Jdi na obsah Jdi na menu

INFORMACE K ZÍTŘEJŠÍ SYNCHRONIZACI

7. 8. 2021
ZDRAVÍM VŠECHNY.
ZDE JSOU INFORMACE K ZÍTŘEJŠÍ SYNCHRONIZACI. ZAČÍNÁME MEZI 10:00 A 10:30 PODLE TOHO JAK SE VÁM TO BUDE HODIT.
PRVNÍ MEDITACE JE V 11:00 NA TÉMA VNITŘNÍ OČISTA A ODBLOKOVÁNÍ. VZHLEDEM K TOMU, ŽE BUDEME PRACOVAT S DNA, JE VHODNÉ OČISTIT SI KARMU RODOVÉ LINIE NEBO SE O TO ALESPOŇ POKUSIT.
DRUHÁ MEDITACE JE MEZI 13:30 A 14:00 NA TÉMA LVÍ BRÁNA A NAPOJENÍ SE NA ENERGIE SÍRIA. BUĎME PŘIPRAVENI, JSOU TU I JINÉ "SKUPINY", KTEŘÍ SI NEPŘEJÍ VZESTUP LIDSTVA. JSEM SI JISTÁ, ŽE SE JIŽ POKOUŠEJÍ ÚTOČIT.
TŘETÍ MEDITACE BUDE NEJSPÍŠ V 16:30 A TO NA TÉMA LÉČENÍ KOLEKTIVNÍHO VĚDOMÍ LIDSTVA A ANULOVÁNÍ ÚČINKŮ VAKCÍN. PŘIŠLO MI DNES, ŽE MÁME POŽÁDAT ARKTURIÁNY, KTEŘÍ MAJÍ V SOUČASNÉ DOBĚ V DRŽENÍ ENERGOINSOFMAČNÍ TECHNOLOGII, KTERÁ BY MĚLA LÉČIT KÓDY DNA A PŘEPISOVAT ŠKODLIVÉ ÚČINKY OČKOVÁNÍ NA mDNA, O TO, ABY DANÉ ZAŘÍZANÍ POUŽILI PLOŠNĚ NAD NAŠE ÚZEMÍ. ONI NÁM NEMŮŽOU POMÁHAT Z VLASTNÍ VŮLE, NEBOŤ DLE STANOV GALAKTICKÉ FEDERACE BY TO BYLO BRÁNO JAKO INVAZE ZVENČÍ.
ZDE UVÁDÍM KRESBU DANÉHO ZAŘÍZENÍ DLE TOHO, JAK MI BYLO UKÁZÁNO V MEDITACI.
BUDU SE TĚŠIT NA ZÍTRA.
MĚJTE SE KRÁSNĚ!

zarizeni-na-ockovane.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ANDREA - Ockovanie

9. 8. 2021 12:44

Mna by zaujimalo, ak niekto vie odpoved budem rada...ze ci sa anulovali vedlajsie ucinky ockovania len vakcin na covid alebo vsetkeho ockovania....

Petra - Poděkování

8. 8. 2021 22:37

Děkujeme, že jsme mohli být součástí. S manželem jsme byli při druhé meditaci na Řípu. Propojili jsme se s tímto posvátným prostorem, bytostmi a napojili na energii ze Síria. Bylo to velmi velmi silné. Při meditaci nás monitoroval vrtulník... S velkou vděčností v srdci za tyto okamžiky, zdravíme tuto skupinu a děkujeme.

U su nea - Re: Alfa a omega

8. 8. 2021 21:44

Este jedna informacia zhora. Do 24.00 dnesneho dna bude odovzdanych vybranym jedincom nositelom slovanskej DNA ..strazcom ..8 kodovacich klucov v podobe zelenych pathrannych krystalov (v podobe malych obeliskov. ) Nezlaknut sa, neriesit, prijat s pokorou podakovat za doveru. S laskou U su ne a.

U su nea - Alfa a omega

8. 8. 2021 21:10

Chcela by som s pokorou podakovat vsetkym zucastnenym nielen v CR a SR ale na celej planete, ktori sa dnesnou ucastou pricinili o ukotvenie nadhernych ziarivych a ocistnych energii ,ktore cez Leviu branu ale aj cez viacere ine portaly prudili pozehnane na Matku Zem. Teraz po 21.00 zavladol neuveritelny pokoj a harmonia. Velka vdaka nasim bratom a sestram Arkturianom a mnohym inym ktori nam boli dnes ale aj inokedy napomocni. Velka vdaka vsetkym svetelnym pracovnikom, prebudenym ale aj prebudzajucim sa.Dakujem a milujem. Milujem a dakujem. Stan sa vola Boha Otca. Amen. Amen Amen. Nech sa tak stane.

Dáša M. - synchronicita

8. 8. 2021 20:16

Baví mě synchronicita. IZ jsem otevřela až dnes před 16:30. Ráno jsem potřebovala jet do obchodu a cestou mě napadlo - udělej pročištění rodové linie, jak z maminčiny strany tak z taťkové..... to bylo pěkné, celkem jsem už cítila ve své duši klid, protože s tím pracuji už dlouho. Další meditace na zahradě - já jsem vnímala, že je vše v pořádku, sem tam proletělo nějaké letadlo - přesto jsem cítila klid - jak z okolí tak v sobě. Takže já VĚŘÍM, že je vše v pořádku a DĚKUJI.

ANDREA - oltare

8. 8. 2021 18:25

V Bratislave u mna zapnuty cely den pranovy, pyramidovy, vodny a anjelsky

Daniela - Prosba o rozsirenie ANULOVÁNÍ ÚČINKŮ VAKCÍN aj na Slovensko

8. 8. 2021 14:05

Dobry den,

rada by som poprosila, aby sa precistilo i kolektivne vedomie ludstva aj na Slovensku.

zo srdca dakujem
Daniela

Alena - Re: Prosba o rozsirenie ANULOVÁNÍ ÚČINKŮ VAKCÍN aj na Slovensko

8. 8. 2021 16:34

Tohle děláme pro celou planetu. Nedělejte si starosti. Alena

Eva - Identifikovat

8. 8. 2021 14:56

Co je prosím, ve skleněné misce a co je na talíři? Drak? Černý anděl? V míse kameny?

Alena - Meditace

8. 8. 2021 14:06

Těším se na pokračování. Takhle silnou meditaci jsem ještě nezažila. Když jsem na něco zapomněla při modlitbách, bylo mi to láskyplně připomenuto. Díky všem, miluji a děkuji, děkuji a miluji. Alena

Anča - Mimozemšťani pomůžou, co budou moci

8. 8. 2021 12:42

Arkturiáni určitě rádi pomůžou, vše to souvisí. Lidi, kteří se budou chtít dostat z otroctví, pomoc určitě dostanou. Opět jde o kolektivní vnímání událostí. Když pomoc přijmeme, dostaneme ji. Ze strany mimozemšťanů je veliká ochota nám pomoci, skutečně je brzdí pouze kosmický zákon, kdy nemohou iniciativně bez lidského přičinění něco začít podnikat, byť v náš prospěch, protože je to invaze.
Možná, že skutečně kolem desáté hodiny byl nějaký útok, protože více lidí bylo podrážděných, jak to působí na podvědomí a lidi neslyší přímo obsahy sdělení nepřátel.
Cítím energii dnešních dní jako velice přínosné a blahodárné, tak se snažím i sama v sobě usadit více optimismu.

Kateřina - Potvrzuji připojení

8. 8. 2021 12:29

Milé pozdravení všem. Zvláštní,že teprve po meditaci se objevily další zprávy od SYlvy, ale řekla jsem sí že to nevadí, že “zapnout generátor a zažehnout svíčky” dokážu sama a meditace šla intuitivně v souladu, tak jsem za to ráda. TAké v deset útok-vždy přes rodinného příslušníka-, ale tentokrát méně. Děkuji za cenné rady a postřehy a “fičime dál”

Alena - Synchronizace

8. 8. 2021 11:02

Dík za informace. V zásadě jsem o pomoc požádala, ovšem všechny, kdo chtějí pomoci. Napravím to. Jinak útoky přišly už něco po desáté. Chvíli jsem jela na autopilota, ale už jsem zase na fialové a je to O.K.
U su nea - super!:) i podle vesmírného protokolu. Miluji - děkuji. Děkuji miluji všechny.
Alena

U su nea - Alfa a omega

8. 8. 2021 9:42

Zastupci Arkturianov suhlasia s pomocou. Dakujeme za Gaiu a jej obyvatelov. U su nea.

U su nea - Re: Alfa a omega

8. 8. 2021 10:27

Akcia prevedena ..ukoncena 10.21. Dakujeme a milujeme. Milujeme a dakujeme