Jdi na obsah Jdi na menu

Ukončena spolupráce s Příznaky Transformace!

24. 5. 2021
 
Dávám sem zprávu, kterou mi Ava dnes ráno poslala.
Ahoj Silvi, prosím tě, to co v poslední dobře děláš a píšeš, už nesouzní s tím, co bychom rádi presentovali na našem YouTube kanálu. Je to už za hranou, kterou vnímám jako zdravý rozum. Takže asi teď už vysílat spolu nebudeme.
Přeji vše ať se ti daří.
Moje odpověď:
Ano. Zrovna jsem ti to tak chtěla napsat. Je dobré, že to ty sama taky takhle vnímás. Děkuji za dosavadní spolupráci. Přeji vše dobré. Měj se krásně.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tomáš - Re: Re:Atlantský generator

25. 5. 2021 8:44

Bohužel není k dispozici , je to blokováno, dá se asi zneužit jako zbran. Myslím že s tím má co dělat Atlantský ochranný symbol co se našen na prstenech faraonů, s využitím krystalů a jejich rotace podobně jako v generátoru prány. Je důležité si uvědomit že otáčivý pohyb je ve skutečnosti pohyb po spirále protože Země letí vesmírem a taktéž se tedy kolem Slunce pohybuje ve spirále a i Slunce se tak pohybuje zase kolem jiné hvězdý z kterou je gravitačně vázáno. Energie se pohybují ve spirále a rychlostí otáčení krystalů měníme úhel stoupání spirály , kdy pokud bychom dosáhli zlaté spirály (stejně jako existuje zlatý řez) mělo by dojít k maximálnímu toku energie v krystalu. Tak že experimentům se meze nekladou a jak uvádí Silva nepoužívat kov...

Jindřich - To je dobře, musí to tak být

24. 5. 2021 21:28

Tady je to skvěle popsané -2 časoprostorové osy současnosti. Temnota a Světlo dneška. - YouTube -Denisa Celesta Kralovičová
povidani o tom,co se nyni deje. ---(přišlo mi dnes ráno jako odpověď na otázku jak to že magnety nedrží na místě vpichu všem)
Nový
-a nejen to, o rozchodech, ale i další. Např. viděl jsem videa, kde lidem po vak. drží magnety na místě vpichu. v sobotu si to ověřím na synovi (jako ve zdravotnictví- bráno optik,jeho volba) a magnet ani na jednom rameni . Odpovědi přišly -dalším dnem, tímto -výše.-
https://otevrisvoumysl.cz/hoax-nebo-pravda-testovani-lidi-na-ulici-jestli-jim-magnet-drzi-na-pazi-po-ockovani/ reportéři soukromé stanice - na veřejné pláži - zhruba počet stejný část ano a část ne - proč ?

Tomas - je to divné

24. 5. 2021 23:34

Ty magnety je to divné, nesouhlasné poly magnetu se přitahují , souhlasné odpuzují měli by přikládat jak J tak S pol pak by možná držel vždy. Jako elektronik mohu říct jediné, pokud jsou ve vakcinach nanočipy - mikroprocesory - potřebují napájení elektřinou a ta vytváří magnetické pole tak než se rozutečou po těle lze je pomoci magnetu držat na jednom místě. Otázka je odkud berou elektřinu bud bioelektřinu lidského těla nebo pokud jde o mimozemskou technologii viděl bych to na využití volné energie na kvantovém základu ,ale to by bylo na nobelovku a vyřešilo by to všechny energetické problémy lidstva, Chce to elektronovej mikroskop a podívat se co v těch vakcinách je..

Marcela V. - Podpora a poděkování

24. 5. 2021 20:59

Ahoj Silvi, no je to šok...ale díky PT jsem tě poznala a děkuji jim za to. Jsem ráda, že můžu díky tobě pomocí sobě a nám všem. A používat tady rozum? Tady jsem vedena srdcem a vírou. Jak už jsem jednou psala, nevidím ty bytosti o kterých si tady povídate, prozatím... Ale vydala jsem se na tuto cestu a budu trpělivá a jednou je taky třeba uvidím. Každopádně tady nejsem náhodou, nikdo z nás není. Moc ti fandím a budu čekat na další pokyny. Drž se, máš mou plnou podporu.

Movoqing REA - Re: Podpora a poděkování

24. 5. 2021 23:32

Cítím to stejně. Věrná Světelná přítelkyně ZdRAví

Simona - Držíme spolu

24. 5. 2021 22:45

Ahoj Silvia, vôbec by som sa s tým netrápila, ľudia si už vedia sami vybrať, s čím rezonujú a sami načítaju , kde je pravda. Nepotrebujú k tomu Avu. Tak čo, jednoducho sa rozdelí a rozpoji, to čo nestojí na reálnych základoch a to čo už nerezonuje.. každý si pôjde svojou cestou. Tvoje videá sledujeme, celá skupina. Okrem iného, o Radegaste som počula omnoho skôr, od jednej talianky, volá sa Murratori a máš ju aj v priateľoch na fc.. ťa o tom vravela už pred rokmi, aj o Československu atď.. a výslovne ten kto vidí a počuje, si môže tých jednorožčov aj sám obzrieť ..

korendor - Vyvojovy posun

24. 5. 2021 22:24

Nekdo potrebuje Broze Brozovou chobota duska zelenku nekdo se posune dal a je tady..

Veronika - asi to tak má byť

24. 5. 2021 22:23

Dobrý večer, príznaky transformace som sledovala iba kvôli Vám. Je to veľká škoda a po pravde ma to dosť prekvapilo pretože som si myslela že ste s Avou naladené rovnako. Každopádne dúfam a verím, že videá budete pridávať aj naďalej pretože by to bola veľká škoda. Za mňa môžem povedať že som doslova hltala každé jedno Vaše slovo

Mirka S - Cesta ide ďalej

24. 5. 2021 22:18

V živote nemusíme osloviť svojim nevšedným multi poznaním všetkých, každý máme vlastnú vlnu, čo nás vedie vpred životom. Milá Silvinka ja Ti ďakujem za ochranu tohto územia. Si odvážna žena a vedkyňa, pokračuj prosím v spresňovaní poznatkov, ktoré keď vysvetľuješ cítim veľké súznenie. Pomáhaš mi s poznaním, že nie som dinosaurus vo svojom okolí. Takže veľká vďaka galaktických rozmerov za všetko čo robíš. Ďakujem, ďakujem, ďakujem

Petra - Podpora

24. 5. 2021 21:34

Zdravím Silvi,
není to poprvé ani naposled... mám tě ráda. Hodně sil a energie do další práce, trvalou podporu od této úžasné skupiny přeji. S láskou a v úctě. Drž se! Držme se navzájem!

Marc - Podpora a poděkování Silvii

24. 5. 2021 21:15

Milá Silvi.
Velmi děkuji za tvou práci a informace které sdílíš. Pokud se týče PT, je to kanál pro první fázi probuzení.....A je zřejmé, jak moc se jeho tvůrci bojí zrušení ze strany YT......Budiž.
Nicméně pro ty, kteří vnímají Silviiny informace jako příliš "silné" či za čarou, můžu Vám zodpovědně říci, že již zkraje 90-tých let jsem byl svědkem událostí, které ve své "neuvěřitelnosti" ještě předčí to, co nyní Silvie sdílí a navíc v té době nebyl FB či YT, kde bychom své "zážitky" sdíleli. Navíc tyto informace plně korelují s mými zkušenostmi z té doby, byť tenkrát vše vypadalo temněji, bez naděje na změnu, což je velký rozdíl, oproti právě zažívaným dnům...
Silvi, ještě jednou moc děkuji. Nebudeš mít nikdy možnost zjistit rozsah toho, jak moc jsi mi pomohla.
Marc

Alena - Podpora

24. 5. 2021 20:43

Ahojky:) Zas až tak moc mne to nepřekvapilo. Měla jsem ráda úžasné přednášky, které mi otevíraly oči a ujišťovaly mne, že změna k lepšímu je možná. Díky Příznakům transformace jsem našla Silvii a to se prostě počítá. V poslední době jsem si na nich už od Avy nic nenašla. Ava má pohled na svět, který očekává "přiměřenou a pochopitelnou" změnu, kterou lze navíc nějakým způsoben kontrolovat. Přechod do vyšší dimenze je ale o levl výš. Je naprosto v pořádku to co se stalo. Nemůžu trhat jablko ze stromu, který kvete. Všechno má svůj čas a řád. Pokud mám na svém informačním kanálu otištěnou představu, jak to jde jinak, změna neděsí. Pokud to tak není, je to co nás čeká krok do neznáma a ten může vyvolat obavy a touhu kontrolovat události. Což sice za určitých podmínek trochu lze, ale je třeba koordinovat vnitřní nastavení mnoha zúčastněných a dodržovat Zákon jednoty. Což jsou všechno věci, které se teprve budeme společně učit. Už se na to těším:) A.D.

AnGaja - Podpora

24. 5. 2021 20:07

Také je mi velmi líto, že už neuslyším tvoje úžasné dvouhodinovky na PT, které se mnou rezonovaly a moc jsem se na ně těšila.
Doufám, že tvoje přednášky- informace neztratíme na tvých stránkách. Tvoje práce si mě přitáhla stejně jako moje titanová pyramida, kterou jsem musela mít za každou cenu. Dnes už jsem pochopila proč to na mně tak tlačilo a to já už moc dobře poznám:) Když jsem pak narazila na tvých stránkách, co se bude dělat - bylo to jasné. Ava se vydala jinou cestou, poděkování jí patří za to, že jsem tě poznala. Malé děti vidí věci, které my ne. Synovec když byl malý se řehtal v pokojíčku, když se ho maminka ptala co dělá, odpověděl "hraji si s jednorožci, skáčou mi po peřině" :) Krásný večer všem..

Robert M. - Ahoj všem

24. 5. 2021 19:38

Jak říká p. Zelenka M. : Důležitý je záměr. Ten se počítá. A váš záměr je čistý. Myslím, že se v pěkném o Indigovém zpravodaji vyjádřil p. Coufal s YT kanálu Poselství stvořitele. Takže prosím pokračujte ve své práci.

S - PT

24. 5. 2021 19:07

odber zruseny...

korendor - Duchovní krize člověka.

24. 5. 2021 19:06

Autor knihy je židovský novinář Paul Brunton,který v 30letech,viz Tajnosti indické,byl u Ramana Maharišihio,dlouho se tam potil bez klimatizace,než ho Ramana přijal,kde ho tvrdě sprdnul za jeho židovskou aroganci. Tento Brunton to napsal jasně,neexistuje harmonie soužití ve 3d. https://vk.com/video400813730_456240203

Alena - ???

24. 5. 2021 15:39

Ahoj Silvi a vsetci,

tak to ma mrzi, na PT som sa najviac tesila vzdy prave na Indigovy zpravodaj. Pride mi to trosku zvlastne ukoncovat spolupracu spravou, ale nesudim. Dakujem PT, ze som Indigovy zpravodaj objavila. FB nemam, takze neviem, co sa tam rozbehlo. Paradoxne mne tento rok na PT sedi uz minimum vysielani, neviem, cim to je, ale som im aj tak vdacna za pracu, ktoru robia. Co je za hranicou a co nie, to je asi v dnesnej dobe podla vsetkeho na majiteloch urcitych kanalov, ale zas ich chapem, ze nevysielaju nieco, co s nimi nerezonuje. Na druhej strane potom je otazka, ci to vysielanie robia pre seba alebo pre ludi....

jofo - Re: ??

24. 5. 2021 17:04

Tiez som PT pozeral kvôli Silvii. Som rád, že sme ju tam videli a tešili sme sa na jej vysielania. Všetky vysielania mam postahovane a počúval som ich viackrát. Kúzlo je v tom, že aj po viacnasobnom opakovaní som nachádzal ďalšie veci. Dáva nádej, úsmev a vedomosti. Na ďalšie videá sa budem tešiť. Držím palce. Táto doba sa len tak nezopakuje. Už musí byť dobre.

Alena - Re: ???

24. 5. 2021 19:00

Odpovedam si sama a este dodavam, ze suhlasim so vsetkymi a rada prispejem aj financne. A plny suhlas s pracou, v porovnani s niektorymi nemenovanymi strankami, kde vidim komentare "Tak nech uz to tu je, nech to uz konecne pride a bude lepsie. Nech sa zrusia ruska, nech sa uz zrusi toto, uz sa tesim, ked opat budem v restauracii" a podobne. Ale akosi vsetci ocakavaju, ze treba len sediet so zalozenymi rukami a cakat. A tam je podla mna kamen urazu a mozno aj dezinformacia z niektorych aj ezoterickych kruhov. To je najjednoduchsie sediet a cakat, druhi nech si zaspinia ruky a vsetko vybojuju a ja uz pridem na hotove a budem sa len mat dobre. Takto to ale myslim nefunguje.
Nechcem robit reklamu, ale skuste najst na you..e kanal Tarot by Janine alebo Sending Ravens with Tarot by Janine alebo Beyond Mystic a tam teprve niektori zistia, ze nie je svet taky, aky sa nam predklada.
Pozdravujem vsetkych, ste uzasni! :-)

Lenka - Za hranou

24. 5. 2021 18:41

Synchronizaci jsem se účastnila a i pro mně byly některé věci jako pohádka:) nebo sci-fi, ale jestli nic nebudem dělat tak to pohádkou zůstane. Myslim že když posíláme lásku tak nic nezkazíme a jenom získáme a to ukáže čas .Poslední dobou co jsem navštívila tyto stránky a přečetla co je nového a pak si vyložila karty jen tak ,Tak mi už potřetí vyšla karta : Troufla jste si zabrousit do nových oblastí, potřebujete více informací poraďte se s odborníkem na danou oblast . Takže si myslím že Silva hraje vyšší ligu :))) a není to sranda . A některým věcem by jsme měli víc porozumět, aby jsme je mohli dělat správně . A k synchronizacim když se maká tak se maká. Když jsou žně taky se člověk nezastaví uprostřed práce, ale až je dodělano