Jdi na obsah Jdi na menu

Malé andělské okénko

22. 8. 2019

Při dnešku 22.8.2019 vstupujeme do slunečního znamení Panny. Zeptala jsem se andělů, co bude důležitou náplní pro lidi v následující měsíc, aby se nám tu pospolu lépe a radostněji žilo.

Sdělení člověku:

Vnímej pouze lásku! Vlastní pozornost směřuj především a zcela záměrně na dobré stránky ostatních lidí. Omyly, nedostatky a chyby lidské jsou na to, že si máte uvědomit, jak slouží jako závoj. Proniknete-li do podstaty, zjistíte, že například člověk pomlouvající potřebuje ještě naléhavěji poznat pravé přátelství než právě Vy. Nakonec za předstíranou nenávistí jako prezentací vůči druhým, aby se ho/jí báli, se nachází láska bažící po tom být konečně za tím závojem spatřena!

Neochvějně se zaměřte na tuto lásku, ta pak přinese uzdravení. Odpouštějte, buďte milosrdní. Jak byste jednali Vy na pozici toho člověka, kterého nyní řešíte, hodnotíte? Jistě řada z Vás hodnocena být rovněž netouží. Nuže? Volte si příjemné v souladu s tím, co si přejete.

Zvykli jste si analyzovat hlavně na negativních aspektech, analytická Panna Vás do toho ještě více bude nutit. Ale záměrem vycházet spolu v lásce a pokoji tuhle analýzu, která Vás stále drží zpátky a někoho jako v okovech, budete moct opustit.

 

Zdraví Vás Jíťa (a Spolutvůrcovství míru, Archanděl Metatron, Archanděl Rafael)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář