijaté odezvy GF vyhodnotí a rozhodne se zda takto bude s lidmi komunikovat. Využití prostředníků-kontaktérů se ukázalo jako neefektivní ,kdy jim věří málo lidí , jsou systémem omezováni a objevují se i falešní a tak GF volí cestu přímé komunikace s jednotlivci... Jarda Chvatal 1h34
https://www.youtube.com/watch?v=NlecPJ2kGT8

zuzana - Re: test spojení

14. 10. 2021 23:00

ak si dobre pamatam, jedlotlivci v SR v tom case demonstruju, takze na tribune vystupi aj intergalakticky host :-)

Anča - Re: test spojení

15. 10. 2021 8:17

Tohle je úplně úžasný, jsem nadšená - nevím tedy, jestli se stihnu dát do tak svatého stavu, jaký je požadován, neboť jsem po válce už trochu duševně rozbitá, ale oceňuju to a jsem velice zvědavá na výsledky, jestli lidi budou mít nějaké vjemy.
Prostředníkům skutečně nikdo nevěří, je to zoufalství po tak šílených dějích tomu nikdo nevěří, hrůza, frustrace.
Proto bude nejlepší, když lidi budou mít vlastní komunikaci bez prostředníků.
Jak jsem si představila, že by tohle vyšlo a ta informace by začala být veřejně sdílená, tak se mi někde uprostřed mozku začala tvořit místo umučené frustrované jizvy nová síla a vitalita … zvláštní pocit, už jsem prostě umlácená z těch neustálých lží, křivd, manipulací, odmítání pravdy, překrucování a zabraňování šíření skutečných informací, jak to dělají mainstreamová media v prackách iluminátů.

adalgar - Re: test spojení

15. 10. 2021 12:00

Milý Chvátal záhadně odchvátal z Prahy do Ostravy. Po duvodech raději nepátrat,spousta nadšencu by mu přestala platit za teoretické vyčteninky. Sám mi kdysi na muj dotaz odpověděl,že je pouhý teoretik...Co se týče blackoutu,či jak se to primitivně nazývá bez květnatého českého ekvivalentu,tak to jsou technologie poněkud výše postavené. No a Aštar,či,co to bylo za záhrobního šprýmaře,to je pro mně dáávno passé,od doby,co si z nás udělal v roce 1996 kozy s nějakou evakuací. Milé dámy,vyspělé z duvodu inkarnace,obracejte se PŘÍMO na SVĚTLO a nějakou GP nechte těm.co to ještě potřebují..

Anča - Re: Re: test spojení

15. 10. 2021 12:06

A můžu vědět jak se to obracení na světlo dělá?

Eritree - Chvátal

15. 10. 2021 2:36

Jak se tady někdo ptal na ten pořad s Jardou Chvátalem, tak tady je odkaz:
https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-11-j-chvatal_280_gorgona-vi/
Na asi 1:35 jsou informace k tomu plánovanému mentálnímu kontaktu ze strany mimozemšťanů 17.10.21.