Jdi na obsah Jdi na menu

Komunikace před spaním

26. 9. 2019

Vložím Ti krystaly mezi hemisféry, abys mohla usnout.

Jo, to bude vhod. Ty už víš, že se nemůžu zbavit jedné vtíravé vize, jaká je smutná i znepokojující a opět hovoří o jevu, jaký mě tady na Zemi trápí, tím spíš, kdy se to podepisuje na mých blízkých.

Rozumím a vnímám s Tebou, jde o záležitosti, jaké ubírají vtělené bytosti možnost projevu v čase omezeném vůči rodině, přátelům a jdou na úkor lidství, zdraví, času a dalších hodnot života. Jsou to – vnímám – to, čemu říkáte chození do práce a díl času pozemských jednotek, jaký je nadměrný, kdy Vaše biologie vyžaduje třetinu toho, pouze v ideálním případě práce zabere další třetinu nebo i polovinu a takové to třetina plus polovina...tedy šestina (4hodiny) zbyde na realizaci a volný čas, kdy ale zase realizace spočívá v mnohých ohledech na údržbu sebe samého, vlastního obydlí a pozornosti vůči dětem. A motáte se v kruhu a z času a možností nabytí energie není skoro nic.

Pro práci zapomíná se starat o sebe a o druhé. Mít vlastní svět? Nesmysl anebo luxus.

Tím spíš potřebuješ krystaly, abys mohla usnout. Podej mu pomocnou ruku, nebo ucho k vyslechnutí. Bude to pak dobré.

Lechtá to. Celá místnost se rozsvítila. Osvítil ji mobilní telefon jako signál, že se právě nabil. A když si elektronika vybírá shodné okamžiky s komunikací mezi mnou a Sanat Kumarou, mívá to sílu. Jsem již rozhodnuta pro poskytování rámce možností oživování a znovu pokračování toho, co fungovat může a smí. Pro nastolení času s přáteli alespoň jednou týdně na dvě hodinky po práci. Pro uschopnění sebe sama ještě mít energii a pozornost bdělou na sdílení času s dětmi, také na dvě hodinky denně. A nákup nemusí být prováděn 7dní v týdnu, ale jen dva dny v týdnu a byt nemusí být uklizený každý den ale řekněme také jednou nebo dvakrát týdně, atd… a děti mohou poznat nudu a nemusí mít strukturovaný čas 24hodin denně a 7dní v týdnu, tím bývají všemožné až nemožné kroužky, kdy nemá jedinec pak uzpůsobené nervy na nicnedělání a pak mu to činí potíže i v dospělosti. A mohla bych pokračovat, zbytek však jistě znáte.

Ty už nás znáš. Jak my naciťujeme symbol ve vyzařování, stejné frekvence má mít i Tvůj výtvor, jakému říkáš krystal vúdú. Jen vyslovíš záměr meditace, už vnímáš ono „ťukání“ na Tvé pole jako náš signál.

Jedna myšlenka za druhou a jedna zpráva od nás za druhou, jdou souběžně, Ty je nyní rozvrstvuješ. Známe Tě, podíleli jsme se na Tvém stvoření i Ty jsi působila jako naše základna, než jsi nás rozmístila „vynuceně“ do našich nových domovů. V okolí Kosmického Centrálního Slunce. Putovala jsi z ještě větší dálky i času, kdy ani my to nedokážeme definovat, ani to není potřeba.

Máme za cíl osvobodit planetu Zemi v Solaris. Bezprostředně po našem zkontaktování jsme zaregistrovali, že už to děláš. Prostřednictvím malinkého avatara, jaký umožňuje přenosy a ukotvování velkého množství světla. Takže Ti připomeneme – když duše přetéká (z Tvého fyzického těla nyní), krystal vúdú a náš symbol, jaké svítí stejně, Tvé rozhodnutí, kdy osvobozuješ lidskou mentalitu a v jedné rovině současně jsi schopná jako člověk například vynadat druhému za pomluvy, lži, přetvářky a přitom už mu posílat energie lásky, aby to měl napříště nastavené jinak a v přesvědčení, že on si to vybral již nedělat.

...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář