Jdi na obsah Jdi na menu

KRATKA SOBOTNÍ SYNCHRONIZACE!

25. 6. 2021
 
TAK JSEM SI MYSLELA, ŽE SI MUZEME DAT NA CHVILI VOLNO A ONO HOUBY.
KDO CHCETE, MUZETE SE KE ME PRIDAT TUTO SOBOTU V 16:00 A GENERÁTORY PRANY A JAKYMIKOLI OLTÁŘI.
TEMA MEDITACE JE POMOC PŘÍRODĚ NA HODONINSKU A NÁVRAT ŽIVLŮ DO ROVNOVÁHY. MŮŽETE SI POSTAVIT ANDĚLSKY OLTÁŘ, OLTÁŘ 4 ŽIVLŮ NEBO VODNÍ OLTÁŘ. PODLE TOHO, JAK TO BUDETE CÍTIT.
ZATÍM ZDAR!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Věruna - komtesa - Díky

26. 6. 2021 23:09

Děkuji za Vaši práci, za energii, kterou věnujete důležitým informacím, co se nám mají dostat. Před chvílí jsem šokovala svého skoro patnáctiletého syna, když jsem mu pustila Vaše poslední video - snad jsem to nepřehnala - doufám, že se rozvířený prach informací v jeho hlavě časem usadí a začne dávat jakýsi smysl. Zdravím ze srdce Moravy z Olomouce

Tomáš - pomoc Moravě

26. 6. 2021 13:21

Také se připojím s generátorem..

korendor - Duchovní srdce JÁ

26. 6. 2021 11:03

Zajímal by mně přístup EBE k lidstvu,které má Krista v duchovním srdci. Mám pocit,že toto NEMAJÍ a tudíž lidstvo má našlápnuto do vyšších dimenzí,než kdokoliv jiný. Nebo se mýlím?

Anael - Re: Duchovní srdce JÁ

26. 6. 2021 11:58

Ano, lidé mají právo obývat božské světy, proto zde na Zemi probíhá jejich výuka aby mohli být jednou sami stvořiteli až na to budou po všech stránkách připraveni. Proto jim byla dána duše ale také svobodná vůle, aby měli možnost sami se rozhodovat .Řekla jsem to jednoduše, jenže ono je to docela dlouhodobá záležitost a vzhledem k tomu jak si lidé sami dokáží komplikovat život a než něco pochopí tak to trvá. Nejde ani tak o to, že něco znáte teoreticky ale vy musíte prokázat že takový opravdu jste do morku své kosti, do hloubi své duše ,mít rozvinutou víru, odhodlání ,kreativitu ,poctivost sami k sobě i k druhým , umění odpouštět a spousty nesobecké lásky. Pokud toto vše máte může přijít posun ,protože když jste vědomý člověk tak prostě víte . Takový člověk je prost odsudků protože ví ,že chyby dělá prostě každý. Moudrý tvor ví, že chybami se učí ,malé přestupky nejsou tak trestány jako ty velké. Proto existují pády i velmi vyspělých bytostí ,protože něco chtěli udělat pouze se svého vlastního rozumu i když se to jevilo jako chvályhodný počin. Jenže pokud to není děláno s láskou (s bohem) ale jen ze své vlastní vůle, téměř vždy se jedná o tzv. duchovní pýchu. To znamená že energeticky i jinak jste schopni v podstatě obrovských činů, ale když pomůžete nevhodně můžete tím jinému způsobit vážný problém a to že například že mu seberete poznání (např. něčeho negativního) a tím mu zarazíte vývoj.
Abych to vysvětlila, tím že by člověk žil neustále v lásce a štěstí neuměl by rozeznávat dobro a zlo. Aby bylo vše ve vývoji, má vše své fáze zrození, udržování a destrukci .Po destrukci přichází vždy obnova a další vývoj. Nejhorší je stagnace, stagnace ve Vesmíru znamená smrt. Je to jako u člověka např. při vylučování ,pokud nevyloučíte z těla zpracovaný odpad tak se jím otrávíte . Lidská duše je nesmrtelná a lpět na fyzické formě je nesmysl. Když má někdo nepojízdné auto také ho vymění když už nejde opravit. Někteří EBE nám poskytly svou část DNA a jsou našimi rodiči po fyzické stránce, ti nás milují. Někteří EBE nám náš dar duše závidí a chtěli by ho také. Jenže neví jak na to tak dělají i hrozné činy.

korendor - Re: Re: Duchovní srdce JÁ

26. 6. 2021 12:52

Diky za vysvetleni..

Alena - Meditace

26. 6. 2021 12:49

Připojuji se. Souhlas s Anael. Země byla vytvořena za účelem najít nejvhodnější možnost jak vytvořit Láskyplnou bytost s návratem k Božské, tvořivé energii. Svobodná vůle je toho nezbytnou součástí, která ale nejvíc komplikuje situaci. Bez ní to ale podle mně nejde. Láska, kterou lze vygenerovat bez svobodné vůle, jen následováním dokonalých pravidel, byť umožňují nesmrtelnost, není úplně to, o co v téhle hře hrajeme.
Oltáře jsou zapálené. Alena

Blanka - Meditace

26. 6. 2021 11:59

Dnes budu s vámi poprvé
s diamantovou mesou a s Pannou Marii
Cítím vděčnost a lásku ke všem zúčastněným

Libuše - Mája - Meditace

26. 6. 2021 10:56

Zdravím Vás, v 16.00hod. budu připojena s Andělským oltářem, dračím a vodním oltářem.

Eva - Přidávám se

26. 6. 2021 10:47

Zapojím se s andělským a živlovým. Děkujeme za info.

Flowquant - Pozdrav z Moravy

26. 6. 2021 9:57

Dobré ráno, než se to zvrhlo tak bouře vykazovala zvláštní blesky, růžové i červené, zrovna jsme si večer medili na pohodu za deště, ale ta zvláštně nabitá atmoska byla cítit. Co jsem tak v noci si seděl a byl k dispozici, projektovalo se něco jako kvantovy modul rychlé obnovy. Byl to kreativní pocit. Tak snad se to přepíše do hmoty co nejlépe. Ať jsou šťastny všechny cítící bytosti. Morava jede!

Anael - Stráž

26. 6. 2021 9:43

Ahoj všichni, zlatíčka svítící.Od doby co bydlíme v přírodě což je 14 let mám takový generátor ale nepohyblivý protože je obrovský ,postavený na zahradě celou dobu, jen tam buď něco přidávám nebo ubírám a z prací jsem nikdy neskončila. Pracuje to celou dobu .Pokud budu žít bude pracovat a pokud ne, tak to bude pracovat, dokud to někdo nezbourá. Ty co jsme tu stavěli v minulých životech pracují dodnes viz řady v Carnacu a Stonehenge. Tahle práce je nepřetržitá! Brzy zjistíte že to lze dělat i bez použití baterek a rachotu.Záleží jak to naprogramujete. Nám to místo rotačního pohybu na ploše hračky zajišťuje vlastní vnitřní rotace neboť v tomto prostoru stojíme.Navíc když do tohoto prostoru vstoupí pár, energie se násobí . U osob stejného pohlaví se pouze energie sčítají.Já vím, že to co přišlo Silvě je super ,ale z dlouhodobého hlediska je to nepraktické a hlučné, musíte to hlídat a nemůžete odejít. Z praxe vím, že pokud jsme pracovali ve skupině někde v terénu a chyběl tam člověk ,vždy ho nahradila nějaká astrální bytost ,podle toho na čem se pracovalo. Stačí když víte, že je to potřeba a vždy někdo přijde. Téměř vždycky když jsme pracovali ,došlo ke kruhovému rotačnímu pohybu když jsme tomu dodali vlastní bioenergii.Navíc ta energie je bioenergie a ne energie přístroje.Aby do toho nelezl každý,mají tato zařízení pojistku,tzv.spouštěcí místo nebo místa.Pokud to tedy nespustí oprávněná bytost nic se nespustí. Oprávněná bytost je bytost vědomá ,která má pro tento účel tu správnou bioenergii a vědomosti. Jako nevýhodu vidím i to že musíte pořád dávat pozor aby vám to toho nehuplo třeba nějaké zvíře nebo neschodilo dítě.Protože příroda nemá laboratorní podmínky musí být venku dle mého názoru něco bytelnějšího. Tím prosím nechci říci že tyhle zařízení jsou špatný nápad,to vůbec ne! Jen potřebují vychytat tu svou křehkost. Takže lidi jdeme na to, důležitý je vždy záměr počinu a z výsledkem nám už stvořitel pomůže. Zvláště u nás v Bohemii.

Andrea Mandala - Gererátor i oltáře připraveny

26. 6. 2021 8:18

Ahoj Silvi a všichni nosiči světla,
začínáme už dopoledne naší pravidelnou harmonizací a budeme posílat její energii přímo na Moravu!
Generátor i oltáře - vše připraveno.
Také se domnívám, že nešlo o přirozený přírodní jev...že by o tom nevěděli naši meteoreologové, že se něco takového blíží..?
Tak nebo tak - energie letí na Moravu a ochrana na celou ČSR!
zdravím, andy :-)
díky za všechny info silvi!

Marcela - Pyramidální oltář

26. 6. 2021 5:44

Ok, budu připravena s pyramidou a vodním oltářem.

zuzana - generator zapnuty

26. 6. 2021 0:21

dakujeme Sylvia velmi velmi, v sobote sme samozrejme pripraveni, uz teraz som pozapinala generator, zapalila sviecky v oltaroch.
ako hovori moja babicka- toto nie je s kostolnym poriadkom.
o to vacsie odhodlanie a silu pocitujeme a lestime svetelne mece

zuzana - info

26. 6. 2021 0:18

https://www.hlavnespravy.sk/zle-znamenie-v-sastine-spadol-strom-na-sochu-sedembolestnej-panny-marie-patronky-slovenska/2588494

https://aeronet.cz/news/video-stala-se-ceska-republika-v-oblasti-brna-svedkem-nepovedene-aplikace-radiofrekvencni-modifikace-pocasi-za-pomoci-satelitu-na-stacionarni-draze-objednavka-na-vice-deste-skoncila-vznikem-tornada/