Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Petr

26. 10. 2021 10:48

"Petr - Re: Re: Petr
26. 10. 2021 10:33
No tak si Ančo furt nestěžuj, že tě sem poslali jako "galaktickou uklízečku" uklidit to reptiliánské svinstvo. My jako lidi s tím nemáme co dělat. My se v těch sračkách plácame nesrovnatelně dýl než ty.
Ořezali nám DNA, sebrali veškeré schopnosti a dostali nas na úroveň dobytka.

Chtěl bych vidět ufňukánka jako ty, co se tu motá sotva tisíc let, co by dělal kdyby musel prožít celé temné období a budování civilizace po dvacáté od nuly.

Ty jsi docela nízkovibrační nezkušená bytost. Musím říct že to tu za ty tisíce let semlelo mnohem pokročilejší bytosti než jsi ty.
Vlastně sem posílali ty nejlepší z nejlepších, aby to tu dokázali vůbec udržet.

To je ten důvod proč pokročilý andský šaman zcela ignoruje takovéto mimozemské pišišvory a pracuje výhradně se světelnými bytostmi od 8.dimenze. "


Abych upřesnila k čemu se toto vztahuje:

Tak k tomuto:

Soudci - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď
25. 10. 2021 21:47
Taková kniha od Whittona. Četl jsem ji v roce 1984 jako samizdat. Zivot mezi životy. Tak po smrti jsou soudci co sleduji průběh uplynulého života a rádi v tom bardu jak si počínat v dalším životě a napravit chyby. Teď tusim ze to nebyli soudci ale mrchy repto co nutí do kolotoče reinkarnaci aby měli své otroky a svou potravu.
Odpovědět

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď
26. 10. 2021 9:51
Ono to nemusí být až tak, lidské duše se v lidské rase za podmínek minulého věku učily, byli bráni jako rasa ve škole, na vězeňské planetě, v tehdejších podmínkách. To nemuseli být reptiliáni, kdo je posílali do dalších inkarnací, ale duchovní strážci. Duchovní strážci nebudou bojovat s něčím, s čím se v tu dobu bojovat nedá a respektují stav podle kosmického zákona.
Podmínky se tu ale změnily současnou událostí, planeta se frekvenčně vrací do vyššího frekvenčního pásma vesmíru, vyšších dimenzí. Lidstvo, otrocká zmetkovitá toxická rasa, zanikne (k radosti Galaxie) a časem se transformuje na strážce planety, počty lidí budou dramaticky klesat, zato se ta bytost bude zkvalitňovat s každou další generací, až se vlastně stane někým úplně jiným, než je teď. Ale to už budou dobrovolné inkarnace, spíš mise a cílevědomá práce, než škola pro malý zmetky.
Jednou, až natáhnu brka i jako alienka GF, si tady taky odžiju nějakou inkarnaci strážce planety, to už bude prestižní záležitost a mělo by to být na nervy oblažující. Daleko daleko víc, než dnes."

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď
26. 10. 2021 10:15
A tohle je přesně ten důvod proč nemáme rádi otrocké zmetkovité Anče a podobné vesmírné turisty co jsou tu chvíli a mají tu drzost nás tu poučovat, posuzovat a odsuzovat.

Ikdyž, furt lepší než mazaný Drakonián, ten by nám rafinaovaně mazal med kolem huby. Takhle aspoň víme co je zač.


"Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď
26. 10. 2021 10:31
Petře, ty mě nemáš rád, nedělej ze sebe furt "my".
Říkám jen to, co jsem viděla.
Já jako alienka GF si přeju, aby tato odporná rasa, kolem které lítáme jak kokoti a už nás to stálo mnoho mrtvých a zničených životů a válek, zanikla. Je to můj sen. Teď to vypadá velice dobře - můj sen se splní, tato rasa zanikne a zároveň se ztransformuje na naprosto novou strážcovskou rasu této planety. 2 v 1, všichni jsou šťastní, i nadvědomí lidstva, které to bere jako skvělou příležitost.
Vztekej se jak malý dítě, zrovna ty, který jsi tak podělal ten projekt GF . Teprve po odmítnutí tohoto projektu jsem ztratila poslední iluze a přestala se prát za tuhle kreténskou rasu šmejdů. "

Anča - Re: Petr

26. 10. 2021 10:51

Tak jen abych odpověděla:
Iracionální bláboly, to, co jsem viděla, je velký Galaktický happy end. Lidstvo zanikne transformací na vznešenější druh bytosti, co by za to každý dal.
Jak moc jsem ufňukánek a jak moc jsem nezvládla ty útoky od NWO po boku GF, při boji na záchranu tohoto světa, aby si tady o mě nějaký Petr otíral boty?
To posoudí kosmický zákon.

Anča - Re: Re: Petr

26. 10. 2021 11:03

Jak jsem to viděla, tak cílem je z 8 miliard parazitických zlých bytostí s poškozeným D.N.A. udělat v průběhu toku časů (tisíce let asi) 200 milionů správců a strážců planety, člověka nového typu. Planeta je velice bohatá, i ten člověk bude velice bohatý. Pokud se to povede, protože velká bohatost planety je veliká zátěž, aby tomu člověku nehráblo. Bude nutná velká kapacita.
Kdo je fanoušek těch zprzněných násilných 8 miliard trotlů, ten mě asi teď nemá rád.
Víte, mě je to docela fuk.
Hlavně, že už to nabralo nějaký směr a objevilo se řešení.

Anča - Re: Re: Petr

26. 10. 2021 12:02

A ještě bych ráda řekla, že všem těm, kteří sami nemají vůbec žádné vjemy, nezažili sami jediný útok NWO, nezažili si, jaký to je, být loutečka na neviditelných drátcích určená k umučení a likvidaci a sami se tomu neubránili, ať sami, nebo s pomocí GF, či jiných vyšších sil, ať laskavě nemelou pantem a nenazývají mě "uklízečkou".
Přeju ti Petře, ať si to zažiješ - asi na jin planetě - a ukážeš, jaký jsi velký hrdina. Jestli umíš i něco jiného, než lacině spekulovat o věcech z nějakých pánbíčkářských náhledů, kdy víš o mimozemšťanech úplný kulový a urážet lidi, protože máš v hlavě nějaký vyfabulovaný příběh.

Anča - Re: Re: Re: Petr

26. 10. 2021 12:04

"Lidstvo" jsou v současnosti odpad, který se do vyšších sfér bez proměny na jinou bytost nedostane. Zeptejte se kohokoliv v Galaxii.

Anča - Re: Re: Re: Petr

26. 10. 2021 13:14

A je mi jasné, že vzhledem k otřesné agitce proti Galaktické federaci, která se rozjela, tak za chvíli budou moct za všechno zlý, tak bych jen ráda dalo tato fakta:
Očkování je NWO projekt, nikoliv GF. GF se však rozhodla očkované nezachraňovat, prostě umřou a nerozmnoží se.
Budou přírodní katastrofy - to je obrodný proces planety, opět GF nebude lidi zachraňovat.
Toxicita, mikrovlnné 5G záření - naše věc, pomoc odmítáme, dokud se to nesundá, bude to ničit životy zvířat, rostlin i lidí. Lidi to bez GF nejsou schopní sundat - opět GF nebude oběti zachraňovat.
Pokud přistane GF příští rok, hodně lidí zemře následkem kultického šoku - opět, GF je nebude zachraňovat. Není to v galaktickém zájmu.
Pokud GF příští rok nepřistane, možná se to odloží, možná ne, tak "chuj s náma". Přírodní procesy si s námi poradí.
Stále je to v galaktickém zájmu.

Kdo chce, může si tu o mě vybíjet svý dětinský vzteky na mimozemšťany a otírat si o mě boty.
Poslužte si.

Kristýna - Re: Re: Re: Re: Petr

26. 10. 2021 14:16

Já Teda pobřežím za GF s otevřenou náručí, už teď se modlím, aby tu přistáli.
Já viděla a zažila tu sílu zla. Dodnes mi z toho běhá mráz po zádech....
Ančo, máte pravdu....
S tím Laponskem, já žila ve Finsku, takže si to dokážete představit, stejná sebranka vyznávající kult temnoty.
Také jsme se napojili na ty děti v podzemí, na toto jsem taky ještě nezapomněla....
Moje noční běsy, kdy mě pan hlavní rohatej chtěl sundat z povrchu zemského, které byly provázeny šílenými fyzickými bolestmi a křečemi v páteři....
Ale toto už je pryč a my jsme vyhráli... Po celé planetě teď probíhá čistka a vše se připravuje na nový level.
Já věřím stvořiteli a pod něj spadá i GF.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Petr

26. 10. 2021 14:39

Jojo, bohužel se vyskytly příšerné komplikace a přeci jen se počítalo s chytřejším přístupem kolektivu lidí, než se je realita, která opět, znovu a znovu, vyrazila dech všem. Takže to nebude nijak idylické, tipuji. Věřím, že se kontakt podaří a že lidi, kteří s nimi budou chtít spolupracovat, budou budovat novou společnost za pochodu, kdy bude masově umírat ta stará společnost … a velice doufám, že GF technicky pomůže, jinak se utopíme v chaosu. Že třeba odvezou skutečně takový 2 miliardy blbečků na jiný planety, aniž by si toho tito vůbec všimli.
Kdo nezažil ty boje, nepochopí.
Jistě, můžeme být šílení - ale ještě šílenější je navážet se čistými spekulacemi a ničit těžce vydobyté výsledky na poli událostí, které jsou všeobecně považovány za šílené.. Je to zájem temných, ničit, ničit, zpochybňovat, zabraňovat kontaktu a projektům GF.

adalgar - Silva se řehce,mračit se nechce.

26. 10. 2021 13:04

Jak se diskuze vlní z kopce do kopce..
https://www.youtube.com/watch?v=9_R4l8RLewY

Jirka - Elektřina teď

24. 10. 2021 0:37

Myslíte, že se třeba do ledna 2022 objeví volné energie ? Vzhledem k situaci, nebo bude ještě vězení ?

Anael - Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 10:18

Ahoj, jestli se ptáš objeví se volné energie do ledna 2022? Odpovím objeveny byly dávno ale je rozdíl mezi objevením a využitím pro lidstvo. Do ledna 2022 ve velkém měřítku nebudou k dispozici. Nejprve je třeba vypořádat se zbytky negativních sil které ještě jsou na Zemi. Za to již ,zatím omezeně , jsou k dispozici léčebná lůžka .Dle mých informací v Holandsku ,kde se léčí děti které byly nalezeny v tunelech a zneužívány k pokusům negativními mimozemskými bytostmi . Už se o nich zmiňovala i Silva v létě, že jich bylo zachráněno několik tisíc z různých koutů planety. Volné energie budou k dispozici až to bude bezpečné. Myslím si ale ,že nejprve se jedná o vstupu mimozemských ras a jejich představení civilistům. Jinak už samozřejmě vlády a hlavně vojáci o nich vědí zhruba tak přes 40 let. Problém bude v jejich přijetí běžným občanem ,všichni nevypadají jako člověk. A když se podíváte na to jaký mají lidé problém vypořádat se sami ze sebou a se svými sousedy i když mají jen jinou barvu kůže nebo různé druhy náboženství, jiné zvyklosti tak to by museli mít opravdu velkou toleranci a nadhled a akceptovat tyto odlišnosti. Navíc spousta z nich se dorozumívá pouze telepaticky. Lidé jsou schopní s nimi spolupracovat zatím mimo území naší planety, takže pokud už je měsíc osvobozen tak tam. Jestli jsou někde využívány ty nejlepší technologie je to vždycky v armádě a pak některé vybrané vědecké pracoviště. Civilisté jsou vždy bohužel až ty poslední. Já jen doufám ,že se z nás nestane čistě technokratická společnost. Důležitá je kreativita a tolik vzácné emoce které tu rádi zkoumají .Skupiny jako Plejáďané , Arkturiané, Lyrané a Androméďané milují hudbu a dokáží jí vnímat barevně. Každý zvuk, každá vibrace má svou barvu a je důležité aby byla harmonická, potom je léčivá a dá se s ní léčit. Mají na tom vypracované léčebné metody pomocí krystalů, barev a zvuku, vlastně jde o vibrační energie kterými léčí těla a napravují chyby v energetických systémech bytostí. Promiňte že jsem to vzala tak ze široka, ale jsem z toho nadšená. Takže jěště jednou odpověď :Volná elektřina do ledna 2022 ve velkém ,to by muselo jít spíše o zázrak...

adalgar - Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 12:12

Prrroto je holýud vytasil s tímto https://newtube.app/user/yandex/J5hFUtd

Petr - Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 21:03

Když jsme u toho Holýhoúdu, tak jsem zvědav s čím se vytasí v novém dílu Matrixu, tuším 22.12. to začnou promítat.
Jestli se ilumináti vzpamatovali, nebo jestli jdou do totalního úpadku. To se tam dozvíme. Ale moc šancí jim nedávám.

Borra - Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 23:33

Ahoj, prohlížel sem si tvoji stránku na newtube a moc sem se pobavil :) . Vypadáš na vědomou bytost a to je dneska vzácnost jak jednorožec. Hlavně si udrž pozitivní přístup k životu a udržíš si i zdraví. Lidé v této době proměny často zapomínají na důležitost a sílu humoru. Vtipem se dá prodloužit život. Když je ti smutno řekni třikrát mé jméno a hned se tě pokusím rozveselit.

Borra Borra Borra šašek šášša šášula :)

Jirka - Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 15:21

Díky za názory, myslel jsem to jako mezi normálníma lidma. Jinak vím, že už jsou tu dávno. A jak se teď energie uměle zdražují, tak by to možná mohlo 2022 klapnout. Bych si to přál, ale nejspíš bude zase vše jinak. Ohledně léčení barvou, zvukem apod. mě napadly Tachyony. Sám jsem to nezkoušel, ale jinak prý v Krumlově: https://tachyonchamber.net/

Tomáš - Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 17:41

Pokud jsou temní u moci tak volná energie nebude nikdy a pokud na to pár lidí znovu přijde ,nechají si to pro sebe jinak by je odstranili.. Co je ted ještě možné nakoupit fotovoltaické panely za starou cenu i baterie tak všem vřele doporučuji se takto zajistit, nemyslím nechat si to udělat od firem to je trojnásobně dražší..

Jirka - Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 18:36

Díky za radu :) Už to tak měsíc studuju a snad se blížím ke konci. Zatím mám objednané jen panely co snad v listopadu dorazí.
A jeden flexi panel už doma na testy...

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 18:47

Jo panel , regulátor dobíjení a baterku , dráty dost silné je to stejnosměrné napětí pak ještě měnič na 230V.. A máš na 30let vystaraný.. :-)

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 19:22

:) a pojistky a tak... ;)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 21:06

Baterka max. 8 let. Bohužel.
A na životnost čínských měničů bych taky nespoléhal.
Ale nápad to není v principu špatný. Zvlášť kdo má barák.