Jdi na obsah Jdi na menu

UKONČENÍ DNEŠNÍHO DNE

8. 8. 2021
ZDRAVÍM A DĚKUJI VŠEM ZA DNEŠNÍ DEN.
PRÝ BYCHOM MĚLI NECHAT BĚŽET GENERÁTORY CCA DO 20:30 ZKRÁTKA AŽ PO ZÁPAD SLUNCE. JÁ UŽ JSEM MEZITÍM ZHASNULA SVÍČKY VE VŠECH OLTÁŘÍCH. ZATÍM NEVÍM, CO SE VŠECHNO POVEDLO. MYSLÍM, ŽE TO BUDE JASNĚJŠÍ AŽ NĚKDY PO PŮLNOCI, AŽ SKONČÍ ENERGIE 8.8.
TĚŠME SE NA VÝSLEDKY.
ZATÍM PA.
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CharlesViz - what's bewitching locus

12. 9. 2021 13:58

“I haven’t seen you in these parts,” the barkeep said, sidling over to where I sat. “Repute’s Bao.” He stated it exuberantly, as if say of his exploits were shared by settlers about multifarious a firing in Aeternum.


He waved to a wooden keg hard by us, and I returned his token with a nod. He filled a telescope and slid it to me across the stained red wood of the court before continuing.


“As a betting man, I’d be assenting to wager a adequate portion of coin you’re in Ebonscale Reach on the side of more than the carouse and sights,” he said, eyes glancing from the sword sheathed on my hip to the bow slung across my back.


https://www.google.ca/url?q=https://renewworld.ru/otlichie-new-world-versii-deluxe-i-standart-edition/

Alena - Synchronizace

9. 8. 2021 9:04

Na výsledky se těším opravdu moc. Sama si je přečíst neumím. Tak. Oltáře jsem nechala dohořet kolem 10 večer. Když mi začala klesat energie, jako to po skončení synchronizací dělává, hledala jsem proč. Našla jsem na západní polokouli podobnou past, jako byla v Praze na Karlově náměstí u Faustova domu. Nemůžu to blíž specifikovat. Ošetřila jsem to stejně jako doma a protože to nedrželo, požádala jsem o pomoc všechny co jsem mohla. Energie mi tentokrát do rána neklesla. Tak doufám dobrý. Zdravím:) Alena