Jdi na obsah Jdi na menu

Cvak - a je vše jiné!

30. 8. 2019

A vyčkávám na chvilku inspirace a prozření. AHA moment vyživuje. Dosud lidé měli potřebu na realizaci a konání nebo pochopení potřebu časového okna v lineárním pojetí. Nyní se čím dál více má dít předěl či změna v okamžiku. TEĎ. A tato "hustota" informačních dějů, zhmotňujících se právě TEĎ má narůstat. Vědomí v nich volně pluje. Máme se co učit od krystalů. Takto v prvopočátku, kdy se s nimi seznamujeme a navazujeme pokusy o komunikaci, tak vlastně takto působí. V toku.

Častěji než kdy dřív používám slovo DNES.

Chybí mi i nechybí mi schopnost souzení, přitom jsem ráda vystředěna ve schopnosti rozlišení.

Proč tu jsem? Rovnání informačních polí. Nebudu si to pamatovat zítra - to, co jsem psala DNES. Už to pro mě nebude přesná realita, odpojím se a přesměruji čím dál rychleji a méně postřehnutelněji, neboť se to vše smrskává - ten velkolepý sled přeměn do jediného CVAK. Balancuji nyní ve vědomí na prahu mezi existencí a neexistencí. No, asi málokomu tento stav můžu doporučit, sice je zajímavý, ale spíše tentokrát si nepřeji, abyste po něm dychtili. Vím, že se brzy vrátím do plné existence. Toto je přenos prahový. Může být útržkový, heslovitý. Tím lépe vyjádřit mnoho věcí málo slovy. Aby Vám to něco mohlo dát za poznání bez risku na - řekněme Vaše psychické a fyzické limity. Mohlo by Vás to nadměrně unavit. Já se do toho stavu vpravila cíleně v souladu s kosmickým světlem, to mi nyní slouží jako GPS. Tak jsem si to zvolila, když fyzické tělo je unavené, mysl-ego cítí nudu a celkový útlum tak, že ani kafe nezabírá. A v tomto stavu mi naopak jde odpočívat, ne unavit se ještě víc.

To poukazuji na skutečnost, jak je každý z Vás jistě specifický, originál. Je tu báze vlastností, kdy jsme stejní - z Jednoho Zdroje a to nás spojuje vlastnostmi a pohnutkami společnými. A pak je to něco, čím sloužíme každý jako dílek puzzle, kdy se máme spojovat v krásný obraz a vše je užitečné, nemáme se rozdíly rozdělovat a tento úchvatný obraz Stvoření ničit.

A takto hovořím z prahu existence-neexistence...nyní se pomalu vracím. Ještě završím - měli jste za to, že každá věc Vám zabere mnoho mnoho času, abyste ji pochopili, poznali, dovedli aplikovat. Nyní je dar - je tady ve Vaší přítomnosti. Uchopit sílu okamžiku TEĎ a nečekat na zítřek, pokud se nejedná o proces, jaký vyžaduje zrání. A to poznáte, který to je či není. Třeba lze poslat lásku a hojivé energie do lesů, které nyní jsou v plamenech na Zemi. Aby požár mohl brzy utichnout a pak rukama vysázet nové lesy šlo.

S přílivem nových energií :-)

Jitka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář