Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dáša M. - Re: blackout ?

13. 10. 2021 11:01

Výpadek el. mě bohužel taky vyděsilo..... a bydlím na venkově, jenže to bude zima takže jak píšeš Petře - trubky, neohřaté jídlo, ano ten vařič mě také napadnul, protože já osobně v zimě potřebuji teplý čaj nebo polívku aspoň.....
Celý dům mám na elektřinu.... no takže já si raději budu tvořit něco jiného :) já jsem tvůrce své reality.

Hmm žít jako předci? Ti měli kamna na kterých vařili..... a i toto jsem si zažila, že jsem vařila na normálních kamnech + si sehřívala vodu i na koupání (protože dům byl bez koupelny a měl 2 suché WC....) Takže za mě děkuji - fakt se nechci vracet zpět:) to, že by nešly PC - to mi až tak nevadí. (ale zase nucená dovolená z práce v zimě, kde PC samozřejmě jsou ...) Na jednu stranu si myslím, že vývoj jde tak jak má jít i s těmi PC apod.

Takže znova. Důležité jsou naše myšlenky a naše vibrace.

ANDREA - Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 14:02

Ak mas dom urobis si ohnisko na zahrade a je to...zohrejes si vodu a podobne...

Tomáš - Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 15:41

Jsi tvůrcem své reality, odstěhuj se k rovníku , tam nemusíš topit a banánů a ryb je tam dost..

Dáša M. - Re: Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 17:10

Jj nad tím přemýšlím dlouho :) Teplo je pro mě úžasné, ovoce roste na každém kroku - co víc si přát. Kdybych byla sama tak asi cestuji s batůžkem., ale nejsem a prostě nějakým způsobem se chci postarat jak o rodinu, tak o zvířata o zahradu a nakonec i o dům.
A taky to vnímám tak, že mám zde nějaký úkol - vždy jdeme na tuto Zemi s nějakým úkolem, a rodíme se tam, kde se máme my něco naučit a své rodiče něco naučit.
tu realitu si zde opravdu tvoříme sami, vím to, i já jsem si něčím prošla a když jsem v sobě nastavila věci jinak tak se vše otočilo.

Zde píše více Tomášů- tak nevím zda odpovídám i s tím Tobě - ohledně pana Volného - má to pěkně řečeno, samotnou mě překvapilo co lidi volili. Ptala jsem se tak různě - bohužel se nestačím divit, Ty 3 strany zvolily jedno super slovo ZMĚNA na kterou ty lidi chytili - jak jsem ještě zjistila, tak někteří voliči neví co mají za program a opravdu mi odpověděli že chtějí změnu.... a když jsem se ptala ještě více s tím zda se chce nechat naočkovat atd.)protože většina co vím z nich odmítá očkování).. tak mi odpověděli NE - moje odpověď pak zněla tak proč jsi volil/a toto? Já si myslím, že dost lidí bylo zblbnuto tím slovem! To je samozřejmě neomlouvá..... (mám to zjištěno jen z mého okolí asi u 20 lidí...).

Tomáš - Re: Re: Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 18:11

Ahoj Dášo, je tady víc Tomášů tak je v tom maglajs, to odstěhování je řešení pro zbabělce musíme to nějak zvládnout. Naše území je důležité a máme tady být ,jsem přesvědčen že tady se bude odehrávat vzestup lidstva a je tady mraky atlantanů tak to bude zajímavý až se všichni probudí. Ovšem jak lidi volili tak to nevypadá na nějaký probouzení ,mám pocit že si stále neuvědomují co se děje, prostě jim to nestačí musí být ještě hůř...

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 19:47

Ty volby jsou ale asi zmanipulované - nevěřím, že je to skutečný výsledek. I když, 63% očkovaných taky mluví za vše.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: blackout ?

14. 10. 2021 11:39

Potíž je v tom, že až už je tak špatně že se lidi ve velkém začínají probouzet, tak je většinou pozdě něco proti tomu dělat. Věřím že velká část atlanťanů se probudila, když uviděli tu valící se tsunami.
Z hlediska univerza je prozření třeba pár minut před smrtí pořád cenné.
Z hlediska žijícího člověka je to spíš k nasrání.

ps: jaký myslíš že je tu poměr jednotlivých inkarnovaných, lidí z atlanty a slovanů? Já mám dojem že jsem prošel lecjakou civilizací, je ne Hyperboreou. Čili spíš atlanťan kterému se zalíbila slovanská kultura.
Takže se cítím půl na půl.

Petr - Re: Re: Re: Re: blackout ?

14. 10. 2021 11:01

O blackoutech a krizích budoucnosti se tu hovoří nejmíň 15 let. Kdo celou dobu místo toho čuměl na televizi a do mobilu, ten má holt smůlu. Času na přípravu měl dost. Zvlášť u rodinného domu. Jsou tu už 20 let dotační programy na solární panely.
Pořídit si jedny centrální kamínka na dřevo a sporák na plynovou bombu nebyl žadný problém. Místo zahraniční dovolené bylo možno pořídit záložní hydrovrt.

Paneláčníci tyhle možnosti vůbec neměli.

Sice sem nerad linkuju tenhle web, ale tento článek zdá se založen na pravdě:

https://aeronet.cz/news/na-nakupni-fronte-chaos-bily-dum-prave-varoval-pred-vypadky-v-zasobovani-pred-vanoci-americane-jiz-registruji-prazdne-regaly-v-obchodech-v-cesku-krachl-prvni-dodavatel-energii-kvuli-nulove-marzi/

Měli jsme šanci jako stát který dokázal za socializmu být soběstačný a část soběstačnosti zbyla dodnes. Jenže debové se rozhodli zvolit koalici zlodějů a kolaborantů kteří přivedou naši zemi do totalního chaosu a rozvratu.

zuzana - Re: Re: blackout ?

13. 10. 2021 16:20

David Icke - Únik z matrixu - Revoluce ve vnímání díl 2
https://www.youtube.com/watch?v=9XXgGp_5nT0
David Icke Jak uniknout z matrixu Nastává revoluce ve vnímání díl 3
https://www.youtube.com/watch?v=ouQ0hwSPoj4

blackout instruktazne videa
https://www.youtube.com/watch?v=mHWcOQ_7Y-U

Iva - Děkuji

13. 10. 2021 23:11

Ano Silvinko všimla jsem si obloha naprosto čistá hned mě napadlo že někdo pomáhá byl to pro mě krásný pocit. Sluníčko úžasně hřálo.

Anča - shody

12. 10. 2021 8:38

Anael: " Jedná se o rekalibraci frekvencí v systémech které byli používány a zneužívány temnými bytostmi k jejich vlastním zájmům např. kontroly ,špehování, když to řeknu hodně jemně. "

Silva píše o negativních energiích, které souvisely s energiemi strojů a kovu obecně a které se odstraňovaly.

Já jsem vnímala bitky o 5G, snahy tu technologii s pomocí lidí ovládnout a dostat víc pod kontrolu a usvědčit mimozemské zločince, kteří jsou prý testování, nakolik jsou šílení, nakolik jsou provinilí a nakolik si vůbec neuvědomují, co dělají.
To čisté nebe jsem si spojovala s tímto děním. Něco v tom smyslu se ale děje určitě, protože když mají 3 média vjemy a zážitky na podobná témata, tak to není náhoda.
Příčin může být mnoho - co je na tom však poněkud smutné, že když je jednou konečně čisté nebe, že je to tak nápadné, že si toho všimne skoro každý. Běžně žijeme v mikrovlnném a toxickém humusu.

Petr - Re: shody

12. 10. 2021 22:44

Já už se instinktivně vyhýbám železu. I nože jsem vyměnil za keramiku kde to jen šlo.
Železné nerez příbory jsou mi vyloženě nepříjemné. To už radši hliník.
Docela by mě zajímalo, jak se vibračně liší charakter jednotlivych kovů. A který je nejpacifističtější.
Tipuju hliník a zejména titan, který má nejhorší kovové vlastnosti. Mizernou vodivost tepelnou i elektrickou.

Anča - Re: Re: shody

13. 10. 2021 8:11

Tuhle nesnášenlivost ke kovům mám celý život - třeba i stříbro, zlato, chirurgická ocel jako šperky, špatně je snáším na těle, bolí mě to, zatěžuje. Že bych ani nemohla mít kovové příbory, to ne, ale kov ve velkém mi vadí. Elementem jsem dřevo - podle čínské astrologie, to se do mého vztahu ke kovům asi taky promítá.
Během této mely, co se děla, jsem samovolně řešila hliník a zinek - a to jsem nevěděla tou dobou, že rozprašují hliník, to byly příběhy v hlavě v r. 2016 - vnímala jsem nějakého zrůdu ilumináta, kterému jsem říkala pan hliník a nevím proč, i zinek byl velký hrdina a nepřítel - tam šlo přímo o ten kov a jeho kvality, které v příběhu narušovaly, co se dalo a vše naváděly do lži. Tak nevím, jak tyto psychické zážitky souvisí bezprostředně s realitou, třeba s tím zinkem.

Jinak mě k tomu napadá, že nějaké kovy jsou vůči všem těm zářením a vlnám asi odolnější, ale stejně je přijímají a kdyby toto záření nebylo, tak by ty kovy nebyly agresivní - tzn. stejně nějaká dlouhodobě schůdná cesta není hledat lepší kovy, nebo se stěhovat do lesů, ale snažit se o celospolečenské řešení těchto problémů. Kousek po kousku k tomu dojdeme, teď se věci začínají překlápět ze sféry dimenzionálních magických záležitostí více do reality, věřím, že to s mimozemšťany klapne a tato věc se začne řešit.
Jestli má zase někdo postřeh, že se spoléhám zase jenom na mimozemšťany, tak bych ráda upozornila, že jsme i se svým uvažováním považováni za exoty a blázny, protože sdělovací prostředky masírují ovce, že mikrovlny nevadí a neškodí a oni, protože chtějí a jsou zvyklí datlovat, tomu věří. Tzn. jsme v drtivé menšině a situace začíná být příšerná a potřebujeme podporu ze strany galaktických mimozemšťanů, jinak se nic nezmění, mikrovlny nám vysmaží mozky a umřeme na rakovinu.
Já jsem i pro násilí, ale pořád věřím v ty alieny a tím pádem nenásilné řešení, že nám pomůžou, plán je.

Eva - Re: Re: Re: shody

13. 10. 2021 8:40

Na týhle planetě je přece všechno obráceně, lež z jejich strany... pravda je lež, lež je pravda, ano je ne, ne je ano, pozitivní je negativní a naopak. A já jsem taky za, protože ta nejednota mě rve na kusy celý život, už jen to jejich maskování. (o et) Jeden příklad za všechny.

Anča - Re: Re: Re: Re: shody

13. 10. 2021 10:27

Jo, je to humus, bylo to tak nastavené ze strany temných, že pravda od lži byla a je doposud velice těžko rozlišitelná, bylo to až za hranicí možností lidské psychiky dešifrovat a vidět pravdu. Bohužel to vůbec není lehké. Naše vědomí a myšlení bylo jasně použito jako zbraň proti nám, máme tendence být trochu jako malá děcka a vynucovat si po těch autoritách spravedlivost, bohužel byla to vysoká hra temných eminencí, tak museli alieni občas náš - ta děcka nechat brečet, protože to, co si vynucujeme, by nám ublížilo víc, než co se nám děje.
Je to krutý a všichni jsme unavení, ale jsem optimista, přes to všechno.

ANDREA - Zablesk

13. 10. 2021 18:13

Hlavne si treba dat odstranit vsetky amalganove blomby!!!

Tomáš - Re: Zablesk

13. 10. 2021 20:05

No nevím jestli je to tak škodlivý?

zuzana - Re: Zablesk

13. 10. 2021 21:20

zubne implantaty? tie vraj bzucia aj na letisku a ludia ich musia hlasit, ak chcu podstupit osetrenie laserom

ružena kamenicka - poděkovani

13. 10. 2021 20:14

děkuji silvi ,konečně jsem vas našla po zrušeni fb je mi přinosne aspon čist vaše sděleni i když mi vaš hlas a usměv chybi přeji vam vše dobre

Laura - Meditace na pomoc Evropě a planetě Zemi

13. 10. 2021 17:48

Milí přátelé,
snažím se pomáhat naší planetě a sobě meditacemi, to mi jde, to umím a tak činím.
Jsem potěšena, že mohu být zde s Vámi. Už jsem zde pár příspěvků psala.

Dnes bych Vás chtěla poprosit o pomoc. Myslím si, že tak stejně činíte.
O co jde?
O meditace.

Jsem ve FB skupině příznivců Petra Chobota a pravidelně se účastním společných meditací. Možná někdo zde nemá Petra Chobota rád, nevím. Ale i tak si dovolím sdílet, že taková skupina na FB existuje. Medituje se každý den a dnešní meditace je na pomoc Evropě a planetě.

Je-li tu někdo, s kým meditace rezonují, přihlašte se na FB prosím do „Skupina příznivců Petra Chobota“.

Snad touto prosbou neporušuji pravidla stránek Silvi, ale mám ráda oba, Silvu i Petra.
A záleží mi na budoucnosti lidí a planety.

Přeji Vám všem vše dobré, Laura.