Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ludmila - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

22. 10. 2021 14:22

Zlatá Aničko, teď uvažuješ přesně jako reptíci a jim podobní. Když oni ne, tak nikdo. Proto se vám měl začít hroutit i váš svět (nebo dokonce zhroutil). Vím, že to tak nemyslíš, ale to je důvod nedůvěry mnoha bytostí tady na planetě. Myslím, že pokud se neobnoví důvěra lidstva v sebe sama, je zbytečné se tady rozčilovat. Trochu prosím více kontroluj své emoce. Mám tě ráda, ale takovými výpady jen vzbudíš další podezřívání. Tady bychom měli spíše řešit, jakými technikami zvednout vědomí lidstva i planety a zatím v tomhle byli dosti úspěšní šamané. Ale jako naprostá nehoráznost mi připadá tady od některých diskutujících odsuzovat práci a zkušeností lidí, které neznají, nikdy se o ně nezajímali, ale jejich "intuice" jim řekla něco, takže mají právo to vyřvat do celého světa. Přestaňme už konečně veřejně soudit a dávejme konkrétní zkušenosti, jak individuálně pracovat , aby bylo aspoň trochu lépe. Zatím jsem se toho tady moc nedozvěděla, i když se snažím. Posílám úsměv všem.

PaulaT - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

23. 10. 2021 10:12

Petre nemyslím si že to jsou hádanice, ale kritické sdělování informací ze svého úhlu pohledu, předsi každý máme jiné zkušenosti, jiné ukoly a jsme už všichni unaveny. Já tyto příspěvky považuji za velmi užitečné pač mi doplňují prázdné místa ve skladacče a tak mužu mít celistvejši obrázek o aktuální situaci, ale jestli jste si všimli aktuálně je vše neskutečně zmatene a proplene tato rovnice má priliž mnoho promennych a začíná byt dost nepřehledná. Co se týče stagnace lidi kteří mají co říct a čím přispět tak s tebou souhlasím ale na druhou stranu je chápu pač tyto komentáře může číst každy a jak si sám řekl využít ve svůj prospěch

PaulaT - Re: Re: PaulaT

23. 10. 2021 11:54

Ančo v tom případě ti přeji najít trochu klidu a dožít tuto inkarnaci a pokud ne tak brzký návrat domů. Ano ono to je ještě na dlouho a spousta bytosti je tak unavených že se sem už nebudou chtít vrátit, ale myslím si že je to podobné jak s porodem, těsně po něm každá tvrdí další dítě v žádném případě, ale s odstupem času až si to vše zase sedne, do něj stejně půjdeš, takže milá Aničko děkujeme ti za tvou odvahu a houževnatost a až si doma odpočineš opět nashledanou :)

ludmila - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

23. 10. 2021 11:25

Petře, díky za reakci. Prošla jsem dost "tvrdým výcvikem " běžného žití a opravdu nevím, jak na tom jsem z duchovního hlediska. Energie vnímám, ale vždy jsem se bála z nějakého důvodu s nimi pracovat . Jsem samorost, samouk, ale Silva mne velmi zaujala a já si doma postupně postavila GP, první motorek spálila, nevěděla na kterou stranu se má točit...Zjistila jsem ale, že když přesně formuluji otázku, že na ni občas dostanu docela rychle odpověď. Ráda bych se dověděla toho více o práci v přírodě, se zvířaty, rostlinami. Duchovní učitele jsem zatím nenalezla a po zkušenostech z rodinného prostředí, na něco hned tak nenaskočím. Možná proto jsem tím samoukem ve všem, ale s těmi energiemi je to horší, tam cítím velký respekt. Pokud by se tady někteří chtěli podělit o své zkušenosti, vjemy nebo aspoň nás obohatit o to pěkné, co jim příroda nabízí, byla bych velmi vděčná. Nejsem nejmladší a ekonomicky nezávislá, pravidelné nebo několikadenní semináře nezvládnu. typy na sehnatelné knihy v češtině vítány. Nebo jiná témata, která nějak korespondují se Silviným úhlem pohledu. Proto sem snad chodíme. Nemusíme zde trávit několik hodin denně.Díky za případné reakce.

adalgar - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

23. 10. 2021 16:15

Ivan Smetana https://newtube.app/user/yandex/K8iV9c6 https://iktv.cz

Honza - Re: Re: Ludmila

23. 10. 2021 23:04

Milá Ančo,

díky za to, že se angažuješ. Minimálně částečně se Ti to určitě podařilo pročistit.

Na základě Tvého podnětu jsem si zkusil "představit" přistání mimozemšťanů, a docela mě to překvapilo - při prvním pokusu se objevilo velké množství ne-příjemné energie (strach, agrese) a k tomu statický obrázek mimozemšťana jak z ikony v mobilním telefonu. Tohle určitě nebylo moje, ale jestli většina lidí vidí toto, tak se nedivím, že trochu panikaří. :)

Kontakt GF se mnou asi neproběhnul úplně podle plánu - pokusy o kontakt jsem zaznamenal, čím dál důraznější, ale příchozí energie mě nějak nepřesvědčily o tom, abych se otevřel. A za druhé to asi neumím a mám málo rozvinutou schopnost vizualizace, aspoň soudě podle toho, jak se občas mozek pokouší překládat vjemy do obrázků. Navíc mi to potom někdo okořenil ve snu, objevily se mi vize na podobné téma, které jsem už párkrát měl - malý ležící mimozemšťan ve skanfandru (resp. hlava ve skleněné kouli do které ale není vidět a k tomu nějaká kombinéza), zřejmě mrtvý nebo umírající., v kamenité poušti. Tentokrát tam byli dva, k tomu myšlenka že se smrtelně navzájem a teď zrovna vykrvácívají a pak se to přetransformalo na obrázky dědy a vnuka ze seriálu o koních (jako že se zabili oni navzájem) - dál už jsem se tohle myšlenkou nezabýval.

Co se týče kontaktu GF s většinovou částí lidstva, co třeba použít něco ze sci-fi scénářů ze 70.-80. let? Objeví se menší loď, bude vysílat něco obsahu ze sond, které lidi poslali ven - ideálně tak, aby to zachytili a dekódovali i radioamatéři. K tomu třeba nějaké obrázky a pak by se mohlo komunikovat i vzájemně. Přílet do soustavy by mohl pár let trvat, aby si lidi na tu myšlenku zvykli a přišla jim normální, a klidně proběhlo několik kol komunikace. Hádám tyto scénáře někde v info-poli budou a byl by to o trochu menší šok, než náhle zjistit, že na orbitě je přeplněno. :)

PaulaT - Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 8:30

Ančo když tady čtu tvé příspěvky, musím s tebou soucitit, vím přesně jaké to je pro jakoukoliv jinou bytost mimo lidské žít v tomhle pekle, kterému lidi říkají život. Kolik válek a utrpení jsme si pro ně zažili, kolik z nás je zdevastovaných nebo rovnou propadlo temnotě a oni nás mají akorát tak za blázny a podivíny. Na druhou stranu jsou tady inkarnovaní ty nejsilnější kteří mají předpoklady své úkoly dokončit. Mně vždy pomůže když si dokola opakuji, že lidi jsou jenom velmi mladé duše, holátka, které se ještě teprv všechno učí, které jsou od svého stvoření manipulovány. Nedokážu si ani představit jaké to musí být žít v jejich kůži v otroctví s utkvelou představou že jsou svobodní, přitom oni ani neví co je to svoboda, nikdy ji nezažili. Budou to mít jěště hodně těžké, musí dostat takový kopanec, aby se probudili i ty největší spáči a postavili se tváří tvář realitě. Co dodat snad jen děkuji všem kteří pomáhají a i když už nemůžou a padnou k zemi, zase vstanu a pokračují dál, znovu a znovu....

PaulaT - Re: Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 9:28

Já vím že tady jsou i starší lidske duše, jedná je můj manžel, ale když se potřebuji uklidnit tak mi zrovna nepomáhá skutečnost že musíme neustále tahat ze sraček duše které už jsou vyspělé ale natolik zblble že s nimi máš pomalu víc práce než s těma mladýma :)

Anča - Re: Re: Re: Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 14:16

Ad Petr:
" Proto taky nesouhlasím s těmi "turisty" co tu jsou pár století jen tak na skok, a pořád dokola plácají jak si tu každý za vše může sám a jak je to spravedlivé když ty staré duše odejdou do horoucích pekel, a kdesi cosi."

Už se snažím tyto hysterické obviňující výlevy ignorovat, ale přeci mě to nedá. Galaktická federace tu působí přes půl milionu let minimálně - zdá se, že sem dolehly události galaktické války před cca 500.000 lety a projevy GF souvisí s fenoménem Annunaki - Nefilim a Elohim. Takže nikoliv "pár století". Jak jsem to pochopila, jde o vlnu, které se říká "upgrade" a jejími projevy je to, že Galaktická federace dobývá prostor této galaxie proti původním Drakoniánským plazo - hmyzím strukturám, které se projevují jako mafie, v současnosti se toto událo v našem galaktickém sektoru, přičemž to bezprostředně k naší planetě, tato galaktická válka, trvá cca těch půl milionu let.

A já nikoho neposílám nikam do žádných horoucích pekel, to si do toho zase Petr projektuje nějaké Biblické vidiny. Podle mě šlo buď o duchovní pád člověka a Galaxie, nebo vzestup člověka a šíření galaktického světla - upgrade. Na vojenské úrovni to znamená, jestli bude sektor Galaxie a planeta spadat pod GF, nebo Galaktickou mafii. Vyhrála GF.
Tím pádem nikdo nebude padat do horoucích pekel, jen některé duše uvíznou ve 3D světech vývoje a do vyšších dimenzí se dostanou ve svém vývoji později. Na planetě Zemi zůstanou časem pouze lidi, kteří mají pouto s planetou jako dobrovolní správci přírodního potenciálu, jakési pohádkové pokladničky života, jaký tato planeta má a planeta je tak bere.
Mám pocit, že se tu do mimozemšťanů třeba Petr pouští, protože to je kacířské a motají se mu v tom děsivé biblické výjevy.
Náboženství je děs.

PaulaT - Re: Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 9:34

Anael plně s tebou souhlasím, a taky ohledně toho chanelingu s GF, na mně u přenosu přilepili nějaký šedivaci, tak jsem to utla, nicméně je to má chyba byla jsem večer už hodně unavená a neudělala jsem si žádnou ochranu...

Jinka - Re: Re: PaulaT

23. 10. 2021 16:28

Přidávám pohled jak to vidí Sergej N. Lazarev. Opravdu to nebude legrace pro ty davy lidí. Kolik z nich si poslechne video a kolik z nich se bude řídít tím, co tady radí. https://www.youtube.com/watch?v=gQg2puaHhuk Je to rok staré video a letos se děje už to, co tam říká. Aničko, ty nepatříš mezi ty, kterých se to týká. Je to pro obyčené lidi, kteří sem na indigový zpravodaj zavítají a tak jako já zůstávají v údivu, co všechno se dějě. Tato diskuze je velmi zajímavá. Obyčejný smrtelník, který se sem dostal před pár tisíci lety jako bytost z 12 dimenze a má tady svůj úkol, tak se místo toho zahrabal do hmoty a jen vzdáleně tuší, co by měl dělat.

PaulaT - Re: Re: Úděl silných bytostí

23. 10. 2021 16:51

Petře, pro obě strany je to těžké jak pro probuzené lidi pro které to tady musí být peklo na zemi hlavne když s tím samy nic nezmůžou, tak pro ostatne bytosti které tady urputně bojují za Vaši svobodu, obě strany jsou už vyčerpané a pořád neni jasne jak to s lidma dopadne, jistý je jen vzestup planety, ale právě proto by jsme měli držet za jeden provaz nemyslíš, protože temným jde právě o to aby jsme se mezi sebou rozeštvali

Honza - Re: Re: PaulaT

23. 10. 2021 22:24

Nějaké představy o budoucích počtech lidí na planetě už uváděla Silva ve videích - jednalo se o několik vln odchodů na různá místa a ne všechny vlny zahrnovaly smuteční obřad a pohřeb.

Tomáš79 - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samanka

23. 10. 2021 13:48

To vyhlazení planety plánuješ ještě letos nebo to necháš až na příští rok?

adalgar - Re: Re: Re: Samanka

26. 10. 2021 18:48

Meli jsme pronajaty pokojik na Spicaku a odtud jsme cela rodina delali pout prirodou pesky pres Ferdinandovo udoli na Velky Javor a zpet.

Liduš - Re: Samanka

20. 10. 2021 18:39

...souhlas

Liduš - Re: Samanka

20. 10. 2021 18:41

Jani souhlasím s tebou

Anča - Re: Samanka

20. 10. 2021 19:11

Taky s tím souhlasím, mě hlavně znechucuje, že si tohle někdo dovolí. Ona není propojená s Galaktickou federací, to s kým mluvila nemůže být GF. já je znám to, co tam ona nenávistně a opovržlivě syčí o svém údajném kontaktu s GF, to není Galaktická federace. Je velice zajímavé, jak se fanoušci téhle zlé čarodějnice vrhli na debatu na odysee pod dílem Chvátala se 17.10.
Jsem rozzuřená a smutná, mnoho lidí, kteří jsou závislí na informacích zvenčí a toto je zrovna podle mého přesvědčení skutečně čistý projekt, tomu kvůli takovým pomlouvačům, kteří jsou absolutně mimo neuvěří a budou se toho zbytečně bát. Přitom to, že se tady mlátily matrixové zrůdy v infopoli do této doby a umírali čistý lidi, to jim nevadilo. Tohle je dobrovolné.
Co bychom chtěli od čarodějnic od NWO. Temní jedou a vše dobré rozvrací.
Nemyslím si, že to je u té paní nevědomost, prostě dělá pro temný.
Říkám si - kdo sleduje Chvátala, tak není žádný naivní a hloupý člověk, protože se nebojí a má zájem poznat věci, jak jsou. Nikdy mi na něm nepřipadalo nic temného. Naopak, je jeden z mála lidí, na kterém je vidět skutečná zátěž celé této záležitosti a zodpovědnost a svědomí. Že je trochu oražený, nedivím se. Nesleduju ho nijak pravidelně, ale toto mě vyloženě zajímalo a zajímá dále a jsem hodně přesvědčená, že Chvátal spolupracuje s politikou GF, protože místo kýčů o lásce šíří hlavně podstatné informace.

ludmila - očistná kůra

26. 10. 2021 18:34

Chtělo by to pořádně se očistit od energií, které jsme během tohoto týdne nasbírali. Mě osobně nejvíce pomáhá fyzická práce. Bylo by škoda si zničit tyto stránky . Mějte se hezky.

adalgar - A kdypak to bude v Čechách?

26. 10. 2021 16:59

https://newtube.app/user/yandex/5RIwhdN