Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: 60 000 let temna

27. 10. 2021 23:21

No v jeskyni je skvělá akustika a naši předci hráli i na krápníky. Ty maníky z Altaje jsem taky občas poslouchal ,používají hrdělní zpěv a o tom nástroji tvrdí že má duši ,hodně s ním pracují jejich šamani.. Já jsem pro kytáry a mám dvanáctku Yamahu, ale jde tady o něco jiného.. Elektrická kytara nemá ozvučnici chvění struny je přímo elektromagneticky převáděno na zvuk jen základní ton. Ovšem akustická kytara s ozvučnicí nevytváří jen základní tón ale i další vyšší harmonické tóny díky ozvučnici také dochází k efektu rezonance, toto vytváří osobitou barvu zvuku u každého nástroje jinou viz Stradivarky. Náš sluch není tak dokonalý a naše já ego vnímá zvuk jen omezeně ,ovšem naše duše podvědomí slyší všechny tóny i ty v neslyšitelném pásmu a probouzí ji to... takto lze dosáhnout osvícení a probuzení o kterém stále všichni mluví..

Anča - Re: Re: 60 000 let temna

27. 10. 2021 8:07

" Jestliže mají jednou lidé převzít roli učitelů ostatních světů a bytostí … "
Bývala jsem víc optimistická, taky jsem věřila, že lidstvo bude schopné se i v té přemnožené formě dát do takové kondice, že přijme mimozemšťany, odstraníme temné infiltrace, změníme systém, začneme létat po Galaxii a o mateřskou planetu budeme dbát jako o oko v hlavě. Během války jsem věřila, že lidi jsou lepší, zavírala jsem oči před jejich zlem a říkala si - to je následek manipulací temných, jsou zkažení, protože to nechápou a podléhají jim.
Dnes vím, že tahle vize se nesplní, už jsem to vzdala. Počty lidí půjdou dolů a nebudou opouštět planetu, zaneřádili by Galaxii, nejdřív jako rasa musí dospět do stavu, kdy nejsou násilní, agresivní, útoční, sadističtí a toxičtí … a taky by jim prospělo, kdyby byli přeci jen chytřejší. Navíc si musí bezodkladně obnovit vztah k planetě, uvědomit si, že je živá a jedinečná, spojit se s ní.
Bohužel, tohle je pro miliardy lidí naprostý blábol. Měli by opustit rasu a jít se vyvíjet jinam.
Na nás, jako alternativní esoterické scéně ve vyspělé, vzdělané a relativně svobodné a svobodomyslné zemi, která má navíc o mimozemšťany aktivní zájem … je vidět bída této situace. Ani tady nejsme jednotní, věc má milion a jeden náhled, jakmile se do esoterické scény naboří temní, okamžitě k nim půlka přeběhne, protože se mohou opřít třeba jen o vnější zdroje informací a jak jsem to poznala, pravda o tom, co se dělo, vyžaduje hodně uznalou mysl ochotnou až uvědoměle chápat časoprostorové reality a další vlivy a děje, které se promítly do příběhu … snažila jsem se to vysvětlovat, ale poznala jsem, že zbytečně.
Proto už nejsem optimistka a obávám se, že nic až tak idylického nás nečeká, plány se změnily, otázka co s lidstvem přešla k záložnější verzi, co s nimi.
Z dlouhodobějšího hlediska to vidím ale jako velice dobré a kvalitní řešení, v průběhu času udělat z člověka strážce a správce planety a snížit výrazně jeho počet.
Je to jistota, není nic horšího, než nechat lítat po Galaxii zmetkovitou rasu, která okamžitě začne dělat pro Drakoniány skrze svoji hloupost a slabost.

Anča - Re: Re: Re: 60 000 let temna

27. 10. 2021 8:47

A ještě spíš pro zasmání, na téma světlo lásky … což je mé oblíbené. Tuhle jsem si řekla - třeba vážně nemusíš mít rozum Ančo, stačí láska, milovat, soustřeď se na srdce, tak to aspoň zkus … tak jsem to zkusila a uviděla jsem plejtváka a strašně tlustýho kluka. Já to blbý lidstvo v téhle formě prostě milovat neumím. Hned tam vidím, o co jde - eko kolaps a morbidní civilizační mutace.
Taky jsem byla už tak zblblá z tý lásky a teorie o ní, tak jsem si říkala, ty Ančo s tou černou dírou nekonečna … třeba už to fakt přeháníš, tak jsem si dávala pozor, naprosto jsem si zablokovala srdeční čakru, pak jsem se na to zase vykašlala a vrátila se k tomu, co mi fungovalo a čakra zase funguje. Když se oddám Stvořiteli, tak je jedno, jestli v černé díře, nebo bílé kouli, nejhorší je si ten počin blokovat nějakými teoriemi.
Mám tendence zavádět kult nenávisti proti přebujelému ve společnosti nefunkčnímu kultu lásky - asi jako vznikl neodpouštěcí Islám proti obsesivními křesťanství, které odpouštělo pekelným mocnostem a lidi upalovalo.

Anča - Re: Re: Re: 60 000 let temna

27. 10. 2021 10:06

Ač nechci nijak popírat existenci soucitu a lásky a emocí všeobecně, jako velké formativní síly, která určuje chod života savčích druhů … tak si myslím, že láskařská agenda tzv. sluníček, tzn. legendární světlo lásky, která vyšla z náboženských kořenů, nadělala nehorázné škody. Protože lidi pak neslyší na nesluníčkovou realitu, reálné děje, reálné problémy, reálné mimozemšťany … všechno je to totiž ďábel, a temný síly, protože to v každé druhé větě nezdůrazňuje slovo láska.
To přece nemůžou být skutečný mimozemšťani, když nás bezhlavě nemilují, jak retardi s IQ tykve …
Marný. Prostě sluníčkový teror té jediné pravé lásky znemožňuje myslet a další vývoj ve věci kontaktu.

Petr - Re: Re: Re: Re: 60 000 let temna

28. 10. 2021 9:13

Opět pro jednou souhlasím. Většina ezoteriků si maximálně tak lásečkuje někde doma ve svojí "komfortní zóně". Ale nějak tu lásku projevit v praxi ve hmotě, to ne. To je fuj fuj, moc namáhavé, nepohodlné a potenciálně nebezpečné.

Takže raději budou hodiny denně diskutovat o tom, jestli arkturiáni mají chlupy na zadku rezavé a zakroucené nebo rovné a zelené. To je totiž pohodlné, bezpečné a k ničemu to nezavazuje.
Přesně tohle kritizovala Ava a Ondřej, že se lidi raději zabývají ufonama, než by reálně něco dělali aspoň prací na sobe, když už ne prací pro druhé. A myslím že Silvii taky už došla trpělivost, a cení si už jen lidí kteří reálně něco dělají. A ne jen žvaní na diskuzích.

Kristýna - Re: Re: 60 000 let temna

28. 10. 2021 9:24

Dobré ráno Anael,
koukala jsem na tu Elenu D. a zaujalo mě, jak měla telepatické napojení na Aquariuse... Toho známe taky, je pravda, že síla z něj úplně srší....
Má tam zajímavé info z GF.
Já tedy cítím každý den mnohem lepší energie... Mně se celkově ulevuje a vůbec nemám v hlavě katastrofické scénáře....

Chodím do lesa, zpívám si, tancuju a ke mně přes srdce chodí úplně krásné nové energie.....

Asi už je to jen a jen na nás....
Makala jsem na sebelásce, odstraňovala staré nefunkční programy, bloky a snažila se osvobodit mysl.....
Ať už to dopadne jakkoliv, cítím hroznou úlevu a velkou změnu......

Anael - Re: Re: Re: 60 000 let temna,Kristýna

28. 10. 2021 18:38

Skvělé, to ráda čtu, že se ti daří. Alespoň si říkám že všechna ta práce ,ta energie kterou se snažím pomáhat našla někde uplatnění a že je nás zase víc kteří míří k lepším zítřkům.

Petr - Re: Re: 60 000 let temna

28. 10. 2021 10:21

To s tou kalijugou má ale jeden háček. Precesní cyklus Země, který zahrnuje období kalijugy, trvá 26 000 let.
Obsahuje 4 fáze, takže při předpokladu jejich stejného trvání by fáze kalijugy měla trvat pouhých 6 500 let.
Jenže temnota má na Zemi navrch už celých 60 000 let.
Tak kde se stala chyba?

Kromě toho, jsou tu i jisté indície a teorie, že tytéž problémy tu měly předchozí humanoidní civilizace nejmíň milion let zpátky. Čili to bude mnohem hlubší problém, spíše galaktických rozměrů, než lokální zemský.

Anča - Bible

27. 10. 2021 17:00

Tyto diskuze už se asi chýlí ke konci, jsme ve stavu trpkého a hořkého.
Mně osobně se sesypaly růžové vidiny, místo nich je vidět blízká realita a vzhledem k útlocitnosti a příklonu ke sladkým duchovním ideologiím zdejšího osazenstva, i s ohledem na to, že přes veškeré rozčarování si jich vážím, to nebudu radši vysvětlovat.
Pokusila jsem se už, ale obávám se, že vyšší kosmo vidění, z jehož perspektivy to teprve vypadá dobře, tu má málokdo a tudíž bych zase vypadala jako ještě větší hyena, než co musím být.

K aktuálnímu nesouladu mezi diskutujícími mě napadají 2 zásadní věci - téma misogynie a Bible.
Domnívám se totiž, že se Tomáš a Petr vůči mě vyhraňují nikoliv kvůli mimozemšťanům, ale protože nejsem miláá, hodná a typicky ženská a jsem drzá a zlá.
K tomuto bych ráda řekla toto: Muži to mají dnes těžké. Hrdinství a jejich klasickou roli v této fenomenální válce jim vzaly ženy - čarodějnice. Pánové, je to kvůli misogynii, kterou tu zavedly zlé reptiliánské bezemoční rasy. "Díky" této misogynii měly ženské čarodějky takový kosmologický spravedlivý odpal, na který by si muži v této době neměli šanci sáhnout. A proto, nejen kvůli jednoduchému poměru pozemšťanka versus božský mimozemšťan, byla tato záležitost vesměs na ženách.
Muži se snaží se ve zmatku orientovat a zjišťují, že prakticky nic nemohou.
Řešení je někde v budoucnosti. Mám pro vás pánové pochopení, ale řešení zatím nevidím.
A během války jsem se naučila být extrémně zlá.

Teď BIBLE

Církev samozřejmě proti mimozemšťanům šílí, nesnáší je, argumentují proti nim, jak umí (chabý) a nazývá je nejvíc asi Ďáblem.
Ďábel je v klidu.
Ale chci zdůraznit - uvědomte si prosím, že to je formátovací vir. Je to jedna blbá knížka, ve který jsou z půlky lži a manipulace.
Co se píše v Bibli, nemusíme naplnit.
Je hovadina se stále nechat formátovat informační sférou Bible a plnit její poselství.
Stačí si uvědomit ten fakt, že to má vliv.
Už teď je jasné, že z nebe nesestoupí Ježíš na obláčku.
Ale s největší pravděpodobností Galaktická federace, díky které se snad konečně taky jednou uvidíme se svým miláčkem. Já ho mám taky ráda, ale on za Bibli nemůže.

adalgar - Re: Bible

27. 10. 2021 17:25

Anča..Tebe miluji.Jsi jako moje žena. Vyhodil jsem do luftu představu mé druhé ženy a perfektně se to vyplnilo po všech stránkách. Holt tvurčí princip odevzdanosti v JÁ funguje precizně.

Anča - Re: Re: Bible

28. 10. 2021 11:39

To je tím, že to žiju, já si nevymýšlím, ani nespekuluju. Ve fofru kosmického zákona a mimozemské války.

Tomáš - Re: Bible

27. 10. 2021 19:46

Anči tvůj problém je v tom že vidíš jen tu svou GF.. tím je tvůj obzor poznání a možností hodně zůžený scela nebereš v úvahu vyšší božské světy a jejich pomoc. Chceš vše řešit bojem a nevěříš v lásku , to není cesta do vyšších světů.. Dost fabuluješ a domníváš se že jsou muži mimo a je to všechno na ženách čarodějnicích.. Jenže harmonické spojení Jing- Jangu dosahuje nejviššího duchovního pokroku-vzestupu , takto se pracovalo v rámci egyptských mistérií v pyramidách v párech.. My muži jsme založeni technicky ,jsme tvůrci v hmotě a pokud svět zanikne znovu ho postavíme a ženy mu dají duchovní smysl..

Petr - Re: Re: Bible

27. 10. 2021 19:58

Naprostý souhlas. Vyšší duchovní bytosti jsou už tak nějak mimo dobro a zlo, a i na nejvyspělejší ufony se dívají jako na caparty hrající si na pískovišti. Byť s láskou a podporou.
Je fakt velká škoda, že se k tomu nemůže vyjádřit opravdu pokročilý andský šaman. Jeho názor by pro mě byl nesmírně cenný. Bohužel mlčí i P.Ch. který tyto názory občas zprostředkovával.

Co se týče muže a ženy, tam jsem taky zvědavý jak to bude. Zatím zprostředkovával kontakt s duchovním světem muž a žena byla ta praktická a zemská. Je to vidět i v ezoterice, kde ženy mají problém s napojení na božství a hledají si nějaké zástupné ufony a jiné bytosti. S tímto muž problém nemá, zato má větší problém s napojením na Zemi a na živly. Tam je zase doma žena, co se týče přírodních bytůstek apod.

Ale je možné že v budoucnu budou obě pohlaví zvládat už obojí, ale každý z trochu jiné perspektivy. Což je ostatně cílem vývoje člověka.
Částečně to bylo popsané v ruské scifi HODINA BÝKA od I.A.Jefremova , fakt stojí za přečtení.

Anča - Re: Re: Re: Bible

28. 10. 2021 10:35

A celkově jsem přesvědčená, že se tu do mě naváží muži křesťani, to je příčina, stará nenávist.
Čarodějnice versus křesťanství, stará boj GF s touhle prasárnou.

Anča - Re: Re: Re: Bible

28. 10. 2021 17:18

Pter:
" Je to vidět i v ezoterice, kde ženy mají problém s napojení na božství a hledají si nějaké zástupné ufony a jiné bytosti. "

... tohle jsem nějak přehlédla. To myslíš vážně?
Fakt bych nečekala, že najdu tady, na diskuzi na webu u psychického media Silvy, která sama komunikuje s mimozemšťany a kde se další vesměs ženy vyjadřují k aktuálním prožitkům a vjemům, takový uboze otřesný misogynský názor.
Lituju těch diskuzí s tebou.
Zase aby se čarodějnice s mimozemšťany měly na pozoru před takovými úchyly s Biblí v palici.
Chce se mi zvracet.
Doufám, že vám 2022 už alieni takovým misogynním chytrákům zavřou pusinky, když jen a jen spekulují, ponižují a ničí těžce vydobyté projekty.

Anča - Re: Re: Bible

28. 10. 2021 10:24

Spíš když čtu tento názor, tak fakt lituju, že jsem vůbec někdy se snažila popsat, co jsem zažila.
Je mi z toho smutno, vidím to jako křivdu, všechno, co jsem napsala, takto zdehonestovat, ztlačit do nepravdivé křivdy.
Tak nic.

Anča - Re: Re: Bible

28. 10. 2021 10:29

A byla bych vám pánové vážně vděčná, kdybyste řekli, s kým jste mluvili telepaticky, s jakými vyššími silami mimosmyslově komunikujete, jak jste zabrali v čarodějné válce a co jste dělali a pro koho a co vás opravňuje neustále bez reálných zkušeností spekulovat na poli telepatických kontaktů a hlavně, proč to děláte.

Anča - Re: Re: Bible

28. 10. 2021 10:48

Podle mě mají muži dělat něco pro budoucnost, ve hmotě, mají víc peněz, víc možností, společnost je stále patriarchální. Myslím si, že by měli zabrat v realitě, něco reálně dělat, protože jako čarodějové v tuto dobu nejsou moc užiteční, hlavní zátěž, co se týká čarodějné války, byla na ženách. Ženy silně zafungovaly v informačním poli, odsekaly temnotu, ve spoolupráci s vyššími silami včetně GF, protože s těmi fešáky z vesmíru je to mnohem lepší, nž s pozemskými muži.
Muži pouze zesměšňují, spekulují a hážou klacky pod nohy.
Běžte radši něco dělat vy spekulantský hrdinové.

Anča - Galaktická federace

28. 10. 2021 12:13

Anael:
"Galaktická federace světů ( v jejich rodném jazyce foneticky řečeno ORA NATARU ŠARÍ)- je federací která zajišťuje rovnováhu světla a tmy a zákony evoluce .Takže chrání všechny druhy bytostí ,umožňuje všem druhům to nejlepší prostředí pro jejich evoluční vývoj. Nezabíjí temnotu, umožňují jí žít, neboť je nezbytná pro evoluci vědomí jakéhokoliv druhu stejně jako světlo. U nás nyní podporují stranu světla neboť zřejmě uvěřili že už tmy bylo dost. Nemohou přestoupit zákon svobodné vůle a bez pozvání se nevměšují do evoluce kohokoliv."

Je to zajímavý popis. Nyní ze své zkušenosti a to "ze své zkušenosti" bych podtrhla, protože to skutečně není spekulace, ale vnitřně odžitý příběh mého už mnohaletého příběhu kontaktu s Galaktickou federací, kdy se mi tak představili.
Souhlasím s tou definicí, že zajišťují rovnováhu. Nejsou jednostranně láskařsky světelní, protože jsou organizace naší Galaxie, která je dynamického charakteru, tzn. má ve svém středu černou díru jako převládající fázi. Andromeda má ve svém středu superslunce, my černou díru. Protože černá díra naší galaxie není mnou, ani GF nijak opovrhována, jejího strážce Satana máme rádi a nijak se s nám nepřeme a nehádáme a jsme rádi, že ho máme, protože zajišťuje gravitační a časovou stabilitu galaxie. Myslím, že křesťani teď už jdou do mdlob a shání křížek, nebo aspoň svíčku.
Abych zklidnila hysterii, Boha jakožto strážce nejsvětějšího světla této galaxie máme taky rádi. Bůh a Satan se mají rádi, oba jsou kardinální spirity Galaxie.
Kdo je nepřítel? Temnota, proti komu bojujeme a vedeme válku? Proti původnímu Drakoniánskému obsahu této galaxie, jejichž vrchním byl Jehova a ten už je po smrti. Dlouhodobě se GF - vesměs savčí organizace původním vznikem v Andromedě - s původním Drakoniánským impériem této Galaxie nemají rádi a vedou proti sobě války.
Draci původně konzumovali hmyz a ne savce, časem jsme jim ucpali cévy a do galaktického spirituálního prostoru zanesli emotivní kosmologické nároky, což jim úplně vynechává a na této bázi plazí bytosti prohrávají.

Jitka - Re: Galaktická federace

28. 10. 2021 13:10

Ahoj, když čtu tento tvůj příspěvek, mám pocit deja vu, nejdřív mi vyhrkly slzy u fonetického přepisu galaktické federace a potom další deja vu při té části o Bohu a Satanovi. 17.10. při tom "vysílání" jsem měla pocit, že s někým mluvím o Bohu a Luciferovi, já se ptám a oni odpovídají, všechno je mi jasný, jsem ráda, že je to tak, jak jsem si myslela, ale za chvíli jsem obsah té komunikace zapomněla, jako člověk zapomene, co se mu zdálo ve snu. A teď to slyším znova od tebe. Je mi sympatický, jak píšeš a co píšeš.