Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

20. 10. 2021 22:01

Hnusná čarodějnice Namu popisuje vizi NWO a říká tomu Galaktická rada.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 14:51

Anči myslel jsem to tak že jsme selhali celkově jako lidstvo, měli jsme být správci databanky života na této planetě. Proto máme božskou podstatu duši ,to reptiliani nemají a závidí nám ji , proto v pohádkách čert (reptilian rasa s rohama) chce lidskou duši.. Země nás má ráda všechny a každý se skrze ni může čistit.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 18:56

Neselhali jsme. To je zase takové sebemrskačství které nám tu vnucují "vesmírni turisti" kteří ví prd, co se tu poslední tisíce let dělo.
Oni nás tu totiž nechali na pospas reptíkům, drakoniánům a šedivákům.
Prakticky každý s mimosmyslovými a šamanskými schopnostmi měl tu nad sebou reptiliánského nebo šediváckého dohlížitele, většinou i víc.
A mimořádné bytosti jako Cayce apod. většinou dopadly hodně špatně, skončili ve vězení, byli otráveni apod. když na ně ty entity nemohly energeticky.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 19:07

No ale lidstvo to defacto zvládá. To popravdě, jak jsem to skutečně viděla, bylo takhle: lidi měli za úkol vydržet být lidi. Lidi, co se narodili z externích vlivů - od mimozemšťanů přes strážce vesmíru k dalším zázračným zrozením - a měli jasný specifický úkol v této události vzestupu a obrody od temných sil , museli zvládnout nadlidské úkoly, doopravdy limity člověka jako bytosti byly překročeny a bylo nutné se přizpůsobit vyšším frekvencím uvažování, cítění a jednání a obstát. To se povedlo.
Lidi mají podle mě velice pomýlený náhled na sebe a svoji identitu. Jsou zpracováni Biblickými žvásty ... o utrpení Krista a o slzavém údolí, o hříchu a vině, o herezi kacířství rouhačství a taky samozřejmě o velkém pádu z Ráje a Adamu a Evě a nikdo nikde nepřizná, že Jehova je plazí svině.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 20:10

Ale přiznali že je Jahve démon.. se říká starý zákon je od čerta a nový od Boha. Celkově katolicismus je zrůdnost a svaté přijímání je satanistický obřad , pojídání těla a pití krve i když jen symbolicky. Neustále lidem opakují jak jsou hříšní a špatní jak je třeba se kát, výsledek je že trpí strachem a jsou takový přišlápnutí na nic se nezmůžou, měl jsem takový kamarády, celkem je mě jich líto - chybí jim svobodný duch. Dnes už takové programování na nás neplatí tak vymysleli něco jiného - očko.. Takoví muslimové ti se neočkují Aláh jim to zakazuje a hodně britů co se nechtělo očkovat přešlo na islám aby měli pokoj od zaměstnavatelů.. Selhali jsme v mnoha směrech Chemtreils, jedy v zemědělství, pálení ropy, klesající IQ lidstva celoplanetárně a devastace přírody. My nejdem cestou evoluce ale devoluce , člověk Kromanonský měl větší mozkovnu-mozek než dnešní člověk.. A pokud je pravda co říká Cayce tak až tento blbákov skončí zbide na planetě 7%lidí.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 19:13

tedy byl... Jehova je evidentně po smrti.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

21. 10. 2021 20:29

Víš co Tomáši, všechny ty projekty zla, o kterých mluvíš, jsou dodnes zahaleny manipulacemi s realitou, nepřiznané důvody, které naplňují vesměs iluminátské plány, tzn. jsou to výsledkem mimozemské manipulace za hranicí běžné lidské možnosti se bránit. To se všechno započítává.
Uvidíme, co bude, já bych řekla, že až GF vymyslí, jak dál, kor po protiútoku nepřátel GF, které jsou vesměs založené na spekulacích a nikoliv vlastním napojení a zkušenosti, resp. je to hektické narychlo najednou spojení kamsi, to stejně bude pokračovat kontaktérskými snahami a léčením kultického šoku.
A lidstvo se bude moci předvést a vše napravit, začít se uzdravovat a počítat s budoucností a obrodíme se od NWO navždy. GF rozhodě není OSN, nebo EU, to jsou projekty temných. Je jisté, že po tom, co zvládneme další duchovní vzestup a kontakt s nimi, se vše změní, mohou přijít další krize, ale pozitivním směrem. Myslím, že nás čeká ještě X set let vývoje, než se budeme moci zapojit do nějakých projektů GF, menších úkolů. Ale myslím si, že zůstat v pozici chráněné nevědomé civilizace je sobecké, nejsme malé děti a ten krok stejně uděláme. Další možnost je galaktická mafie, jestli se vám nelíbí federace. V rámci této Galaxie tu jsou opravdu tyto dvě možnosti.


Vlastně spíš to teď bude více na lidech a já věřím, že nedojde k žádným vyloženě katastrofickým scénářům, že to zvládneme i rozumem.

Ivana - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

22. 10. 2021 9:50

Lidi nehádejte se tu kvůli jednomu názoru na GF. Namu sleduji už dlouho někdy s ní souhlasím a někdy ne. Je to stejné jako u jiných lidí. Já třeba osobně si myslím, že to vysílání z GF vůbec nešlo, ale to ukáže čas kde je pravda. Takže by podle mě bylo lepší se nedohadovat nad nesmysly. Máme se jednotit a né ještě víc rozdělovat . Každý máme svůj názor tak si ho vyslechněme a né, že mu budeme vtloukat svůj, že jen ten jediný je správný. Když se budeme hádat o kravinách jedeme pořád ve starém systému a to nám nebude lépe ani za 10 let. Takže by bylo trochu moudré debatovat, ale nehádat se a nevnucovat si názory navzájem. Chodím sem ráda a čtu si vaše názory s některými rezonuji s jinými ne a je to tím, že každý jsme originál a máme své zkušenosti a pocity, ale na druhou stranu už jsme na nějaké vibrační úrovni a měli bychom vědět, že dohadováním se o kravinách svět lepší nebude. A s prominutím tohle za kravinu pokládám.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

22. 10. 2021 9:59

Já to právě za kravinu nepovažuju, zažila jsem si svoje ve válce a vím, že tenhle projekt je těžce vydobytý.
A považuju to za extrémně zásadní věc, kterou hned ze začátku nesmyslně sundaly nějaký kravky na youtube, který pro to nehnuly prstem.
A když vidím, jaký je odpor ke GF, mám chuť jít domů a tuhle planetu vyhladit. Už nikdy těmhle parchantům pomáhat nechci. Už chci ukončit inkarnaci, lidi si nezaslouží pomoc, už mě to fakt štve.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

22. 10. 2021 11:30

Nejpříšernější na tom je fakt, že třeba já osobně jsem sem nešla, protože bych chtěla pomáhat lidstvu - kdyby se to tady nechalo rozběhat, tak temnota zachvátila celou Galaxii. Takže sem museli naskákat všichni zkušení bojovníci, museli jsme zvládnout masakry, ze kterých se prý budu léčit ještě jako mimozemšťanka po své fyzické smrti tady na Zemi.
Ano, to nebezpečí jsme odvrátili - mohla bych domů, temnota už Galaxii nezachvátí. Ale jsem tu teď nucená dotáhnout bandu velice nekvalitních bytostí (z mého pohledu) do stavu stabilizace. Je možné, že ač tu GF působí velice otevřeně a zdánlivě už není možné to tu nechat být, stále je ve hře snížit počet obyvatel, sundat lidstvo na středověk a dál je hlídat jako malý parchanty ještě X set let a v případě, že jejich zlá podstata bude znovu tahat ten hnus, co tu byl, tak je prostě zlikvidovat. Ale ta poslední drastická možnost snad není úplně možná a reálná v současnosti.
Dřív mi připadala ta možnost přijetí a civilizačního kontaktu s GF jako jasná věc, dneska už ne.
Těším se domů, já fakt nejsem lidumil, s touhle rasou se neztotožňuju, jsem unavená, o vlastní duši, ani frekvence se nebojím. A vím, že bojovat za lidi už nemá smysl - to oni si to musí stočit tam, kam si zaslouží.
Když znám lidi, vím, kam to půjde. Tuhle rasu už nikdy nechci řešit ve svém dalším galaktickém životě.

Anča - Re: adalgar

22. 10. 2021 13:26

No ne, tak ono vlastně už o nic nejde, to je fakt. Že by Galaxie padla do temnoty, to už je zažehnáno, planeta se vrátí do vyšší dimenze, odkud spadla, do 3D opravdu nepatří. S lidstvem jako rasou to začíná být nahnuté, protože se k jakékoliv kvalitní pomoci staví zadkem … aby měli perspektivní budoucnost, museli by se v současné době chovat méně naivně a dětinsky a vzdorovitě. Možná, že časem úplně zanikne, je to malá rasa neschopná se zvednout z otrockého stavu, to D.N.A. není skutečně žádný unikát, je to rasa plně závislá na planetě, bez planety je to nic. A planeta se začíná vyjadřovat stylem, že se vlastně těší na svobodu v budoucnosti a radši by prý hostila plno druhů zvířat a čistou přírodu, než lidi.
Zdá se, že všudypřítomná deprese je namístě, taky přestávám věřit v dlouhodobou udržitelnost tohoto druhu člověka. Asi nějakou dobu ještě bude žít, ale časem se rozpráší po Galaxii a nic jako "lidstvo planety Země" už v budoucnosti nebude.
Vlastně je to happy end, protože tato rasa vznikla jako otroci temných jako nástroj, skrze který chtěli položit Galaxii zpět do plazo-hmyzí temnoty.

Anča - Re: Petr

23. 10. 2021 11:54

Jo, popisuju to bez cukříku. Jenže těžko vysvětlit jakékoliv aspekty této věci někomu, jako jsi ty, kdo jen levně spekulativně rýpe a za každou cenu je proti a pořád má dokola jen "vesmírný turisti a děkuju pěkně".

Já bych tady nebyla, identitou jsem z GF a nejsem lidumil, tzn. že jsem ve svém mimozemském životě nějak fixovaná na lidstvo, jak to chápu, tak jsem z bezpečnostní sekce GF, což si myslím, že i odpovídá, protože jsem zažila drsnější příběhy, než většina tzv. probouzejících se lidí.
Takže policie ti nepůjde hned všude foukat bebí. A seběhnou se, až když je nějaký průšvih.
Lidstvo bylo dlouho v pařátech galaktické mafie a místní hvězdné sebranky (která je dokonce nazývána galaktická superfederace, prakticky je to poměrově opačně) a jak se šíří moc a vliv Galaktické federace i na tento sektor Galaxie, tak se v tom vyskytlo lidstvo jako fenomenální etický problém, jako naschvál oploštělé otrocké rasy, jejíž tragický konec by byl natolik duchovní pád, že by to zkazilo informaci a energii celé Galaxie. Člověk bude jako bytost zřejmě doveden do nového stavu, ale davy prořídnou.

Jinak už mi dej s těmi tvými 60.000 lety fakt už pokoj. Tys to tady protrpěl, minutu za minutou že jo.

Kristýna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

24. 10. 2021 9:25

Petře, teď jste mě opravdu pobavil

Anča - Re: Ludmila

22. 10. 2021 14:37

Zlatá Ludmilo, máte pravdu, po tom, co ten projekt GF byl tak odporným způsobem odmítnut, se mi už skutečně vize rozsypala a ztratila jsem optimismus a naději. Výsledky jsou prý stejně tristní, protože víc jak polovina byli externisti a ti se nepočítají a ti, o které šlo, těch je málo, aby to k něčemu bylo, tak bylo potřeba asi 5x více účastníků.
Takže už se přestanu angažovat a starat, protože všechno teď zvládnou určitě ti šamani, jako Namu, která považuje plazí bytosti za "nesmírně duchovně vyspělé", kterým nevěřím ani za mák, tudíž už ničemu nerozumím.
Tak se nezlobte, že jsem se tu vyjadřovala tak nehezky, už na nějaký sluníčkový náhledy nemám. Přestala jsem věřit v možnosti zachrány lidstva a doufám, že mě brzy klepne a dostanu se domů.

Anael - Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 8:58

Děti se svobodnou vůli je potřeba vychovávat dlouhodobě a my co učíme to prožíváme s nimi a spoustu věcí navíc o kterých nemají ani potuchu. Sladká je nevědomost ale to probuzení je o to potom větší šok. Nejsou na to zvyklý a my je to máme naučit zas a znovu. Nemají potuchy o tom kolik válek a bojů o jejich bezpečí se vedlo, kolik negativních si dělalo zálusk na tuto planetu a na to jak přijít k tajemství lidské duše. Spousta z nás o tom ví své, rozdíl je v paměti. Ten kdo si nepamatuje má o tolik snažší život ale taky chudší poznatky. Když projdeš utrpením pamatuješ si to a chybě se příště vyhneš ,alespoň ty moudří. V bavlnce se nikdo ničemu nenaučí a rozvoj je prakticky pozastaven nebo zpomalen. Asi skončila doba inkubátoru a sterilního prostředí a mimi se nám bude učit chodit...Náš úděl je naučit je se v tomto prostředí pohybovat, být s nimi a pomoct když bude potřeba.

Petr - Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 9:10

Paula T. :
To není tak úplně pravda. Je tu totiž značné množství docela pokročilých "středně vyspělých" duší. A i ty jsou totálně zmagořené a zmanipulované.
Vidím to všude kolem sebe. V ČR se vyskytují pokročilé duše ve velkém množství. Přitom jsme tu momentálně ve velkých sračkách.
Já jsem pokročilá duše, a i tak jsem se tomu šílenství ubránil jen s odřenýma ušima a balancoval na hraně života.

Ten nápor temnoty, trvající tu naprosto neúnosných 60 000 let, byl strašlivý a zdrcující. A nikdo nám tu nepomohl, snad z vyjímkou Krista a pár podobných.
Ten nápor neustáli ani ti nejlepší z nejlepších.

Petr - Re: Re: Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 11:55

Paula T. :
To chápu, že je dost zatěžující tahat duše co jsou tu dlouho z jejich sraček které tu nasbíraly. Jenže to není jejich vina. Tahle planeta i galaxie je prostě šílená a miliiony let na hraně reptiliánské sebedestrukce.

Čili za to nemůžou to chudáci co se v tom bezmocně plácají těch 60 000 let, ale ten kdo tuhle zhovadilost vymyslel a vytvořil.

Já takových duší mám kolem sebe dost, a kromě toho z těch sraček musím tahat ještě sebe. Proto taky nesouhlasím s těmi "turisty" co tu jsou pár století jen tak na skok, a pořád dokola plácají jak si tu každý za vše může sám a jak je to spravedlivé když ty staré duše odejdou do horoucích pekel, a kdesi cosi.
Což sem tam říká i Silva, když zrovna má blbej den. Z jejich pohledu to tak je, jenže my starousedlíci to vidíme jinak. Pro nás je tahle planeta prostě mlýnek na maso který semele každého na kaši, a je to jen otázka času. A dotyčný může být vyspělý jak chce.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

23. 10. 2021 9:16

Ludmila:
Máš pravdu že to tu zklouzává do poněkud nekonstruktivních hádanic.
Jakou tedy máš představu, o čem by se tu mělo diskutovat, co řešit, aby jsi to ty považovala za přínosné a užitečné?

Na to kolik to tu sleduje lidí, se tu nikdo moc do diskuzí nepřidává, raději klasicky vyčůraně potichu vyčkávají co s toho vzejde a jestli z toho něco využijí pro sebe.
To je bohužel klasická česká strategie, díky které se naše země momentálně nachází v tomhle srabu. Proto si vážím každého kdo jde "s kůží na trh" a nebojí se otevřeně mluvit.

Anča - Re: PaulaT

23. 10. 2021 10:42

Paulo jsem ráda, že můžu zpochybňovat tu agendu proti této akci a vážím si tvého vyjádření a sdělení vývoje tohoto experimentu a tvých pocitů. Myslím, že bylo tak kvalitní ve své podstatě, že padlo hned na začátku vysílání SV.
Opravdu je třeba kriticky hodnotit šamanku Namu a prý i Išu, obě totiž nejsou nijak orientované na mimozemšťany a buď rychle a zběsile nesmyslně shání narychlo kamsi kontakty, nebo lacině spekulují, nebo je to vyloženě zlý záměr.
Vím, že ses vyjádřila, že jsi z toho měla po určitém výjevu nepříjemné pocity a tu projekci jsi dobrovolně ukončila. Myslím ale, že to je možná i obroda od toho "sluníčkářství", které mě taky nijak sympatické není. Ty výjevy v sobě nesou něco pravdivého, je to za hranicí toho, "co se říká", přičemž tím mohou způsobit i nepříjemné pocity. Myslím, že je škoda, že do věci byla vnesena taková paranoia, jsem přesvědčená, že tyto projekty mohou hodnotit pouze lidé, kteří jsou spojeni vyloženě s mimozemšťany a to dlouhodobě a ne kdejaká pani, co se zabývá spojením s přírodními silami a Slovanstvím, mimozemšťany se nikdy nepřiznaly, ani o nich nijak zvlášť nemluvily, zato teď, najednou, musí mít náhle velice zajímavý názor na těžce vydobytý projekt Galaktické federace, přičemž téhle válce rozumí asi jako koza petrželi, protože toto se nedá vyspekulovat.

Já z toho mám nervový otřes a dostala jsem doporučení od GF a dalších vyšších sil, nezabývat se lidstvem. :-)

Anča - Re: Re: Re: PaulaT

23. 10. 2021 12:01

Mě se ulevilo hned, vypustím lidstvo, nechám vše běhat na principech, jak je znám a nemám s nimi vnitřní konflikty. Věřím, že GF ten projekt ještě zkusí dál realizovat a vyjasní se, kdo má v této věci pravdu. A kontakt snad není úplně znemožněn, ovšem je pravda, že nic není jisté.
Já věřím, že kdyby se lidi rozhodli jít cestou přírody bez mimozemšžtanů, tak bych opustila inkarnaci, protože bych vyhodnotila, že tohle už vlastně není moje věc - tedy nadvědomí by to vyhodnotilo.
To se mi nepoštěstí, tady budu ještě strašit.