Jdi na obsah Jdi na menu

Svět přání a frekvenční omezovač

7. 10. 2019

Aby si lidé dali více vzájemné trpělivosti na cestě k porozumění.

Aby se nemíjeli navzájem v čase a v momentě, kdy se první odhodlá se svěřit druhému s problémy, že ten druhý toho nezneužije a neodmítne příležitost se sblížit namísto odstupu jako naschvál v klíčový moment ve znamení zavřených dveří.

Naučit se od obecného plynule přejít ke konkrétnímu, aby to šlo snadno pochopit. Užívám často slova pochopit, což ukazuje na mé přání „být pochopena“. Aby slova šla správným směrem a dále nezotročovala lidi a jejich psychiku.

Tohle vše udělá motiv lásky. Posvátné energie působící i v tom rutinním dění. Když jdete a sáláte ze srdce uprostřed kanclu plného lidí, kolegům předat vzkaz nebo potřebné instrukce a aniž si to uvědomíte, už máte úsměv ve tváři, necháváte se tou energií vést.

Když je zle, prosíte blízké, přitom je velmi pevně držíte přes paže kolem zad a žádáte je, ať vykřičí bolest, co je svazuje a jak oni ji ze sebe uvolňují, vy postupně povolujete sevření, až tomu blízkému dojde, že se osvobodil a vy jste mu aktivně ukázali symboliku – sevření a povolení. Takto žádám také postupně osoby, jaké již několikátou noc po sobě vystupují v mých snech a marně se snaží najít východiska z konfliktů a zklamání. Provádím vizualizaci, že člověka XY náhle obejmu v chrámu krystalů tak pevně, jak jen to jde, a vyzývám, aby křičel! Toto nepochází jen ze mě, ale vědomí krystalů mě nabádá toto tvořit. Smýká se, brání se a první, co konečně vyjde je ono slovo: POMOC!

Volej s Čím pomoct! A držím pevně dál. Až se to z něj/ní začne nořit, kdy lapá po dechu, bojuje o holý život, ale v této situaci se přesně dokáže vnořit dost hluboko do sebe a opravdu vyhřezne to, co musí. Dusí se, v zajetí vlastních obav, paranoiy, přesvědčení, že ho druzí lidé nenávidí, až se v této pomýlené projekci sebe sama přesvědčil, že opravdu stojí za nic a přijal tento koncept hodnocení od druhých, že se skutečně vyladil na tento rámec a chová se jako člověk-troska.

Dokud sebe budu vnímat jako člověka, kterého ostatní pouze odsuzují a nenávidí, stane se časem to, že ztratím sebe samého/samu. A můj svět přání pak zahyne. Otevři drama, nech ho pak jít, aby mohlo být sdíleno s někým blízkým, pochopeno a v lásce rozpuštěno. A tím sevření povolí a člověk může opět dýchat, protože právě sám sobě zachránil Svět přání.

Někteří lidé se cukají, neboť jim běží program, že budou znásilněni. Prosím a žádám, je potřeba přeskočit toto psychologické pojetí lásky sexuálního podtextu a otročení. Oběť a agresor a vědomí toho zvráceného, kdy to vzrušuje. Ničení vztahů, ničení rodin a důstojnosti skrze sex atd. Jedná se o zastaralý program, jaký především funguje jako frekvenční omezovač. Abych se vymanila ze sevření a dávala svobodu sobě a ostatním, pak je nutné takový omezovač (osobní svobody) obejít. Frekvenční omezovač tohoto typu pak lidem uvíznutým v něm nedovolí vystoupit z uvedených rolí. Nejprve ale musím do jisté míry do něj vstoupit, abych ukázala cestu, jak ven. Abych ukázala, jak si jej všimnout, zviditelnit ho pro toho člověka, aby sám viděl, v jaké chvíli se to sepne a spustí. Hoďte tam rovnou důvěru! Prostě zapomeňte na naučená přesvědčení, z hlavy všechno ven! A pozorujte, účastníte se pouze jemných vibrací, jaké jsou vždy přínosem a z jakých dovedete se posílit, tak jak je Vaší vůlí.

Miluji, ale nepolíbím. Miluji, ale nedotknu se někde, kde je nepříjemno (k tomu se vrátím). A to se nese v duchu respektu lidských hranic, jaké překračuji ovšem trvale na jemně hmotných úrovních, kde jsem k tomuto naopak vyzývána, abyste měli před sebou maximální potenciál a pole možností. Takže nebudete znásilněni, ale dle rámce možností, jak to Vaše energetické nastavení unese (pro těla duševní, emoční, éterické…), Vás milostně prosvětlím, pokud to dovolíte. Na 3D úrovni se fyzicky nemusí odehrát nic. Ale můj záměr a přání se mnou pluje prostorem a více dimenzemi najednou. Takže mě i tak budete mít plnou nejen hlavu, zaplňuji prostory, z nichž poté přetékám. A kde je potřeba zahořet, zahořím. smiley A nemusím pohořet. Na to mi stačí pro Vaše pochopení procesu posvátného nastavit příjemnou atmosféru. Chvilku klidu, ticha, mírnosti, pohostinnosti a úsměvu. Proto tak ráda vařím, zejména pokud to není pokrm jen pro mě. Proto necítím přímou potřebu Vánoc, ale jaksi to zlidovělo, takže obecně se lidé o adventu stávají přístupnější těmto (řekněme Kristovským) energiím. A já si to mohu užít v podobě, kdy je to pak snadnější provádět, neboť to obecně, kolektivně mi dovolíte ve větším počtu. A nachází se mezi Vámi ti, kteří to dovolují mnohem vědoměji a hlavně si to dovolí sami sobě být „srdcaři a dětsky radostní“.

 

Co se nepříjemna týče, tak fyzicky ani není nutné, ale připomíná to cvičení, kdy dlouho nepoužívané svaly po námaze chvíli bolí. Pak si zvyknou a přejde to. Tak musím přejít na tu rovinu, kdy se Vás vnitřně dotknu a Vás to zabolí, dotknu se Vašich pochyb, abyste odhodili masku suverenity a přehnaného sebevědomí, přes jaké v obranném režimu nevidíte sami sebe.

Aneb pro mě není moc z toho víc k naštvání jako člověk, jaký měl v sobě archandělský potenciál a pro manažerismus a život v něm se na něj vykašlal. Ano i v něm jsem to rozpoznala a na vyšší úrovni vědomí viděla, že ho také miluji. Ale zvolil si, takže tyto brány světům, jaké odmítá pochopit a přijmout, mu zůstanou zavřené, dokud neudělá změny sám v sobě. A prosvětlování jeho buněk jaksi nastane velmi obtížně a sporadicky, spíš až ve chvíli, kdy to bude potřeba pro širší dobro, celek, kdy se jako vykonavatel určitých kroků s krystaly souvisejícími, takto zatemněn opravdu nehodí.

Mohla bych toho velmi zneužívat. Jenže ten proces jsem spolutvořila s krystalickým vědomím a nesu zodpovědnost! Proto na zneužívání jednoduše nemám pomyšlení. smiley Na sdílenou s důvěrou.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář