Jdi na obsah Jdi na menu

E-mail a odpovědi s vektorem tma-světlo

4. 11. 2019

Vážená paní,

Sleduji indigový zpravodaj. Mohla byste v některým dalším díle obyčejným lidem, kteří nejsou bytosti z vesmíru, vysvětlit následující info:

 • Kdo spustil transformaci a přechod do 5. dimenze – zda intergalak.rada či Stvořitel či jiní

 • Proč je porušen zákon stvořitelův, že každá bytost má nárok na svobodu a tudíž energie, které tečou do lidí, porušují princip svobody, lidé jsou víceméně znásilnění a nuceni?

 • V jednom vašem videu jste mluvila o invazi ufo alias star seed do těl, rozmnožení se

 • Corey Good a Zelenka mluví o vyhlazení lidstva z 7miliard na 2miliardy a to je slušná apokalypsa, aby to nebylo tak drasticky vnímáno, nazve se to ctnostně přechod do 5. dimenze, transformace do lásky atd. a najdou se inspirátoři a pracovníci star seed k tomu účelu připraveni, aby hučeli do lidí, jaké je to dobro, ale ve skutečnosti obyčejní lidé s běžným DNA touhu po změně nemají a budou vyhlazeni, protože nejsou star seed, na planetě zůstanou právě kobylky z vesmíru

 • Mnoho mých příbuzných má zemřít, já víceméně můžu dál zůstat, pokud se rozhodnu, vlastně bych mohl být potichu a nic neřešit, ale stavěl bych proti vyhlazení lidstva a jejich znásilnění na tekoucí energie, s lidmi to pěkně mává

 • Pak dotaz proč lidé nemají ochrany od Stvořitele na čipy a implantáty a komu se dávají a komu ne, zda je to podle karem či vibrace či úloze tady

 • Proč dochází k výměně lidí za jejich paralel či za jinou duši a něco o tom, jak se chránit či zbavit otravných paralelů, který se rozhodli svému pozemskému protějšku udělat ze života peklo a mutovat ho, dávat mu tzv. dary senzibila telepatii a hologramů atd, když o to pozemšťan mnohdy nežádá a naopak tím trpí a nechce to, jsou to dohody duše před zrodem?

 • Zda spouštění deště a ovlivňování počasí je magie či nikoliv

 • Zda na planetě po přechodu do 5. dimenze zbydou pouze ufo v podobě star seed či zda přibudou i jiní návštěvníci, kteří se zde zabydlí

 • Proč je okolo planety tolik lodí – co chtějí?

 • Proč tu jsou supervojáci, proč v podzemí?

Děkuji za odpovědi všem posluchačům. Ať se ví pravda.

Odpovědi:

Já vám povím, co ta pravda je. Zažívala jsem tuhle komunikaci už jako dítě a během dospívání. V mé blízkosti se nacházel člověk, kterému ve skutečnosti nešlo o pravdu jako takovou, ačkoliv tvrdil, že výhradně žádá pravdu. Pouze se nechal strhnout míněním člověka, jehož SLOVA pro něj měla větší váhu než slova dítěte/puberťačky a bylo jedno, kdo lhal a kdo mluvil pravdu. A o co takovému člověku jde? Na jednu stranu chce upozornit na věci, které zná ze svého pohledu, případně pohledu lidí, kterým naučeně věří, protože to říkal kámoš, co s ním chodí na pivo, protože to je profesor (atd..)

A už se nebude naslouchat taky něčemu jinému než těmto lidem „na úrovni“ nebo lidem na společně vibrační rovině. Takový člověk chce zvýraznit negaci bez nahlédnutí na lepší možnosti. Takový člověk chce, aby ta skupina lidí, která je „jiná, na jiné vibraci“ viděla ten život na Zemi JEN jako jednu velkou bídu, případně lidi ze skupiny „pozitivních“ chce donutit k jakési sebe-sabotáži, aby podobně jako Galileo Galilei odvolal rčení „A přece se točí“. K pocitům viny, které neuznávám (!) ze zkušenosti, neboť vina nikomu nic nedala, jenom brala – chuť do života a chuť věci zlepšit. Pakliže pisatel e-mailu čekal, že tady před kamerou budeme zpytovat svědomí a říkat, jak je to hrozné, že MY jsme zodpovědní (my dvě například a jenom my dvě) za hrůzy světa, tak garantuji :-D TO SE NESTANE. Je v tom těch 7miliard a ještě víc…lidí/bytostí. Osvědčilo se mi prakticky s nějakými kroky počkat, až co se vyvrbí, tady u toho pána, co chce/nechce? Zveřejnění toho mailu? Ani jedno z toho! Chce zveřejnit mail jen za cílem, abychom to vzdali, dementovali vlastní veškerou předchozí práci a sypali si popel na hlavu – a to se nestane, takže přejdu k přímým odpovědím. Toto byl úvod, aby všichni posluchači měli možnost předem zachytit motiv a pozadí, za jakým účelem jsme měli obdržet e-mail s právě takto zaměřenými dotazy. Navíc budeme nejspíš muset rozdělit sdělení do vícero dílů, aby kvůli negativní vibraci, jakou nyní rušíme, mohlo postupně sdělení projít.

Takže už víme, že pán ve skutečnosti čeká na to, až sklopíme oči, uši, zavřeme tu pusu a otevřeně přiznáme do vysílání, že plácáme nesmysly, báchorky nepodložené, aby ON měl klid. Předem upozorňuji, že nedostanete z nás to, co VY byste chtěl slyšet. Není to účel vysílání. Aneb manipulaci otázkami směrem zatlačení do kouta jsem si odžila a celé to je „hra“ na to, jestli se necháme vydeptat. NENECHÁME! J

Účel vysílání je hromadně usměrnit neuspořádané toky a zmatky rodící se v psýché lidí. Na tomto chaosu/podkladě se rodí panika, stres a k tomu příslušné zdravotní potíže. Upozornit na nepravosti ANO, avšak s výsledným uklidněním. Jenže v přírodě je stejně zachována jakási stálá hladina nepokoje, takže lidé, kteří by měli a chtěli záměrně existovat tak, jak popisuje pán, nejspíš zůstávají na hladině narodím se, školu, práci, rodinu, zestárnout na něčem nenásilně (proč ne, že?) ale zato nudně bez vývoje a vnitřního naplnění. Někoho to může naplňovat, ale nevěřím tomu, že by takových lidí byla většina. Avšak, kdy je nepokoj, co by mohlo člověka na hmotné, základní úrovni trápit? Třeba jakási „danost“ pro holky, že od určitého času, neboť vývoj přírodní nejde potlačit, začnou menstruovat. Jediné zabránění menstruaci, jakožto nepříjemnému procesu, kterému by se z paniky chtěla bytost vyhnout, je podvýživa. Když nebude jíst, nebudou měsíčky. Ale za jakou cenu? Brání přirozenému pokroku daného přírodou, čímž si zablokuje vyživující energii a z toho jsou ty na kost vyhublé oběti. Když se bráníš přirozenému procesu, tak nastává skutečný problém.

Bráníte-li se procesu, chcete vinit koho? Toho, kdo o tom mluví? Nebo se raději dozvíte, co s tím? Jak se zbytečně nevyplašit a nepřivodit si nemoci jako náhlé příhody mozkové či srdeční?

Zodpovědnost neznamená za úkol něco, co předem dle předpokladu někoho zvorám a následně se budu trestat pocity viny. Zodpovědnost znamená podívat se celostně, v rámci možností jak nejlépe jsem schopný/schopná, na danou problematiku a činit rozhodnutí a volby s vědomím toho, co mi to přinese, jak v dobrém, tak v tom horším. Zodpovědnost, uzemněnost, reálnost taktéž není to, že budu nutně volit pohled na věc v co nejhorší možné verzi (v dotazech mailu se tak stalo, pisatel již je ve vnímání konceptuálně nejhoršího scénáře pro život na Zemi). Uzemněnost a reálnost nepopírají, ba spíše dovolují možnost si zvolit pohled a přístup k problematice v optimističtějším duchu, rozvaze vlastních duševních sil – tzn jestli mě moc rozptyluje neustále pozorovat, zda se nenaplňuje náhodou to nejhorší, tak potom zvolím taktiku dočasného odpojení a zapomenutí nejhoršího scénáře a sleduji a jednám podle toho, co je tu nyní! A směřuji za sebe k tomu lepšímu. A planetě Zemi nepomůžou skupiny lidí vystresovaných a záměrně volících si tragických konců.

Nebojte se, lidi, nebraňte se změnám příliš, o znásilnění bych mohla jako žena mluvit, no každá žena- Má se cítit znásilněna procesem danosti přírodou?, že musí každý měsíc být v tom divným, nepohodlným stavu? No, já to tak vidět nechci, znamenalo by to podléhat tomu, že mi bude blbě, raději s tím něco dělám aktivně a vím, co kdy a jak dlouho bude trvat, takže si zařídím příslušná opatření a ulehčení těch stavů. To lze použít jako příměr, pozorujte a zkoumejte cesty, jak s nově příchozím nebýt v konfliktu, jak to přijmout tak, aby se Vám v tom dalo existovat.

-V úvodu odpovědí – všichni jsme nějakou částí z vesmíru včetně těch lidí, kteří jsou tu jen proto, z vlastní vůle, to odžít zcela obyčejně bez jakýchkoliv nevšedností, podivností.

Transformaci spouštíme všichni kolektivně dohromady, každý z nás jiným dílem, jinak aktivně. A probíhá to skrytě, hloubkově asi tak, jako někdo má dřív aktivní pubertální hormony, někdo zase později, nakonec vše v rámci danosti přírodou. (příměr s měsíčky)

Znásilnění a nucení? Plyne to z pohledu nepochopení a převrácení sebe do oběti „jsem znásilněn“, lidé lpějící na jistotách mají potíže vidět světlo, tak raději volí tmu, je jim tam dobře a je jim bližší vidět věci jako násilí, zapomínají pro násilí vidět, že jistá míra chaosu se dokáže otočit v dobré, lze s ní pracovat, jen v tom životě nebýt sakra tak líný!!!

Star seed jsou typy duší, které nelpějí a umí obrátit tmu ve světlo.

Přechod do 5. dimenze, pro pána vyhlazení lidstva a „invaze vesmírných kobylek“, se vyznačuje čímsi jiným – změnami DNA procházíme všichni dennodenně! Je to dokázané, buňky stárnou a některé mění vlastní nastavení a schopnosti fungovat, jiné se množí a tyhle poměry stárnoucích/obnovujících se neustále mění s tím, jak například vyživujeme tělo nebo je vystavujeme volným radikálům. Zmatky, co to se mnou je, jsou součástí dějů, které jsem dosud u sebe neznal/a. Pocit dočasného ztracení se, avšak ne pohroma. Jestli budou lidé vyhlazení, tak to způsobí jejich vlastní paranoia, kdy jeden vůči druhému nese podezírání, nedůvěru, která se vymyká a nemá nic společného s kritickým, realistickým pohledem. Je to podezírání za každou cenu, abych si dokázal/a, že jsem jako vždycky OK. To ale potřebuje jít stranou, do té doby nám nepřísluší mít ani ty vyvinutější technologie. Dokud je agrese a násilí uvolněno stylem „vrazit někomu kudlu do zad“, byť psychicky se vzájemně ničíme a neškodíme „zatím“ na úrovni fyzické, je to stejný problém. Tak jest a ta transformace napasovává lidi, kteří na to mají, se překonat psychicky a zrušit paranoidní koncept vztahů, jaké nefungují. S tím přicházejí ta témata, jaká v prvním kroku představují vždy uvolnění velkého kvanta bolestivé energie, proces hojení vyčerpává a tak máme jaksi transformační příznaky…dle toho, co máme zpracovat NYNÍ. Není to ani karmou, je to potřeba dynamiky pro vše živé a vývoj, jak si zajistit, aby ten koncept rození duší fungoval a dalo to smysl aspoň na nějaké úrovni či úhlu pohledu. Takže, tak jak pisatel vnímá, pro něj bude pravda to, co prožívá, nehledě na to, co my tu řekneme. Takže hučet něco do lidí jen tak nemáme zapotřebí (ve smyslu, abychom se předvedli? A když to nikomu nepomůže? Děláme to, protože věříme, že to pomáhá a máme i ohlasy kladné). V neposlední řadě má pisatel svobodnou vůli se rozhodnout nás prostě přestat sledovat, jestliže se mu námi podávané informace nelíbí a ruší mu jeho kruhy.

Když se vrátím k roku 2012, kdy každý volal zvědavostí, co ten mayský kalendář a konec času přinese - byla tu snad nějaká katastrofa? Ne. Jediné, co jsem zachytila, bylo o poledni 21.12.2012 tiché „cvak“ a něco je jinak, jenom plynoucí poklidná série změn, které jsem nepotřebovala chápat, věřila jsem, že jsou tak, jak být a přijít mají. Jdi s proudem, člověče, a nedojde Ti, že už tečeš a můžeš nás označit, že jsme naivní a jako „všichni“ zavíráme oči před neodvratným koncem hnusným, o jakém je zmíněno v mailu.

K „paralelům“ a „nevyžádaným“ schopnostem – jedná se o dohody duše, kdy už je i více přijímán fakt, že si po vtělení do fyzického těla nepamatujeme vše. Teď ještě do toho připočteme proměnnou, že je vše dokonalé. Měl by člověk vůbec motiv a pohnutky něco dělat, tvořit? S nastavením a daností do DNA a psýché lidství se toto neshoduje. V dokonalosti je statické nudné nic, takže budu línej tak, až mě to zničí (?). A potom mohu obrátit pohled a za dokonalost označit ten soubor dějů odehrávajících se samovolně, duchem přírody či vědomím Univerza. A slova to neobsáhnou a nemá smysl řešit, kdo z nás o tom dovede lépe povídat. Jsme rádi, když se dnes vůbec na něčem dohodneme a to bylo hlavní poslání dílu „Prdelkologie aneb slovíčkaření“ spolu s tím, jak si usnadnit komunikaci a nepřidělávat si umělé konflikty a války v zájmu harmonizace vztahů a obnovení lidské solidarity. Díl jsme museli zkrátit na rozdíl od ostatních, jelikož se do času po 21. večer někomu z nás do programu vlezlo něco urgentního. A tak je dobré nechat nějaké věci plynout, následovat to, co je chtěno, pak nás život umí i mile překvapit, nakonec je to i forma cviku, zda dokáže člověk přijmout překvapení v životě, neboť to ten život dělá bohatým. Kdybych neznala smutek, nevím, co je radost a naopak a tím sebe ochudím.

Dotaz na deště, zda je to magie. Stejně není dle pisatele mailu v magii důvěra, spíš tam pozoruji koncept honu na čarodějnice, ale přesto odpovím! J Je to podobná magie asi jako vaření! Nevěříte zas? Nevadí. Přemlouvat Vás nebudu, já jsem ženská a vařím ráda s láskou stejně, jako na určitá území stižená suchem lákám vláhu, však to je vidět, kde je vody nejvíce potřeba. V ladění na přírodu a s jejím dovolením. A stejně jako to vaření – ne vždy se vše povede. Dělám to však, protože a dokud věřím, že to má smysl a povést se to může.

Jestli dojde k obydlení Země ještě jinými návštěvníky? To bude jedno, protože dřív se vzdáme soudů toho, jak kdo vypadá, budeme rádi za špetku nějakého fungování a zejména zachování si zdraví tak, aby námi vnímaný život připadal a byl pro nás šťastný a naplňující. Víc už reálné to snad být nemůže…už to jen žít.

S množstvím lodí okolo planety. Hehe, jedna Vám tu přistála. Nouzově. Nebudu zacházet tentokrát do hloubky, co to je a kdo to je. Tady to nic nepřinese, předefinuji k zamyšlení otázku: Proč je na Zemi tolik lidí? A jak se, člověče, jinak chceš lépe spojit, když čím bližší frekvence, tím líp a vyřešit téma, abys Ty nemluvil o voze a ten druhý o koze, jen proto, že jste holt každý jinde? Matce bezdětná žena taky nevysvětlí, proč děti jsou pro ni zdrojem paniky a hrůzy, když pro matku je to to nejkrásnější, co ji kdy potkalo. Tyto lodě jsou mírové, harmonizační, a jak na začátku sdělení jest, usměrňují toky tak, aby tu nevznikalo více paniky a chaosu, než by pro lidstvo bylo únosné, avšak za cenu nutných trkanců k probuzení a postoupení dále. (pasáž:“ Účel vysílání je hromadně usměrnit neuspořádané toky a zmatky rodící se v psýché lidí. Na tomto chaosu/podkladě se rodí panika, stres a k tomu příslušné zdravotní potíže. Upozornit na nepravosti ANO, avšak s výsledným uklidněním.“)

O supervojácích se nedomluvíme, někde vzniknul šum informační? Tvrdé bariéry mysli si přitahují průrazné energie a síly, co Vás podpoří v přesvědčení, že jste znásilňován. Stejně tak, jako tomu bývá i dnes pro mnohé děti, dospívající na školách – psychický hromadný problém – jdu odposlouchávat spolužáky, abych si potvrdil/a, že mě pomlouvají, protože se s nimi takto nedobře cítím…avšak už otevřeně zapomínám říkat, že si z hloubi duše přeji, abych se mýlil/a v domněnce, že mě sledují a pomlouvají. Krok dopředu ovšem představuje opustit koncept společnosti jako násilného nenávistného okruhu lidí, co vyvolává konflikty a hádky, aby měl tu pravdu lepší atd…nebo také opuštění paranoidního klima, kdy jeden druhého špehuje a donáší na něj a žaluje, aby nebyl sám obětí pomluv, donášení a žalování. A já nemám vnímání naladěné na násilné, válečnické téma, takže k tomu nedovedu vyjádřit přímé souvislosti. Otázka se supervojáky je proto nad mé možnosti dosahu k prozkoumávání.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář