Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 21:56

To zatím nemůžu potvrdit ani vyvrátit. U LiFePO4 prý něco přes 2000 cyklů a když se nejde tuším pod 80% tak se to nepočítá :)
Jinak měniče od PRC neberu. Ale baterie asi zkusím... Stejně budou všechny vyrobeny tam.

Honza - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 23:17

Rád bych se zeptal - jaký máte z fotovoltaiky pocit? Je to ku prospěchu planetě i lidem v domě?

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 18:26

Fotovoltaické panely mají dnes účinnost 18% pokud se toto časem zlepší ,bude to dostupnější než volná energie. Jinak fotoelektrický jev v polovodiči objevil Einstein a dostal za něj Nobelovu cenu za teorii relativity nedostal nic nebyla prokázána a dnes ji kvantoví fyzici spochybnují..

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 18:18

kup si nenalitou autobaterku a po 8letech ji můžeš sprovoznit až budeš v atomovým krytu.. :-)

zuzana - Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 11:24

zdravy sedllacky rozum hovori, ze my nastastie mame dost energie (este stale mame svoje jadro el), dostatok pitnej vody, prirody, stromov, urodnej pody.

a vzhladom na desatrocia, kedy sme zili v skromnosti, este stale nemame taku spotrebu, ako dnesne babylon krajiny.

je len na nas, ci si to budeme chranit a vyuzivat pre seba, alebo sa staneme stradajucimi, otrokmi vo vlastnej zemi, s nemoznostou vyuzivat zdroje, ktore su este zatial nase.

su zeme, dokonca blizko, ktore ziju nad vlastne moznosti zdrojov a huncucsky poskuluju po nasich a obavam sa, ze nielen poskuluju.

rodicia ma naucili delit sa s tymi, ktori to potrebuju, pomahat slabsim, hladovym. nikde sa vsak nevravi, ze mame podporovat neutichajuci hlad najvacsich pazravcov a to do sebaznicenia.

vina, ktora nam je vsugerovavana, nie je vinou ludstva ako celku.
karma anglicana nie je karmou inda.
karma francuza nie je karmou alzircana.
karma spaniela nie je karmou latinskej ameriky.

vdaka Bohu, sme narodeni v zemi s cistou karmou. ich vina sa nas netyka.

nasa buducnost je krasna.

samozrejme aj ich, ak sa spravne poucia z krizoveho vyvoja :-))

Petr - Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 21:10

A bohužel dostatek prodejných politiků kteří to co zbylo z našeho prosperujícího státu, jsou schopní během následujících 5 let rozprodat a zlikvidovat.

Jaderné elektrárny potřebují rekonstrukci a dostavbu bloků. Jinak nebudeme soběstační. A vodu vlastní zahraniční firmy.

Není to dobré, a když se nevzbouříme, tak to bude ještě horší.

Anča - Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 11:49

Ne, myslím si, že v lednu 2022 ještě volná energie nebude. Při racionálním úsudku tipuju, že by se volná energie mohla začít šířit asi půl roku po události, kdy se Galaktická federace na civilizační oficiální úrovni spojí s lidstvem a začnou jednání. Což by klidně mohlo být i 2022, ovšem jsem přesvědčená, že nezvládnutý kultický šok pak bude mít vliv na masové umírání obyvatel. Zavedení volné energie globálně plošně by pak při procesu jeho zavádění mohlo být reálné několik let poté, asi těch 2025. Obnáší to hlubinnou restrukturalizaci společnosti, přičemž celkový počet obyvatel bude v času ubývat vlivem toxicity našeho současného světa, projektu vakcinace atp. To jsou problémy, které tu dnes jsou a budou mít reálné dopady v budoucnosti. Zdá se, že je skutečně možné, že bude rychle ubývat lidí, až na 2 miliardy za 150 let. Odpovídá to aktuálnímu přání planety, být planetou, kde je bohatá škála přírodních druhů a má svého správce - člověka.

adalgar - Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 12:06

On ten TRUMP vyhrožoval před rokem, že se vytasí nejen s volnou energií. Měl ve štrozoku část zachráněných vynálezu od Tesly, které Tesluv tajemník TRUMP ulil včas před vpádem ropáku. Holt si počkám, za 20let mi bude 95let, takže si to ruče užiji..

Anča - Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 13:02

Teoreticky se můžete i dožít možnosti, že byste mohl dát Ašatrovi pár facek za ten 1996. Ale nejsem si jistá, že by ho GF k tak potupnému úkonu vydala. Jsme s tím známí po celé Galaxii jako národ, co zbožňuje mimozemšťany :-)

Anael - Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 15:31

Ahoj Ani, vím že si to myslela jako vtip s tím Aštarem ale asi vám budu muset něco zásadního vysvětlit. Protože nevím, jestli jste už s tím obeznámeni ,pakliže ano, je to OK pokud ne ,možná je na místě vysvětlení jak je to ve skutečnosti. Tedy k věci: ASTHAR je pouze název, titul. Není to osoba, žádný Asthar Sheran neexistuje!!!!! Ve skutečnosti ASTHAR je předsunutá základna v našem slunečním systému. Jedná se o vojenskou frakci ze SIRIUSE B, kteří opustili Alianci ASTHAR, kterou unesli reptiliáni a šedí. S lidmi na Zemi se nestýkají. Jejich posláním je vojenská ochrana. Jejich prací je žoldnéřská vojenská síla najímaná některou z Aliancí . Buď Galaktickou Federací, Andromedskou radou nebo radou Pěti .Navíc tito Siriané (b) nevypadají jako my lidé, konkrétně tito jsou malí mají trojúhelníkový obličej a velké ,obrovské oči. Takže vše, co si o tom lidé vymýšleli je pouze a jedině výplod jejich fantazie nebo channellingu který byl záměrně zneužit.
Rada pěti - je Radou která má na starosti komunikaci s civilizovanými světy
Galaktická federace světů ( v jejich rodném jazyce foneticky řečeno ORA NATARU ŠARÍ)- je federací která zajišťuje rovnováhu světla a tmy a zákony evoluce .Takže chrání všechny druhy bytostí ,umožňuje všem druhům to nejlepší prostředí pro jejich evoluční vývoj. Nezabíjí temnotu, umožňují jí žít, neboť je nezbytná pro evoluci vědomí jakéhokoliv druhu stejně jako světlo. U nás nyní podporují stranu světla neboť zřejmě uvěřili že už tmy bylo dost. Nemohou přestoupit zákon svobodné vůle a bez pozvání se nevměšují do evoluce kohokoliv.
A když už jsem v tom výčtu tak Ježíš neboli Sananda nemá nic společného s Galaktickou Federací Světů ani s anděly, kteří jsou nadvědomí Země.
Venuše není křesťanská, nebotˇ tam žádné náboženství nemají.
Náboženství bylo vymyšleno jako berlička i bič pro lidstvo před pochopením a probuzením se na opravdové cestě lásky ,míru a duchovního poznání cesty ke stvořiteli, zdroji všeho cestou otevřeného srdce. Prostě evoluční duchovní cesta asi..

Anča - Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 16:35

O "Aštarových základnách" někde u Jupiteru jsem slyšela v nějakém videu. Aštarovi jsem nikdy ani nevěřila, ani se na něj nezlobila, myslím, že s ním mám vynulováno, jaká jsem šťastná duše, v r. 1996 mi bylo 12 a nikam jsem neletěla, při channelingu bych jménu "Aštar" asi nevěřila, spíš jsem k němu měla odpor skrze dřívější kauzu a kdy cokoliv, co souviselo s mimozemšťany, mělo okamžitě přízvisko Aštar Šeran chá chá. Což mi vadilo.
Nakonec, je to možné, i to, co popisuješ, tak může klidně být. Myslím, že plně se zorientovat v těchto záležitostech asi úplně nejde dokud nebudeme mít jakoukoliv možnost toto racionálně posoudit s tím, že budeme mít kontakt s rasou, nebo mimozemskou organizací, která nás nebude chtít jen tahat za nos.
Myslím si, že ti mimozemci, kteří nakontaktovali hodně psychických médií pod pojmy jako Galaktická federace, Plejáďani, Galaktická rada atp., jsou skuteční a starají se o vývoj našeho světa a na tuto vzestupnou událost se připravovali a skutečně je v plánu nakontaktovat obyvatelstvo a srovnat je se svou existencí. Že není možné, aby to všechno byli jen démoni a zlé síly. Náboženské představy starých věků tu mohou narážet na svoje limity, přeci jen jsou podle mne oploštělé proti potřebám dnešních dní.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 17:21

Ani, existuje spousta forem života jak dobrých tak zlých. Nemůžu to vysvětlit jen se domnívám že ty máš v sobě mimozemský genom, věřím že jsi bojovník a ne jen schizofrenní člověk. Protože jsem sama od mala v kontaktu s mimozemskými rasami, věřím ti. Na vlastní oči jsem viděla paní která měla v sobě implantáty mimozemského původu a mluvila s ní. Sama jsem během života viděla fyzicky letící a trčící UFO ve vzduchu na území Čech. Tváří v tvář jsem se dvěma mluvila osobně. Vím o existenci jakéhosi zařízení které umí dělat kvantový skok v čase. A od toho se právě odvíjí i spousta dalších událostí. De facto je totiž možné použít člověka s určitými schopnostmi na nějaký výzkum ,pak mu vymazat paměť a vrátit ho v čase zpět. Když se jim nepovede pamětˇvymazat tak je to potom průser . Protože mi tady žijeme v lineárním čase, tak to normální lidi nemůžou pochopit. Jakmile ale opustíš svět 3D je čas relativní. Vše je jinak. Třeba ti někdo nevymazal pamět úplně a ty si pamatuješ události nedávné nebo máš aktivovanou paměť na buněčné úrovni . Znám takovou bytost osobně, která si pamatuje všechny své inkarnace i ty bytosti se kterými se setkala během svých životů . Jde však spíše o unikát a i když jako člověk vypadá jeho matrice duše není lidská. V tom je právě ten rozdíl ,velký rozdíl mezi pozemskou a mimozemskou matricí duše. Reverzní techniky, jak se zdá se nepoužívají pouze u předmětů ale i u bytostí. Aktivace vzpomínek může dojít i u špatně provedené regresní terapii nebo se do toho může přidat něco co ti vůbec nepatří a jde o implantát. Je to složité a pravda se hledá těžko.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 18:11

Řekla bych, že v sobě asi mám nějakou genetickou manipulaci, i ten genom - jak jsem se viděla psychicky, co jsem zač jako mimozemšťanka a jaká jsem v inkarnaci, tak je možné, že se ta genetika sešla, abych mohla v takovém těle být. Myslím, že jsem genom klasické čarodějnice se slovanským divokým spiritem, mám provokativní zelené oči, jak řekl jeden známý. Takový ten typ, jak nás vždycky milovala církev :-) A mimozemšťani o mě a moji rodinu jevili zájem - v 80. letech ozařovali náš dům paprsky, skenovali si nás, jednou mi bylo půl roku a pak zase v roce a půl. Ať to bylo takoví nebo makoví mimozemšťani, tak náhoda to není a taky si u sebe myslím, že tohle už náhoda není a není možné, aby to bylo jenom šílenství. Jsem na misi, to vypadá pravděpodobněji.
Jak jsem toto zažila, tak se jednalo o válku na kosmologické úrovni, která se vedla skrze technologie v podzemí a mimozemské základny, kde byli lidi a mimozemšťani, 97% těch v podzemí byla sebranka od temných, vše tancovalo v času, já osobně jsem prožila většinu této války ve dvou časoprostorech zároveň, kdy se setkávala minulost s budoucností, bylo v tom hodně hrátek temných a spolupracující vědomí musela překonat spoustu překážek, i těch mazání paměti.
Myslím, že je klidně možné, že mi někdo vymazal paměť z mého života, jak jsem viděla, bylo možné, aby někdo skutečně člověku vymazal paměť a nastřelil mu iluzorní vzpomínku o docela nudném týdnu, kdy se nic nedělo... ale toto všechno je nedohledatelné, neprokazatelné, jsou to jen spekulace.
Nemyslím si, že bych byla nějaká vymazaná agentka, či něco takového, to ne. Normálně jsem se narodila, jako inkarnace mimozemšťanky z GF do bojové mise proti temným. Tak se chápu, myslím, že zázračnější, nebo dobrodružnější už to snad není :-)

ludmila - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 20:09

Aničko, já mám ale od prvního okamžiku pocit, že jsi tady pouze na misi, sbírám informace z knih a všeho možného už pěknou řadu let a tvé informace jsou naprosto v souladu s tím, co považuji za naprosto reálné, proto mi ani nevadí tvé občasné výpady, protože je z tohohle úhlu pohledu naprosto chápu. Máš to hold těžké, vím i o jiných, kteří by už občas chtěli raději domů. To co tady píše Anael o vojenské jednotce Aštar, se také psalo už dávno, ale někdo je zřejmě musel za každou cenu zesměšnit, aby lidé na žádné mimozemšťany nevěřili. On to mohl i trochu poplést ten Benda, byl to jeden z prvních kontaktů. Někde jsem dokonce četla, že k té jaderné katastrofě skutečně došlo, ale byli jsme vráceni v čase a jako malou náhradu jsme dostali Černobyl. Takže já osobně připouštím vše, dokud se sama nepřesvědčím, že je to asi jinak. A v tomto životě se asi tak daleko nedostanu. Dokážu si i představit ve svých 70. letech i mnohem "šílenější" věci a nedělá mi to problém. Ale nerada to říkám příliš nahlas. :-) .

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 21:47

Nevím, kolik je lidí, že je jim třeba 70 a více a přesto jsou se všemi těmito mimozemskými a časoprostorovými realitami docela srovnaní, většina starých lidí si myslím může brát otázku mimozemšťanů jako ohrožující. Dřív byla určitě jiná doba, i s tou stigmatizací, míra utajení a zesměšňování byla větší.
Já si s tím ve své době užila už méně vypětí, bylo více informací a již neexistovala možnost legální perzekuce, pokud člověk nikoho nezabil, nebo neohrožoval, včetně sebe, tak si mohl kde chtěl povídat, nebo psát, co chtěl. Když si uvědomuju, že toto mám možnost zažít jako první generace, jde mi mráz po zádech.
Já jsem si jistá, že to je mise a ne šílenství, cca rok a půl, protože naštěstí se mi stalo, že jsem načerpala většinu informací od GF a celkově z války a psychopříběhu v hlavě a pak teprve vyslechla Amenti, začala sledovat, co říkají channelingy jiných médií, dozvěděla se o Silvě, slyšela o P. Roškovi atd. a to mě zachránilo, protože mnoho informací, co jsem získala telepaticky, pak byly potvrzeny z těchto zdrojů. Kdyby se mi to stalo obráceně, asi bych uvízla v nejistotě, jestli jsem blázen, nebo ne. Takovou fází jsem procházela dlouho, přes rok, v absolutní nejistotě, v hledání a překračování hranic, v denních bojích ... bylo to zvláštní, myslela jsem si, že už se do života nevrátím, že budu bojovat proti NWO a stejně umřu, protože jsem stejně blázen - nakonec to dopadlo velice dobře a ač jsem stále dost vybuchovací v určitých věcech, i moje schopnosti se ovládat se zlepšují. Ale nervy dostaly obrovské šoky, myslím, že hodně lidí bylo nuceno se úplně vyčerpat, dát do bojů a odvrácení zlých sil všechno ... a teď toho mají dost, jsou vyčerpaní.
Pak stačí málo, jako třeba ten projekt GF a jeho zpochybnění a nervy šíleně pracují - na tom jsem si prožila dost velkou krizi a musela jsem upustit od své vize, co bude s civilizací, zdá se, že není uskutečnitelná. Tyto krize jsou výsledkem přehnaného idealismu, když si člověk maluje něco, co není možné - jakože jsem měla vizi, která by byla uskutečnitelná s o něco lepším lidstvem, než s tím, co tu reálně je. A ta vize, co jsem získala, mi přijde logická. Občas mi připadá i sobě zvláštní, jak se nad nějakými věcmi dokážu rozčilovat a angažovat :-)

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 23:03

Ančí, buď tady a teď. Teď jsi člověk, tak to prostě je. Užívej si to. Je to jedinečná zkušenost..

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

26. 10. 2021 10:15

A tohle je přesně ten důvod proč nemáme rádi otrocké zmetkovité Anče a podobné vesmírné turisty co jsou tu chvíli a mají tu drzost nás tu poučovat, posuzovat a odsuzovat.

Ikdyž, furt lepší než mazaný Drakonián, ten by nám rafinaovaně mazal med kolem huby. Takhle aspoň víme co je zač.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 8:55

No zatím z toho moc nadšená nejsem, být člověk, popravdě už asi nesejdu z vize, že jsem na misi a musím to vydržet a zvládnout ten úkol, protože kdybych to brala jako nějakou záležitost na "užívání si být člověk", tak se jdu zasebevraždit.
Být s takovým mimozemským úkolem, resp. s paranoidní schizofrenií, když se to nebere zázračně, pod útoky NWO není žádný med. Takže upřímně doufám, že jsem člověk naposledy a po této události už k lidstvu a planetě žádnou karmu mít nebudu a tedy ani povinnost se sem rodit.

Soudci - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 21:47

Taková kniha od Whittona. Četl jsem ji v roce 1984 jako samizdat. Zivot mezi životy. Tak po smrti jsou soudci co sleduji průběh uplynulého života a rádi v tom bardu jak si počínat v dalším životě a napravit chyby. Teď tusim ze to nebyli soudci ale mrchy repto co nutí do kolotoče reinkarnaci aby měli své otroky a svou potravu.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

26. 10. 2021 9:51

Ono to nemusí být až tak, lidské duše se v lidské rase za podmínek minulého věku učily, byli bráni jako rasa ve škole, na vězeňské planetě, v tehdejších podmínkách. To nemuseli být reptiliáni, kdo je posílali do dalších inkarnací, ale duchovní strážci. Duchovní strážci nebudou bojovat s něčím, s čím se v tu dobu bojovat nedá a respektují stav podle kosmického zákona.
Podmínky se tu ale změnily současnou událostí, planeta se frekvenčně vrací do vyššího frekvenčního pásma vesmíru, vyšších dimenzí. Lidstvo, otrocká zmetkovitá toxická rasa, zanikne (k radosti Galaxie) a časem se transformuje na strážce planety, počty lidí budou dramaticky klesat, zato se ta bytost bude zkvalitňovat s každou další generací, až se vlastně stane někým úplně jiným, než je teď. Ale to už budou dobrovolné inkarnace, spíš mise a cílevědomá práce, než škola pro malý zmetky.
Jednou, až natáhnu brka i jako alienka GF, si tady taky odžiju nějakou inkarnaci strážce planety, to už bude prestižní záležitost a mělo by to být na nervy oblažující. Daleko daleko víc, než dnes.