Jdi na obsah Jdi na menu

CELOSVĚTOVÁ MEDITACE

21. 12. 2021

DRAZÍ, ZDÁ SE, ŽE JSME NAVIGOVÁNI, ABYCHOM SE SYNCHRONIZOVALI S VÍCE MEDITUJÍCÍMI SKUPINAMI A JEJICH MEDITACÍ OD 17:00, VÍCE ZDE:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR1IVl3aOY_ZOR92-JVI_LD76WUpmIyzCBO0T_Nu7CmaZJFbgVyQDOldIV4&v=M_VW6qIDAu8&feature=youtu.be

JÁ UŽ MÁM VŠE PŘIPRAVENÉ. VEČER JAKO VŽDY VÁM PŘI UKONČENÍ NAPÍŠU NĚCO VÍCE O VÝSLEDÍCH DNEŠNÍHO DNE. NEBUDE TO VŠAK POUZE NAŠE PRÁCE, JSME KAPKAMI V MOŘI VYŠŠÍHO ÚČELU NA POSUN PLANETY ZEMĚ.

ZATÍM PŘEJI ÚSPĚŠNOU MEDITACI, SVÉ ZÁŽITKY A DOJMY MŮŽETE PSÁT ZDE MEZI KOMENTÁŘE.

SILVA

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Jak to probíhalo

24. 12. 2021 12:20

To už všichni odletěli do galaxie Zlaté růže či co, že tu (téměř) nikdo neokomentoval slunovratové synchronizace/meditace ? :D

Za mě můžu říct že ty energie byly docela silné. Bylo znát že se toho účastní lidé po celé planetě. Já jsem si dal v 17 hod jednoduchou meditaci s kameny co mám. Asi za půl hodiny se to samo ukončilo. Zajímavé je že přesně v 17:00 mi začalo silně pískat v uchu.

Pak jsem večer "náhodou" narazil na meditaci P.Ch. , živý přenos ve 20 hodin. Meditovalo se na posílení lásky a otevření srdcí, hlavně u lidí "temných" kteří se snaží zničit naši civilizaci a vyvolat jaderný konflikt. Já jsem se nechal vést intuitivně a energii jsem směřoval na léčení myslí a srdcí těch skupin lidí, kam mě to zrovna navedlo. Ta energie proudící přes srdce byla hodně silná. Skvělé na tom bylo, že to mohl dělat úplně každý, žádné speciální vybavení ani znalosti nebyly potřeba.

Odpolední procházka v přírodě rovněž skvělá, tam ty energie taky frčely. Takže na odpolední meditaci jsem pak byl řádně nabitý a pročištěný.

Jen nevím jak je to s P.Ch. , někteří tvrdí že lidi napojuje kdovíkam, tak nevím zda jsou to jen pomluvy a nebo na tom něco je. Múžete to někdo energeticky ověřit?

Barča - Re: Jak to probíhalo

24. 12. 2021 21:09

Energeticky nevím, necítím se jako pravá osoba o něm víc hovořit. Ale je mi velice nepříjemny, takže intuitivně od něj ruce dávám pryc. Setkala jsem se také s názorem, že u chlapů dobrý, ženy by se měly mít na pozoru...
Takhle za mě, třeba k tomu bude mít ještě někdo lepší postřeh, vlastní zkušenost apod.

Romča - Re: Re: Jak to probíhalo

25. 12. 2021 15:22

Já první dojem kdysi z něj měla velmi nepříjemný, vadil mi jeho hlas a jeho styl mluvy. Pak jsem si párkrát na doporučení mé dobré známé udělala pár očistných rituálů na youtubu, a ulevilo se mi. Zda to bylo PCH nevím,nebo jen tím rituálem. Někdy jsem si říkala,že člověk třeba musí k některým věcem dospět,že on má dar odmala,rozvíjel ho a hlavně se učil od indiánů.
Přesto jsem se s jeho mnohými názory neztotožňovala. Pak jsem ho naposledy poslouchala na cesty k sobě s Alžbětou Šorfovou a nestačila jsem valit oči, co z něj padalo ohledně vakcinace. Pomalu,jako kdyby ji doporučoval, ale spíše ,že to ničemu nevadí, že se pak lidé mohou očistit apod...spíše jako propagace na jeho byliny a jeho "podnikání". Což mě velmi zarazilo a naprosto s tím nerezonuji. Nyní mi zřejmě jen bylo potvrzeno,co mi má intuice řekla hned napoprvé,kdy jsem toho člověka slyšela mluvit. ..

jana - Re: Re: Re: Jak to probíhalo

28. 12. 2021 17:04

správně

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Jak to probíhalo

29. 12. 2021 10:45

Petr CH má skvělé meditace, používám hlavně na solar a na čištění zemí.. Také indiánský systém Musok karpai je úžasný.. Některým lidem to dělá potíže pokud nejsou energeticky kompatabilní , indiáni totiž pracují s energiemi vyššího řádu než jsou v 5d či na astralu ,jde o energie ze světů bytostí světla tedy od 8D nahoru.. Co jsem byl na jeho akcích jsem měl kolikrát pocit že to nedám že mě to porazí jaká to byla síla když energie začly proudit.. Ten jeho poslední rozhovor kolem očka mě hodně zklamal mám z něho pocit že má strach a nechce ohrozit svou práci a to co tady vybudoval..

Helča - Re: Re: Re: Jak to probíhalo

7. 1. 2022 8:28

Píšete to přesně. Nesleduji ho od té doby, co měl rozhovor v Cestách k sobě. Když začal o vakcinaci, musela jsem to stopnout, udělalo se mi nanic.

jana - Re: Re: Jak to probíhalo

28. 12. 2021 17:03

naprosto souhlasím a z vyprávění známé potvrzuji

Helča - Re: Re: Jak to probíhalo

7. 1. 2022 8:25

Mám to s ním úplně stejně.

Petra - Re: Jak to probíhalo

25. 12. 2021 9:07

Ad P.CH. - je třeba si názor udělat sám a málo kdo proti němu něco řekne veřejně(jsem si všimla). Je to docela obtížné, protože on samá láska a světlo. Mne hodně pomohly pořady na Svobodném vysílači - Řeklo se, stalo se s hostem Ester. Pak tam je ještě zajímavý pořad s hostem Slávkem. Ten už se netýká vyloženě dotyčného, ale je zajímavý k dalšímu pohledu na obchod se zázraky a duchovnem Jižní Ameriky. Pak třeba se velmi letmo zmínil Mirek Zelenka, že co se k němu dostane za ženy po napojování na dotyčného, že jsou strašně "rozbité", že je obtížné je dávat do pořádku(a více to nechtěl rozebírat). My osobně jsme byli na jeho hromadných meditacích 2x a vždy se nám pak dělo něco divného, takže jsme s tím skončili a už neposlouchám ani jeho vedené meditace.

Petr - Re: Jak to probíhalo

25. 12. 2021 10:15

Njn. není lehké se v tom dnes zorientovat. Stinné stránky má totiž každý. Proto se raději vždy napojuju přímo na Zdroj, než na nějaké pišišvory, duchy a jiné bytosti které dotyčný používá.

Jednou mě jedna meditace tak rozbila, že jsem ji musel v púli přerušit a jít do přírody kde jsem to po zbytek dne rozdýchával. A přitom další 2 řízené meditace od té stejné šamanky mi skvěle pomohly.

Ono to múže být i tím že se přitom vyvalí na povrch nepříjemné věci z nevědomí, nebo má člověk nedostatečnou ochranu a napadnou ho přitom nějací temní pišišvoři. Nebo múže problémy púsobit nedostatečné uzemění.
Těžko říct.

Petr M - Slunovrat

29. 12. 2021 14:36

Zdravím. My jsme na slunovrat po setmění zapálili svíčky kolem stromu na zahradě a něco málo sezobli. Bylo zataženo, takovej ten nepříjemnej dekl. Kochal jsem se alespoň pohledem na rozkvetlou růži a přál si vidět hvězdy a srdce na nebi. Abych ho mohl ukázat mámě a dokázat tak, že takové věci existují nejen v pohádkách. Po pár minutách se nad domem objevila první hvězda a sledoval jsem jak se tvaruje trhlina v mracích až z toho bylo srdce a hvězdy v ní krásně svítili. Přišel hřejivej pocit po celém těle, ale jakoby by mi někdo našeptával ať si to nechám prozatím pro sebe. Ještě nějakou dobu jsme venku debatovali. Odebral se k sobě do pokoje. Později doprovodil babičku na zastávku a akorát to vyšlo na meditaci s P.CH. Silnej zážitek. Vylezl ven na cígo a tam úplně jasná obloha. Za nedlouo mi máma rozradostněle hlásí, že jsou krásně vidět hvězdičky. Povídám že to vím, že jsem si to přál. Druhej den se pokazil plán a měl jsem pár hodin čas tak jsem za svitu Slunce šel, kam mě nohy nesly. Došel jsem na vyhlídku na město kde jsem byl někdy přelom jaro léto. Tehdy jsem viděl tmavě šedé svislé čáry a mezi nimi poletovala malinkatá třpitivá světýlka. Vnímal prostor. Bylo to jak když koukáte na 3D film. Říkal jsem si že bude fajn se na to podívat znovu. Světýlka jsem po chvíli soustředění viděl a ze šedivých čar zbyla jen taková rozmazaná šmouha nad městem a přilehlou krajinou. Ta se ale po chvíli rozplynula. Jakoby jí vítr odehnal pryč nebo nějaká jiná síla která tam proudila.

Miroslav - Re: Slunovrat

4. 1. 2022 16:08

Hezky popsané.

Helča - Re: Slunovrat

7. 1. 2022 8:10

Velmi krásně a vlídně popsáno :-)

Miroslav - Meditace

4. 1. 2022 10:54

Já se aktivně zůčastnil. Na odpolední jsem se domluvil s mistrem a odjel si za roh na velké parkoviště kousek stranou lidí. Pustil jsem si slovensky mluvenou meditaci pro boží zásah.

Mohu říct. Nikdy jsem při meditaci nezažil takové pocity a barvy. Celé tělo se jemně chvělo. V hlavě barvy. Šlo to uplně samo.

Jà při té řízené meditaci při tom kroku aby jsme se spojili létal okolo planety a všude jsem viděl veliké množství svítících jednotlivců i skupinek. Prolétal jsem jejich těly. Viděl co oni. Napisy na obchodech, detaily ulic. Viděl jsem jim do tváří. Oni dělali to samé. Země/gaia na chvíli zářila bíle celá tou sítí paprsků co tak létaly okolo obvodu. Byl to zážitek jako hrom. Trvalo to všechno 20 min ale v tom stavu jako hodiny. Když jsem začal meditovat. Začaly okolo mě létat barvy. Takové líné plameny. Většinou v zelené a fialové barvě. Potom jsme si měli představit jak ten plamen uděla okolo nás ochranný kruh. Měl být fialový. Napřed jsem okolo sebe viděl he jakýsi kruh. Ale já jsem najednou stoupal a viděl se z nadhledu. Okolo byly celé hektary hořící různými odstíny fialové a já uprostřed toho všeho v kruhu tak 3m kde nehořelo. Na konci byla výzva si představit jak si představujeme život v čase vodnáře. Já viděl svoji rodinu. Celou i s rodinou sestry ženy. Tak jak žijeme pohromadě doma. Chodili jsme po horách. Travili i s vnoučaty čas spolu. Z těch hor jsme se dívali na krajinu. Ale pohled začal stoupat. Jà měl kosmickou antigravitační loď. Byla asi 500m dlouhá. Sloužil jsem v pozemské flotile. Mohl jsem je povozit v kosmu okolo země. Ta meditace bylo něco co jsem nikdy nezažil.

Anna Crhová - Jak u mne 21.

28. 12. 2021 19:03

Táhlo mne to do lesa mezi jehličnany, cca ve 14.30, našla jsem si takové místo, kde byly smrky do kruhu, uprostřed mech...pro mne chrám a tam jsem mluvila ve stromy, matkou a otcem...a vysílala prosby a přání, byla jsem v nádherném rozpoložení, když jsem opustila chrám, na nebi byly andělé, pták s korunkou na hlavě, bytosti s hlavami lidskými a nakonec spousty stromečků, jak putujou vzhůru....mám i fotky, ......neumím je sem přidat.

zuzana - autorsky tim svetovej meditacie zaznamenal utok

27. 12. 2021 10:08

https://www.youtube.com/watch?v=FYXE5LCLKPw

ked si kliknete na kvetinka symbol, mozete si nastavit ceske titulky

Viktorie - Energie od 21.12.2021

26. 12. 2021 11:57

Na Slunovrat v 16 hod jsem zapálila oltář a začala jsem meditovat, ale nepustila jsem si ten online stream, neměla jsem chuť poslouchat hlas. Okolo 17 hodiny přišly velmi silné energie, za zavřenými víčky jsem viděla různé obrazce a podobně, propojovala jsem se přes srdeční čakru s ostatními bytostmi s aktivním srdcem a vysílala jsem lásku bytostem z jiných planet s tím že je zveme aby tady zasáhli. Okolo 18 hod přišel manžel a pustili jsme si ten youtube stream a bylo to velmi silné, meditovali jsme chvíli spolu podle toho. A potom ve 20 hod jsme se připojili na meditaci s Petrem Chobotem. No a vlastně od té doby vnímáme proud světla který na nás proudí a silné propojení se Zdrojem, a to pořád, a když jsme šli včera na procházku na Vrch Krlich který tady máme, tak to byla opravdu síla že i potom mě i u manžela probíhalo číštění. Energie pořád jedou, je to jízda!

Jinak co se týká tématu Petra Chobota, určitě nechci nějak hodnotit jeho jako osobu nebo se pouštět do nějakých rozborů, jestli něco dělá pro peníze nebo ne, jestli přepojuje někam nebo někam. Každý se přece propojuje sám přes svoje srdce? Spíš se podívejme co on propaguje, na plody jeho práce a to jsou : andský systém Mosoq Karpay, fytoterapie a xenonová terapie v kombinaci s psychologickou poradnou, pomoc lidem při procházení transformací. Tak to mě připadá všechno skvělé a lidstvu prospěšné.
Já a manžel jsme se " spirituálně probudili" v únoru a od té doby děláme cvičení z šamanského výcviku Petra Chobota Mosoq Karpay, a myslím že to má svoje výsledky, všechno je to zdarma na youtube akorát že to chce práci na sobě. Někdy se člověku nechce a ego proti tomu bojuje, ale myslím že je to opravdu účinný systém. Už jsem měla i náznaky vytělesnění a myslím že brzy se nám to podaří a budeme astrálně cestovat. Je to skvělé dobrodružství a práce na sobě zároveň. Vyzkoušeli jsme i některé bylinné extrakty z obchodu Inca Botanica a myslím že to bylo účinné a odstanilo nám to z těla parazity což jsme pociťovali i fyzicky. Potom jsme byli v říjnu na semináři PCH v Brně, máme dítě u kterého jsme se museli vystřídat, takže na mě vyšel den semináře zaměřený na hojnost, což byl celý den v tělocvičně kde jsme meditovali pod vedením PCH a on tam říkal že se ty účinky můžou projevit hned ve hmotě, druhý den jsem doma našla pětitisícovku na opravdu nečekaném místě.
Líbí se mi že Petr Chobot stejně jako Silva nechce aby z něho dělali modlu a Gurua. Chce lidi učit aby se uměli sami napojit na Zdroj a uměli používat svůj energetický systém, což po necelém roce praktikování myslím že jsem se podle Mosoq Karpay docela rozvinula a co teprve kde budu když to budu praktikovat třeba 10 let. Myslím si že když se třeba někdo nezdravě upne na PCh jako na modlu tak potom ho to může energeticky rozbít, protože PCH to nechce a musí se tomu asi bránit. Nevím jak to je ale myslím si že by se to takhle mohlo stát. Jinak co se týká Covid tématu, tak on očkování určitě nepropaguje, ale říká že to není téma které by se muselo už donekonečna pořád omílat, jsou tady jiná temata a práce na sobě a posun do vyšších vibrací by měla být priorita pro všechny.

Ještě sem napíšu takovou zajímavost která se mi stala, protože jsem malířka a nedávno se mnou byl rozhovor v internetových novinách Artalk určených pro publikum umělecké scény, (to jsou většinou lidé kteří nemají nic společného s duchovnem, spíš je tam veden politický diskurz k tzv. neomarxismu) tak jsem v tom rozhovoru řekla, že duchovně pracující bytosti se nechtějí očkovat a oni to vycenzurovali, tak jsem to napsala alespoň do komentáře. Zeptala jsem se redaktorky Artalku, proč to vycenzurovali, a ona řekla že chtěli dát najevo že rozhovor je vedený se mnou a ne se všemi duchovně pracujícími, že nemůžu mluvit za všechny, a že mě případně komunita může podpořit v komentářích. Kdyby to někoho z Vás zajímalo a rozhovor jste si přečetli, a měli byste potřebu okomentovat tak samozřejmě můžete :) https://artalk.cz/2021/12/10/viktorie-langer-jsem-bytostna-malirka-vim-ze-nic-jineho-delat-nebudu/
František - Nefunkčnost kometářů

25. 12. 2021 14:38

Já bych komentoval a komunikoval častěji, kdyby ty komentáře bylo možné přidat...

Vlasta - Meditace slunovrat

23. 12. 2021 22:45

Na meditaci jsem se připojila cca kolem 15h, oltář ale jel od 14h. Byla jsem unavená a nešlo se mi napojit. Tak jsem si řekla, že si lehnu a nechám nést myšlenky/obrazy.
Nakonec se mi skrze ,,pomocníka" kruh podařilo dostat na zvláštní místo, nad kterým pořád přemýšlím. Bylo to jako bych se dopočítala, kam až můžeme dojít a dostala se na sedmou dimenzi. Možná je jen moc vysoko, abych něco viděla, ale to co jsem viděla mě zarazilo.
Viděla jsem totiž tmu a oheň. Jako kdyby hořel les. Vědomě jsem se snažila najít ,,to hezké", vždyť jsem přeci výš!
No tak jsem si pak najela, ale zřejmě myslí, něco jako tance u ohně. Dodatečně mě napadlo, že něco musí být zničeno, aby se nové zrodilo, pak i fénix. Co to vlastně bylo nevím, ale bylo to zajímavé. Třeba příště nebudu zaražená strachem či zmatkem a podívám se na to blíž :)
(P.S. píšu dodatečně, nešli vkládat komentáře, tak to současně zkouším).
A přeji všem krásné svátky Vánoční :)