Jdi na obsah Jdi na menu

Na uvítanou

9. 8. 2019

Ahojte! :-)

Vítejte v nové kvalitě času skrze stránky Indigového zpravodaje. Není potřeba dlouhého sdělení, pro začátek postačí krátké shrnutí do bodů pro Iniciaci záměrů.

1) Články sem dávané mohou více přiblížit povahu a energetické nastavení informací, jakým se věnujeme a s jakými pracujeme.

2) Ne vždy tato sdělení budou obsahovat výhradně témata vysílání, objeví se zde doplňky v jiném podání, ať už více nebo méně uměleckého/vědeckého, více dimenzionálního a spojující lidství i to ufounství. :-)

3) Mluvený přenos ne vždy sedne, jak má, ne vždy jeho dopady na každého z Vás jsou takové, jaké by mohly být (ještě lepší, lépe pro Vás uchopitelné). Někomu vyhovuje více čtené než poslouchané.

4) Někdy se lépe definují energie a jejich obrazy písemně a obrazově. Takže, pokud mě chytne tvořivá vlna skrze abstraktní geometrické zpodobnění nebo báseň, taktéž tyto stránky pěkně poslouží. A jednak proto, že se stává často v lidské komunikaci, kde je buď omezená telepatie či chybí úplně, že podstatné mluveným slovem uniká.

5) A tak se zde, milí čtenáři, návštěvníci, uvelebte a nechte se prosvítit tak, aby to posloužilo Vašemu nejlepšímu dobru. Vyvažujeme a harmonizujeme teď a tady. Stabilizace může trvat přibližně měsíc.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář