Jdi na obsah Jdi na menu

PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE!

23. 12. 2021

PŘEJI VŠEM KRÁSNÉ VÁNOCE!

266719919_465939878209599_3528042078752293207_n.jpg

MNOHO KLIDU, POHODY A SPLNĚNÁ PŘÁNÍ!

Co se týče vyhodnocení synchronizace, energie pořád probíhají a budou probíhat zřejmě až do 28.12. Jakmile bude něco stabilnějšího, dám vám vědět.

Mějte se krásně!

Silva

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Eva - Přenos II

28. 12. 2021 11:20

Dnes má být telepatický přenos číslo 2, v 16:30. J. Chvátal to zmiňoval na SV.

Tomas x - Re: Přenos II

28. 12. 2021 12:01

Nevím co si o této aktivitě GF a Jardy Chvatala mám myslet.. Jak uvedla Silva není v GF vše čisté, pan Smetana jde dál a říká že už je ovládnuta temnými a světelné rasy z ní utíkají, dokonce mu bylo vyhrožováno od šediváků aby toto nezveřejnil tak si to poslechněte.. Pokud nejsme očko a snažíme se duch. pracovat tak je to způsob jak se k nám mohou dostat, dost lidí mělo minule nepříjemné zážitky tak doporučuji si udělet ochranu.. https://www.youtube.com/watch?v=92W-mTRPPbM

Anna - Re: Re: Přenos II

28. 12. 2021 19:15

Taky se mi přihodil úraz...zlomenina.

Petr - Re: Přenos II

28. 12. 2021 18:35

Chcete energeticky krmit šediváky a egregory přisluhovačů Amon Ra co to tu ovládají svými manipulacemi už od starověkého Egypta?

Takhle se do vyšší dimenze nedostaneme, když budeme energeticky krmit staré temné struktury.

Mám trochu podezření že se přes slunovrat pěkně napapali, když je mamlasové tak hezky nakrmili svojí energií. Nevím jak vy, vážení, ale mě se zdá že energie teď spadly hodně dolů, poslední dny. To je podivné.
Lidi, proboha, když už chcete nějakou podivnou existenci podpořit meditací, tak si aspoň energeticky a intuitivně naciťte co je zač. Chvátala fakt ne-e.

Naštěstí dle posledního Poselství stvořitele od Mariana Coufala se to v lednu a únoru má zase zvedat. Tak doufám...

ANDREA - Re: Re: Přenos II

28. 12. 2021 19:46

Veru aj ja mam taky pocit ze je to teraz dole...som zvedava co napise Silvia tu...Povedala ze po 28.12.21 da vediet ako dopadla synchronizacia....

Anael - Re: Re: Přenos II

28. 12. 2021 21:50

Ahoj Petře, chci říci něco k Amonu RE, z jistého důvodu jěště před 12.12.21 byl za mnou doma aby se omluvil že odebral lidstvu schopnosti které jsou mu přirozené .Ví o tom že musí odejít a nejen on. Tak jsem mu řekla jestli ještě o někom jiném ví atˇpřijde a přivede ho. Druhý den přišel znovu i s Baalem. Baal byl drzý, neuměl se chovat tak jsem ho poslala pryč, řekla jsem mu že ho pošlu rovnou bez okolků k nejvyššímu soudu a že na Antarktidu může rovnou zapomenout. Druhý den se dostavil znovu s poněkud jiným chováním. Mají tu za úkol napravit to co způsobili lidstvu a až teprve potom budou moci být odejiti přes portál v Antarktidě společně s lidskými přisluhovači na vězeňskou planetu. Mají na to půl roku. Musí to udělat protože jinak by je čekalo peklo a to doslova. Tohle peklo je v Zeta Reticuli a podle všeho, co jsem se doslechla tak jsou tam takové podmínky ,které doslova rozloží kohokoliv . Tihle a jiné bytosti jsou pod přísným dozorem. Ví co provedli a my to víme také, bude s nimi soud . Ne na Zemi , tohle probíhá v jiné kompetenci. Jsem na ně opravdu hoodně ,hoodně naštvaná ,když to řeknu slušně. A já to fakt umím. Protože patřím ke Strážcům tak všichni co chtějí ze Země a patří do mé kompetence jsou přede mne přiváděni. Tohle zde už trvá minimálně 10 let. Věřte že je to energeticky velice obtížná práce. Až teprve tedˇsmím říci svou kompetenci ale stále vám nesmím říci kdo jsem. To nejhorší už je za námi, věřte. Tedˇuž tu zbývají ,,pouze " přisluhovači bez pravomocí ,bez kompetencí , bez jakékoliv moci. Jsou jen neskutečně hloupí a naivní protože se nechali manipulovat opravdovou temnotou. Až procitnou nebudou se stačit divit co vlastně napáchali za zločiny. Za tyto zločiny je budou soudit lidé. Takhle zněla dohoda. Samozřejmě záleží kolik lidského v nich opravdu zbylo. Mají šanci ,jestli ji promarní nebo zda prokážou ,že se mohou polepšit ,je na nich. Šanci na změnu mají jednu. Samozřejmě jde o jejich duši. Samozřejmě že půjdou do vězení ,jen se rozhodne kam a do jakého druhu. Tak nějak bych to viděla. Nějakou dobu to bude ještě trvat .Protože tu moc měli dlouho a tak jim nevoní že skončili ,jsou to hulváti, lháři ,různě porouchané osobnosti když jsem slušná. Když si budeme fandit tak střízlivě by se nám mohlo ulevit někdy na jaře příštího roku. Pokud lidé v sobě najdou tolik odvahy a vnitřní síly a vzepřou se těmto socio a psychopatům všude po světě ,bude to trvat kratší dobu ,pokud ne bude se to prodlužovat. Lidé musí dokázat že už dospěli. Lidé mají na to aby obstáli a nemohou čekat že to za ně někdo udělá jiný. Lidé jsou úžasní když opravdu chtějí. Mají skvělý potenciál do budoucnosti.

Ivan - Re: Re: Re: Přenos II

28. 12. 2021 23:53

Fuuuuuuuúú, toto je na beznych ludi silne kafe.

Čo sa dá robiť keď väčšina od '89 zvolila idiotov (iba cicať, predať, použiť)
...čo urobia idioti v 2022, mi je už úplne jedno.

Anael, srdce ma vedie, že píšeš pravdu - teda si tu najuvedomelej§ia bytosť.

Je mi uplne uprdele čo urobia idioti v 2022, či bude vojna so ZSSR, či kovidomafie položia V4. Nasrat!

Anael, mam dve otazky:
1) sú kataklyzmata stále pravdepodobné ??
2) ako vrátiť Zemi škody za pxčodemkraticke roky ??

Anael - Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 12:07

Ahoj Ivane, žádné větší kataklyzma nečekám. Věřím že ti co je chtěly způsobit jsou už zajištěni a pod dozorem. Jsem dlouhodobě v kontaktu s Andromedskou radou ,která pracuje zcela jinou formou než na jakou jsou lidé zvyklí, jim věřím. My kteří jsme sem byli vysláni již daleko předem a pracujeme tu již spousty let v utajení se řídíme určitými zásadami a to nikdy neříkat nic aby nepřítel nebyl připraven. Až když je po akci můžeme něco prozradit. Věci jsou ještě příliš čerstvé a budoucnost se tvoří. Není však lineární a možné je z hlediska svobodné vůle témeř vše. Jedno je však jisté ,stvořitelé drží ochrannou ruku nad lidstvem. Znají jeho potenciál ,znají budoucnost. Věřte si,věřte svému srdci.

Ivan - Re: Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 13:17

Od 26.dec citim veľké uvoľnenie. Akoby sily dobra už mali všetkú najväčšiu špinu vyčistenú. Takú velkú zmenu som ešte nikdy necítil.
V práci vnímam, že zmena a pravda ktorá príde v ďalšich rokoch, bude polovicu ludí veľmi bolieť. Ale inak, virux a celá podvodna pandemia sú velmi dobrý BUDÍČEK pre robotov. Ešte si to pýta ukazať ako s
Slovanov Západ celé stáročia cical a ojexával.
Anael a Alena, vaše komentáre mám najradšej. Vnášate vždy kvapky pravdy do tohto oceánu klamstiev a podvodov. A málokedy používate zastrašujúce vyjadrenia - ludí treba povzbudiť a nie potopiť v strachoch. Pokračujte v tom!

ANDREA - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 13:29

Ano aj mam najradsej komentare Anael...cokolvek od nej citam je tam citit cistu lasku....

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 22:10

Co se v mládí naučíš ... Nás doma učili, že se všechno dá říct slušně, i když člověk velmi silně nesouhlasí. Mnohem líp se to přijímá a reakce bývá spíš jako na informaci, než jako na kritiku, je konstruktivnější. Hodně se nám uleví až budeme schopni oddělit to, co se děje od člověka jako osobnosti a budeme schopni si říct: S tím co říkáš zásadně nesouhlasím, ale jako s člověkem jsem s tebou v pohodě. Když jsem tuto "techniku komunikace" začala zkoušet v praxi, zbavila jsem se velkého množství emocí, které mi překážely, omezovaly mne a braly mi energii. Zdravím:-) A.D.

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 15:15

ANAEL, děkuju za povzbuzení! Tenhle rok jsem vnímala jaksi pod takovou jen velmi těžko propustnou tíhou, jakoby v nějaké bublině, za jejíž hranicí je vše (nebo hodně) možné, ale ta bublina byla velmi silně vrstvená, takže z ní nešlo odejít....Potom, kolem začátku Adventu se a 12.12. se toho hodně, jak to napsat, pročistilo, jakoby se ta mlhovina začínala zvedat, avšak teď přes svátky vánoční přišel jakýsi, nazvala jsem to "dojezd", ten prapodivný proces :-) Balancovala jsem mezi úplnou ztrátou naděje a o to pevnější vírou - asi to nedává moc smysl, jak to píšu, ale nějak nemám slova, kterými bych to přesně popsala, byl to fičák i upokojení v jednom balíčku....Zatím mi pomalu, ale jistě vítězí ta pevná víra.....Ještě jednou moc DÍKY Anael a všem přeji krásné dny plné větší lehkosti života, radosti a úlevy (kdo potřebuje).

Petr - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 15:40

Já to cítil podobně. O slunovratu paráda, pak jakoby propad do temnoty přes svátky. Občas doprovázený zvláštním klidem a vyrovnaností, a pak zase propad.
Možná že je to jen vnitřní čištění, už to tu někdo zmiňoval.
A nebo prostě dojezd toho starého.

Docela by mě zajímalo, jestli to na vesnici pociťují jinak. Když tam nemají 5G mikrovlnku a takovou koncentraci zarouškovaných. Podle mě na vesnici musí byt energie lepší.

Kristy - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 16:47

Tak jsem měla rozepsanou úvahu, jak to je s prožíváním energií na venkově a ve městě a popisovala jsem místo, kde bydlím a sám se mi zavřel prohlížeč, tak to asi nemám psát, haha :-)) No, tak to zkusím napsat jinak - bydlím na malém městě, kde je ale docela technologicky rušno a covidově tíživo (až na pár milých vyjímek), a za sebe můžu říct, že nežli jsem našla cestu, jak to zvládat, byly pro mne některé momenty roku 2021 docela těžko snesitelné.....Ale právě proto, že bylo ještě (i přes mnohé snahy "progresivních"jedinců), u nás zachované ještě hodně přírody, její divokosti a krásy, tak se mi to postupně začalo dařit, i přes všechno, co mne tížilo z prostoru, jsem se postupně začala hlouběji propojovat se stromy, se studánkami, na zahradě jsem si našla útočiště, které jsem celé roky jen tak obcházela a i když jsem se v tom koutku mezi stromy cítila fajn, v uplynulém roce a půl pro mne začalo mít úplně jinou podporující sílu, a taky pejsek, oni to prostě umí....Napadá mne, že je to možná hodně i o tom, čemu se naučíme vnitřně věnovat pozornost, co si nás samo tichým hláskem z prostoru zavolá, i kdyby to byl třeba jeden strom, kousek louky, živý tvor, a pak je možné být kdekoli, když najdeme to, co nás sytí a my můžeme také něco dát na oplátku - péči, pozornost, pohlazení, laskavé slovo, pomoc...

Petr - Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 11:14

Velmi zajímavé.
Jen mi to připadá trochu v rozporu se základními zákony univerza. Jednak tyhle pišišvory (egregory) vytvořili lidé (černí mágové) a jiní lidé je z blbosti a nevědomosti krmili tisíce let svojí energií za asistence a manipulace těch vykutálených mágů.
Nejtypičtější egregor je Jahve, kterého tu židé a křesťani krmí přes 3 000 roků.

Jenže, když už tu taková bytost s vlastním vědomím vznikne, tak má pak už stejné práva a svobodnou vůli jako ostatní bytosti. Včetně práva na vlastní rozvoj a vývoj. Když tohle právo mají i reptíci, tak ho musí mít i nehmotné bytosti.
Kromě toho značnou zodpovědnost mají i lidé co je stvořili a energeticky krmili. Z toho se nevykecáme.

Když jsme u toho tvoření, tak určitou kvazi bytost umí (i nevědomě) stvořit úplně každý člověk už teď. Ikdyž jde spíš o shluk energie, který je ještě možné rozpustit. Ale když už nabude vědomí, tak je to bytost co má svoje práva ale i odpovědnost za svoje činy.

Nebo se nějak mýlím ?

Tomas x - Re: Re: Re: Re: Přenos II

29. 12. 2021 12:05

Astrální strašidla co lidi vytvářejí svými myšlenkami ,nemají duši božskou jiskru tak jsou vždy negativní.. Jahve ,Alah, Kristus ve své katolické podobě s rukama od krve po upalování mučení a válčení v jeho jménu (ten pravý je jinde)... Ti věřící lidé pak sití tyto obludy svou energií a obludy jim zas dávají energii temnoty ,aby dokázali dělat zvěrstva viz muslimové.. Také se rozmáhá podporu egregora Slovanů, prý je pozitivní a nikdy mu naši předci neobětovali krev, on pak může pokud dostane dost energie v astrální rovině bojovat s těmi bubáky a oslabit tak vliv jejich přívrženců na Zemi..

adalgar - Re: Přenos II

30. 12. 2021 12:47

Takový uryvek https://newtube.app/user/yandex/Hem3rqQ

adalgar - Re: Přenos II

30. 12. 2021 12:47

Takový uryvek https://newtube.app/user/yandex/Hem3rqQ

Romča - odpověď Aleně - Re: Re: Re: nemám se dobře

27. 12. 2021 9:50

Já myslím,že pán je Troll ! Ten jeho "povzdech" je jen výkřik do tmy. Silviino přání není zaheslované,tudíž sem může "vlézt" každý. Nedávala bych mu vůbec pozornost. A pokud to myslí opravdu vážně,tak je to jen jeho úhel pohledu a jeho "nastavení". Změnit to může pouze on,ne Silva...Přeji všem klidné dníky v plynutí energií..Každému se zřejmě začíná dostávat "odměny" za svou "práci"...přidávám hezké video, CZ titulky lze nastavit na počítači ...https://www.youtube.com/watch?v=waVTINoGWGk

Alena - Re: Re: Re: Re: nemám se dobře

29. 12. 2021 19:13

To, co říkáte je pravda. Není to zaheslované. V minulém století jsem se setkala s tímto jménem v celkem neutrálním modu. Žádný páter Ferda to nebyl. Musí to být jiná osoba a já ho v souvislostech docela chápu jako 3D nespokojence. To, co se mu teď děje, je pro něj šokující. Podle platných zákonů je ale nutné informovat slepého, že se chystá spadnout do propasti. Jak poté dopadne, je už jeho věc. Dostal šanci se na věci podívat jinak a to je celé.