Jdi na obsah Jdi na menu

Ukončena spolupráce s Příznaky Transformace!

24. 5. 2021
 
Dávám sem zprávu, kterou mi Ava dnes ráno poslala.
Ahoj Silvi, prosím tě, to co v poslední dobře děláš a píšeš, už nesouzní s tím, co bychom rádi presentovali na našem YouTube kanálu. Je to už za hranou, kterou vnímám jako zdravý rozum. Takže asi teď už vysílat spolu nebudeme.
Přeji vše ať se ti daří.
Moje odpověď:
Ano. Zrovna jsem ti to tak chtěla napsat. Je dobré, že to ty sama taky takhle vnímás. Děkuji za dosavadní spolupráci. Přeji vše dobré. Měj se krásně.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jitka - Aha?

24. 5. 2021 14:53

Asi bych Avě poděkovala, že díky jejím vysíláním s Tebou Tě znám. Je jedno odkud vysíláš. Doufám, že budeme pokračovat v započaté práci, protože jedinec nezmůže tolik, co více naladěných.
Asi, to chápu, ale není to pro mě důležité. To co se mělo stát pro mě důležitým, už je vykonáno. Vše je tak jak má být.
Pro mě už nelze jinak.
Jsem za Tebe vděčná a ráda budu nápomocná. Pro mě už není cesta zpátky. Mně to dává smysl.
S láskou ke všem bytostem.

Darina - To je škoda!

24. 5. 2021 14:51

Milá Silviyo, to je mi moc líto, vždy jsem Vás ráda poslouchala ať už na Příznacích, nebo na Vašich stránkách. Pravda, informace, které uvádíte, jsou z rozumového hlediska poněkud "síla", ale moje srdce jim rádo věří. Co my víme? Ráda věřím tomu, že bude vše dobré, protože kolikrát jsem to už v životě tak měla, že kam jdou moje myšlenky, to se mi také stává. Také z různých zdrojů slýchávám informace, které se mohou zdát pěkně ujeté, ale jaksi spolu zapadají do stejné mozaiky. Takže už se ničemu nedivím.
Přeji Vám vše dobré.
Darina z Havířova

ŠV - Srdečný pozdrav Silviyi

24. 5. 2021 14:29

To je život. Jen mi budou moc chybět Tvoje dvouhodinové přednášky, které byly velice obsažné a mnoho jsem se z nich naučila.
Každopádně se těším na další akce s Tebou.
Přeji Ti spoustu krásné prány a inspirace.