Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Galaktická federace

28. 10. 2021 13:47

Já jsem taky ráda, že toto může někomu pomoci - tyhle věci s Luciferem, Ďáblem, Satanem atd. - každou z těchto postav vnímám jako někoho jiného, Satan a Ďábel jsou vlastně strážci sfér a Lucifera jsem viděla jako zlou bytost. Náboženské definice těchto mytologických postav jsou podle mě naschvál zavádějící, aby člověka činily slabého, aby mu vzaly kuráž a magickou sílu, protože věčný strach ze Satana a posvátná bázeň vůči Hospodinu - Jehovovi z člověka činí bezbrannou zmatenou bytost.
Galaktická federace chápe mysticko - fyzikální principy z většího rozhledu, než my. Černá díra - Satan v naší Galaxii - má jak jsem viděla bojovou rozhodnou ničivou a transformační sílu a fyzikálně váže gravitaci a čas. Není to zlo. A Bůh jako strážce světla je skutečně milující a vlídný, protože je to fyzikálně opačný pricnip - lehký světelný expandující ven.
Z tradičního náboženského pohledu je toto hereze a kacířství, což mi připadá v dnešní době už přehnaně únavné.

adalgar - Dnes

28. 10. 2021 12:02

Když máme ten neochvějný svátek https://newtube.app/user/yandex/djhgCxP

Ivan - Tiež zaujimavé

26. 10. 2021 20:00

https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-09-29-mudr-j-nijo-hrusovsky_vidim-zemi-velikou-bohemia-rosa-jejiz-svetlo-lidem-pronika/

adalgar - Re: Tiež zaujimavé

27. 10. 2021 4:56

Hrusovsky je Globalni prediktor Harley Davidsona......

Jana - Samanka

20. 10. 2021 14:34

Neda sa mi nevyjadrit k pani samanke, to co sa za obludnost vyrojilo okolo nej , najvacsi problem ezo ludi (cest vynimkam) je to ze nemakaju na sebe, na svojich vibraciach,blokoch, programoch, svojich strachoch, svojej starej zasekanej energii,a skostnatenom stareckom neflexibilnom mysleni, potom sa napoja bohvie kde,bohvie na koho, stym svojim elegantne skritym ciernym hnisom a hnusom co maju v sebe,co obsahuju a nasledne su zdeseni co vidia ,naco sa napoja, ja som zastancom ze vsetko scim sa stretnes je odraz sameho seba, toho co obsahujes iba stym sa stretnes, a kde odovzdavas svoju vnutornu moc, to sa ti aj vyprojektuje naspet krasna ukazka , " chcu mi zobrat podu, ovladnut ma" a neviem co vsetko nakecala. Ked niekde odovzdas svoju vnutornu moc vo svojom vnutri das niekomu povolenie aby ta ovladal ,co k** cakas? nikto snich nedokaze zaujat ani len neutralny postoj, utvorit si obraz o nich az ked to bude naozaj overitelne, miesto toho kydanie ako to robia kazdy den na vsetko ,cely svoj zivot, a stymito ludmi ma prist nejaky kontakt? Nedokazu vnimat ani to,ze vsetci su obyvatelia jednej zeme. A taktiez telo odraza nemilosrdne a dobodky vnutorny stav cloveka, pani vyzera akoby bola napoli mrtva , posobi ako mrtva energia,nech sa nato pozeram akokolvek neverim ze sa dokaze napojit na cisty zdroj.

Tomáš - Re: Samanka

20. 10. 2021 17:19

Paní šamanka mluví zajímavě ohledně používání replikátorů na potraviny. Zelenina z replikátoru nebude mít v sobě energii a kody Země v které by jinak rostla, nebude mít ani kolektivní duši danného druhu ani energii strážných důchů území a elementálů.. Toto mi nedošlo je to opravdová šamanka , když o replikátorech mluvil léčitel Petr Davídek jak si bude dávat knedlo vepřo zelo a bude to super no už se toho nedožil.. Je to opravdu nebezpečí ještě věčího odtržení člověka od přírody a Země. Já mám zahrádku a tak zeleninu pěstuji hrabu se v hlíně , starám se o stromy pak jim děkuji za úrodu i Zemi, je to magické spojení jsem součástí své zahrádky a rostliny jsou na mě závislé a já na nich To vše by nebylo!!! Lidi z města to asi nechápou ,ale je to magické spojení s přírodou a Zemí.

Tomáš - Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 17:49

Lidé z města říkají jak mají všichni rádi přírodu, dojedou autem k lesu vezmou kolo a profrčí lesem a jen děsí zvířata. Já chodím pěšky a kochám se ptáky stromy a došel za mnou i srnec na silové místo ,tak se na mě díval oni mají nádherný velký oči.. Taky vegetariani z města to je banda , zeleninu kupují v supermarketu a myslí si jak žijou zdravě. Jak mám sad tak soused je duchovní člověk a vegetarian ,ale aby se staral o pozemek a pěstoval něco to nehrozí to je moc práce, supermarket je lepší...

Anča - Re: Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 19:17

Tomáši a všem, kdo té jedovaté bábě věříte. Pokud se teď bojíte mimozemšťanů, tak se přirozeně upnete k přírodě a planetě a lidské identitě jako takové a myslím si, že tohle nikomu uškodit nemůže a věřím, že až přiletí GF, tak uvidíte, že to co ona říká, byly jen a jen pomluvy a klacky pod nohy od temných.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 20:25

Anči určitě každá pomoc je vítána a pokud GF bude pomáhat tak proč ne.. Jen je to náš vzestup né jejich, je to na nás a skrze Zemi je to přirozené a krásné. Myslím si že to mělo být obráceně ,že nás tady Země chtěla jako spirity abychom jí usnadnili vzestum, ale nějak jsme selhali a ted už na nás čekat nebude a půjde at už snámi nebo beznás.. Zvířata to mají v tomto lehčí jsou pevně spojeni se zemí..

Tomáš79 - Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 20:41

Přesně jak píšeš. Je to naše planeta a náš vzestup. Pokud to někdo udělá za nás tak nám tím sebere to proč jsme se sem inkarnovali.
Navíc mám čím dál tím víc pocit že napojovaní se na někoho nebo něco je jenom projekce naší mysly. Ještě jsem se nesetkal s člověkem kterému by se vyplnily předpovědi které získal z nějakého napojení.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 21:17

To je všechno pravda, ale myslím si, že oba výrazně podceňujete skutečné směřování společnosti a pragmatické řešení. Jinak pro Tomáše - já jsem s naší planetou v klidu a míru a pomohla jsem jí a ona mě má ráda. Nemám pocity selhání. A pro Tomáše79 - dost dobře nevím, o co má jít, než jen a jen o duchovní ego, kdy kašlete na společnost a její budoucnost.

Popíšu několik obrazů, který jsem viděla v projekci GF a řeknu k tomu svoje pocity a pravdivé vjemy, bezelstně, to se mi určitě vyplatí :-)

První obraz - zevnitř prosvěcující se planeta Země - s tím souvisel další, ne však bezprostředně následující obraz a vjem, asi to, čemu říkáme "záblesk" - tzn. hodně světla, tolik světla, příliš světla, oslepení, zátěž, šílenství. Ptali se mě, zda to znám, říkala jsem jim, že ano. Je to nebezpečí tohoto vzestupu a zřejmě stará vzpomínka, zkrátka archetypální.
Archetypální je "jak to je", obsahuje to všechny složky, není to kýč a jejich projekce se u mě hodně vztahovala ke starým věkům a reáliím. Tak jsem viděla další dva obrazy o pyramidách. Jeden byl dejme tomu "egyptský", tzn. menší pyramida, nad ní světlo, to světlo v sobě mělo hodně energie, až příliš to bylo energetické a technické, drželo to pole působnosti, kulticky ovlivňovalo okolí, zároveň to bylo až nepříjemné. Pocítila jsem touhu to vypnout - ptali se mě, co myslíš, co by se stalo, kdyby se to vyplo? Řekla jsem, že by to otřáslo s něčím v podzemí - to mi odsouhlasili.
Pak jsem viděla tu stejnou technologii, akorát ta pyramida byla megalitická a chápala jsem, že dnes této pyramidě kouká jen čepička, skutečně ale nevím kde - vztahovala jsem si ji někam k babylonským krutým kultům, bylo to velice mocenské, energetické, kultické, nepříjemné ... ať to drželo, co to drželo, bylo to energeticky technicky hnané a nebylo to nijak sympatické.
Opět - archetypální realita, jak to bylo. Žádný kýč.
Další ošklivý obraz na toto téma byl výjev z mimozemského podzemí, kde ležela gigantická asi 12 metrová krypta s nějakým vyobrazením faraona a kolem toho svítily po stranách mimozemské lampy. Dojem opět kultický, těžký. Ptali se mě, jestli bych chtěla vědět, kdo je pod tím. Říkala jsem jim, že vůbec, že mám tohoto obludaria už plné zuby. Přitakali, že dobře dělám.
Další obrazy už nebyly nijak negativní - bylo to o příletu mimozemšťanů a kosmických vyobrazeních přechodu naší planety do vyšší sféry, kde jsem viděla, jak naši planetu a náš svět vtáhne nebe, vyšší sféra. A tento proces jsem vnímala jako nevyhnutelný.
Poté jsem na chvilku ucítila obrovskou úlevu a cítila se pod dlouhé době skutečně dobře.

Smyslem tohoto projektu je zdá se zatím (můj názor) seznámit lidi se základní prahistorií ve vztahu s mimozemšťany a pomocí archetypálních obrazů je provést fází tzv. "kultického šoku" - protože každý takový obraz nese archetypální, kultickou informaci o realitě minulosti a ta nebyla vůbec kýčovitá. Když si člověk každý podle sebe, jak viděl obrazy, přečte, o čem ten jeho výjev obrazů byl a jaké poselství získal, srovná se s tím a začne být třeba víc zvědavý, pochopí mnoho informací a posune se zřejmě vědomím k většímu klidu a rozhledu v dnešní době a hlavně a to je extrémně důležité, bude mít informace, které jsou objektivně od ohlášené Galaktické federace, v daný čas. Nebude to prostředník a to je naprosto nové.

Ta štvavá propaganda s bábou Namu je od temných.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 22:01

Hnusná čarodějnice Namu popisuje vizi NWO a říká tomu Galaktická rada.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 14:51

Anči myslel jsem to tak že jsme selhali celkově jako lidstvo, měli jsme být správci databanky života na této planetě. Proto máme božskou podstatu duši ,to reptiliani nemají a závidí nám ji , proto v pohádkách čert (reptilian rasa s rohama) chce lidskou duši.. Země nás má ráda všechny a každý se skrze ni může čistit.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 18:56

Neselhali jsme. To je zase takové sebemrskačství které nám tu vnucují "vesmírni turisti" kteří ví prd, co se tu poslední tisíce let dělo.
Oni nás tu totiž nechali na pospas reptíkům, drakoniánům a šedivákům.
Prakticky každý s mimosmyslovými a šamanskými schopnostmi měl tu nad sebou reptiliánského nebo šediváckého dohlížitele, většinou i víc.
A mimořádné bytosti jako Cayce apod. většinou dopadly hodně špatně, skončili ve vězení, byli otráveni apod. když na ně ty entity nemohly energeticky.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 19:07

No ale lidstvo to defacto zvládá. To popravdě, jak jsem to skutečně viděla, bylo takhle: lidi měli za úkol vydržet být lidi. Lidi, co se narodili z externích vlivů - od mimozemšťanů přes strážce vesmíru k dalším zázračným zrozením - a měli jasný specifický úkol v této události vzestupu a obrody od temných sil , museli zvládnout nadlidské úkoly, doopravdy limity člověka jako bytosti byly překročeny a bylo nutné se přizpůsobit vyšším frekvencím uvažování, cítění a jednání a obstát. To se povedlo.
Lidi mají podle mě velice pomýlený náhled na sebe a svoji identitu. Jsou zpracováni Biblickými žvásty ... o utrpení Krista a o slzavém údolí, o hříchu a vině, o herezi kacířství rouhačství a taky samozřejmě o velkém pádu z Ráje a Adamu a Evě a nikdo nikde nepřizná, že Jehova je plazí svině.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 20:10

Ale přiznali že je Jahve démon.. se říká starý zákon je od čerta a nový od Boha. Celkově katolicismus je zrůdnost a svaté přijímání je satanistický obřad , pojídání těla a pití krve i když jen symbolicky. Neustále lidem opakují jak jsou hříšní a špatní jak je třeba se kát, výsledek je že trpí strachem a jsou takový přišlápnutí na nic se nezmůžou, měl jsem takový kamarády, celkem je mě jich líto - chybí jim svobodný duch. Dnes už takové programování na nás neplatí tak vymysleli něco jiného - očko.. Takoví muslimové ti se neočkují Aláh jim to zakazuje a hodně britů co se nechtělo očkovat přešlo na islám aby měli pokoj od zaměstnavatelů.. Selhali jsme v mnoha směrech Chemtreils, jedy v zemědělství, pálení ropy, klesající IQ lidstva celoplanetárně a devastace přírody. My nejdem cestou evoluce ale devoluce , člověk Kromanonský měl větší mozkovnu-mozek než dnešní člověk.. A pokud je pravda co říká Cayce tak až tento blbákov skončí zbide na planetě 7%lidí.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 19:13

tedy byl... Jehova je evidentně po smrti.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 20:29

Víš co Tomáši, všechny ty projekty zla, o kterých mluvíš, jsou dodnes zahaleny manipulacemi s realitou, nepřiznané důvody, které naplňují vesměs iluminátské plány, tzn. jsou to výsledkem mimozemské manipulace za hranicí běžné lidské možnosti se bránit. To se všechno započítává.
Uvidíme, co bude, já bych řekla, že až GF vymyslí, jak dál, kor po protiútoku nepřátel GF, které jsou vesměs založené na spekulacích a nikoliv vlastním napojení a zkušenosti, resp. je to hektické narychlo najednou spojení kamsi, to stejně bude pokračovat kontaktérskými snahami a léčením kultického šoku.
A lidstvo se bude moci předvést a vše napravit, začít se uzdravovat a počítat s budoucností a obrodíme se od NWO navždy. GF rozhodě není OSN, nebo EU, to jsou projekty temných. Je jisté, že po tom, co zvládneme další duchovní vzestup a kontakt s nimi, se vše změní, mohou přijít další krize, ale pozitivním směrem. Myslím, že nás čeká ještě X set let vývoje, než se budeme moci zapojit do nějakých projektů GF, menších úkolů. Ale myslím si, že zůstat v pozici chráněné nevědomé civilizace je sobecké, nejsme malé děti a ten krok stejně uděláme. Další možnost je galaktická mafie, jestli se vám nelíbí federace. V rámci této Galaxie tu jsou opravdu tyto dvě možnosti.


Vlastně spíš to teď bude více na lidech a já věřím, že nedojde k žádným vyloženě katastrofickým scénářům, že to zvládneme i rozumem.

Ivana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

22. 10. 2021 9:50

Lidi nehádejte se tu kvůli jednomu názoru na GF. Namu sleduji už dlouho někdy s ní souhlasím a někdy ne. Je to stejné jako u jiných lidí. Já třeba osobně si myslím, že to vysílání z GF vůbec nešlo, ale to ukáže čas kde je pravda. Takže by podle mě bylo lepší se nedohadovat nad nesmysly. Máme se jednotit a né ještě víc rozdělovat . Každý máme svůj názor tak si ho vyslechněme a né, že mu budeme vtloukat svůj, že jen ten jediný je správný. Když se budeme hádat o kravinách jedeme pořád ve starém systému a to nám nebude lépe ani za 10 let. Takže by bylo trochu moudré debatovat, ale nehádat se a nevnucovat si názory navzájem. Chodím sem ráda a čtu si vaše názory s některými rezonuji s jinými ne a je to tím, že každý jsme originál a máme své zkušenosti a pocity, ale na druhou stranu už jsme na nějaké vibrační úrovni a měli bychom vědět, že dohadováním se o kravinách svět lepší nebude. A s prominutím tohle za kravinu pokládám.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

22. 10. 2021 9:59

Já to právě za kravinu nepovažuju, zažila jsem si svoje ve válce a vím, že tenhle projekt je těžce vydobytý.
A považuju to za extrémně zásadní věc, kterou hned ze začátku nesmyslně sundaly nějaký kravky na youtube, který pro to nehnuly prstem.
A když vidím, jaký je odpor ke GF, mám chuť jít domů a tuhle planetu vyhladit. Už nikdy těmhle parchantům pomáhat nechci. Už chci ukončit inkarnaci, lidi si nezaslouží pomoc, už mě to fakt štve.