Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ S TÍM?

1. 11. 2021

Mezi již zmiňovanými komentáři byl také dotaz na konkrétnější rady, jak se připravit na budoucí události. Děkuji za tento dotaz, to téma je však nesmírně rozsáhlé a do vysílání by se vzhledem k technickým problémům už opravdu nevešlo. Proto se o tom rozepíšu zde v tomto článku.

V rámci daného je třeba vytřídit duchovní, hmotnou a sociálně vztahovou rovinu, které však spolu úzce souvisí a bude třeba pracovat na všech zároveň, což bude pro jedince nesmírně náročné. 

Na duchovní rovině bude třeba překonat a propustit všechny temné stránky své vědomé i podvědomé osobnosti. To je zase další rozsáhlé téma, kvůli kterému vznikla řada náboženství, okultních nauk a současná ezoterika na nás chrlí tolik návodů, že nechám na vás, co si z dané tématiky vyberete. Já jsem natočila hafo videí a přednášek, které se tím také zabývají, takže to v tomto článku již vynechám.

Co se týče sociálně vztahové roviny, ráda bych vám povyprávěla, jak to bývalo ve starých dobách zde na Zemi, stejně jako na všech lidsky osídlených planetách ve 4D.

Na planetách, kde vztahy fungují v harmonii se nikdo nehádá o tom, které pohlaví je lepší či horší, nikdo neháže vinu za něco na někoho jiného. Obecně mají ženy lepší nazírání v čase a v prostoru, jsou vlivem menstruačního cyklu a výchově dětí více citlivé a mnohem dříve tím pádem ucítí blížící se nebezpečí. My jsme vědomé, neboť vnímáme události i bytosti, které se k nám blíží dříve než muži, zvlášť pokud se jedná o nebezpečí pro nás a naše děti. To je ženská stránka duchovnosti.

A protože moudrý je ten z mužů jež ženě naslouchá a hloupý jest ten, kdo to nečiní, v dávných dobách po upozornění a někdy ano i hysterickém záchvatu žen se muži scházeli. Měli své sněmy, na kterých rokovali o tom, co tedy s nastalými informacemi mají dělat, jak se zachovat, co vymyslet. Neboť hledání kreativního řešení problémů v hmotné rovině, zvlášť co se týče řemesel a technologií je mužskou stránkou duchovního vývoje.

Vysoká duše v ženském těle se projevuje jakožto přirozená čarodějka a vědma, vysoká duše v mužském těle se projevuje jako geniální řemeslník, dneska již inženýr/technolog. Pánové s vysokými dušemi byly přesně schopni vzít můj návrh generátoru prány a udělat z něho krásné funkční zařízení, převést ho do hmoty.

Proto pokud se mě pánové ptáte na to, co tedy s tou situací máte dělat, pak vám můžu dát pár nápadů, ale je to především na vás. Naučte se spolu rokovat, scházet se, komunikovat o tom nejlepším řešení, kterým dokážete uchránit svoje rodiny v blízké budoucnosti. To je vaše duchovní cesta.

Tento falešný patriarchát vás naučil spolu pouze soutěžit a chovat se jako zvířata, ale vaše cesta je jiná. A bez vaší spolupráce to prostě nedáme.

V současné době ženy tvoří 3/4 počtu duchovně se rozvíjejících osob. My umíme léčit, umíme zjišťovat informace, když je některá z nás opravdu hodně dobrá, umí i vyměnit smrt za snadno překonatelnou nemoc. Ale toto je míra, kam dosahuje naše úloha ve společnosti.

Předali jsme vám informace, předáváme vám je stále. Můžeme vám něco navrhnout, ale zbytek je vás. Pakliže dovolíte, aby vaše žena zařizovala nákup elektrocentrály nebo sestavy solárních panelů, případně traktoru na biozemědělství, tak tedy pardon... ale pokud nám předáváte zodpovědnost za plnění své úlohy a úkolů, tak z nás se stanou poloviční muži a vy pak budete dělat co? Stanete se ženami?

Podívejte se na současnou společnost, právě toto zmatení pohlaví v ní teď probíhá a všichni jsou z toho zmateni. Mě to můžete věřit, protože já jsem tak žila, dlouho jsem pracovala na oddělení se samými muži, ale potom, co jsem musela navrhovat a rozkreslovat vedení plynů přes 2 budovy už mi začali rupat nervy, nehledě na to, že jsem pak tahala trubky na destilovanou vodu ještě přes 2 patra atd atd. Zvládala jsem to také, to samozřejmě, ale také jsem pak odešla z firmy, protože jsem si uvědomila, kde je moje místo a kde není.

Přitom existuje hafo strašně šikovných chlapů, kteří vám hned řeknou, jak se připravit na výpadky proudu... a nemusí to být ezo pezo ani nemusí být napojeni na x-y civilizací ve vesmíru. Tyto věci nechte na lidech, kteří mají talent na to se telepaticky napojit a uvědomte si, kde se nacházejí vaše vlastní talenty. Lidé by se spolu neměli hádat nebo se odsuzovat jen za to že mají jiné názory. Pokud se nenaučíme spolupracovat, tak jak to tedy s námi dopadne? No blbě samozřejmě, jak jinak? A je fuk kolik ufounů se nám bude snažit pomoci.

Takže teď na hmotné rovině co a jak můžeme zařídit, tak abychom se vyhnuli těm nejhorším zážitkům a tlaku společnosti.

Ženy/Matky, podle mě je v současnosti vaším úkolem ochránit své děti. To znamená, pokud to lze, přejít na domácí vyučování. Samozřejmě pokud chodíte do práce, tak z tohoto nápadu můžete být zoufalí. Nic méně my ženy jsme přece přesně tak ukecané proto, abychom spolu mohli komunikovat!!! Založte skupinu, nebo spolek a najměte si domácího učitele! Pokud vás bude více rodin, náklady na jeho plat se rozdělí mezi nimi. Zároveň si budete jistí, že vaše dítě netrpí odtržeností od svých vrstevníků a založíte tak pohodlné malotřídky, které budou zdaleka lepší než současné vzdělávání ve školách. Můžu vám dodat, že dle správ, které mi chodí je toto lekce na rodiče, aby si uvědomili zodpovědnost za své děti a pokud své děti zaprodáte a necháte je oočkovat, tak se nám to všem hodně vymstí. Původní tvůrci této Sluneční soustavy jsou z matriarchální rasy a tam je ubližování dětem viděno velmi velmi špatně.

Tak to byly ženy...

Muži/Ochránci vy toho máte víc, jste totiž vůči ženám pozadu.

1. Naučte se spolupracovat, nesoutěžte spolu jako kohouti v kurníku, jste lidé a ne zvířata. Existují určité fáze vašeho duchovního vývoje, přes které vás povedou pouze mužské kruhy a mužští duchovní učitelé. Proto se scházejte, vytvořte své kruhy a diskutujte. My ženy některé vaše strachy a stezky životem nechápeme a ani je nemůžeme chápat stejně jako vy nepochopíte stav menstruace. Važte si toho, své schopnosti mluvit a myslet. Nevzdávejte se ji ať už pro mamon lepší platební pozice ve firmě nebo cokoli jiného. Vy nejsnadněji podléháte strachům, je však vaším úkolem najít znovu odvahu a osamostatnit se jak ve svém myšlení, tak i v hmotě.

2. Existuje mnoho mužů, kteří se již osamostatňují, vymýšlejí kreativní řešení náhradních zdrojů pro elektriku nebo plyn. Našla jsem mnoho videí na Youtube, které mě nadchly, ať už stavbou mobilheimů, srubů nebo jinými vychytávkami. Samozřejmě je zde velký rozdíl mezi lidmi bydlícími v domku na vesnici a lidmi z paneláků ve městech. Lidé na vesnici jsou na tom lépe. 

Minulý týden jsem měla sezení s velmi pozitivní paní, která se v podstatě celou dobu smála a já jsme ji říkala, že už moje rady nepotřebuje, ona už všechno dělá intuitivně. Ta paní je na vesnici, dělá poradenství zemědělcům, její manžel je předseda družstva s ekozemědělstvím a ona ráda zavařuje a dělá si domácí suroviny. Tak samozřejmě, že tato paní žije šťastným a naplněným životem. Vždyť i kdyby vypukla 3.světová a v Praze se to zabíjelo, jí to může být cca fuk, protože je vlastní snahou a pílí již zajištěná.

Už mnoho let v ČR různí pánové zakládají tzv. rodové statky nebo ekofarmy nebo staví ekodomky atd atd. Já jsem o tom, také mluvila již v nějakém pořadu. Proč si nevezmete příklad od nich?

K pohodlnému životu člověka je potřeba střecha nad hlavou, teplo, voda, jídlo a láska v rodině. Ano my už jsme zvyklí na stroje, tak i nějaký zdroj elektřiny.

Tak. A jak to zajistíte? Kreativní řešení vám schválně nenabídnu, ačkoli už 2-3 roky mám rozpracovaný návrh sama pro sebe.

Ale toto je vaše úloha a potřebujete to k rozvinutí své vlastní duchovní stránky zde na Zemi. My ženy jsme ten vývoj ducha dotáhli do nějaké úrovni, ale dál už vás potřebujeme taky. Dál už ten vývoj bez vás nejde.

Tak přestaňte poslouchat TV nebo marně tlachat v hospodě za přispění opiátů a chopte se své síly, své zodpovědnosti a své vlastní kreativity. My ženy už na to dlouho čekáme.

Tak směle do toho.

Mějte se všichni krásně!

Silva

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Lida - Co teď s tím

6. 11. 2021 7:16

Díky, Silvi,
moc hezky napsaný článek a naprosto pravdivý.
Taky už pár let pracuju na své soběstačnosti a pomalu se mi to daří.
Vidím a cítím to naprosto stejně. Lidé žili odjakživa v komunitách, navzájem si pomáhali a já jsem vyrůstala v pozůstatcích těchto vztahů, které se ale časem víc a víc rozpadaly díky různým vlivům. Já ale ten odkaz v sobě mám a cítím celou bytostí, že tak je to správně. Naše cesta je cesta k harmonii a spolupráci.
Vím, že moje úloha je spojovat lidi a taky tak už mnoho let činím. Daří se mi udobřit děti s jejich rodiči, vytvořit harmonii v kolektivu, který trpí individualismem.
Dříve jsem nechápala, proč mi do cesty chodí lidé, kteří mají problémy ve vztazích, dnes už to vím a jsem srozuměná s tím, že jim mám pomoci, pokud o to stojí.
Země je nádherné místo k žití a nabízí nám tolik pokladů, kolik jen chceme. Měli bychom si toho vážit stejně, jako bychom si měli vážit každé bytosti.
Ještě jednou díky za tvou moudrost, která mnohým pomáhá překonávat nelehké chvíle tady na zemi. Ale je na každém z nás jak se k tomu postavíme. Jestli si budeme jen zoufat a stěžovat si, nebo přiložíme ruce a mysl k dílu a změníme to. Ta druhá cesta je, stejně jako v pohádkách, nepohodlná a trnitá, ale do cíle dojdou silní, láskyplní, zralí a zodpovědní lidé.
Hodně lásky, síly a energie všem.
S láskou Lida

adalgar - Karmický pytel

1. 11. 2021 13:43

Mně usalašil díky mé druhé ženě,která MILOVALA starou Prahu,že vždy odolala mým návrhum se odstěhovat někam do pošumaví. Ted jsem již ve věku,kdy spolu unisono zvládáme nutné práce v bytě a nákupy. Takže čekáme,jak moje žena říká,na vyvanutí kamsi někam JINAM. Vy mladší,bojujte jako ARDŽUŃA v Bhagavadgitě. Dnešní zavinutá společnost. https://newtube.app/user/yandex/TnnuvfM

Petr - Re: Karmický pytel

1. 11. 2021 19:39

Být vámi, tak bych taky bojoval jako lev. Protože kam odtud asi tak vyvanete?
Zpátky sem. Čili se za pár desítek let narodíte na toto stejné místo, které bude ve stavu v jakém jste ho opustil (v nejlepším případě). Ale narodíte se jako bezbranné malé dítě.
Jestli je pro vás přijatelná představa, že se narodíte do podmínek jaké tu panovaly před pouhými 110 lety za Rakouska-uherska, kdy se dospělosti dožilo 1 ze 7 dětí, tak si sedněte, dejte ruce do klína a nic nedělejte.

Za poslední 3 roky odešla z mého okolí řada starých a zkušených lidí, kteří tu už teď zatraceně chybí. Zvlášť jeden váš vrstevník. A to byl bojovník. Rval se do poslední chvíle. Tolik odvahy jsem viděl málokde.

adalgar - Re: Re: Karmický pytel

2. 11. 2021 7:07

Ohlidat si pri odchodu tech 15 sec. SVETLA.

Pet - Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 9:06

Ženy vždy milují pohodlí a luxus velkého města. A především bydlení na dobré adrese.
Jedna známá snila o domě - bez zahrady. Dlouho jsem to nechápal. Až mi pak došlo, že i malá zahrada rovná se práce. A ona by tak akorát kafíčko a cigárko na terase.

Odejít s línou a zpohodlnělou ženou na venkov, to si chlap může rovnou hodit mašli. Protože dotyčná bude jen neustále kňourat jak je přepracovaná z té zahrádky 10x10 metrů, a bude všechny povinnosti házet na chlapa.

A upřímně, co jsem pozoroval, tak za 15-20 let ve městě zpohodlní a zdegeneruje i holka z venkova.

Z velkoměsta záhodno na důchod odejít do nějakého malého okresního města, třeba do malé bytovky. Obchody, doktoři a další infrastruktura tam je dostupná pěšky, takže v pohodě. Jeden kolega to takhle vyřešil a je maximálně spokojený.

Myslím že ve velkých městech to teď bude docela peklo. A vesnice je spíš pro mladé zdravé lidi.

Jitka - Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 9:22

Neházej pořád všechny ženy do jednoho pytle;)

Tomáš - Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 12:18

Tak jsou to různé životní styly, došel jsem k podobnému závěru jako ty... Najít pracovitou ženu ,která by se postarala o zahrátku, děti , navařila a ještě dobře vypadala je nadlický úkol.. Každá by chtěla žít v rodinném domě ,ale nic nedělat , vidí jen vysokou životní úroven a né tu práci kterou je třeba vynaložit jen na údržbu... Stačilo když jsem vzal přítelkyni na chatu ,já kmital a ona se jen opalovala a že se nudí.. Pak se ženský diví že chlapi jsou stejní a nechtějí nic dělat. Takto ovšem národ chudne ,životní úroven klesá a je to samej lempl vygumovaná fifinka a všechno jede na dluh vstříc do pekel...

Eva - Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 13:54

Pánové, zadejte si, že si přejete tu PRAVOU ženu. A vězte, že ta příjde. Musíte to ale zřít, že když ji potkáte, tak ji poznáte. Víte, že to je ona. Ona nebude taková, nebo maková, ale bude tím celkem... Zhmotněným vaším přáním. V mezičase zamakejte na svých postojích a názorech na ženy a ne na Ženu. Pěkný den.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 16:11

Jo já to tak udělal v meditaci jsem si představoval abych našel tu pravou i jak by měla vypadat a také jsem se s ní sešel ,jen jsem si nepřál abych byl i já ten prtavý pro ni a to byla chyba... když pak chtěla odvést domů s čímž jsem původně nepočítal a tak jsem byl svým pidiautem a ještě řádně zaliskaným z polí něco jako Bean ,tak ji to tak znechutilo a odradilo ,ale byla to dobrá sranda...

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 17:59

Takže fake ? Nějak to nechápu... :) Pravá-levá, Levá-pravá, ne ? :)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 18:39

Gratuluju Tomáši k vynálezu vlastní varianty "cesty do Jiljí" :-)
Jiljí a la Mr.Bean. Ještě jste mohl po zaparkování odmontovat volant proti krádeži, aby scénka byla dokonalá.

Chytrý chlap má vždy nějakou variantu Jiljí v rukávu, aby dotyčnou otestoval. Jen nesmí vědět že je testována, to by se snažila projít testem a efekt by byl nulový.

Co se týče vodáckých výletů, tak znám situace, kdy se pár nebo i manželství po takové prubířské cestě rozpadne. Když vyjdou ze své komfortní zóny. Ten týden na vodě odhalí každou fiflenku, když se připálí na slunci, doštípou ji komáři, nevyspí se ve stanu a na závěr zmokne nebo se vykoupe v posledních suchých šatech.

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 19:04

Tak tak. Kamarád na to měl testovací chatu u lesa, bez proudu a studánka byla opodál. Dnes je šťastně ženat (doufám)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 22:28

Já se takhle jesnou těšil, jak odhalím dvě "pražské fiflenky" pomocí "kadibudky hrůzy" - nejhorší kadibudky jakou jsem kdy viděl, co byla na chatě.
Jenže dostaly ony mě. Ani jedna nehnula ani brvou.
Později jsem zjistil že ta první jezdila od dětství na mnohem horší trampskou chatu v posázaví. A ta druhá, co doslova vypadala jako panenka, byla latentní drsňačka zvyklá vydržet mnohem drsnější věci, a uměla zatnout zuby a překonat se, když jí o něco šlo.

Takže "metodou Jiljí" odfiltruješ většinu nepoužitelných, ale to co nepropadne sítem ještě nemusí být ryzí zlato, ale nějaké rafinovanosti a záludnosti.

Pokud máš nevyřešené karmické záležitosti se ženami, tak jim naletíš, i kdyby jsi měl seberafinovanější metody na odhalování takových které v životě nechceš. To je druhá stránka věci.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 20:13

No své malé autíčko už nemám ,ale na ten její výraz nezapomenu ,vypadala jak vyoraná myš a když jsme pak jeli ,bylo to jak když si Bean vezl tu svou fuchtli.. Ještě ten volant to by byl zlatý hřeb večera.. :-)

Jirka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

4. 11. 2021 20:37

:)) ok, tak přiložím historku z vody kde jsem nebyl a jeden vodák tam vzal nějakou rusku nebo ukrajinku co prý jela v lodičkách :D ale mělo to dohru, neb když se s ní chtěl pak rozejít, tak jí musel "vyplatit" ;)

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Karmický pytel

5. 11. 2021 16:10

Rákoskou ?
:-)))

Ivan - Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

3. 11. 2021 21:24

Polovodicove suciastky ktore potom vznikli su iba rôznymi variaciami a kombinaciam polovodicovych struktur.
Integr. obvody sa skladaju z bipolarnych alebo MOS konceptov, čiže nič prevratné - praotec je tiež Schockley a r.1948

A to si občas myslím že objav tranzistoru suvisí s Roswelskym UFOm....

Neodpovedali ste v kontexte. Čo považujete za kvantový skok vedy za poslednych 50 rokov?

Aky mechanizmus alebo koncept či štruktúru ?

???

Tomáš - Re: Re: Re: Čo vy považujute za posledný "kvantový skok vedy" ??

4. 11. 2021 21:08

Kvantovým skokem lidstva je objev a využití elektřiny na tisíc způsobů..

Kristýna - Nadčasové a aktuální téma

4. 11. 2021 19:20

https://m.youtube.com/watch?v=02CcUCPkw-s

adalgar - A nyní něco zcela jiného

4. 11. 2021 15:32

Muzika mého mládí https://newtube.app/user/yandex/otNgGxO?u=t