Jdi na obsah Jdi na menu

Deformace - Informace

27. 8. 2019

Poznej "škodiče". Čím si to způsobujeme, že se brzdíme? Jak se naučit obrnit se tomu? Dnešní přenos mi poněkud širokospektrálně skáče, to bude těmi bouřkami kolem. Zaprvé máte řada z Vás na první a druhé čakře kódováno, že Vaše přežití a vztahy závisí na tom, jak Vaše informace budou přijaty zde na Zemi. Dokonce jste za ně byly v minulých životech trestáni, za jejich podání, přenos. Jak lehkovážně jste se nechali unést! A přeci, dnes nebude nic o lehkovážnosti. Ale Vámi napříč historií utvořené komunikační či existenční pasti na úrovni duše. Nevěříte? To jste si způsobili, nyní Vás to v transformaci brzdí. Já (teda můj fyzický avatár) nerozhoduje o tom, co je či není vesmírný zákon. Vystoupím-li do vlastní multidimenzionality, kde operuji jako kosmická loď z budoucnosti, tak tam najdu lodní kroniky. O duších, o běhu událostí. Ty události nesou pravidelně opakující se vzorce. Dokud tam byla ona vzorcovací myšlenka, program, tak dle toho se události hromadných skupin duší/bytostí odehrály.

Stvořitel - definovali jste si ho na Zemi jako dědka na obláčku, co ukazuje kárnou rukou na ty a tamty viníky a trestá. No to je blbý, co? Co takhle to upravit? Na inteligenci, jaká pohání Universum a (hmm...milostný akt s ním koná) plodí další události a vývoj. Aby se vývoj konal, tato inteligence je milující z principu, podstaty, má mít dynamiku, jiskru inspirace. A symbiózou na ni je vděčnost. :-)

No, jak to zkrátit, aby to sdělení nebylo na knihu? :-D Občas se tu ozve hlas na Zemi, který šťourá. Naschvál obrací toky energií, kam by se to v rámci míru zrovna nehodilo. Asi se jeho vědomí chce milovat s věčností a vděčností, sáhnout si na šílenství, kdy splývá s tím Bohem. :-) Opravdu to chce? Však je již milovaný! No jo, jak mu ukázat, že to tak je, když to neví? Takže tu máme program, model skupiny, kdy abych nebyl ten růžový sluníčkový esoterik, tak půjdu napadat jakoukoliv přívětivější tezi, co dává lidem tolik potřebnou naději a pohon k zítřkům. Abych zpochybnil někoho, kdo na můj vkus moc září, tak mu zkusím "rozhodit sandál". Na to chystáme díl zpravodaje. Teď se vine časová spirálka, vyčkáváme se Silvou, až to pěkně uzraje a nabobtná. ;-) Bude o to větší smršť.

Takoví lidi, kteří převracejí informace, jaké mohou člověka nakopnout a povzbudit, tak si vždycky najdou cestu, do čeho rýpnout a jak z dobře míněného udělají temnotu, posednutí i tam, kde není, zamíchají to, čemu se říká Galaktická rada a furt se dokola budou hádat přes pojmy a dojmy. Dokonce jsem zaslechla tvrzení, že studio osobního rozvoje bylo zaměněno za věštírnu. :-D

Na toto nehrajeme. Jak se tomu obrnit? Nic si nedělat z toho, že sem tam nás někdo nazve lhářkami, čarodějnicemi, no však máme vlastní volbu, jak se nazveme a tu necháváme záměrně vyhrát. To, že se o něčem až moc mluví a přidává se tomu význam větší či dokonce jiný, to my příliš neovlivníme. Nejdeme propadnout bezmoci z toho, že nás nějak kdosi bude titulovat, i negativní reklama se počítá. Ale ta část z Vás, kdo to dělá a překrucuje světlo do temnoty, nechť se zamyslí, že právě to k sobě přitáhnou - temnotu. Ale pak ať se nediví, když se nám ozvou o podporu nebo pomoc, my ji jim dát poté nemůžeme, protože si dotyční již vybrali cestu, která se s naší rozchází příliš. Není tam špetka rezonance a ty informace jim pak užitek nepřinesou, ještě víc je mohou poškodit, protože si je sami zkreslili a přetočili do toho temna. Jedině můžeme doufat, že se tohle bude týkat čím dál méně lidí. Samozřejmě nevadí, když se někdo ptá a hledá a porovnává, co je pro něj z toho všeho lepší. To je jeho osobní právo a svoboda. Avšak okaté narážky na to typu "holky, tak ve zpravodaji řekněte přeci, že si vymýšlíte" (a je z toho na míle cítit, že dotyčný očividně chce, abychom řekli tu "rajskou hudbu pro jeho uši", nebude tak). Je to manipulace, a připodobním - připomíná mi to otčíma, když jsem ještě chodila do školy, a chtěl mě během rozhovoru nachytat, přechytračit. Tak dělal, že neví, ale on už věděl. To své! A nutkavě se snažil ze mě skoro vymlátit to, co slyšet chtěl - to, co by JEMU sedělo. A sice mé doznání, že jsem kouřila s klukama na sídlišti (fuj, nekouřím), že mě údajně viděl jeho (to, že byl už sám napitý, se neřešilo) kámoš z práce. Týpek mě pořádně ani neznal. Dozvěděla jsem se, že si mě spletl se spolužačkou, co si zrovna ostříhala vlasy a na dálku mi byla opravdu podobná! Z principu nemůžeme vyjadřovat nastavení celku podle cítění konkrétního jednotlivce nebo pochybovačné skupiny, jaká naciťuje pravdu - jejich pravdu jinde. Vyjadřujeme v globálním měřítku, komu to neuniklo, tak záležitosti nejen na obloze, ale na Zemi. Ona, Gaia, odpovídá. A kolektivní vědomí také odpovídá. Máte stále v genech zakódován strach z jiných informací, jaké za padesát let budou ještě jiné, než se předávají nyní. I ty se vyvíjejí. A začnou se stávat běžnými. Proto na nařčívání typu lhářky, tmářky nehrajeme a krásný osvobozující pocit to je. A naše informace letí jako šíp.

Kamarád mi tehdy řekl jednu výstižnou věc: "Kdo se bojí, nesmí do pyramidy." Takže, bereme se Silvou to, že mimozemské channelingy nebo kontaktování nemusí být pro každého, no zkrátka to záleží, jak je kdo dělaný energeticky a zda to utáhne i zdravotně. My se rozhodli skrze to procházet a s tím nějak zacházet, když patrně na to kapacitu máme a i ty procesy samy o sobě jsou důvodem, proč spolupracujeme, abychom nemusely tolik bojovat s cyklem dne a skutečností, že pozemský den má zkrátka a dobře "jen" 24hodin a ne 42. :-D

Nakonec ještě k osobním sezením, zejména starším ročníkům doporučuji zvážit také vlastní zdravotní stav, zvlášť, je-li hic a dusno, klidně sezení raději přesunout, nejezdit nebo domluvit jinak. Kdo je například kardiak, nechceme, aby riskoval a šel do něčeho, čím přecení vlastní síly. Jako kardiak taky člověk neskočí do studené vody jen tak, aby měl z toho šok, pomalu smrt, ale půjde postupně pomalu, svým tempem.

Však s odvahou i úvahou do lepších zítřků dovolme si směřovat!

Jitka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář