Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

zuzana - Aliancia Svetla

15. 10. 2021 2:14

Strážcovské rasy I Aliancia Svetla I Hviezdne brány a planetárny chrámový komplex aktivovaný
https://www.youtube.com/watch?v=eHAFq_06gvw

Anael - Informace

14. 10. 2021 11:05

Ahoj lidi, určitě někteří z vás zaznamenali velkou erupci na Slunci která je asi 3x větší než naše Zemička. Dají se tudíž očekávat nějaké ty výpadky . To by asi nejlépe věděl někdo kdo se zabývá kosmickým počasím jaký je vliv na satelity z dlouhodobého pozorování.
Co mně však nutí být stále ve střehu jsou přátelé a hlavně nepřátelé kteří se nám snaží zasahovat do životů a víceméně s námi manipulovat. Upřímně moc toho nenaspím protože si snažím vzpomenout na věci které vím že se stali ,umím je ale mám v tom z hlediska časové osy divný zmatek. Ještě jsem se neodvážila jít k někomu aby se mi hrabal ve vzpomínkách. Někdy mám pocit jako bych sem přišla z budoucnosti něco jako diplomatický mírový jednatel a mám a také to dělám lidi připravit na přechod aby to pro ně nebyl takový šok. Vím ,že to zní divně ale vím že to všechno dopadne dobře. Někdy je lepší když lidé netuší co se děje nad jejich hlavami a pod jejich nohami. Nebyli připraveni aby to zvládli pochopit. Existují přístroje které by nám mohli hodně pomoci ,doufám že nám je brzy uvolní k používání a nebudou jen pro elity. Hlavně co se zdraví týká. Vím že jsou velice důležité krystaly v léčbě a já sama jsem si před léty s jejich pomocí dělala mentální operaci. Vím že to funguje a projevuje se to i ve fyzickém těle jen nemáte vnější jizvy. Nikdy jsem to nezkoušela na nikom jiném nebo si na to alespoň nepamatuji. Ale někde jsem se to přeci musela naučit. Pracovala jsem ve zdravotnictví ale tohle nás ve škole neučili. Výhodou je, že mám alespoň představu o tom jak orgány vypadají když jsou zdravé a když je tam něco špatně tak to také vidím a cítím. Možná se jen vrací vzpomínky na dobu před pár miliony let ,určitě jsem uměla léčit. Pokud někdo objevil přístroj na kvantový skok v čase a používá ho, pak bych pochopila ty časové nesrovnalosti a určité fóbie u lidí kteří si pamatují negativní zážitky ze svého života protože si prošli určitým utrpením a mučením a mají pak odpor např. ke kovovým instrumentům ,k plazům a ještěrům ,pavoukům, žábám apod. Důležité je ,jěště vydržet a nevzdat to . Břímě vědění je velké ale vše má svůj důvod a cílem je cesta za poznáním... Snad bude líp

Petr - Re: Informace

14. 10. 2021 11:54

Víra v lepší budoucnost je zásadní věc. Ale pak je potřeba pro tu lepší budoucnost něco dělat dle svých možností. Což mezi lidmi moc nevidím.

Já tedy nemám tak vytříbené mimosmyslové schopnosti, ale i tak cítím mírný chaos v casoprostoru. Jako by se čas chvílemi vracel v určitých smyčkách, pak zase běžel normálně, pak zrychlil, následně se vlekl pomalu až zabržděně.
Chvílemi jako by čas pro mě šel na jině koleji než pro většinu populace okolo.

Jak vidím nejsem v tom sám, kdo má určitou "casocitlivost" ve vínku.
A rád bych se v tom vyznal. Je to docela frustrující.
Cítím ale, že ten ukotvující pevný bod by mohlo být právě srdeční centrum. Jen ho umět používat :)

zuzana - Re: Re: Informace

14. 10. 2021 17:41

citim to uplne rovnako, perfektne si to popisal- chaos v casoprostoru
dakujem

Petr - Re: Re: Re: Informace

14. 10. 2021 19:24

Nejpodivnější je, že se jakoby "odřezává" i moje vlastní minulost. Jako by moje události z dětství zažil někdo jiný. Nebo mám dojem, že co se stalo před 3 roky, je strašně dávná prehistorie. Zároveň mám pocit jako bych v tomto mém životě prožil celou řadu různých životů. Nebo časových linií podivně propletených jako roztřepená pomlázka, či spíše kolejiště hlavního seřazovacího nádraží.

A to že se mi do toho motají události z uplynulých tisíců let, sice nezřetelně, ve formě mlhavého deja vu, je už jen taková drobná komplikace. Horší už to je s mojí identitou, kde se mi různé dovednosti, funkce a společenské pozice z minulých životů slévají do tohoto jednoho. Od slepého žebráka, mnicha až po šlechtice. Od šamana, bylinkáře, přes filozofujícího učence až po potulného barda či slavného muzikanta. To všechno jsem já, a nějak se to pokouším ustát a hlavně integrovat :) uff...

Docela legrace je, když neustále potkávám lidi z minulých životů a prožívám s nimi ve zkrácené zhuštěné formě to co jsem s nimi prožil před stovkami let.

Možná je to jakási dlouhodobá karmická účetní uzávěrka. Těžko říct.
To by ovšem znamenalo, že my co si procházíme takovými peripetiemi nebo rovnou peklíčky, máme šanci na vzestup. Zatímco ti co jsou teď "v pohodě" se v tom budou plácat ještě tisíce let než se dostanou k většímu posunu. Třeba až za další zemský cyklus 26 000 let. Kdoví?

Tomáš - Re: Re: Informace

14. 10. 2021 17:53

S časem manipuluje Cern ,asi proto časově nevychází proroctví Nostradama a ostatních..

Anča - Re: Re: Re: Informace

14. 10. 2021 18:25

To je celkově složitější - to, co říká Anael, je klidně možné - třeba je z budoucnosti a přináší mír. Docela jí to i odpovídá :-) Ve velice dobrém slova smyslu.
Nostradamus něco předpovídal ze svého času v tehdejším paradigma a do toku času se začaly započítávat manipulace, operace, projekty z různých časových pásem, která se týkají naší události. Jedna z takových operací je třeba "Amenti". V našem čase jsou některé události vynulovány a tok vývoje je v již jiné časové ose událostí, než v jaké žil Nostradamus.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Informace

14. 10. 2021 23:35

Nostradamus přímo viděl budoucnost, ale jak uvádíš vykládal si ji ze svého času a asi nedokázal pochopit co vlastně vidí.. Často se jeho proroctví pochopí až když se splní. Což nikomu nic nepomůže ,ale uvádí třeba dopad asteroidu a píše přímo velikost teda ve stádiích..

Petr - Re: Informace

14. 10. 2021 15:16

Ještě k tomu slunečnímu upšouknutí, to by přesně mohla být příčina blackoutu. Ostatně, něco takového se stalo asi v 60. letech, a to nebyly polovodiče, takže rozsah škod byl malý (kdo chce, může si to vyhledat na internetu).

Stačí když ten pšouk bude větší než to co zemská magnetosféra dokáže odstínit, a je to tady.

Ne že by to spálilo celou rozvodnou soustavu, ale vyhodí to jističe, poškodí transformátory, a může trvat i týdny než se to opraví.
Opravdovým problémem jsou ale citlivé polovodiče, ty to může zcela odrovnat. A to by pak zkolabovala celá technická civilizace.
Přičemž amazonský indián by si ani ničeho nevšiml, jen by mu přišlo divné, proč už ho nechodí otravovat gringos s jejich autama a motorovýma člunama :-D

Je možné, že ten sluneční pšouk by mohl vyřadit aspoň ten muskův vesmírný 5G vláček. Ale to by bylo vylévání vaničky i s dítětem, pokud by přitom měla odejít do kopru celá technická civilizace.

Podle mě jsou mnohem šetrnější prostředky jak odstranit 5G a nezničit celou civilizaci.

zuzana - Re: Re: Informace

14. 10. 2021 18:09

https://www.youtube.com/watch?v=qUQMlej3J4o
https://tadesco.org/rakuska-armada-varuje-pred-vypadkom-elektrickeho-prudu/

https://www.kopp-verlag.de/c/langzeitlebensmittel?&6=24086207&otpcytokenid=24086207
https://www.saurugg.net/blackout/vorbereitungen-auf-ein-blackout
https://www.krisenvorsorge.at/kurbellampe-dynamo-lampe
https://trifi.at/

ja uz som so susedom konzultovala uskladnenie vody, lebo tie 19l barely, co kupuju firmy, su dost drahe, niektori si pytaju za plast zalohu 8 euro!!!!+ 5 euro voda. chystam sa napustit vodu do velkych sklenenych demizonov na vino. min 20 demizonov. maju byt v tme, naplnene po vrch a napevno uzavrete, nie korok. tak voda vydrzi aj roky. chcem kupit taky plastovy sud na dazdovu vodu. v tom budem mat vodu na ine, ako na pitie. 10 petrolejok, knot do zasoby a olej nam nakupila nasa mama uz v decembri 2012,ked cakala koniec sveta. idem zavolat na pilu a zdvojnasobim zasoby dreva. inac povabnu piecku na drevo s peknym dizajnom za 150 euro kupite v alza aj obi a kludne to date aj do cinziaku. ja setrim este na pec na varenie moravia, taku mal moj stary otec, aj svickova aj zelna polivka chutila inac....zatial tu mame ten kempingovy plynovy varic. ale kludne budem piect rybu a zemiaky v pahrebe v krbe...
mama nam vtedy v 2012 nakupila piskoty a nutely:-)
blackout je velmi vzrusujuci....ked sa na to pozrieme detskymi ocami, uplna parada.
urcite by bolo lepsie nebyvat v meste ale na dedine,to uz do tejto zimy nestiham zmenit, snad buduci rok.
snivalo sa mi dnes v noci, ze uplne vypadli auta, doprava. dovod som neriesila.
doniesla som domov kona, byval v obyvacke, akou pipi dlhej pancuchy, zohnala som v tom sne rebrinak, vystlala ho kozusinami a ked bolo treba, vozila som aj susedov, babicky do kostola, chodila som za bratislavu pre zemiaky,, kapustu, ... vdaka konovi sme mali tak teplo, nadychal, naprdel, ze sme len tak v krbe temperovali. krasny sen to bol. aj kozu som zohnala. sedela s nami pri vianocnom stromceku. toto ma naucili stari rodicia- vzdy sa da nielen prezit, ale si to aj paradne uzit.

zuzana - Re: Re: Re: Informace

14. 10. 2021 18:14

a ako hovori nasa babi, vzdy je dobre mat doma nieco v pancuche, lebo za nefungujuci kontakt medzi iphonom a uctom v banke si clovek nekupi ani figu borovu.

seniori vedia... seniori prezili vojny, storocie:-)))))

Anča - Re: Re: Informace

14. 10. 2021 20:07

Zajímavý je tzv. rudý puls, o tom psal Ivo Wiesner. To se mělo odehrát v r. 1973 a mělo jít o velice silný Sluneční výboj a tehdy se stalo něco, co jednoznačně musela ovlivňovat inteligence zhůry. Prakticky bychom asi zanikli, kdyby někdo vyloženě nezasáhnul. Už si to úplně přesně nepamatuju, ale určitě šlo minimálně o mimozemské akce.
70. léta mi připadají svým způsobem velice vyšinutá, Slunce má určitě obrovské vlivy.

Marie - informace GF

14. 10. 2021 18:11

https://odysee.com/@SVCS-Studio.Plzen:3/2021-10-11---J.Chv%C3%A1tal_280_Gorgona-VI:3
Od 1:34:OO
Co si o tom myslíte?

zuzana - Re: informace GF

14. 10. 2021 19:56

dakujem velmi za link, velmi zaujimave...
kazdy vecer ziram na velky voz.
fascinujuce informacie.

myslis myterium merovejci?
alkor?
alebo este neskor?

Petr - blackout ?

12. 10. 2021 21:04

O blackoutu se hovoří už víc jak rok. Jednou to asi opravdu přijde. Těch 8 dní by to ale bylo dost nepříjemné. To by nefungovaly asi ani záložní zdroje pro vytápění, vodu, plyn. To znamená nefunkční WC, zima, jídlo si neohřeju.
Pro ty ve městě záhul. Venkovani jako vždy v pohodě.

Ikdyž, jestli to bude v lednu tak potěškoště... to by mohlo zamrznout i teplovodní potrubí za 8 dní.

Dobře že o tom víme dopředu, aspoň si budu udržovat nabitou vysílačku. A koupím vařič na plyn. A vyhlédnu si křoví v blízkém parku, kam budu chodit sr... :-D

Tomáš - Re: blackout ?

12. 10. 2021 21:52

Bude to pěkná osmidenní dovolená bez techniky,, tak jak žili naši předci.. :-)

ANDREA - Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 13:58

Je to nutne aby sa prebudili ludia zavisli od mobilov, televozorov a podobne....aby zistili ze zivot je ina realita ako ta virtualna....8 dni sa da prezit....

Tomáš - Re: Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 14:11

No jo ,ale co měj pět mrazáků nacpaných potravinama? 24hodin by ještě šlo ale osum dnů ,pokud bude mrznout tak to hodím na mráz a raději koupim silnou elektrocentralu.. Plynový kotel se taky zastaví bez elektřiny má elektroventil a kde není samotíž jsou i el.čerpadla i centrální vytápění zkolabuje nic není zálohovaný jen servrovny PC jsou zálohovaný ,ale ty vydrží jen krátce.. bude to fičák.. :-)

zuzana - Re: blackout ?

13. 10. 2021 10:42

krasne rano, mna by zaujimalo, ako budu fungovat huncuti -milovnici modernej architektury, v inteligentnych rodinnych domoch, kde sa este aj prkynko na wc dviha na senzory... dvere sa otvaraju na elektrinu, okna sa neotvaraju, lebo im tam vetraju systemy.....domy buducnosti....majitelia komunikuju s krabickou - "Siri zapni svetlo v kupelni", "Siri zapni tv"....

iste tam maju aj moznost prepnut na manual - dufajme - ale blackout neposle oznamenie vopred ako plynari, ktori buduci tyzden vypnu plyn z dovodu vymeny rury.... takze ak nastane uprostred noci, budu mat ludia bez elektriny moznost prepnut to a dostat sa von z domu? vetrat?

v pripade luxusneho byvania v mestskych mrakodrapoch napriek tlacitku na manual - okna na 30 poschodi asi neotvoria a snad su schodiska disponovane na velky pohyb celeho vip ula....

tu sa javi, ze menej je viac.....

Optimista se učí anglicky, pesimista se učí čínsky a realista se učí štípat dříví, topit v kamnech a vařit po tábornicku... Na žádnou střelbu totiž nedojde. Ani nedojde na žádný náhlý konec světa. Pěkně pomaloučku nám všem dojdou peníze. Pozvolna také dojde zboží... a než opravdu začne být zle, nikdo už nebude mít náladu bojovat, protože bude mít mnohem přízemnější starosti. Elektřina vypadne až pak. Jako poslední lopata hlíny na hrobečku evropské civilizace.
Loni hodně lidem vadilo, že musí sedět doma kvůli rádoby epidemii, která přece vůbec neexistuje. Začíná to vypadat, že brzy budou sedět doma z bídy. Která na rozdíl od covidu bude hodně všudypřítomná. Ta si nebude vybírat jen staré lidi se špatnou imunitou.
Ne, fakt bych si nedělal starosti s emisními předpisy. Všechna "zakázaná" kamna se teď prodávají za babku. Kupte si je. I v paneláku se dá z okna vystrčit roura. Až to bude zapotřebí, budou na ty předpisy kašlat všichni. A jeďte se podívat do Chánova a učte se od nepřizpůsobivých občanů, jak se žije v paneláku bez připojené vody. Oni nejsou nepřizpůsobiví. Naopak, jsou přizpůsobiví, až se vám protočí panenky. Pro blízkou budoucnost vás mají co naučit
https://www.vidlakovykydy.cz/clanky/vitejte-v-realite

ANDREA - Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 14:00

Podla mna sa dostanu majitelia tych domov von a podobne...lebo ked nie je elektrina, tak cip na brane ci garaz na elektrinu nefunguje a je to otvorene....