Jdi na obsah Jdi na menu

Proud energií opět sílí

23. 8. 2019

Čeho si můžeme všimnout během posledních dní, jak bychom je shrnuli?

Co můžeme pro sebe dělat? A potažmo tím i pro ostatní? Jaké jevy se zviditelňují?

Nový cyklus mayského času, lví brána za námi, zatímco se přechodně Shumannova rezonance zklidnila, nyní míří opět ke 100Hz.

Živé sny a více významové, více vrstevné, lidé mohou zpozorovat u sebe zvýšenou nejen únavu, ale motivaci se skrz omezení rozhoupat k činnostem dříve neprováděným. Hýření nápady, tlak vytvořit něco nového. Lidi, věřte, že jste super! Světlo kosmické z galaktického středu z Alcyone Vás tak náramně aktivovalo - a jak jste hned tvůrčí! A to v takové míře, že nevíte ani, čím začít nebo co dřív dokončit. :-) S neodbytným dojmem, že čím dříve to bude hotové, tím lépe. Ale klid, bude to ve správný čas připraveno.

Zvýšená citlivost, lze vnímat přítomnost mimozemšťanů nebo jemnohmotných bytostí, ačkoliv se nevynaložilo úsilí nebo záměr s nimi komunikovat nebo je vidět. Ale komu se takový kanál vnímání měl otevřít, tak to zrovna nastalo. Chce se po mně, abych řekla o nakládání s informacemi, se slovy a názvy, s důvěrou, abych to tady pro Vás rozklíčovala. Postupně, jinak už teď je to pro mnohé z Vás nesnadné. Chce se po mně podpora ve tvoření, abych byla tou bází, základnou. Abych čerpala ze Slunce, co to jde. Víte Vy, jakou úchvatnou podívanou se pro mimozemské rasy stáváme ve chvíli, kdy projevíme vlastní foto-reaktivitu? Naše reakce na fotony, na světlo, je fascinuje. Měli za to - mnohé nebiologické formy - že tohle světlo slouží k pohonu krystalických a elektrických jednotek. Nebo se světla sdílejí a doplňují. Ale co to dělá s biologií! Oni už to vidí, že si úrovní přijatých energií ze Slunce můžeme rovnat hormonální hladiny v těle a rozproudit metabolismus. A tím se člověk tady nejlépe udržuje ve zdraví, pokud umí poslouchat limity svého těla. Což například spočívá také v poznání, kdy je na mě příliš horko, kdy je slunce moc ostré a pak mohu zahodit i ten opalovací krém (plný chemie, dokonce jsem se sama už osypala z krému po opalování - pak zjistím, že v něm byly parabeny!).

Kdo zůstal ve stabilitě a skrze vlastní střed bořil staré vzorce chování, docílil vlastního osvobození se z tíživého. Nebo mohl být sám překvapený, že provedl tolik změn uvnitř sebe, a přesto stále na hmotné úrovni drží tam, kde mu to vyhovuje - snad protože mu to vyhovuje, cítí stabilitu, jistotu, takže sebevětší niterné změny ho ve fyzické/hmotné rovině života nevykolejí.

Den si rozdělte na dvě poloviny. První půlku využijte na naplnění nebo přípravy toho, co jste chtěli dělat DNES/TEĎ, druhou půlku dne věnujte sobě, rodině a tomu, co jste ještě nestihli. Nechte se vést proudem. Lépe už to časově nevymyslíte stejně.

A já cítím, že léto se pomalu chýlí ke konci, tropy už nenastanou (kromě tohoto víkendu), čeká nás ale velmi příjemné září i říjen, možná i listopad. :-)

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ŠTĚPÁNKA - Attraversiamo

23. 8. 2019 21:44

Ahoj zdravīm vás z Itálie jsem velice potěšena, že jsem našla vas