Jdi na obsah Jdi na menu

POZOR! POZOR!

1. 6. 2021
POZOR! POZOR!
DNES 1.6. V 2:00 BYLA POUŽITA NĚJAKÁ TECHNOLOGIE DEEP STATU NA REGULACI VIBRACI LIDSTVA. VPUSTILI NA LIDI NÍZKO FREKVENČNÍ DEMONICKE VIBRACE! JE TO PĚKNÝ HUMUS. PROTOŽE JSEM JEŠTĚ VZHŮRU, ZACHYTILA JSEM TO. BĚHEM DNE SI ZAPNĚTE GENERÁTORY PRANY A KDO MÁTE OLTÁŘE, ZAPALTE SI TAM NA PÁR HODIN SVÍČKY. MELO BY TO POMOCT.
TY ENERGIE VYTVÁŘEJÍ HLUBOKÉ 3D BLOKY.
DOPORUČUJI I MEDITACE NA FIALOVÝ PLAMEN, VÍCE INFORMACÍ O FIALOVÉM PLAMENI NAJDETE VŠUDE I NA YOUTUBE.
MĚJTE SE KRÁSNĚ.
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Podpora

1. 6. 2021 23:22

Ahoj Silvi, jsem ráda že mne mé pocity nezklamaly. Měla jsem tušení že se něco děje ohledně tebe! Kdybych byla na tvém místě asi bych se pokusila vysvětlit dotyčným lidem ,kteří mají na tebe vliv takový jaký říkáš, co si myslela slovem Cabala! Ono název určité skupiny lidí kteří nejsou zrovna láskyplní ,když to řeknu hodně mírně, si mohou některé skupiny ztotožnit s jejich systémem víry a je na malér zaděláno! Všude ve všech systémech víry,ve všech náboženstvích jsou lidé na různém stupni duchovního vývoje a jedno mají společné hledají svého stvořitele a většinou touží po lásce ,mají pro něj různá jména ale podstata zůstává stejná.Pakliže se někdo domnívá že si jim tu napadla jejich víru díky stejnému jménu určité skupiny která zabíjí děti pak se domnívám že jde o velké nedorozumění které by jste měli napravit! Z obou stran! Negací se nedá nic vyřešit! Vysvětlením a pochopením a vzájemným odpuštěním ano! Velké duše tohle vědí. Snad jsem trochu pomohla.

Všetci vedia čo je kabala. - Re: Podpora

10. 6. 2021 1:50

Alena - Potvrzení

3. 6. 2021 22:26

Potěšila mně v komentářích Gájartí mantra. To je podle mojí zkušenosti vůbec nejsilnější věc, která se dá použít. Na probuzení menhirů a vůbec věcí z kamene spíš používám Asató - rychlou verzi, která pokud se zpívá v terciích neobyčejně zvyšuje vibrace. Jinak indické bhadžany všeobecně čistí. Osobně cítím při jejich zpívání vibrace tónu v těle stejně, jako při józe Óm. Na začátku toho, co se děje teď, mi ton vibroval jen v hlavě, teď se v pohodě dostane do celého těla. Děti také přestávají být tak mimo. Mám pocit, že se situace začala zlepšovat:) Zdravím všechny:) A.D.

Anael - Novinky

1. 6. 2021 19:14

Protože se události začali posouvat správným směrem ,tak jak se říká, když chípe kobyla nejvíce kope, v tomto případě strana temna. Nepolevujte! Dobrá zpráva je zachráněných min. 100000 dětí! A to pouze z oblasti Hollywoodu! Akce proběhla kolem 24.5.!
Dr.Anthony Fauci přiznal 27.5.2021 financování superviru! A spolupráci s vědci jejíž jména jsou známy! Po výslechu dotyční senátoři a právníci uznali že mají co dočinění se sociopatem a bude odvolán z funkce! Byl v ní 50 let! Následovat budou další! Kennedyho právníci jsou skvělým týmem! Teď by mohly nastoupit na Billa Gatese a Microsoft, což doufám že se stane co nevidět!Začíná se to pěkně rozbalovat! Ještě jsem zvědavá kdy to dojde našim politikům! Celá ta akce s Covid pasy je satanská strategie a očkování také! Británie už od Covid pasu dala ruce pryč! Už by i ti naši mohli zmoudřet nebo že by byli vážně tak hloupí? Tak tohle jsou snad příznivé zprávy. S láskou lidi se dějí i zázraky!

inga - Re: Novinky

1. 6. 2021 20:26

Ahoj, zaujala ma informácia o covid passoch vo VB. Môžeš to nejako rozviesť, čo to konkrétne znamená.

Anael - Re: Re: Novinky

1. 6. 2021 22:43

Ve Velké Británii se spoustě lidí nelíbí rozdělování lidí na neočkované,očkované nebo již na prodělanou nemocí získané protilátky.Také to na ně zkoušely s Covid pasem ale protože nejsou členem Evropské unie nepodléhají jejím zákonům! Zavedli si svůj vlastní systém pro své občany! Pokud ale přijedete z jiného státu platí forma jakou používá stát ke kterému patříte! Asi ještě chvíli potrvá než jim dojde co vlastně takový Covid pas znamená ! To že není určen pouze pro cestování! Jak se mnozí mylně domnívají!

jája - Re: Re: Re: Novinky

3. 6. 2021 16:42

taky mi to seshora přišlo ať se nezapojuji do akce očkovaní proti neokovaným, je to starý magický trik, tady jedni krmí molocha strachem a druhý nenávistí, jde o energii kterou jim dobrovolně takto posíláme, a navíc to problém neřeší neb jsou to strany téže mince, ......

Alena - Potvrzení

2. 6. 2021 17:55

Zdravím:) Tři dny mi nešel internet. (Temnota mně zrovna nemiluje.) Připojila jsem se na ten vesmírný a oltáře jsem zapálila. To co říká Silvinka sedí, nemám důvod pochybovat. A.D.

Eva - Re: Potvrzení

3. 6. 2021 8:51

No, tohle... mně nejprve nešel počítač, ten to ale rozchodil... a hned poté mi už osm dnů vůbec nejde net, že je to prý spálené.

korendor - Sen na dnešek

2. 6. 2021 12:44

Po letech jsem měl sen,kde se blížil kulatý objekt k Zemi,rotoval,trochu měnil tvar. Jak se přiblížil,tak nastala nějaká zbranová energetická reakce.kdy se ten objekt začal vějířovitě rozdělovat na více kulatých objektu,které byly posléze všechny eliminovány. píši to zde proto,nebot je to událost v mém případě po letech absolutního klidu. Ještě má zde takovou uvahu k situaci ve 3D kde to vypadá,že se schyluje k boji o Zemi mezi těmito exoty. Zajímal by mně tudíž názor vidoucích,kteří by to mohli ještě rozšířit o další info. https://newtube.app/user/yandex/q8ipPkp

Anael - Re: Sen na dnešek

3. 6. 2021 8:44

Co na to říci.Záleží na pocitu který z toho máte.Zdali to co jste viděl byla vzpomínka či jedna z možných variant událostí.Jinak boj o Zemi probíhá.Vzpomínám si na jeden konkrétně v prostoru nad Londýnem někdy před 5 lety.Byly tam drakoniánské lodě.Zajímavé na nich byla struktura a barva.Hodně mi připomínaly krunýře želvy jen měly jiný tvar.Byly jsme tam někoho zachraňovat.A když jsme u Londýna , v té modernější časti kde jsou mrakodrapy jsem jednou byla v jakémsi horním patře kde se děly vážně doslova dechberoucí věci.Bylo tam uzavřené patro kde byly lidé připojeny k jakýmsy přístrojům které z nich odsávaly krev.
Vypadalo to trochu jako dialýza.Také tam byla místnost kde byly už jen mrtvoly.Pamatuji se jak jsem vyletěla oknem ven a po probuzení jsem to místo našla na mapách Googlu.Protože to můžete přiblížit tak to místo včetně okolí vypadalo ůplně stejně jako jsem ho viděla ve spánku.Celý týden jsem pak přemýšlela proč jsem tam byla. Chtěl po mne zachránit jeden mladík s modrýma očima který ještě žil ale nešel odpojit.Dole na zemi byla královna s ochrankou která ji hlídala. Nemá obyčejnou ochranku ti chlapi jsou vidoucí a stříleli po mně.Můžete si o mne myslet co chcete ale tohle bylo tak skutečné ....

Markéta - jezdili hodně sanitky

1. 6. 2021 19:15

Dobrý den, dopoledne jsem byla zničeho nic hrozně unavená. Dělám kousek od nemocnice a jezdili hodně houkající sanitky. Řekla bych, že daleko více než obvykle.

korendor - Re: jezdili hodně sanitky

2. 6. 2021 12:57

Vnější vlivy jsou všelijaké.Zprávy jsou všelijaké,třeba období,kd shuhraly sanitky jen z plezíru,jezdily sem a tam a popisu jejich unavující dřiny bylo nahnat lidem STRACH. To mi připomnělo fašistická letadla JU 87 Stuka,která při náletu,než shodila bomby,tak z tlampaču jim ječela siréna.

Petr - Dotaz

1. 6. 2021 16:41

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je možné, že během noci ze včerejška na dnešek jsem se okolo 2:00 probudil a strašně se mi motala hlava. Má to nějakou souvislost s tím co se stalo?
Díky za odpověď

Ilona - Re: Dotaz

1. 6. 2021 17:46

Dobrý den, mám úplně stejný dotaz a pocit jako Petr. V noci ze včerejška na dnešek jsem se před 2. probudila a silné motání hlavy. Celý dnešní den nechuť k jídlu.
Děkuji za odpověď.

IZ - Re: Dotaz

2. 6. 2021 0:48

Ano

Josef - Jihlava

1. 6. 2021 21:51

Posílám pozdrav a podporu z bydliště a pracoviště na Kr.Ú.
Po očištění jsem sestavil oltář draků a i pentagramový už svítí svíčkami.

Dana Jihlava - Zpráva

1. 6. 2021 18:23

Zdravím všechny a mám potřebu se podělit o svoje pocity...ráno jsem se probudila ne odpočatá,ale jako kdybych celou noc skládala uhlí,bolela mě hlava,za očima,oči,když jsem se podívala do zrcadla byla jsem celá v obličeji nateklá,říkala jsem si to to se mnou je????Během dopoledne jsem koukla na zpravodaj a vyskočilo na mě pozor pozor!!Hned mi vše došlo,ale hlava mě bolí celý den ,mám ji jako dutou,i za očima to nepřestalo,jela jsem tankovat ,celá jsem se postříkala naftou,poté ad blu???Musela jsem požádat obsluhu o pomoc,tuto činnost dělám běžně a je to bezproblémová rutina...!!!Nemohu to ze sebe umýt....očkovaná nejsem,ale včera jsem byla se dvěmi očkovanými lidmi poměrně dlouhou dobu..vše mi zapadá,snad se z toho stavu tuposti a dutosti brzy vymanimDěkuji všem andělům!!!

Andrea Mandala - Generátor

1. 6. 2021 17:41

Ahoj Silvi, díky za info, právě jsem na cestě do místa svého generátoru prány a přes mobil jsem na chvíli zapla PC a indigový zpravodaj a vyskočila na mě tvoje info. Díky za ní. Za hodinu to zapínám.
Všechny zdravím, přidejte se, kdo můžete :-) jakkoli.
ahoj andrea

inga - to bol deň...

1. 6. 2021 16:27

Naše oddelenie zatvára a my sme nemali žiadneho pacienta, úprimne, bola som spokojná ale vo vnútri som cítila nepokoj a silný pocit že sa niečo stane. Nočná prešla veľmi dobre ale aj napriek tomu som bola neskutočne neodôvodnene unavená. Doobeda som volala našim - únik plnu v našom byte! Našťastie sa nič nestalo, zásah opravárov bol rýchly. V duši upokojená ale telo stále veľmi unavené. Poobede čítam článok na Hlavných správach: Svetoznámy herec šokuje publikum: „Z malých detí odoberajú adrenochróm“ a teraz príde stať, pri ktorej som zostala ako zamrznutá a spomenula som si na teba Silvy. = Jim Caviezel hrá úlohu Tima Ballarda v novom filme o obchodovaní s deťmi. Tim Ballard je zakladateľ skupiny proti obchodovaniu s ľuďmi Operation Underground Railroad – za „záchranu detí“. Herec povedal, : „Práve teraz je tam vonku a zachraňuje deti. Vynášajú deti z najhlbších jaskýň pekla a z najrôznejších iných miest.“
... otvorím si indigový zpravodaj a čítam odkaz z dnešného dňa "pozor, pozor". Pomyslela som si, no, pekne, aj tak nevyhrajú... sviňuchy.