Jdi na obsah Jdi na menu

POKYNY K SYNCHRONIZACI 21.12.2021

19. 12. 2021

ZDRAVÍM VŠECHNY! ZDE POSÍLÁM POKYNY K SYNCHRONIZACI PRO TENTO SLUNOVRAT!

SYNCHRONIZACE ZAČNE V 14:00, ABY SE GENERÁTORY MOHLY NABÍT, KDO JE VŠAK V PRÁCI, MŮŽE ZAČÍT I POZDĚJI. MEDITACE MÁ BÝT TOTIŽ JEN JEDNA A TO OKOLO 17:00. TÉMA JE OSLAVA ZAČÁTKU NOVÉHO KARMICKÉHO CYKLU, NOVÉHO VĚKU VODNÁŘE. MÁME SI EVOKOVAT JIŽ OSLAVY NOVÝCH POZITIVNÍCH ZAČÁTKŮ, ABYCHOM JE PŘIVOLALI DO HMOTY.

LIDÉ, KTEŘÍ BUDOU MÍT ČAS I DŘÍVE, PODLE MĚ MŮŽOU UDĚLAT I MEDITAČKU OD TĚCH 14:00 NA TÉMA LÉČENÍ TĚLA A PSYCHIKY NAŠICH SPOLUOBČANŮ, ALE JE TO POUZE VOLITELNÉ. SPÍŠE NEŽ ŽE BY MI TO SDĚLOVALI MOJI PRŮVODCI, NACUŤUJI TUTO POTŘEBU V KOLEKTIVNÍM VĚDOMÍ VÁS, MÝCH DIVÁKŮ.

OLTÁŘE, KTERÉ BUDEME POTŘEBOVAT JSOU ANDĚLSKÝ A KVĚTINOVÝ A POTOM JAKÝKOLI JINÝ VOLITELNÝ OLTÁŘ, KTERÝ NACÍTÍTE SVOJI INTUICÍ. JÁ K TÉTO KOMBINACI URČITĚ POUŽIJU JEŠTĚ VODNÍ A JEDNOROŽČÍ OLTÁŘE. FOTKY VÁM POŠLU AŽ TĚSNĚ PŘED AKCÍ, NEBOŤ BUDU MUSET SEHNAT ČERSTVÉ NEBO UMĚLÉ KVĚTY V KVĚTINÁŘSTVÍ. NO OBČAS SI PRŮVODCI VYMYSLÍ I TAKOVÉTO VĚCI JAKO JSOU KVĚTY V ZIMĚ.

BUDU SE TĚŠIT.

MĚJTE SE ZATÍM KRÁSNĚ!

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Romča- pro Tomáše X - Re: Re: Dotaz na generátor

21. 12. 2021 1:01

A pyramida z kterého drahého kamene nejlepší ?

Tomas x - Re: Re: Re: Dotaz na generátor

24. 12. 2021 10:23

nemohl jsem odpovědět prý mám hodnš komentářů ,ale je to časově omezeno a tak píši ted.. Já to chápu že musí být vždy dodržena horizontální osa rotace kamenů , špice proti špici je teda třeba snížit shrirantru pod uroven rotace ,když levotočivá energie směřuje k zemi. Tu pyramidu bych dal hlavně průhlednou klidně skleněnou , je to světelný stroj.. Ta pyramida tedy transformuje energii na pozitivní chytré.. Chce to zařízení kterým by se dal sledovat tok energie ,aby se dalo normálně pokračovat ve výzkumu - možní Kirlianova fotografie...

Romča pro Tomáše X - Re: Re: Re: Re: Dotaz na generátor

25. 12. 2021 15:03

Ahojky Tome,jojo,komentáře byly zablokované pro všechny,prý když přesáhnem 5000. Děkuji za tvou odpověď. Pochopila jsme to dobře. Já měla stejně ten hrnčířský kruh zespoda podložený,takže to dám pryč ,plotna se šríjantrou bude pod úrovní 12 křišťálů a bude to fajn. Pyramidu jsem si myslela třeba i z růženínu,nebo křišťálu. Ta skleněná mě ani nenapadla,tak díky za inspiraci. Já hrnčířské kruhy střídám,mám dva na výměnu. Protože mám šríjantru na plotně přilepenou a dávám ji vždy na týden nabíjet,dle rady Silvy. Tak přeji hezké Vánoce . Romča

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz na generátor

25. 12. 2021 17:19

Ahoj, no to né krystaly musí být v jedné rovině šest otáčejících ve stejné výšce jako dvanáct stacionárních jinak to nebude fungovat... Jen shrirantru je třeba dát níže, odělal bych podložku a do hrčířského kruhu vyvrtal důlek pro usazení koule další možnost je kameny na hrnčířském kruhu podložit (pokud nejsou přilepeny já je mám na suchý zip) a tak je zvednout aby shrirantra byla níž ,ale pak celý hr. kruh musí níž aby kameny statoru i rotoru byly ve stejné výšce.. Jinak díky taky pěkné vánoce Tom

Jitka - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz na generátor

25. 12. 2021 17:58

Ahoj, a o kolik tak níž tu sri yantru? Taky se mi kruh točí doleva.

Romča - pro Tomáše X - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz na generátor

25. 12. 2021 20:05

Ahoj Tome, no tak to bude problém ,protože já na tom hrnčířském dětském kruhu, o kterém nám říkala Sylva úplně poprvé, tak já mám na té plotně ty krystaly přilepené lepidlem a ta Srí jantra je přesně uprostřed na víčku od PET lahve, prostě mám to udělané podle prvního návodu Sylvy. Tudíž si neumím představit ,jak udělat do hrnčířského kruhu někde otvor uprostřed pro šrijantru, protože uprostřed je to vyrobené,tak aby se ta plotna otáčela. Tím pádem by se neotáčela.. Takže je to pro mě bezpředmětné. Já to sama upravit neumím a hlavně s tímto hrnčířským kruhem by to prostě nešlo. Nevím jestli máš ten co ho Sylva ukazovala, ještě když vysílala s příznaky transformace, nebo jestli máš něco jiného ,ale já si myslím ,že tady na tomhle co mám já by to nešlo.

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dotaz na generátor

25. 12. 2021 22:50

Ono bude nejednoduší změnit směr otáček přehozením drátů na motor.. Předpokládám že z baterií jsou dva dráty plus a mínus na vypinač a z něj na motor. Na motor vedou dva dráty plus a mínus ty je třeba přehodit , asi budou připájené , ale lze je dále od motoru ustřihnout odizolovat a zaměnit smotat a izolepou omotat..

Romča - Dotaz na generátor

19. 12. 2021 22:02

Ahojda Silvi, mám prosím dotaz. Jeden hrnčířský kruh mám upravovaný kvůli připojení trafa. A točí se proti směru hodinových ručiček, místo po směru . Vadí to nějak vydávané energii ? Jednou jsem slyšela něco o levotočivé energii ,která prý bere energii a pravotočivá nabíjí. Nevím, zda to je taky i u generátoru. Děkuji za odpověď.

Tomas x - Re: Dotaz na generátor

20. 12. 2021 12:44

To mě také zajímá pokud by to Silva mohla vysvětlit. Pravotočivá spirála energie -pozitivní , levotočivá spirála negativní. Pokud se na generátor dívám z vrchu tak se točí doprava , ale energie vychází vzhůru , tak se musím dívat ze spodu od zdroje pak se však točí doleva a vytváří levotočivý energetický spirální vír. Podobný problém je při hraní na tibetské misky ,kdy točím doleva abych vytvářel pravotočivý energetický vír ,jde o polohu pozorovatele. Vše vysvětluje keltsko-slovanské kolo života pokud se točí doprava tak k životu, doleva ke smrti. Dále nacistický hákový kříž vždy levotočivý plus jejich symbol lebky smrti plus jejich černé slunce SS schwartz sun. Naproti tomu pozitivní modré sochy indických božstev mají na hrudi vždy pravotočivý hák. kříž...

Romča- pro Tomáše X - Re: Re: Dotaz na generátor

21. 12. 2021 0:55

Odpověď Silvi na můj dotaz, který jsem ji nejdříve psala na telegramu.....,Ahoj, už odpovídám. Levotocovy pohyb bude hnát energii o něco níž pod rovinou kamenů, ale pokud posuneme kouli se šrí jantrou trochu níž, tak by to měly být v pohodě. A použila bych v tomto případě nějakou pyramidu místo koule s květem života...... Pochopila jsem to tak, že plotna se šesti křišťály a Srí yantrou bude níž než 12 kamenů ,které jsou okolo a energie vytvářená půjde více nahoru a ne dolů. Pochopil by jsi to taky tak ? Romča

Luboš Konečný - Spuštění generátorů už před východem slunce

20. 12. 2021 21:15

Krásný den Silvi, díky moc za info.
Napadá mě k této synchronizaci jedna věc. A to, s druidy budeme dělat aktivaci Jeruzalémské linie při východu slunce. Tak mě napadlo že by bylo super, pustit generátory už před východem slunce, třeba kolem půl 8. Že by se tyto dvě práce krásně propojili a navzájem i posílily. Co nato říkáte? Napsal bych to když tak i do skupiny, případně.

Se srdečným pozdravem
Luboš

IZ - Re: Spuštění generátorů už před východem slunce

21. 12. 2021 0:14

Bohužel to takto narychlo asi nepůjde zorganizovat. Generátory bychom totiž museli kalibrovat speciálně na váš typ energetického pole. Asi by bylo zajímavé to jednou zkusit, ale myslím, že to bude lepší někdy na jaře a bude to chtít 2 -3 pokusy, než dosáhneme plné synchronizace. Zkusím se nad tím zamyslet. Díky za nápad. Mějte se krásně!

Misa - Synchro

19. 12. 2021 19:50

Hezky vecer Silvi, moc dekuji za instrukce, tesime se! Mohla byste doporucit nejake vhodne kameny do generatoru prosim? Dekuji moc, M.

IZ - Re: Synchro

21. 12. 2021 0:10

Vhodné jsou křišťály a ametysty, můžete i záhnědy.
Mějte se krásně!

Karel - Slunovrat

20. 12. 2021 23:49

Děkuji za informace, na které jsem čekal netrpělivě. Náš GP bude v chodu.

Robert - Děkuji za včasné info

19. 12. 2021 21:42

Zdravím Silvo, moc děkuji za včasné informování. V týdnu mi odešel motůrek v GP, tak jsem ho právě vyměnil i vyzkoušel a v úterý budu připraven. Držím nám všem palce.
Přeji krásný den. Robert

ludmila - Re: Děkuji za včasné info

20. 12. 2021 13:18

pro Roberta: Prosím, mohl bys mi poradit přesný typ motůrku, pokud jej máš v tom dětském hrnčířském kruhu. Já už jeden spálila, druhý se tam nevešel, tak jsem raději koupila nový hr,kruh. A jestli by ten motůrek utáhl i šríjantru 80 mm. Díky za případnou odpověď. Na internetu jsem našla, že zjednodušeně -6 znamená směr energie dovnitř, 9 zevnitř ven. Jinak Silva mi odpověděla, že otáčení krystalů doleva je v pořádku. Já se jí ptala ,jestli to nemá nějak souvislost s časem.

Robert - Re: Re: Děkuji za včasné info

20. 12. 2021 22:00

Ahoj Ludmilo, asi Tě zklamu, ale nepoužívám hrnčířský kruh, ale udělal jsem si GP sám včetně otočného kruhu, který poháním ze spodu motůrkem s převodovkou. Již jsem jich mnoho vyzkoušel a také zjistil, že nevydrží více jak 2 měsíce provozu (cca 5 hodin denně). Takže objednávám motůrky po třech a když je třeba, tak vyměním. Možná by se podle fotky tvého motůrku mohla sehnat nějaká silnější varianta, která by utáhla i větší srijantru.
Přeji krásný den
Robert

Yvona - Slunovrat

20. 12. 2021 19:59

Moc děkuji za instrukce, těším se

Dana - společná meditace 21.12.2021

20. 12. 2021 19:35

Dík za info, budu připravena.