Jdi na obsah Jdi na menu

VZKAZ Z DNEŠNÍ MEDITACE

12. 8. 2021
DRAZÍ! MÁM ÚŽASNÉ ZPRÁVY!
BĚHEM TÉTO MEDITACE KE MĚ PŘIŠLA MOJE MRTVÁ BABIČKA A POMÁHALA MI S OČIŠŤOVÁNÍM RODOVÉ KARMY, KE KONCI MEDITACI MI PAK PŘIŠLY ÚŽASNÉ INFORMACE!
SEMITSKÉ NÁRODY DOSTANOU MILOST!
PŘEKONALI JSEM KARMICKÉ ZÁVAZKY Z THIAMAT, PÁTÉ PLANETY SS, TAK ŽE JSME VLASTNĚ PŘEKONALY POTŘEBU OČIPOVÁNÍ, VELKOU POTOPU SVĚTA A GLOBÁLNÍ KATAKLIZMATA, KTERÁ BY VEDLA KE ZNIČENÍ SVĚTA TAK JAK TOMU BYLO U THIAMAT!
DOŠLO KE KVANTOVÉMU PŘESKOKU! PLANETA SE JIŽ PLNĚ POHYBUJE V ENERGIÍCH 4D VESMÍRU BEZ KARMICKÝCH ZÁVAZKŮ Z 3D SVĚTA! TEĎ SE BUDE ČEKAT UŽ JENOM NA PŘECHOD JEDNOTLIVÝCH LIDÍ!
KABALLAH JIŽ NEFUNGUJE! ZMĚNILY SE ZÁKONY ČAROVÁNÍ! BUDE VYČIŠTĚNA Z NÁNOSŮ PROGRAMŮ 3D.
LIDOJEDI SE BRZY VZDAJÍ SVÉ MOCI!!! NIC JIM UŽ NEBUDE FONGOVAT JAKO DŘÍV!!!
OD ZÍTŘKA SE POMALU VŠECHNO ZAČNE MĚNIT, AŽ TO POVEDE K NOVÝM ZÍTŘKŮM, KDY KABALA UŽ NEBUDE URČOVAT PRAVIDLA SVĚTOVÉ HRY!
OSLAVUJTE! PŘEKONALI JSME HRANICE OMEZOVÁNÍ!
CÍTÍM V SOBĚ KLID A RADOST.
POVEDLO SE TO!
NYNÍ UŽ SLEDUJTE FYZICKÉ SVĚTOVÉ DĚNÍ.
PRÁVĚ TEĎ JE ZEMĚ OBALENA DUHOVOU ENERGIÍ JAKO V PEŘINCE.
TĚŠTE SE NA VEČERNÍ MEDITACI 
  <div class=  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dagmar - Poděkování

13. 8. 2021 20:27

Děkuji Silvinko a děkuji všem, kteří pomáhali. Také cítím v sobě klid a těším se na další události.

korendor - obřezaní dostanou milost?

12. 8. 2021 17:15

Takže našeptávači zednářoví Putinovi Chabad Lubatch s TOROU začnou bohulibě využívat svoje mozkové kudrny ve prospěch slavanskýcb Rusu,potažmo národu? A Dum Sion se sídlem v Londýně přestane dle TALMUDU rozsevát staleté nesváry a války? A Globální prediktor,kosmický parazit,co tisiciletí provadí války a katastrofy,viz zánik VELKÉ TARTARIE, se stane pokorným sluhou ZDROJE..???? To tedy ZÍRÁM...

Anča - Re: obřezaní dostanou milost?

12. 8. 2021 19:08

Já do těch struktur Globálně mocenského systému nijak takhle přesně nevidím, ale tady šlo o to, že skupina vesmírných pirátů, já jejich projevy považovala za vesmírný vir, se dostala k super high-tech technologiím, které jim umožňovala vyhýbat se řádné inkarnaci dle kosmického zákona - Stvořitele - a přenášeli se i v 3D realitě z těla do těla, nebo se uměle léčili a oživovali.
Nejvíce tomuto systému odpovídá Obraz Doriana Graye.
Ale jednoho dne jim obraz chcípl a to se událo v době žití Ježíše Krista a jejich okatou snahou ho zabít.

Lidstvo muselo čekat dva tisíce let do této události, kdy jsou jich technicky i mysticky tak pokročilí, že dokážou pochopit Galaktickou federaci minimálně přes rytíře Jedi atd.

A jednotlivé hvězdy a jejich kvality inteligence - různé civilizace - se otiskly ve vývoji této planety. Velice okatý je třeba Sirius - Sýrie, Orion - Orient. My, běloši, máme být snad z Lyry, o tom ví spoustu věcí Silva.
A toto jsou ty "domy". Ty skupiny - souhvězdí Galaxie.
V každé takové skupině - dejme tomu těch z Orionu - jsou vždy zdraví ctící Stvořitele versus tzv. satanisti - ti slouží mafiím, zločineckým strukturám, které jsou ovládány odpůrcem Stvořitele.
Jak jsem to poznala, ryzí z Orionu jsou velice bystří, inteligentní, prudcí a zároveň prozíraví. Satanisti z Orionu jsou géniové zla - jejich zvrhlá podoba je extrémně nebezpečná, jsou pak takové eminence temnot.

Takže se nedá nic jednoznačně říct, co se bude dít, ale velice záleží na tom, aby takoví politici, jako je Putin, nebo Trump, šli a spolupracovali s Galaktickou federací, protože jejich vlivové pole na společnost je obrovské a dá se říct, že díky jejich působnosti se podařilo proplout multidimenzionální válkou, aniž by vypukla skutečná.
Přičemž Rusko se zatím z velmocí projevilo jako nejschopnější této komunikace.


HH - Re: Re: obřezaní dostanou milost?

13. 8. 2021 19:31

Anči podle informací kteté mám já, Trump i Putin s GF už dávno spolupracují....

Anča - Re: Re: Re: obřezaní dostanou milost?

13. 8. 2021 19:54

Jsem to nechtěla psát tak na plnou hubu :-) Vůbec je v tom hodně naprosto nekorektních poznatků, ať z hlediska politiky, tak náboženství, za některé tě můžou i zavřít, nebo vzbudíš minimálně nedůvěru - takže v těchto otázkách jsem někdy taky jak diplomatická tisková mluvčí :-)

Alena - Včerejší synchronizace

13. 8. 2021 17:07

Večer jsem byla jen unavená. Dnes se cítím jako na houpačce. Pomalu se to zlepšuje, netušila jsem, že něco může se mnou tak zamávat. Od té doby, co jsem začala dělat Jógu si energie celkem ohlídám, tohle mně mírně řečeno zaskočilo. Díky Bohu, změna je velká. Narozeniny jsem přežila (12.8.) a dnešní svátek rozhodně nevynechám práci s vámi se všemi :-) Alena

Milka - Ďakujem

13. 8. 2021 13:04

Veľké DAKUJEM Silvy posielam

Janka - DAKUJEME

13. 8. 2021 13:00

Uzasna sprava, dakujeme velmi pekne. Az srdiecko poskocilo a vyhrkli slzicky radosti :) nech pritomnost a buducnost je plna lasky, harmonie, kludu a vsetkeho prospesneho

Monika - Super správa

13. 8. 2021 8:18

Ahoj Silvia, sledujem ťa už dlhú dobu a chcem sa ti veľmi poďakovať za všetko čo si robila a robíš....... Veľký obdiv odo mňa, ďakujem

Kacka - Super zprava!!

13. 8. 2021 1:21

Dekuju moc vsem, kteri se na tomto podileji!! Krasa!!

Já jsem já - Díky

12. 8. 2021 22:31

To že Kaballah již nefunguje je nejlepší zpráva, i slza ulápla. Snad to nabere obrátky a ten jejich zrůdný systém se brzy celý rozsype. Věřím, že to pochopí co nejvíce lidí, jak byli oklamáni a vědomě se rozhodnou kterou cestou půjdou.
Děkujeme ☺️

Zuzana - Fantastickeeeee:D:D

12. 8. 2021 21:25

Ďakujem, ďakujem z celého srdca. Ste užasniii. Teším sa na večernú meditáciu

ANDREA - Otazka

12. 8. 2021 20:54

DOŠLO KE KVANTOVÉMU PŘESKOKU! PLANETA SE JIŽ PLNĚ POHYBUJE V ENERGIÍCH 4D VESMÍRU BEZ KARMICKÝCH ZÁVAZKŮ Z 3D SVĚTA! TEĎ SE BUDE ČEKAT UŽ JENOM NA PŘECHOD JEDNOTLIVÝCH LIDÍ!

Vie mi niekto vysvetlit konkretne prosim co to znamena? Niektori ludia prejdu do 4D a niektori zostavaju v 3D alebo vsetci prejdu do 4D?

Administrátor - Re: Otazka

12. 8. 2021 21:23

No lidi si svoji cestu zvolí sami, mají svobodnou volbu. Samozřejmě ti, kteří so zvolí jinou cestu než je ta planetární tady již nebudou moci zůstat. Ale všechno se bude dít pomalu, nepůjde to hned. Energetické změny jsou pomalé jako boží mlýny... vyžadují trpělivost.

ANDREA - Generator

12. 8. 2021 20:34

Dokedy maju dnes bezat generatory?

Administrátor - Re: Generator

12. 8. 2021 21:08

UŽ TO MŮŽETE VYPNOUT

Káně - Poděkování

12. 8. 2021 20:36

Nebývala jsem taková citlivka, ale jsem z toho dojatá a srdce mi z těch zpráv jásá. Při první meditaci jsem zapálila svíčku u andílků a u toho vyráběla marmeládu. Malej mi asistoval. Myslela jsem na vás. I když jsem se nemohla aktivně účastnit. Díky mooc !!!

Jindra - Velké díky, snad už brzy skončí ta

12. 8. 2021 20:00

Paráda, úžasné. Velké srdečné díky všem meditujícím.

Jindra - Re: Velké díky, snad už brzy skončí ta velká očkovací kampaň

12. 8. 2021 20:04

Doufám, že brzo skončí ten očkovací nesmysl. Můj brácha se chce nechat očkovat někdy příští týden, takže to možná bude jen tak tak, aby se něco změnilo. Při nejhorším by měl jen jednu dávku, na tu druhou by snad už dojít nemuselo.

korendor - Tv Nova.

12. 8. 2021 19:18

Az to bude hlasit rozzareny Koranteng tak i v tramvaji budu bez nahubku a fasisticke indoktrinace...Dobro dosli....