Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

26. 10. 2021 10:31

Petře, ty mě nemáš rád, nedělej ze sebe furt "my".
Říkám jen to, co jsem viděla.
Já jako alienka GF si přeju, aby tato odporná rasa, kolem které lítáme jak kokoti a už nás to stálo mnoho mrtvých a zničených životů a válek, zanikla. Je to můj sen. Teď to vypadá velice dobře - můj sen se splní, tato rasa zanikne a zároveň se ztransformuje na naprosto novou strážcovskou rasu této planety. 2 v 1, všichni jsou šťastní, i nadvědomí lidstva, které to bere jako skvělou příležitost.
Vztekej se jak malý dítě, zrovna ty, který jsi tak podělal ten projekt GF . Teprve po odmítnutí tohoto projektu jsem ztratila poslední iluze a přestala se prát za tuhle kreténskou rasu šmejdů.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

24. 10. 2021 23:32

Ani, víš co není náhoda že existují lidé jako ty s podobnými prožitky. Někteří o tom dokonce píší knihy. Nemyslím si že by tohle byla náhoda nebo že by byly všichni psychicky nemocní. Jen je u nich podobný začátek příběhu únos negativními mimozemšťany, prožitky života na lodi nebo mimo, vysvobození pozitivními mimozemšťany, umístění implantátů popřípadě nanitů a využití jejich schopností které mají ze svých předešlých inkarnací, kdy byly třeba vědci nebo nějakou klíčovou postavou kterou oni potřebují k práci nebo k výzkumu se kterým by si sami nevěděli rady. Víš ,myslím si že sen se od snění a meditace natož od bdění velice liší. Dá se to změřit i v hladinách např. alfy ,théty prostě ze záznamu mozkové aktivity. Navíc opravdové prožitky se dají vidět v aurickém poli člověka. Ti co tohle umí existují tady a teď v reálném čase. Pokud se samozřejmě nejedná o umělé implantáty což lze prý také. Nevím jak to dělají ale umí to. Proto je na místě ochrana, neměla bys ji podceňovat ,nikdo z nás. Vím že každý potřebuje čas od času pomoc a nelze pouze spoléhat na sebe. je dobré vědět že existují i jiné možnosti a lidé s podobnými vjemy které běžně uzemněný člověk jen těžko chápe a často jim nevěří pokud to sám nezažil na vlastní kůži. Jak jsem zjistila existují i lidé kteří se vrátili z budoucnosti a jejich vyprávění je velmi poutavé, moudré a pro nás velice přínosné nebotˇ je určitá naděje na lepší budoucnost.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 9:00

Ano, těch příběhů je hodně, kdo nezažil neuvěří, evidentně je tu více realit - jedna pro obyčejné lid, co ničemu nevěří a všichni jsou podle nich jen blázni a pak ti, co zažili tyto záležitosti a podali o tom svědectví. Kdyby neexistovala masírka NWO na šíření lží a popírání pravdy, asi by mimozemšťani takové mysterium nebyli a zřejmě bychom s nimi normálně komunikovali.

Kristýna - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 13:28

Já si také myslím, že je tu více realit....
U mě to byl největší záhul 2015-2017 to jsem opravdu byla na hranici šílenství a častokrát i smrti... Nežila jsem v ČR, ale na Severu a tam mají temní snad svoje základny díky nedostatku světla a mají tam převahu....kolektivní vědomí lidí na bodu mrazu.
Takže i já tedy patřím do klubu schizofreniků a je mi to už úplně jedno, protože cítím, že jsme vyhráli a temnota nám může políbit zadnici....
Teď už vnímám úplně jiné energie a také ochranu....

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 14:37

Oploštělí syroví lidi bez empatie a vnitřních dimenzí, strohý zlý dav, to je ve skutečnosti asi největší zbraň temných. Ti stále žerou ty jejich lži a diskreditaci pravdivých skutečností, snah se dopátrat pravdy, temní stojí za pronásledováním všech, kdo mají dimenze ducha a celkově mají vyšší spirit a ten strohý zlý dav je jejich skvělý nástroj.
Věřím, že na severu to muselo být lidsky příšerné. Samozřejmě nevím, jestli je to pravda, ale viděla jsem, že v 19. století jsem tam absolvovala jeden krátký život, který skončil sebevraždou, bylo to v Laponském prostředí, tato komunita mě naprosto děsí - dodneška vidím ty jejich studené, strohé, syrové omezené ksichty, jak mě rezolutně odmítli ze společnosti, zrůdy.
Co je na tom pravdy nevím, ale že na severu jsou vřelí jako ledovec, to nikomu s psychospirituální krizí vážně nepomůže.

Tomáš - Aštar Sheran

24. 10. 2021 17:51

Konečně víme kdo je Aštar Sheran, vše vyjasnila rasa Ebe... Oli uvedl že nejde o bytost ,ale název Pleádské mezigalaktické flotily a pokud s ním někdo komunikuje tak komunikuje s veliteli této flotily.
Tak že jsme u toho zas za pěkný hlupáky ,hlavně že máme tolik ezoteriků co snědli všechnu moudrost..

Anča - Re: Aštar Sheran

24. 10. 2021 18:17

"Být za hlupáky" je v této věci asi hodně stigmatizující, ale tohle se nedá přechytračit. Co když pak přilítne ta GF a budou sympaťáci, co pak budou říkat všichni ti čurini, jak na ně furt měli kecy? Adalgar se dočká, ten blonďák snad přilítne a aspoň se mu omluví. 96tý v Čechách je pojem.

Petr - Re: Elektřina teď

25. 10. 2021 6:14

Volná energie? Spíš tak 2050.
Volná energie tu nebude dokud tu budou vládnout všeho schopní psychopati a budou držet v rukou veškerou moc, armádu, finance.
Protože by volnou energii okamžitě zneužili, kdyby ji měli k dispozici.
A já tu nevidím, že by ty mocné psychopaty někdo odstraňoval.
Blábolí se o tom už několik let, ale zatím jsou čím dál mocnější, a to natolik, že nám tu zavedli covidové šílenství, Great reset a pokračují v islamizaci Evropy.

Kromě toho tu máme totalitní supervelmoc Čínu, která ani v nejmenším nevypadá, že by se chtěla poroučet pryč.
Z tohoto pohledu to vypadá na volnou energii v roce 2250.

Rád bych optimističtější scénáře, ale zatím to vypadá na čím dál horší scénář.

Představte si, že by třeba nějaká soběstačná komunita žijící mimo civilizaci, dostala zdroj volné energie.
Co udělají mocní, když se to dozví? Okamžitě tam pošlou speciální komando zabijáků aby všechny do jednoho zlikvidovali a zmocnili se t technologie.

Vzpomeňte si jak dopadl Reinhard Heydrich, když se snažil zmocnit prastarých technologií, které jsou ukryté v ČR hluboko v podzemí. Nejen jeho zlikvidovali jeho vlastní lidé, ale vyvraždili kvůli tomu Lidice a Ležáky, aby nezůstal žádný svědek a nikdo, kdo by měl sebemenší informace o poloze těchto technologií.

Tolik k volné energii.

adalgar - ze života

26. 10. 2021 5:54

Ve třetí cenové skupině https://newtube.app/user/yandex/v3vqLwM https://newtube.app/user/yandex/qthDfSd https://newtube.app/user/yandex/KCSG7jN

Anča - odpověď na komentář Honzy

24. 10. 2021 10:05

Honzo, podněty a emoce kolem mimozemšťanů v sobě mají mnoho aspektů, tak se nedivím, že je v tom i agrese a obavy - GF jsou vlastně božstva. V dřívějších dobách se do fenoménu "božstva" promítla galaktická federace i mafie, lidské, zvířecí i plazí bytosti a obnáší to přesně tu směsku jednání, která se vážou k pojmu "božstva". Fascinující, dobrá, krutá i bezohledná a nevypočitatelná. Galaktická federace je spíše fascinující a dobrá a spravedlivá, ovšem k lidské rase je stále v pozici téměř všemocné autority, ač to všem připadá už únavné a ještě nějakou dobu to tak ještě bude.
Myslím, že ve tvém snu se promítla expolitická agenda i svět filmu a celkově 20. století - fenomén Greys a Star trek a kosmonauti na Měsíci. Myslím, že cítit agresivitu vůči mimozemšťanům je i přirozené, protože někteří nás skutečně otřesným způsobem tyranizovali, Greys mohou za 2. světovou válku a nacismus, Reptiliáni se považovali do této události za naše vlastníky a mají svět médií a obchodu, a různí vejlupci z Galaktické mafie, ti mohou vypadat i lidsky, kteří dělali pro Drakoniány, s námi nepěkně manipulovali, rozvíjeli reverzní inženýrství a kazili lidi, všechna tato verbež létala po vesmíru, hrabala se v podzemí a nás nechávali jako svůj "majetek" jaksi opodál.

Galaktická federace je ve světě filmu a celkově našich zdrojů nejvíce připodobnitelná k hodným čarodějkám, kouzelníkům ve věži, tajemným pohádkovým babičkám, hodným džinům, znalým průvodcům, hodně jim odpovídá film "Stopařův průvodce Galaxií", což je i kniha pochopitelně a myslím, že to muselo vzniknout skutečně na popud reálného kontaktu nejen s Galaktickou federací. "Vogonská poezie" není laciný pojem :-)
Přesto i Galaktická federace není jen a jen hodná. Jsou spravovateli a udržovateli Galaxie a jakmile jsou ve válce, musí dělat rozhodnutí a při dobývání sektoru Galaxie se vyhodnocuje - jestli mají kosmologický nárok, jestli jsou na tom území hvězdy, planety, rasy, které si přejí být pod jejich působením, nebo ne, nebo jestli půjdou proti Drakoniánům vyloženě navážecím stylem a narušovat jejich území, když k tomu nemají nárok.
Co si budeme povídat, většinou jsou hvězdy a planety chytřejší, než rasy.
Může se stát, že na nějaké planetě, která je dobrá a nepřeje si být decimována, se vyskytne rasa, která je zmetkovitá, jsou zlí, hloupí, zlomyslní, zkažení a toxičtí. Pak se ta rasa vyhladí, prostě se způsobí na té planetě kataklizma, které je většinou i její obrodný proces a pak se, po domluvě s planetou, zařídí obyvatelstvo a biotop, jaký by si přála.
Z pozice zmetků jsou Galaktická federace příšerní tyrani.
Naštěstí, tak zle na tom nejsme, tak se s námi GF maže a člověk se časem ztransformuje na něco vlastně už jiného, než je teď. Na správce planety Země.

Problém toho kontaktu s nimi není jen zvyknout si je vidět, ale celkový psychologický archetypální otřes, říkám tomu kultický šok. Řekla bych, že už se podařilo docela dost, v tomto ohledu, plošně civilizačně. Ten nejnovější mimosmylový projekt s vysíláním GF má myslím si za úkol pomoci zvládnout pocity, emoce, myšlenky, hlubinné pochody v podvědomí, aby se člověk vyrovnal s archetypálním děsem, které tento kontakt ze začátku obnáší.
Uvidíme, jak se celá tato záležitost bude vyvíjet dále. Bohužel, protisíly temných nikdy nespí, i ve hmotě bez těch možností jako dřív dokážou napáchat obrovské škody.
Drakoniáni jsou špičkoví manipulátoři a lidi jsou pro ně snadná kořist v tomto ohledu.


Honza - Re: odpověď na komentář Honzy

24. 10. 2021 23:05

Ahoj,

díky. Budu si to muset ještě párkrát přečíst, zatím se mi to neposkládalo dohromady.

Stopařova průvodce jsem kdysi četl, asi všechny díly, ale moc mě to tenkrát neoslovilo. Pamatuju si ručník, 42, nebezpečnostní brýle Čumčata 2000, vogonskou dálnici.
ad "Vogonská pozie" není laciný pojem :) - můžeš prosím trochu rozvést? (bral jsem to spíš jako srandičku)

GF beru pracovně jako skupinu civilizací s nějakými společnými hodnotami a vizí, i kdyby to mělo být "jen" dokončení karmického cyklu, o kterém kdysi mluvila Silva. A tak nějak si představuju, že tyto hodnoty jsou v souladu jednak s mými hodnotami i s hodnotami lidí v této skupině.
Až se nám podaří přejít do 5d vč. stylu života, tak hádám si sami vůči období před pár lety budeme připadat jako kouzelníci a čarodějky

Jo, kdysi jsem si myslel, že hmotě už skoro rozumím. Pak jsem "potkal" Indigový zpravodaj :)
Ale to je možná na jiné vlákno.

Hezký den.

Anča - Re: Re: odpověď na komentář Honzy

25. 10. 2021 8:49

Stopařova průvodce jsem přiznám se nečetla, viděla jsme film a z toho si právě vybavuju hodně scénu s "Vogonskou poezií", kdy jsou dva hlavní hrdinové mučeni tím, že jsou nuceni poslouchat odporné slovní poetické projevy "vogona", což byl takový nechutný mimozemský druh. Něco podobného jsem zažila na vlastní kůži, protože projev reptiliánů, či jestli to byly nějaké pekelné mocnosti netuším - ale skutečně se to dost podobalo "vogonské poezii", perverze, nechutnost, zeblitina jenom to slyšet, měla jsem pocity, že se mi už zbláznil mozek, že něco takového slyšet není už vůbec normální a že jsem nenávratně nemocná. Asi to byly duševní projevy rozdováděných krokodýlů. Čili takové šílenosti jsou možné a myslím si, že autor toho Stopařova průvodce musel zažít, nebo to měl vyslechnuté z druhé ruky, něco z reálné galaxie.

Honza - Re: Re: Re: odpověď na komentář Honzy

25. 10. 2021 22:44

Díky, už rozumím.
Souhlas, zrovna tahle část mi moc sci-fi nepřišla. Brr. Docela úspěšně se mi ji podařilo vytěsnit. :)

Eva - A zase symboly

25. 10. 2021 10:17

Dám to ještě do dalšího kontextu. Ve dne se v krajině objevila nová loď/světlo. Začala jsem ji tedy věnovat pozornost. Světlo se začalo různě proměňovat. Jenže... během proměňování tam naskočil symbol: dva trojúhelníky...
respektive jeden trojúhelník a pod ním zrcadlově převrácený ten samý. A mezi základnami viditelná mezera.
Rozumí někdo řeči symbolů...
Pyramida, archetyp, plus zrcadlově obrácená pyramida


dva

adalgar - Re: A zase symboly

25. 10. 2021 12:34

A tady stepují trojuhelníky léta https://newtube.app/user/yandex/fyXx2DL

adalgar - Radostné soužití

25. 10. 2021 12:29

S bližními svými..Oni neví,co činí../Ježíš/ https://newtube.app/user/yandex/T36hcdc

ANDREA - STONEHENGE- PRAVDA !!!!!

25. 10. 2021 8:14

https://vk.com/socha?z=video325721098_456243402%2F6cf2b33d39b94ab30e%2Fpl_wall_325721098

Eva - Lídři

24. 10. 2021 9:57

Myslím, že pak jsou na planetě ještě vědomí lídři. Když se tito vůdci spojí, mohlo by to pomoct tomu, že věci se začnou hýbat dopředu. I příprava těch nevědomců na mimozemce a další etapy evoluce. Existovat jen v těžkých věcech fakt nelze, bohužel u mě už proběhl tumor. Pěkný den všem.

Borra - Re: Lídři

24. 10. 2021 21:54

Evičko při této probíhající transformaci je nutné udržet si humor, opakuji humor nééé tumor ten ti je na prdlačku :)

adalgar - Češi nesnáší náboženství.

24. 10. 2021 16:59

Mají spíše vnitřní napojení na JÁ https://newtube.app/user/yandex/AtrU1y8