Jdi na obsah Jdi na menu

BRÁNA 10.10. A JEJÍ ENERGIE

11. 10. 2021

Zdravím drazí,

V období 9.10. - 10.10. došlo ke zvýšení aktivity na Slunci. Tato energie byla použita k odstranění další vrstvy negativních energií z planety Země. Tyto energie úzce souvisely s energiemi strojů a kovu obecně. Naše cesta bude dlouhá a strastiplná, ale postupujeme v energiích strmě nahoru.

Celý minulý týden byl v podstatě velmi očistný. Počínaje výpadkem valné většiny serveru FB, během kterého jsem vnímala, že z tunelů pod ČR byly Aštarovým velitelstvím odstraňovány některé temné mimozemské entity včetně jejich strojů, byl minulý týden obecně silně očistný. A všimli jste si? Pár dnů jsme tu pak měli krásné počasí bez práškování!

Přitom vše vyvrcholilo včerejškem, kdy samotná planeta začala procházet silně očistnými energiemi ve spolupráci s mnoha vysoko vibračními bytostmi, které ji v tomto procesu proměny podporují.

Ke konci včerejšího dne mi začaly chodit informace o možných výpadcích elektrické sítě někdy začátkem příštího roku. Buďte proto připraveni drobným nákupem všech potřeb pro 2-8 denní výpadek elektrické energie.

To vše je vysokými sférami existence myšleno k našemu užitku a probuzení lidstva od psychózy elektrických strojů, masmediálních kampaní a sociálních sítí. Naše civilizace došla do bodu, kdy lidé mají utkvělou potřebu všeho technického a strojového. Po roce 2000 se rodí generace, kteří neznají svět bez mobilů a sociálních sítí. To ve výsledku deformuje jejich schopnosti socializace a přirozené komunikace s ostatními. Přijde-li tudíž výpadek sítí, buďte připraveni, ale nezoufejte. Je to zkouška, kterou musíme projít, aby se další generace probudily a naučili existovat s lidmi kolem sebe a nikoli s imaginárními postavami profilů na internetu.

Ještě tu na konci článku dodám, že další vysílání IZ proběhne někdy koncem října.

Mějte se zatím krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eritree - Energie

16. 10. 2021 9:58

Osobně na (potenciálních) výpadcích energií anebo internetu nevidím nic pozitivního - v duchu že je dobré, aby se lidé zbavili závislosti na strojích. Jde o snahu poslat lidstvo do doby kamenné, zatímco část elit si přivlastní zdroje pro sebe. Cítila jsem podobný pocit zoufalství, bezmoci a oběti jako při plandemii. Tak jsem si řekla dost. Pokud chceme do 5. dimenze, musíme ovládat svoje emoce, svoji tvůrčí sílu. Musíme být vnitřně přesvědčeni o tom, že jsme důstojné bytosti a zachovávat si vnitřní pohodu. Ikdyž je to někdy těžké. Toto není v prvé řadě boj o těla - byť je velmi důležité tělo, resp. materiální zabezpečení. V prvé řadě jde o boj o duše, protože paraziti nemají napojení na Zdroj. Proto je třeba v prvé řadě mít pod kontrolou svůj duševní stav.
Ty destruktivní věci, co dělají, nakonec povedou k rozpadu babylonského systému, ačkoli je dělají proto, aby ho zachránili, upevnili.

Petr - Re: Energie

16. 10. 2021 10:34

Jde o to, že lidi si zvolili a nechají své životy ovládat psychopaty. Je potřeba si zapamatovat jedno "vesmírné" pravidlo co platí i na Zemi:

"VEŠKERÉ PROCESY VE SPOLEČNOSTI PROBÍHAJÍ DLE MRAVNÍ UROVNĚ JEJICH ÚČASTNÍKŮ"

Proto jsem byl dost skeptický k rychlému vzestupu čechů do 5D. Ikdyž jsme na tom líp než prohnilá západní evropa, nebo USA, kde dle jejich mravní úrovně proběhne občanská válka všech proti všem. Zbraní na to mají dost.
O dost líp než my, jsou na tom morálně třeba Rusové. Ikdyž je drtí materiálně a existenčně oligarchové.

Čili, žádné výpadky ani nedostatky v naší zemi nemusely být, protože máme na to být skoro soběstační. Mohli jsme rozšířit Dukovany i Temelín a zařídit si levné dodávky plynu jako Maďaři.
Pokud nám ovšem bude vládnout banda všeho schopných zlodějů, gaunerů a psychopatů, tak na tom můžeme být hůř než třeba Německo.
Máme jedinou šanci, že se lidi vzpamatují. Dokud budou zesraní strachy sedět doma hladoví ve vymrzlých barácích, tak to bude jen horší a horší.
Třeba je ale ty vymrzlé baráky donutí něco s tím konečně dělat.

Eritree - Re: Re: Energie

16. 10. 2021 23:01

V.K. na Aeronetu často mluví o tom, že lidé když mají plné nákupní vozíky, tak neremcají a poslouchají. To vyvolává představu, že kdyby se jim z nákupních vozíků ubralo, že by se možná začali zajímat. Jenže to je velmi zrádné. Po 29. roce měli Němci velmi, velmi hluboko do kapsy a vedlo to vítekam. Není plyn, svede se to na Rusy, před Reichstagem se promenáduje Bundeswehr v průvodu velmi podobném tomu, co se tam promenádovalo tenkrát, chybí jen hákenkrajce *). Takže bych na to moc nesázela, že materiální nedostatek někoho probere. Varuji všechny předtím, aby v něco takového doufali. Přesvědčili jste se dostatečně, jak jsou lidé programovatelní.

*) https://cz24.news/oziveni-starych-tradic-vladni-neonacisticky-pochodnovy-pruvod-bundeswehru-v-berline-venovany-ucasti-nemecka-na-okupaci-afghanistanu/?fbclid=IwAR21Yvy0ZquksiHAAq5l_UV2UOv-ueMZX9WaTiUvSowDnE0fSw8pw5Oux-g

Svatava - Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

14. 10. 2021 15:22

Škoda že ten výpadek elektřiny neproběhl už teď celý týden před volbami - bez TV hypnózy a masáže by mnozí lidé měli čas i přemýšlet a snad by si zvolili lépe. K mému velkému zklamání je většina lidí v ČR stále ovládána strachem natolik, že volili proto, co nechtějí, a ne proto, co chtějí, a tak všechny antikampaně padly na úrodnou půdu a jako národ jsme stále pod stejným pantoflem, který po nás bude šlapat a všechny nezmanipulovatelné bede chtít neúprosně zadupat. Opravdu jsem si ze srdce přála, abychom byli prvním národem v Evropě, který se po tolika desetiletích až staletích konečně vymaní z cizích nadvlád a neskočí opět do nastražených pastí, že budeme inspirovat celý svět tím, jak si dokážeme systém transformovat zevnitř a vše škodící v něm rozložit, opět zavést něco jako državu, kde je svoboda spojena se zodpovědností, každý se stará o svou rodinu a místo, kde žije, občiny jsou samosprávné, každý si zvelebuje to své a nikdo se nes.re do cizí vesnice (natož pak státu) s tím, jak to tam mají mít... ale asi si ještě všichni musíme sáhnout až na to opravdové dno a pocítit i ten hmotný nedostatek, abychom se mohli všichni odrazit najednou a byla to větší tvořivá síla, aby se musel rozhodnout opravdu každý sám za sebe, neboť mnozí ještě tvrdě spí a nevidí, kam jsou vedeni - zapomněli nedávnou minulost a ztratili nadhled, čímž nedohlédnou, kam je směřují jejich vlastní rozhodnutí, a v tomto nevědomí minulosti i budoucnosti jsou ztraceni i v přítomnosti. Nevěřila bych tomu, kdybych to neviděla kolem sebe, tolik tápajících lidí... Bude to velká zkouška a ti, kteří se ještě nerozhodli, budou muset a my, kteří už se rozhodli, budeme muset trpělivě čekat a odolávat, ukazovat cestu bloudícím, ale obětovat se za ně nemůžeme - je to někdy těžké, ale pokud budou i nadále následovat tu pomyslnou mrkev a my půjdeme vedle nich příliš dlouho, ztratíme svou vlastní cestu a jim stejně nepomůžeme

Anča - Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

14. 10. 2021 16:29

Ty volby jsou zfalšovaný - ty výsledky nejsou skutečné. Je to sprostota, nic víc. Doporučuju se tím až tak netrápit a neodsuzovat kvli tomu vlastní národ až na kost. To jsou demotivační taktiky NWO, abychom začali nenávidět vlastní lidi víc, než je to nutné.

Petr - Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 7:31

Bohužel Ančo, volby nejsou zfalšované. Jejich výsledek plně odpovídá "kampani Antibabiš" kterou tu 6 let vedou média. A tak naprogramovaní lidi-roboti zvolili přesně toho Antibabiše kterého jim pak následně předhodili. Protože ta koalice Spolu neměla vůbec žádný reálný program, jen program antibabiš a dohody jak si pak mezi sebou rozdělí koryta.

Nevím jestli žiješ někde v chaloupce na muří nožce uprostřed lesa, ale pokud chodíš mezi lidi, tak jsi si musela všimnout jak jsou ti zarouškovanci totálně zdebilizovaní. Už nevykazují ani náznak logického myšlení, natož pak selský rozum, který jim odešel jako první.
To se začneš bavit s relativně rozumně vypadajícím člověkem, třeba maminou s malýma dětma, a zjistíš že má taky vymeteno a není schopná racionálně posoudit situaci, jen jede podle programu z médií.

Který příčetný člověk kterému zbyla ještě špetka rozumu nebo aspoň kousek rodičovských instinktů, by dusil svoje dítě rouškou?

Anča - Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 9:52

Já jsem vůči lidem měla tento pocit vždycky, proto jsem vůči nim zanevřela daleko dřív, než ty. Tím mám jistou výhodu, kterou jsem uplatnila i při mimozemské válce o tento svět. Že mi to netrhá žíly, kdyby se jim něco stalo. Jsem v tomto velice cynická. Jde o přežití lidstva jako druhu a jde to podle kosmického zákona.
Také jsem si všimla jisté změny v chování očkovaných, jakoby duševně zmizeli mi přijde. Taky to podle mě odpovídá psychickému efektu očkování. Kdo se nechal očkovat, rozhodl se, že neuvěří konspiracím. Celá esoterická a konspirační alternativa se vymezila proti očkování a nebylo to nic tajného. Dále jsou ochotní o očkování bádat pouze neočkovaní. Očkovaní logicky nechtějí slyšet nic o 5G a matrixových fantomech ve vakcínách. Takže ten dav se stal bohužel jasně se vyhraňujícícm proti veškerým těmto buřičským aktivitám proti stávajícímu zrůdnému totalitnímu systému. A znormalizoval.
Války se nyní vedou o 5G informační vysílání, náplň, která se přenáší s těmi drásavými frekvencemi mirkovln. Zdá se, že to jde velice dobře. Jistě je zájem všech, aby davy očkovaných nešly tupě jako síla stáda rovnou do totality. Jenže už se ve vládě usazuje nějaká svině, co na první pohled vypadá jako had, takže se máme asi na co těšit.
A od Galaktické federace mám, že výsledky zfalšované jsou. Já tomu moc nevěřím, tomu výsledku, je nepřirozený.

Petr - Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 10:45

Já tedy musím přiznat že ti co se nechali očkovat dobrovolně, mi duševně zmizelí přišli už pár let před tím. Prostě si nechali vymýt mozek, a to že zcela uvěřili systému a šli se očkovat, je už jen důsledek.
Pozoroval jsem určitý duchovní úpadek u těchto lidí, docela dlouho předtím. Možná že je to důsledek těch reptiliánských zářičů.
Jenže, jak to že jsem si zdravý rozum uchoval já ?

Nejhůř na tom byli ti, co šli do důchodu a jejich jediný kontakt s okolní realitu byla televize.
Jinak je to s těmi co do toho očkování nešli úplně dobrovolně. Třeba vysoká hypotéka, strach o udržení lukrativního zaměstnánání, nátlak šéfa... nebo ti které nechtěli pustit do nemocnice či do domova důchodců za příbuznými.

ps: doporučuju shlédnout poslední Poselství stvořitele. Naše budoucnost dalších 5 let nevypadá dobře.

Ono tedy z vesmírného hlediska si ty dráby a psychopaty na dalších 5 let si lidstvo smým strachem a otrockou mentalitou vykoledovalo samo. Jenže vysvětluj něco pološíleným zarouškovaným strachy zesraným ovcím, které už nejsou schopné logicky uvažovat.
Ikdyž, je možné že vlastně ani nechtějí uvažovat, protože to na co by přišli, by je k smrti vyděsilo.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 14:09

V tomhle jsem klidně i zlá - říkám si, blbečci, víte, že mikrovlnné záření škodí zdraví, víte. Přesto je mikrovlnné záření 5G údajně neškodné a vy to žerete. Víte, že existují mimozemšťani? To dá rozum. Viděly je miliony lidí? Viděly. Když tam tedy jsou, nebylo by lepší se s nimi dorozumět? Bylo. Přesto tato myšlenka většině lidem hrozně moc vadí, alespoň soudě podle vlastních zkušeností. Nebo - nepřipadá vám divné a nevyděsí vás, že na rameni drží magnet a že se diskuze kolem covid vakcíny nepřipouští? Ne?
Proč takové lidi chránit? Nezaslouží si svobodu. A nechci to říkat opravdu hnusně a otřesně, ale ...
Dav rozhoduje - co chce dav. Pokud je dav v koridoru a nemyslí, pokud vede koridor doprava, jdou doprava, pokud doleva, tak doleva, pokud do p*ele, tak do pr... Tak pokud ubudou, alternativa se stane davem a dav rozhoduje.
Pokud dosavadnímu davu nevadí NWO, je potřeba něco udělat s tím davem.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 20:27

Podstatné není co si dav zaslouží a co nikoliv. Podstatné je, že my jsme součástí tohoto davu coby Homo sapiens a obýváme společný prostor na této planetě, ať se nám to líbí nebo ne.
Ty ezo představy jak se sluníčkáři odvibrují do 5D a to co se tu děje okolo se jich vůbec nebude týkat, jsou zoufale naivní.

Zatím nevidím jediný způsob jak se vyhnout důsledkům toho co se okolo děje.
Ty ezo sluníčka se budou divit až jim přijde účet za elektřinu a topení zdražený na 300%. To je za rok topení plynem klidně 60 000 navíc. Elektřina pro běžnou domácnost 24 000 navíc.
Máte na to platit měsíčně 7 000 navíc, vážení?

Dnes jsem viděl v obchodě česká rajčata za 200/kg. To už se blíží ceně hovězího masa. Měli tam i levnější rajčata 100/kg poněkud nahnilá, nikdo je nekupoval.

Doufám že to řešení Anael skrze srdeční čakru bude fungovat. Tedy průserům se nevyhneme, ale díky tomu jimi nějak probruslíme a vyvázneme živí, možná i zdraví.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velké zklamání, ale naděje umírá poslední

16. 10. 2021 21:29

No jo, co naděláš, třeba tě něco napadne, nebo třeba vyjde ten pokus GF informovat lidi vlastními cestami bez prostředníků, nalít jim do žil víc dobré vize, že cesta ven je. Mě přijde ta možnost vždycky zoufale na dosah ruky a děsně mě irituje, že je to tak nemožné kvůli myšlení a jednání těch davů. Ve svém příběhu jsem odškrtla očkované lidi, jako zombies, se kterými se už nedá počítat jako s budoucími lidmi, kteří cokoliv dobrého podpoří. Ulevilo se mi, přestala jsem táhnout zbytečnou zátěž a poznala, jak obrovskou sílu máme, jak na nás ti temní prostě nemůžou, jak jsou bez šancí. Když nejsme zatěžkaní těžkým tupým davem. Přestala jsem je v mysli táhnout sebou a je mi lépe. Přestala jsem s nimi do budoucna počítat, nevěřím v jejich dlouhodobé přežití.
Helena Heclová má na PT pořad, řekla v něm zajímavou myšlenku:
Že NWO nějakou dobu bude, že je to Biblický jev a my si to musíme odžít, že je to zkušenost, kterou musíme získat.
S tímto právě nesouhlasím - domnívám se, že Bibli by už někdo mohl pomyslně spálit, tuhle špatnou programovací nestvůru. Ta stojí za současným vývojem, nemusíme naplnit každou kravinu, kterou někdo vyblouznil kdesi dávno v deliriu.
Pokud je tato myšlenka pravda, tak já nevím, co víc je ještě NWO, než když ti banda nějakých satanistických strejců v podzemí práskne volty do hlavy a ty musíš po boku s mimozemšťany GF bojovat o svět a jeho vývoj.
Maximálně se bude stupňovat 5G teror, to jo a covid nátlaky a finanční nátlaky. Ale nevěřím v tu verzi, že všechny donutí se oočkovat, stát se robůtkem a přeběhnout na jejich technicistní model společnosti, věřím, že očkovaní začnou umírat a GF se podaří zrealizovat projekt na kontakt s lidstvem - to vše do 2025.

Tomáš - komunikace přes portál

11. 10. 2021 22:53

Jsem Aštar Šaran velitel mezigalaktické flotily Plejádanů je tu semnou i Ptach. Jsou mezi vámi Reptiliané, snaží se zmocnit celé planety jsou maskovaní jako lidé, pokoušíme se je zastavit. Nyní řešíme mezigalaktický problém jsou tu i Arkturiani ,nemohu komunikovat ,Jak mi budete moci pomoci řeknu..
https://www.youtube.com/watch?v=bbviuR47mqc

zuzana - Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 17:35

ked sa v tom videu zacal ozyvat ten hlas, mojich 5 psov, co tu kludne driemali na kozusine pri krbe vyskocilo a zacalo strasne nervozne stekat a zavijat. akoby nas niekto ohrozoval. este som ich takych znepokojench nevidela. musela som video hned vypnut. toto nerobia, aniked ide v noci banda opilcov po ulici a my mame otvorene okno.

dvaja z nich pritom noc co noc kukaju na blikotavu oblohu a vrtia chvostom, pozoruju lietadla a ine vznasace a rovnako privetivi su k duchom u nas doma.

Petr - Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 20:54

Aštar přece nevelí Plejáďanům. Ty by se nenechali komandovat od takového zeleného mozka :-)))
Tyhle zprávy bych bral s rezervou. Hodně velkou. Šíří se tu mraky dezinformací, zejména z anglosaského prostředí.

Radši sem hoď nějaké vlastní poznatky, než tyhle vesmírné fake news.

Tomáš - Re: Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 21:47

O Aštarovi informuje Silva a toto je druhý zdroj, co píše Zuzka je hodně znepokojivé..

Petr - Re: Re: Re: komunikace přes portál

12. 10. 2021 22:47

To může znamenat cokoliv. Třeba cítili že to nafixlovali reptíci nebo podobná havěť. Vysílání Aštara by nemělo nést negativní vibrace, ni?

Anča - Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 8:35

Silva tomu svému Aštarovi věří, ale celkově je pověst tohoto mimozemšťana pochybná, myslím, že tady v Čechách skrze Ivo Bendu a channeling způsobil vrásky mnoha lidem.
Já mám od GF, že je na něm něco špatně, úplně přesně tomu nerozumím, ale vypadá to, že je to v podstatě na GF poněkud nezávislá a odtržená skupina mimozemšťanů, trochu desperados, které nebaví dodržovat kosmologické stanovy GF, prostě takoví rebelové, jednají na vlastní pěst. Z toho potom plynou třeba i ty podrazy typu "nachystejte kufry, zítra přiletí flotila a odveze vás", kterými se Aštar u nás proslavil.
GF má taktiku, že tě radši nechá uvztekat se a uvzdorovat, ale na nebi se ti objeví, až když smějí a vyfotit si je můžeš taky, až když mají jistotu, že vyhrajou, že jednou nebudou muset odtáhnout a nechají tě tady s fotkou a pocitem, že vůbec nic nechápeš. Jsou na důkazy a velké sliby a hurá akce velice opatrní, je znát, že celá věc má vlastní politické a válečné pozadí a jednotlivec musí ustoupit mnohokrát vyšším zájmům. Proto neslibují žádné takové akce a neženou se hned do velkých show na nebi a velkých důkazů, právě s ohledem na mysli svých médií. Dlouho si udržovali otevřené i možnosti, že se budou muset stáhnout a mysli médií opustit - proto i mě nechávali dlouho bez sebemenšího důkazu, pro případ, že by se toto stalo, abych si případně mohla kdyžtak myslet, že jsem se prostě zbláznila a měla tak možnost se zastabilizovat v normálním životě. Zdá se, že však tato možnost padla, proto se mi podařilo někdy na začátku tohoto roku i nějaké foto důkazy, že to, co vidím, nejsou halucinace a když vím, že jsou to vyfocené "světlušky", které zapozovaly při telepatické domluvě, tak už si nemůžu myslet, že jsem jenom blázen.
Beru to tedy tak, že věci se daří a prohra už nehrozí a věci dopadnou dobře, i při vší té náročnosti.
A tak se snad jednou dozvíme, i kdo je ten slavný Aštar.

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 8:53

Já to mám s ufony asi takto. Chcete nám pomoct? Fajn.
Chcete tu poletovat okolo a jen očumovat jako japonští turisti orloj? Případně si tu nějak galakticky politikařit?
Tak táhněte do pr...

Mě připadá krajně podivné, že v podstatě ani vybraní jedinci se kterými se zkontaktovali blíže, nejsou schopní přinést nějaký hmatatelný důkaz o jejich existenci.

Přitom tohle odhalení, že nejsme ve vesmáru sami, případně že tu nejsou jen zlí alieni a vetřelci, by přivodilo pád tohodle iluminátského bordelu ve kterém žijem.

Vždyť to byla nejzásadnější manipulace kterou nás oblbli, že existuje jen ten jejich satanský pánbíček, a hvězdy jsou jen jakési jeho lucerničky.

Prostě to vůbec nedává smysl, co se děje, respektive neděje.

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 9:52

Hodněkrát jsem se to pokoušela popsat, co v tom hrálo roli. Bylo to těžký, byla to válka, náš svět byl svíraný nadgalaktickým zlem a GF nebyla v situaci, kdy by je lehkým gestem mohla zničit, ještě v r. 2020 byli velice opatrní, protože hrozilo, co hrozilo.
Je to běh na dlouhou trať, obyčejná lidská psychická media mohou zprostředkovat informace pro obyčejné lidi, vše ostatní je podzemní utajená vojenská činnost. Všechny strany neustále vyvíjí aktivity pro své zájmy.
Lidi mají k mimozemšťanům negativní vztah, buď si je představují jako zrůdy z Hollywoodských filmů, nebo mají vůči nim vztek, jako ty, není to lehké, lidi si představují, jak to zvládnou sami, což považuju za naivní blouznění. Protože nikdo proti těm iluminátským kurvám není schopen zakročit a naivní esoterické subkultury jsou pro tyhle agresory nebezpečné asi jako kuřátko pro leoparda. A jestli se hodlají duchaři nastěhovat do lesa a pěstovat si tam pšenici, je těmto úplně jedno.
Takže se alieny snažím pochopit, jejich přístupy a jsem ráda, že tu jsou a snažím se vyvíjet činnost ve spolupráci s nimi. Jsem přesvědčená, že nezodpovědností rozhodně netrpí, alespoň ti alieni GF, věci jsou složité, tak jako život sám.
Jednoznačné důkazy poskytnout nemůžou, protože lidi na ně nejsou připravení, ani ta esoterická subkultura. Je to vidět tady, kde je vůči mimozemšťanům poměrně silný odpor a to jsou debaty pod články psychického media Silvy, která spolupracuje s alieny.
Myslím, že termín vesmírní turisti už byste si mohli i někam strčit, už mě to i irituje popravdě :-) Prostě žádný vesmírní turisti tu nejsou a neoperují. Nejsme ZOO, jsme v přísném režimu, kdy se tu děje velice experimentální operace, bez níž bychom prostě skončili, neměli bychom šanci, žádný vesmírný turista si tu neškrtne.
Uvidíme, jak dlouho vše bude ještě trvat, další vývoj snad poskytne lepší a jasnější vidění.

Eva - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: komunikace přes portál

13. 10. 2021 10:32

Myslím, že je v tom ještě něco jiného. Když lidi monitorují, můžou se o ně starat. Mně tady pravidelně lítá nízko jedna loď jednou za měsíc, po 14 dnech od loňska. Zdá se mít vlastní zájmy, ale taky mi to tady může čistit od špatných energií. Výrazně bliká červeně a jednou byla zcela hmotná šedá placka osvětlená na konci. Už ji znám. Mezi mou vesnicí a městem je obzor a jezdí vždy po tom obzoru, a pak buď dozadu nebo dopředu, vždy stejná dráha. Mám k nim pozitivní vztah. Různě se trénuju a oni jsou prostě telepati.