Jdi na obsah Jdi na menu

VÝSLEDKY SYNCHRONIZACE BUDOU TENTOKRÁT OPOŽDĚNĚ!

20. 6. 2021
VLIVEM NOČNÍ MEDITACE ENERGIE STÁLE JEŠTĚ PROBÍHAJÍ. VÝSLEDKY ZE SYNCHRONIZACE TUDÍŽ TENTOKRÁT BUDOU ZŘEJMÉ AŽ PO LETNÍM SLUNOVRATU. AŽ BUDU NĚCO MÍT, ZVEŘEJNÍM TO.
PŘEDEM DÍKY ZA TRPĚLIVOST. MĚJTE SE KRÁSNĚ!
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Slunovratové energie

20. 6. 2021 14:30

Dnes jsem byla posílit energie na Slovanském hradišti v Šárce. To oni vůbec nemají rádi. Tentokrát to ale s letadly "nepočmárali". Zdravím: Alena

Anael - Re: Slunovratové energie

20. 6. 2021 16:07

Ahoj Ali,ty jsi z Prahy? To pak vyřešíme později.Šárka je jednou z linií, která je napojena na celý systém ,nejbližší máš Hvězdu odtud na Pražský Hrad,Vyšehrad ale také Motol tam bylo sídlo Keltů.V podstatě je to celé propojené s liniemi v Jižní Anglii, jižní Francii, Kanárské ostrovy ,horu Pico. Teď nám jde především o posílení otevření lidských srdcí nesobecké lásce. Jsem zvědavá co to udělá se Schumanovou rezonancí. Potřebujeme posílit ženské energie. Včera jsem přiváděla že slunce velké množství energie a energetických plazmatických bytostí do celého tohoto systému, jde o velké posílení kundaliny u lidí aby se odblokovali a mohli se probudit .Jejich kundaliny by měla být alespoň v úrovni 5.čakry aby se mohli pohnout dále ze systému. Je dobré zůstat v duchovním srdci.Celé toto bude pokračovat celou neděli i pondělí.Je pravděpodobné ,že to bude mít vliv na nějakou větší událost v českém národě.Moc by mi nepřekvapilo,kdyby se lidé sešli třeba na Staroměstském náměstí nebo na Václaváku.
Ještě k té Šárce jsou tam důležitá dvě místa pro aktivaci ,jeden vrchol je ryze mužský to je ten dále od silnice a ten bližší vrchol je ženský. Před pár lety asi deseti ,jsme tam byli ukotvovat energie se skupinou lidí s panem Ing.Pavlem Kozákem. Napsal několik velice poučných knih v tomto směru.V podstatě práce je nepřetržitá jen tam přidávám nebo měním kameny ,tak jak to cítím v srdci nebo si tam mám jít stoupnout vždy mi tam někdo pomáhá . Zatím se mějte krásně,já zase jdu na věc.

Alena - Re: Re: Slunovratové energie

21. 6. 2021 19:42

Ano, jsem z Prahy. Bydlím v této oblasti a dlouhodobě ji léčím. V oboře Hvězda jsem viděla i nějakého malého človíčka ve středověkém oděvu, který se schovával v malé průrvě ve skále. Posílám do Světla všechno, co si to přeje.
Kromě Slovanského hradiště je tam víc energetických míst. Obě skály podél průrvy chodím pravidelně navštěvovat a podporovat. Ta vyšší, kde bylo Slovanské hradiště má větší sílu. Otevírala jsem tam pomocí Tai-či nové energie. Ptala jsem se hory, co chce. Postupně mám přivést k životu všechny základní prvky - voda, dřevo, oheň, Země, kov (éter, vzduch). Když jsem s těmito kamennými bytostmi pracovala na jaře, uviděla jsem pyramidu. Ne takovou, jako jsou v Egyptě. Má ostřejší úhel na vrcholu. Ve spodní třetině byl růžový ovál. Po pár hodinách mi to zhaslo. Ale brzy na to Silvinka oznámila, že se pyramidy pod Prahou podařilo oživit. Je docela legrace, že jsem původně bydlela v Praze pod Děvínem, kde má jedna z těch Pyramid být. V Šárce jsou i další místa, která si přála se probudit. Kromě toho nového menhiru je tam ještě jeden menší, ale pevnější, s okem. Ten když jsem ho ukotvovala zářil mnohem víc, než ten větší moderní. Napojuji je na Bezděz a zadávám : Zapojit do fungujícího systému. V zásadě jsem předpokládala, že je to tak, jak říkáš. Dík za potvrzení. Je naprosto úžasné, jak věci začínají fungovat a zapadat do sebe:) (Ali mi říkali doma, je velmi milé to slyšet znovu.) Zdravím:) Alena

Anael - Re: Re: Re: Slunovratové energie

21. 6. 2021 22:57

Ahoj Ali, tak to máme kousek, my jsme původně z Kladna ale už 14 let jsme z města pryč ,bydlíme v přírodě .V Praze jsem za 30 min, autem. Když jsem studovala v Praze hodně jsem pracovala na Vyšehradě u rotundy sv. Martina, tam kde je vystouplé astrální tělo matky Země, pak na místě kde stávala Libuše ale dlouhodobě se tam nesmí je to až za zábradlím, u těch schodů na kterých byl rozdělen kámen ,který je dodnes v české královské koruně ,U katedrály Sv .Víta, u Plečnika ,Na Karlově mostě, V Anenském klášteře tam je to obzvláště pěkné. Tam je totiž nejdůležitější místo ,kde se udělovalo požehnání Českým králům a zasvěcení před tím, než byli korunováni oficiálně v katedrále Sv. Víta. Můžeš tam potkat astrálního sv. Václava a Anežku ,Praha je vůbec obrovsky duchovní místo. Možná ,že se při nějaké práci setkáme osobně. Já mám hodně linií svedených k sobě domu na zahradu ,takže už nemusím tolik jezdit osobně. Umožňuje to pohyb astrálním bytostem, které nám tu pomáhají, protože jim jde o český národ a měla jsem s nimi kdysi blízký vztah. Hlavně je to jako dálnice napojená na síť menhirů které jsou rozmístěny po celé Zemi. Škoda že Kounovské řady fungují jen částečně, chybí tam spousta řad kamenů ,my jsme je před lety propojovali na Carnac a Stonehenge, Salisbury ,Tintangl Castl ,Glastonbury Tor, Glastonbury zahradu studnu grálu kde byl Ježíš a oba ostrůvky st, Mount Michael v Anglii a ve Francii, linie jdou na Kanárské ostrovy ,Egypt ,Sinajský poloostrov -hora sv, Kateřiny, Rakousko Zell am See , Itálie - Benátsko, Mallorka . Je to fičák! Všude je něco. A ohledně pyramid v Česku jsou také, viděla jsem je asi před 6 lety je to celá soustava, nejsou tak obrovské jako v Egyptě ale jsou zarostlé vzrostlýma stromama byly min. tři . Vidím to místo před očima jak jsme okolo nich jeli po silnici jen si teď nemohu vzpomenout na název nejblížší vesnice či města. Já si vzpomenu jen nevím kdy. Tak zatím. Ahoj.

Svatava - Re: Re: Re: Re: Slunovratové energie

22. 6. 2021 8:18

Zdravím, Anael,
tady u nás jsou Půlčínské skály, Radhošť, Hostýn, Starý Jičín, a myslím, že i Kelčský Javorník a okolní kopce, které vypadají jako soustava pyramid, taková pyramidální řada - je jich opravdu hodně, jsou to takové ty kopce zvláštního tvaru, dokonce bych řekla, že jsou větší, než ty známé a uznané pyramidy. Hledala jsem kdysi na internetu, protože jsem byla přesvědčená, že to pyramidy určitě jsou, a mluví o tom Hana Sar Blochová https://www.youtube.com/watch?v=jhjS6L6Te7s

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Slunovratové energie

22. 6. 2021 9:46

Ahoj Svatí, na Javorníku jsou úžasná místa hodně jsme tam pracovali a Hostýn je v té linii energií samozřejmě také je velice významný.
Absolvovala jsem v tomto směru školu asi rok a půl u pana ing. Pavla Kozáka. Pracovali jsme hlavně v přírodě ,bylo to zaměřené na Energetické práce v krajině a pak jsme jeli skládat praktické druidské zkoušky do Anglie. Tenkrát v Anglii jsem na jednom místě v přírodě kde se pásly ovce, stoupla na nějaké energetické zařízení, co bylo pod povrchem země, které vysílalo mřížku kolem Země . Hlídali ho negativní Deros Xhumzové ( padlý andělé). Nebyla jsem sama kdo tu mřížku viděl , já viděla tu severní část a jeden pan ing. tu jižní část .Jakmile jsem tam stoupla začali remcat! Vypadala jako zlatá klec byla složena ze čtverců. Řekla jsem jim ať toho nechají, nebo si to s nimi vyřídím. Že mají utrum ať odejdou domů, že si to Stvořitel už takhle nepřeje. Něco chvíli brblali a řekli že se ještě uvidí ale neútočili. Tohle se stalo v květnu před 15 lety. Potom vylezli ven a tak jsme na sebe koukali náš plný autobus českých esoteriků a jejich jednotka si nás prohlížela. My jsme byli v přesilovce. Tak to byla jedna ze zkušeností. Ted už máme novou mřížku stabilní. Jen bude ještě potřeba se vypořádat s tím negativním napojením některých lidských jedinců. Tihle ti negativní co tu ovládali tento systém byli napojeni přes 16 G sítě. Myslím, že nám jako lidstvu velice pomáhají Máhatmové se shora. Pokud vím v případě nutnosti je připraven ,,Bílý jezdec,,. Takže jsem v klidu. Buďte také v klidu a ve svých srdcích ,vyzařujte lásku a oni se nebudou mít čím živit. Negace je jejich živná půda. Proto pořád straší
a vyhrožují ale na víc se nezmohou, protože vědí že nesmějí jít proti svobodné vůli člověka. Oni vědí ,že za tohle budou potrestáni pokud tuto hranici přesáhnou. To jenom lidé si tohoto nejsou vědomi. Až si lidé budou vědomi své vlastní láskyplné kreativní síly ,kterou mají od stvořitele už nebude nikdo kdo by je ovládal.

Alena - Re: Re: Re: Re: Slunovratové energie

22. 6. 2021 17:54

Super, konečně si mám s kým povídat. Před pár lety jsem s kamarádkou oživovala pyramidy v Ravne a také ty velké kameny, které jsou poblíž. Kromě toho jsme pracovaly i ve Vratnici. Průvodce toho také hodně uměl a museli jsme se při tom střetnout s temnými čaroději. No, světlo vyhrálo. Později jsem četla článek od osoby, která vidí, že našla skoro všechno, co se tam podařilo, kromě oživení jednoho okna, ke kterému jsme byly přivedeny, které je ale mimo obvyklou trasu. Propojovala jsem tuto energii ven, do světa. Přímo v pyramidě mi světelné koule, které se tam pohybovaly 2x sundaly ochrannou přilbu, než se rozhodly na mne promluvit s tím, že přilbu tam opravdu ne. Řekla jsem to nahlas a všichni, kteří respektují Zákon, si jí sundali také. Jen asi dva ne. Byl to silný zážitek. Na vrcholku pyramidy Slunce se mnou mluvil její strážce s tím, že se na mně napojili a jestli chci aby se spojili i s kamarádkou. Po oboustranném souhlasu se tak stalo.
Kromě toho jsem byla loni se stejnou kamarádkou a jejím manželem na Kounovských řadách. Polévali jsme kameny svatou vodou a žádali o obnovení funkce systému, propojení přes cestu. Kromě toho jsme u Gibona (to je ten největší kámen mimo řady na světlé straně) zpívali v terciích rychlou Asató, na což Gibon reagoval tak, že začal hřát tak, až jsem si šla sáhnout, jestli to není od Sluníčka. Nebylo, kámen byl docela studený. Pak začal zpívat, nebo jak bych to nazvala. Znělo to jako ladička - několik tónů najednou v akordu. Na internetu jsem našla poznámku, že řady jsou propojené. Můžeš se kouknout, co se povedlo a co ne. Nakonec jsme byli v Panenském Týnci. kde jsou nádherné energie a i tam jsem je posilovala a propojovala Nebe se Zemí. Když tam lidé chodí jen čerpat, není to až tak úplně ono. Jsou ale i jiná místa jak v Česku tak jinde, kde jsem pracovala. Zdravím:) Alena

Eva - Vďaka

20. 6. 2021 13:41

Vďaka, neviem sa dočkať na správy, všetko všade mi už príde akoby dosť rozdelené na dve rozdielne smerovania, ľudia teda veľmi výrazne..

Tomáš - Re: Vďaka

20. 6. 2021 16:00

Lidi rozděluje to očkování, odděluje se zrno od plev, ale je to smutné..

Lenka_lea - Re: Re: Vďaka

21. 6. 2021 21:43

Sme všetci z jednej kosti d.n.a buď pôjdeme všetci alebo nie .. dnes som rozmýšľala ak by mala prísť loď do 5D a mali by isť len prebudení , nenastupila by som ,dokonca ani môj syn malý by nešiel,nenecháme tu priateľov ,rodinu ,deti zvieratká ,bez nich nie . Je tu veľa zla, ale prišli sme sem ustáť zemske energie a ak sme boli oslobodení, po smrti máme dosť času a priestoru odcestovať ,ale dokiaľ žijeme tu ,pomožeme

Ja - Re: Re: Re: Vďaka

21. 6. 2021 23:00

Plán otca bol aby vzostupili všetci naraz.
Ale veľa ľudí robí práve toto, že jaaj ako by to bolo keby nevzostupil môj muž, mama, deti .... Ale všetci mali dostatočne dlhú dobu aby zapracovali na sebe a ztransformovali sa. Ale je to ich osobna voľba v ktorých svetoch chcú žiť a či pre to niečo urobia. Tento proces je vnútorná práca na sebe každého jednotlivca, dá sa síce pomoct ale nedá sa to urobiť zvonku tá chyba sa urobila už v atlantide a preto aj tak dopadla.
Otcovi stvoritelovi ale "došla trpezlivosť" a rozhodol že sa to oddelí a pôjdu iba tí čo sú pripravení. Každému nakoniec bude lepšie v tých svetoch na ktoré je vibračné pripravený.p

Petr - Re: Re: Re: Vďaka

21. 6. 2021 23:52

Taky jsem tak přemýšlel. Potřebujeme držet spolu a pomoci těm kteří to potřebují. Očkování skutečně rozděluje. Naším úkolem je tomu zabránit a né soudit neprobuzene a neposkytnout jim pomoc. Temné myšlenky typu otci došla trpělivost je potřeba zpracovat.

Tomáš - Re: Re: Re: Vďaka

22. 6. 2021 8:58

Také se mě to nelíbí. Jak píše Silva reality se zarovnávají 3D a 5D budou existovat spolu. Vysokovibrační lidé začnou vidět stavby pozůstatky Atlantské civilizace co zůstali v 5D ostatní je neuvidí budou je považovat za blázny. Počítám že bude dán nějaký čas aby co nejvíce lidí dosáhlo vyšších vibrací a spatřilo 5D pak se začnou reality oddělovat a přirozeně se rozdělí i lidé dle vibrací. Také uvažuji že se možná 3D a 5D už nerozdělí ,ale 3D zanikne ve válkách a přírodních katastrofách, existence bytostí schopných lásky v 3D realitě je nesmysl, zlo je poškozuje a mimozemštané nás tady jen očumují jako exoty.. Spící prorok Edgar Cayce popisuje jak bude svět vypadat kolem roku 2100 kdy se znovu narodí. Planeta bude vylidněná zustane 5% lidí ,zničená města se budou znovu budovat ,velké oblasti budou zaplaveny mořem a jiné se vynoří včetně Atlantidy. Nastane velký duchovní pokrok ve školách se děti učí telepatii.. Velký pokrok ve vědě ,technologie ufo , čisté energie, domy ze skla , kontakty s mimozemštany..

korendor - 400 let

20. 6. 2021 18:07

Od popravy českých elit na Staroměstkém nám. Následky trvají dodnes.

Tomáš - Re: 400 let

21. 6. 2021 17:42

No to jsme přišli o českou šlechtu a jejich majetky ukradla církev a v restituci je těm zlodějům vrátili, Behren und Meren tak jen tak dál..

Korendor - Grebovka dnes v deset hodin...

21. 6. 2021 13:06

Zdravim.

Zuzana - Ďakujem:)

21. 6. 2021 10:35

Ďakujem vám všetkým za vaše úsilie

Petr - Aha

20. 6. 2021 19:54

Tak proto jsem nemohl v noci usnout. Měl jsem takové tušení, že se ještě něco děje, když nepřichází žádná zpráva o výsledku. Včera odpol jsem zachytil pár momentů. K tomu jsem přidal nějaký svůj hudební experiment. https://vimeo.com/565307497

Marcela - Poděkování

20. 6. 2021 16:46

Zdravím všecky. I když jsem nebyla naplno tak alespoň částečně s vámi spojena, všem moc děkuji za to, že jste a za to, co děláte. V srdci jsem s námi všemi kazdičký den.

Ev - Ona byla noční meditace?

20. 6. 2021 14:45

To bylo jen na FB? Nevím o noční meditaci... znám jen co je psáno zde. FB nemám.