Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana - Re: Meditace na pomoc Evropě a planetě Zemi

13. 10. 2021 18:05

Ale tady někteří nemají FB. Já rovněž nemám a nechci fb.

Anael - Úvaha

12. 10. 2021 22:21

Ahoj lidi, tyhle dny očisty těla také pozoruji na sobě i dětech. Chce se po nás navýšit si vibrace vlastního těla. Čím více člověk zasahuje negativním (Nágové, Reptíci) do jejich plánů ,tak mu to dávají najevo a energie jde pak dolů. O to více musíme být ve střehu a nedat se. My ale máme předpoklady být vysoko vibrační bytosti máme to zapsané v DNA ,máme tam nastavené spojení se stvořitelem, s naší duchovní rodinou . Jen musíme být správně vyladěni, mít tu správnou synchronicitu pak budete mít funkční spojení, vnitřní spojení . Máme k tomu spoustu prostředků které lze použít. Vykuřovadla, ladičky, zvonečky, tibetské mísy ,bubny, vodu, slunce, vegetariánství , abstinenci alkoholu, přírodu, zvířátka ,hudbu, výtvarnou nebo nějakou jinou kreativní činnost a především lásku. Tak to by stačilo k očistě a k navýšení frekvencí. Jak se dostanete za hranici 200 Hz tak už na vás nemůžou. Tam začíná odvaha a kreativita. Na 250 Hz je důvěra v sebe sama, 310 Hz optimismus, 350 Hz akceptujete rozdíly bez posuzování , na 500 Hz je Láska, 540 Hz Radost ,600 Hz Mír, a pak výš a výš nevím jestli pocitově a emočně to lze popsat. Zvukovými vibracemi 528 Hz lze opravit DNA ,jde o oblast hlavy, uši, šišinka . Stačí si pořídit ladící vidličku nebo zvoneček. Vidlice 4096 Hz je na úrovni jako kadidlo. Nebo si pořiďte kočičku ta dobře ví kde má člověk pocuchanou auru a ráda mu s tím pomůže. Jestli jsem neuvedla vše tak se omlouvám pokud by to někomu vadilo. Snažím se přispět k vítězství lidského rodu nad těmi kteří se snaží házet nám klacky pod nohy. Chápu že je důležité aby lidstvo znalo obě strany stvoření jak tu pozitivní ,tak tu negativní ale kde má být ta hranice pro tu negativitu, která se nás už nedotkne ? Je to ve zvýšení vibrací ? V posunu za hranici temnoty kdy už na nás nemohou. Chápu už slova mého učitele . Uvědomte si trvalou lásku a žijte ji ,protože nic jiného není jen radost a láska. Toť nejlepší ochrana . Jenže člověk než na to přijde a uvědomí si tuto pravdu ,většinou projde peklem. Jenže to peklo nejsou čerti ale některý druh Drakonů ,Nágů, Insekticidů a nevím čeho všeho. Ti mají svou vibrační hranici za kterou nemohou, vyšší vibrace jim v tom brání. Aby nás neviděli musíme vibrovat jinde, tak jako lidé nevidí jiné bytosti které mají jiné vibrace i když s vámi sdílejí stejný prostor.

Petr - Re: Úvaha

12. 10. 2021 22:36

Já vidím trochu problém v tom, že na standardních lidských vibracích lze dost těžko odlišit, jestli příčinou problémů a padání do nízkých vibrací je karma, zdravotní potíže, útoky temných, mikrovlnné záření, toxiny v těle, či cokoliv jiného. Protože na každý problém je jiný lék, jiné řešení. Na karmu bylinky nebo detox nepomůžou. Na útoky temných zase nepomáhá čistit karmu. A proti karmě nepomůžou ochrané oltáře a generátory prány.

To je ten problém. Že nevíme pořádně co se děje a tak nemůžeme zvolit patřičný prostředek a pomoc. Snad jen ti jedinci s výbornou intuicí, kteří umí nacítit co se jim skutečně děje.

ps: díky za ten tip s ladičkami. Mě se nejvíc osvědčily přírodní živly. Je to zcela blbuvzdorné, na procházce v lese, kolem řeky nebo na zírání do ohně se nedá nic zkazit :-)
A vždycky to zabírá.

Pak je otázka jestli existuje nějaký univerzální způsob jak se dostat do vysokých vibrací a dlouhodobě. Nebo jestli člověk vždy musí zvolit patřičný prostředek odpovídající příčině.

Petr - Mr.Proper čistí čistí

12. 10. 2021 20:51

Já už se čistím 3 roky, a furt jsem stejně "špinavej". Nic se jakoby nelepší, spíš mám pocit jako by bylo vše jen horší a cítím se hůř.
Kromě toho, nejvíc problémů mi dělají lidé-zombíci, takže mi moc nepomůže, že zase zlikvidovali nějaké reptíky někde pod zemí.
Holt karma a mraky různých závazků, úmluv a prokletí záskaných za ty tisíce let temnoty, to je docela sviňárna, co se člověka drží jak jistá hnědost košile.
Snad aspoň zlikvidují ty mimozemské "vypalovače mozku" co způsobují bolesti hlavy a celkovou retardaci.

Pravda ale je že tyto dny mělo hodně lidí střevní potíže, bolesti v krku, kašel a tak podobně. Takže čištění asi probíhalo.

Jen by mě zajímalo co se stalo 11.10. kolem poledně. Schumann nic, ale já myslel že snad zdechnu. IQ mi kleslo snad na 70, nebyl jsem schopný zformulovat jedinou myšlenku, a páteří jako by mi procházel proud.

zuzana - Silvi dakujeme za velmi pozitivne spravy, naozaj sa diali veci....

12. 10. 2021 16:20

cez vikend zaplavili sk internet informacie o zaujimavom technologickom projekte.
dovtedy o nom verejnost netusila.
nasledovala masivna diskusia-vyznamna univerzita do nej nevstupila.
https://movir.lf.tuke.sk/

Emma K - Re: Silvi dakujeme za velmi pozitivne spravy, naozaj sa diali veci....

12. 10. 2021 19:17

https://www.nitranoviny.sk/na-co-bude-sluzit-monitorovaci-system-pre-ochranu-izolovanych-a-rizikovych-skupin-obyvatelstva-pred-sirenim-virusovych-ochoreni/

Helena - Přístupový kód a skupina na FB

12. 10. 2021 16:56

Moc děkuji za informace:) Chci se zeptat na kód k novému vysílání - 23.9. jsem odesílala email s fotkami generátoru a oltářů, dosud nemám odpověď. Mám ještě čekat nebo jsem nebyla vybrána?

Taky už pár dní nemůžu najít skupinu na FB - Synchronizace. Už nefunguje?

Díky za odpověď :)

Jirka - Obloha

12. 10. 2021 13:56

Díky, té oblohy bez sprejování jsem si už ani nevšimnul :) Dnes jsem koukal a celkem hodně ufomraků. Kdyby to tak vydrželo a obloha byla jako dřív, tak by to bylo super.

Blanka - Re: Obloha

12. 10. 2021 14:24

to byly jediné tři dny modré oblohy za celé léto...

Dana - MUDr. Hrušovký

12. 10. 2021 13:59

https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-09-29-mudr-j-nijo-hrusovsky_vidim-zemi-velikou-bohemia-rosa-jejiz-svetlo-lidem-pronika/

Jarka - Poděkování

12. 10. 2021 12:32

Děkuji Silvince za informace. Velice si toho vážím. Už několik dní se v noci probouzím a nemůžu spát, tak asi už vím proč :-)

Jindra - Poděkování, řešení výpadků elektřiny

11. 10. 2021 20:28

Děkuji za důležité informace. Výpadky elektrické energie jsem mohl očekávat. Dalo se předpokládat, že projdeme jako společnost či civilizace nějakou takovou zkouškou. Ale z toho plyne jedna důležitá věc.

Hodila by se volná energie.

Jeden generátor doma, přesně pro takovéto případy. Akorát je potíž v tom, že když ho někdo sestrojil, tak většinou to nikomu neříká, nebo zaplatí velkou daň jako vynálezce. Zkrátka ve fyzické sféře to je někdy i o život.

Ivo - Re: Poděkování, řešení výpadků elektřiny

12. 10. 2021 8:32

https://isav.sk/produkt/10kw-magneticky-generator/#1555484801910-c1f32bb1-75c5

prodávají se i menší

Libuše - Mája - Sluničko

12. 10. 2021 6:29

Děkuji za dobré zprávy, Sluníčka jsem si moc užívala. Doslova jsem si ho pytlovala na horši časy :-))
Mějte se moc hezky, Mája

Jaroslava - energie

12. 10. 2021 0:22

Silvinko,dekuji,minuly tyden,vcetne vcerejsi noci ,byly dny zvlastni.Mejte se moc hezky.Preji pohodove podzimni dny.J

Tomáš - práškování

11. 10. 2021 20:56

No je pravda že se asi 3dny nepráškuje, myslel jsem že kvuli volbám..

Petr-2 - Re: práškování

11. 10. 2021 22:29

Tomáši, myslím že se práškuje, ale nevím co. Níže uvádím odkazy na záznamy letu z webu flightradar24.com. Odkazy jsou dostupné neregistrovaným týden. V sobotu a neděli létaly dvoumotorové Cessny (cca 8 strojů) vesměs nad Moravou tam a zpět. V sobotu vál vítr severovýchodně. Jedná se o letoun Cessna 340 s označením OK-MIT Nevím co si o tom mám myslet, ale vyhlídkový let to určitě není.

11.10.2021 https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ok-mit#2976a728
10.10.2021 https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ok-mit#2973acaa
9.10.2021 https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ok-mit#2970cbf9
8.10.2021 https://www.flightradar24.com/data/aircraft/ok-mit#296dcb1e

Tomáš - Re: Re: práškování

11. 10. 2021 23:13

Zdravím Petře-2 to je super jak to sleduješ, vyhlídkové lety to určitě nejsou. Napadá mě jak uvádí Silva vysokou sluneční aktivitu, že jse mohli aktivovat pyramidy a snažit se připojit do planetární energetické sítě tak jim v tom zabránili. Ty lety zkopíruji je do dobré vodítko pro hledání silových míst nebo pyramid. Kovid práškování to nebude to by dělali nad velkými městy. Na Moravě je hodně pyramid a po různých vlnách tsunami mohou být přepláclý hlínou a nepoznatelné..

Tomáš - Re: Re: Re: práškování

11. 10. 2021 23:22

Ještě mě napadlo že může jít o mapování povrchu pro fotomapy třeba katastrálních úřadů to je nejvíc pravděpodobné..

Tomáš - dekuji

11. 10. 2021 22:19

Děkuji vám Silvi za vaše cenné informace.No je to velmi zajímavá doba.Snažim se teď každý den zapalovat svíčku s mini oltářem a u toho rozjímám, medituji....Opatrujte se všichni.