Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Dotaz a poděkování Silvě

11. 10. 2021 22:16

Ahoj ,děkuji za informace. Tvá slova mi korespondují s naší duchovní prací 9.10. v lese na skále . Přicházelo větší množství bytostí ze slunce , bylo to moc krásné a velice příjemné. S Astharem jsem se bavila telepaticky a odpustila jsem mu. Bylo to zapotřebí a mně se ulevilo. Bylo to pro něho důležité, vlastně pro oba . Ta práce tady byla zapotřebí a má se dělat s čistým štítem. Nedávno byl na Jupiteru . Také mne napadlo že když možná nepůjde ten proud ,mohlo by vlády konečně zajímat využití volné energie .Možná by to nakoplo ty správné lidi. Jen nevím, jestli by jim stačilo tak málo dní k přehodnocení určitých rozhodnutí. Doufám že opravdu dojde k tomu předání technologií antigravitace pro lidstvo ,něco se prý dojednávalo na Jupiteru . Před pár lety asi tak 12 jsem potkala pana Richarda Brendsona v Praze u katedrály Svatého Víta a potom ještě jednou v Pařížské ulici . Jela jsem tenkrát s kočárkem se synem a měli jsme dlouhé oční a telepatické kontakty . Připadal mi jako fajn člověk ale bylo to něco víc, mnohem víc . On má skvělé napojení ,řekla bych že ho na tu spolupráci nevybrali náhodou. Vůbec jsem tenkrát neměla ponětí o koho se jedná. Na to jsem přišla až později doma. Prostě někteří lidé mají tu správnou energii která z nich přímo sálá. Jestli chtějí z Galaktické federace předat někomu tyto technologie pro lidstvo tak se jim vůbec nedivím ,že si vybrali jeho. Máš pravdu že je to,,běh na dlouhou trať,,. Víš něco prosím o těch medicínských lůžkách které by měly být Zemi také poskytnuty? Děkuji za odpověď.
trať

Jana Tkačiková - Ďakujem

11. 10. 2021 21:51

Ahoj Silvia, ďakujem ti za info a za potvrdenie. Keď bol výpadok sme meditovali za rozpustenie opatrení k, YouTube fungoval ❤️

Anna Dragúňová - Uzemnenie

11. 10. 2021 21:44

Silvinka, ďakujem za informácie, ktoré presne vystihujú moje psychicke aj fyzické rozpoloženie. Neustále sa musím uzemňovať, očisťovať s nasávať energiu ako sa mi len dá. Prajem všetko dobré.

Jana - strachy

11. 10. 2021 20:52

Myslim si ze mnoho ludi ma az hystericky zachvat a strach s technologii,ale my sa nevraciame spet na stromy ,ja osobne milujem technologie,rozumiem im ,ale milujem aj prirodu ,buducnost je vtom sklbit technologiu a prirodu,ani ti ufonci nelietaju na konaroch ze, hladame balanc, nemaju lode zbuchane z kamenov a listia, a tiez sami nepaci to osocovanie kde kyda kazda generacia na tu mladsiu a takto to ide do koliecka, po cele generacie,som nato velmi alergicka,ludia sa nedokazu respektovat, cim su starsi tym silnejsie ego.

IZ - Re: strachy

11. 10. 2021 20:58

Jo, já jsem taky technik... a řekla bych, že dost velký... ale nemůžu si nevšimnout problémů, které to vyvolává u mnoha lidí, zvlášť teď po očipování vakcínou... Přijdou nové technologie a budou lepší... Všechno potřebuje restart, jak planeta Země tak i my sami...

Tomáš - Re: strachy

11. 10. 2021 21:15

Problém je v tom že ta technologie mladý lidi pohltí a nic jiné je nezajímá , žijí si v digitální virtualní realitě s virtualnimi stejně postiženými přáteli a takový vězen je nejlepší ,pak si mohou věznitelé dělat v hmotné realitě co budou chtít a nikdo jim do toho nebude kecat.. Celkově klesá i IQ mladé generace a je co cíl hloupí lidé se snáze ovládají..

Ivana Lukášová - čištění

11. 10. 2021 21:02

Krásný večer Silvi ,DĚKUJI za informace,minulý víkend jsem byla na semináři,do středy se nám měly ještě ukotvovat energie,a ve čtvrtek jako by utlo,začalo mě bolet v krku,rýma,od pátku do neděle horečka. Nechávala jsem si vědomě přes tělo protékat energie ze Země do Zdroje a naopak a modlila jsem se. Věřím,že už bude líp, cesta je cíl. Vaše informace mi dávají absolutní smysl,čistíme se od nánosů úplně všichni . Přeji krásné dny :) Ivana

Hana Janderkova - Je to velká síla

11. 10. 2021 21:01

V tyto dny jsem byla velmi unavená, bez energie a říkala jsem si, že se určitě něco silně čistí a všechno probíhá velmi intenzivně a rychle. Připadá mi, že čas je jiný. Mnoho věcí vnímám jinak, plnohodnotně jako bych si vycistila brýle a viděla věci, které jsem dřív prehlizela nebo nevnímala. Mnoho lidí je zmateno a nechápe, co se děje s jejich tělem, myslí i životem. Už se těším na další posuny, vím, že jsme ve válce, ale vím, že vítězství je na dosah. Záleží jen na nás, jak dlouho to bude trvat.
Sylvi moc děkuji, Vaše články hltam jedním dechem a jsem za Vás moc vděčná.
Hana

Magdalena - Komentár

11. 10. 2021 20:36

Ďakujeme Silvy.. Tak ja mám presne tento týždeň ale že poriadnu psychicku a aj fyzicku očistu. Najprv som myslela, že to ani neustojim. Ale zdá sa, že dnes sa to už začalo zjemňovat. Cítila som, akoby moje telo...zoškrabavalo všetky nepotrebné nánosy . A som rada, že vlastne to naozaj tak bolo po prečítaní vášho článku... Ďakujeme

Dandy - :)

11. 10. 2021 20:27

ďakujem za informacie .všetko sa tak zrychluje každym dňom je silnejšia seizmicka aktivita . magneticke pole zeme je dosť často narušene . bude to ešte zaujimave všetko.

Daniela-Sovia - :-)

11. 10. 2021 20:25

Díky za info.....potvrzuje to mé pocity a vjemy.
Přeji všem všechno dobré.

Ivana - Poděkování

11. 10. 2021 20:01

Děkuji za info. Tak proto mi bylo tak divně, nespavost, přebytek energie. V noci jsem stála vedle postele a představovala si jak ji kořeny pouštím do země. Pak se mi ulevilo. Jako když potřebuji odpustit páru.