Jdi na obsah Jdi na menu

KOMENTÁŘE PŘÍSPĚVKŮ

1. 11. 2021

PRÁVĚ SI DRAZÍ ČTU VAŠE KOMENTÁŘE A JE TO DĚS. DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI NA TO, ŽE NEVYSÍLÁM VIDEA PROTO, ABYSTE SE MI TU HÁDALI A POUŽÍVALI K TOMU SPROSŤÁRNY! VYJADŘUJTE SE PROSÍM VĚCNĚ A SLUŠNĚ. JEDNEJTE PROSÍM JAKO DOSPĚLÍ LIDÉ. UVĚDOMTE SI, ŽE TOTO JE MŮJ KANÁL A NIKOLI VÁŠ ANÁL.

OD ZÍTŘEJŠÍHO DNE NEÚPROSNĚ ZAČNU BLOKOVAT IP ADRESY KAŽDÉMU, JEHOŽ KOMENTÁŘ PŘEKROČÍ MEZE SLUŠNÉHO CHOVÁNÍ.

NEMÁM ČAS VÁS HLÍDAT JAKO V NĚJAKÉ ŠKOLCE, PROTO TO UDĚLÁM BEZ PŘEDCHOZÍHO VAROVÁNÍ A BUDU V TOM DŮSLEDNÁ!

PŘEDEM DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.

SILVA

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

"NT" - *** :-) ***

17. 11. 2021 2:57

Silva má koule :))) to je sexy O:-) Přísnost na smrtelný lid :D ...a ted doufám, že nedostanu čočku Já O:-) ........ :-*

Lenka_lea - Pozdrav so Slovenska

4. 11. 2021 17:16

https://youtu.be/7TpPE9oJhQc -pozdrav so Slovenska a vlastne z Floridy od úžasnej Márie ,Eternity a božská trojica v jednom . ..Užívaj kus pravdy ..nový pohľad na seba,d.n.a,vakcíny,náboženstva ,galakticke rady ,galakticke rasy,nový pohľad na život a rodinu dnes ,nový pohľad na staré a odžité čísla starej doby a zabudnuté čísla hojnosti a lásky 666, nové pohnútky a nové pohľady na cestovanie ,brány ,kódy a samotné kódovanie ,prepolovávanie ,zjednocovanie ,synchronizácia a stále zvyšujúce sa frekvencie ,aby sme zmeny zvládali. V neposlednom rade užívajte novú oblohu zeme, už pár dní ťaháme nové farby a žijeme pod novou oblohou zeme..východ a západ slnka plný farieb a bude to ešte farebnejšie a bohatšie aj počas dňa ,s láskou Lenka

Svatava - Souhlas

3. 11. 2021 18:46

Zdravím Silviye, souhlasím s tímto blokováním. Chápu lidi že jsou naštvaní a plní zloby i vzteku, ale neventilujte si to na něčích stránkách. Běžte se vyřvat do lesa nebo pořádně zabušit do boxovacího pytle, tak to dělám já.

Petr - mužské pojetí

1. 11. 2021 20:50

Tady je krásně vidět rozdíl mezi mužskou a ženskou mentalitou :)
Chlapi se klidně pohádají, téměř pofackují, ale (pokud jsou vědomí) se zase usmíří, podají si ruce a domů odchází s dobrým pocitem, že si krásně protříbili názory.
To v případě že tam není žena. Jakmile tam nějaké ženy jsou, tak chlapy hecují proti sobě jak na kohoutích zápasech, a dopadá to o dost hůř.

Mě jako chlapovi nevadí prudčí debata. Co mi vadí je, když je debata nekonstruktivní. Případně když se mluví o ničem. Což zase většinou nevadí ženám :-)

Svatava - Re: mužské pojetí

3. 11. 2021 18:31

Zdravím, ano je to tak protože nejsme stejní, muži a ženy. Muž mluvením primárně sděluje informace a snaží se najít řešení a naproti tomu žena mluvením primárně odpočívá a sdílí, protože potřebuje být vyslyšena.

Radmila - Souhlasím s vámi Silvie

3. 11. 2021 12:39

Ano přesně tak ,lidé by si měli vážit vašich sdělení a rád. Já jsem vděčná a šťastná že mohu číst Silvie vaše zprávy a vidět vaše videa.

Jana - Humor nas neopousti

3. 11. 2021 12:09

Diky! Zasmala sem se (tomu ne vas anal).
:-)))))
Zustava nam humor a to je dulezite.
Lidi se tak malo smejou, ono neni moc cemu no….a tak je fajn zasmat se kdykoli to jde.

Mirka - Súhlas

2. 11. 2021 19:47

Milá Sylvia, ďakujem za Tvoj prístup. Bez úsilia jednotlivcov o lepší svet pre nás všetkÿch sa nikdy nebudeme môcť posunúť vpred. Komentáre preplnené frustráciami dokonalosti, kategorizovania čohokoľvek…. Mrzelo ma v niektorých prípadoch, že niekto má čas namiesto práce pre matku Zem plytvať svojim krátkym operačným časom, presadzovaním názorov, nad ktorými sa jednému rozum pozastaví.

ANDREA - Super

2. 11. 2021 10:41

Suhlasim

Alena - Souhlas

1. 11. 2021 20:10

No, konečně. Díky moc. Už se zase dají komentáře číst a inspirovat se jimi. Zdravím:-) Alena

Dáša - Dobře děláš

1. 11. 2021 14:18

Sylvo, souhlasím s tebou a moc se mi líbí, že si nebereš servítky, mám to stejně. Opatruj se. Dáša