Jdi na obsah Jdi na menu

Používání zrcadla jinak

21. 8. 2019

Jelikož se rovněž tématika zrcadla, zrcadlení a pověr kolem zrcadel dost řeší, je tu ještě odlišná kvalita, jak zrcadlo použít. Zmíním několik běžných a obvyklých tradic kolem zrcadel. Začnu pověrou, kdy rozbité zrcadlo znamená/ znamenalo! 7let neštěstí. Víte co? Já ho rozbila jednou v 5ti letech, podruhé ve 12ti letech, jako abych měla pojistku, že smůla se se mnou potáhne celé dětství a dospívání. Ano, někomu se nedařilo a já mohla za jeho neúspěch. Někdo měl blbou náladu a hromosvodoval si to na mě. Tož, to důsledky rozbitých zrcadel, kdy jsem raději poslechla, co říkala babička a ano, pro ni rozbité zrcadlo skutečně bylo znamení velkých útrap a potíží. A táhlo se to se mnou do doby, než jsem se rozhodla to vidět jinak. Ze střepů - střepy přinášejí štěstí. Tak jsem s rozbitými zrcadly začala zacházet jako se střepy a nositele informace, že to bude smůla jsem předělala na nositele informace štěstí. :-)

Od té doby klid a vidím, že jakékoliv zejména negativní pověry mě nyní neovlivňují. Chcete větší svobodu? Chcete již nebýt otroky pod vládou numerologie, astrologie, ošklivých věšteb? Informace z toho obsažené vezměte, shrňte je do záložky "přetvořit" a najděte, jak z domnělého prokletí udělat přínos. Já mám znamení blíženec, kdy další aspekt je v mém horoskopu cheiron ve 3.domě a znovu tam mám ještě jiný aspekt - cheiron v blížencích. Dvakrát po sobě řečený "ty nikdy neuskutečníš vlastní pravou vůli, ty vždycky budeš ta, která má potíže s integrací zde na Zemi". Tak hernajz, řeknu si pro sebe, CO ta integrace bude pro mne znamenat. Ať už je to prosazení se, tím pádem ale budu nucena jít cestami na sílu a odpor. Takže je výhodnější jít volnoběhem, přijetím a v mezičasí vkládat dávkovaně ty vůle. A pak tu integraci teprve definuji, co znamená pro mě, takže se budu cítit příjemně, spokojeně ze sebe a naplněně! :-) Zní to mazaně, vychytrale? Ano, život mě tak naučil. Já se rozhodla s tímto nebojovat a udělat si z toho života přítele.

Proto hledám nové cesty. Ty stávající, udávané společností, mě zbytečně vyhazují z rovnováhy a přímo by jinak poškodily můj nervový systém, což nedovoluji. :-) Jednak je mi jasné, že mu mám dávat zvýšenou péči i co se výživy týče, tak v rámci psychohygieny. A to nejen v rámci sebe, ale i nejbližšího okolí, proto je pro mne důležité, aby ti lidé, či jiné formy života a energií byly v harmonii, souladné, jinak to pocítím neblaze na vlastní úrovni energie a náladě. Žádné strašení nebo kletby. Zastavuji.

 

A kromě toho - témata zrcadlení. Přitahuje si člověk opravdu toho, kdo je on sám? Hmm, s tím si dovoluji mírný nesouhlas. Platí to opět jen do doby, než to začnu aktivně používat. Dokud je tam nevědomí, pak ano, skryté vzorce chtějí být zviditelněny, pochopeny, transformovány. A tak prostřednictvím lidí ke mně přicházejících se to na nich ukáže. Ale nedefinuje mě to. S tímhle uvědoměním, že tohle zrcadlení mě nedefinuje, se opět žije lehčeji. Pomáhá to získat nadhled. Mám projevovat změny ve společnosti. A proto je kolektivní vědomí lidí pro mne velmi důležité. Jdu pak v souladu s mým posláním zde na Zemi. A to je pro mne integrace. Avšak si z komunikačního prostředku, který jsem jakžtakž přijala (slovní předávání informací), si nehodlám dělat vězení. Výhledově to ani lidstvu nedoporučuji. Protože Vás to směřuje ke lpění! Lpění na správnosti, rozumu, rozebírání podmínek a předsudků, očekávání toho, jak "to něco" má vypadat. A to velmi ruší od stavu "in flow" a otevřených možností, jak dosáhnout míru a z této niterné pozice jednat skrze přijetí.

Nyní zrcadlo jako vstup pro astrální entity - je to záležitost energetická. Tak jednoduše přizpůsobím zrcadlo zakrytím, jestli stále ještě mě nahlodává pochybnost, která ve skutečnosti je ONA tou branou pro skrytě očekávaný příchod negativních entit z astrálních světů skrze zrcadlo. A tím odstraním pochybnost a nic nepřijde. Není to zrcadlem. Je to strachem, pochybami. Pak, jsem-li dále, neřeším zrcadlo, ledaže bych opravdu cítila, že se mi v prostoru se zrcadlem například špatně spí, tak ho zakryju nebo přestěhuju jinam. Jsem-li dále, vyřeším si pochybnost, jak ji neutralizuju, pak mám pokoj. S energetickými čipy je to podobné...ale o těch ještě jindy.

 

V tom mém novém světě nepotřebujete nadvládu jednoho nad druhým. Nebo jedna skupina lepší než druhá. Platí pouze zarovnání se s energiemi do souladu. Nesouladné přestat podporovat, opustit. Souladné žít.

Zrcadlo v mém používání.

Často se právě napojuji na vědomí lidí, s některými nejsem schopná myšlenku dokončit, protože toho člověka to buď nezajímá, nebo jeho mysl je natolik odlišná, že mi blokuje můj tok. Na to mi pomáhá zrcadlo. Stačí, když se během hovoru postavím tam, kde jsou skleněné dveře nebo zrcadlo a vidím vlastní odraz. Skrze signál očí se mi zpět vrací energie, jaká by jinak nebyla v aktuálním čase použitá a potřebně směrována. Posiluje mi to vědomí JÁ JSEM. A tady je to hlavní!

Lidi běžně stáčejí mé myšlenkové pochody na jejich, aby vůbec byli schopni pokračovat, ale dle sebe. Doslova přetlačují mou vůli v rámci slovního přenosu. Někdy se mi to úplně nelíbí. Použitím odrazné plochy tak, abych viděla na vlastní obličej, tento efekt nuluje. :-) Takže namísto toho, abych se nechala "zkecnout" na úplně jiné informace nebo záměr toho, co chci sdělit a už pak bych jinak nesdělila, tak jsem schopná se ještě vrátit k jádru věci a zrovna ji řeknout a nadhodím ji znovu. Nenechám se pak utáhnout na to, co má člověk jiného. Jen proto, aby mi neumožnil říct to, co jsem původně chtěla. Jsem možná přeprogramovatelná, stejně jako všichni. Ale nenechám se, nebo si volím, kdy se nechám a kdy ne. A to je podstatné. Nalézt komunikační svobodu. Nenechat se přepisovat a předělávat těmi, komu papula chláchola :-) jenom jede, protože má titul, zní inteligentně, kecá mu to bez přestání samo od sebe, byť si do huby často nevidí, a na tom stojí veškeré jeho/její sebevědomí.

Proto písemně vyjádřím sdělení lépe než ústně.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář