Jdi na obsah Jdi na menu

VZKAZ Z DNEŠNÍ MEDITACE

12. 8. 2021
DRAZÍ! MÁM ÚŽASNÉ ZPRÁVY!
BĚHEM TÉTO MEDITACE KE MĚ PŘIŠLA MOJE MRTVÁ BABIČKA A POMÁHALA MI S OČIŠŤOVÁNÍM RODOVÉ KARMY, KE KONCI MEDITACI MI PAK PŘIŠLY ÚŽASNÉ INFORMACE!
SEMITSKÉ NÁRODY DOSTANOU MILOST!
PŘEKONALI JSEM KARMICKÉ ZÁVAZKY Z THIAMAT, PÁTÉ PLANETY SS, TAK ŽE JSME VLASTNĚ PŘEKONALY POTŘEBU OČIPOVÁNÍ, VELKOU POTOPU SVĚTA A GLOBÁLNÍ KATAKLIZMATA, KTERÁ BY VEDLA KE ZNIČENÍ SVĚTA TAK JAK TOMU BYLO U THIAMAT!
DOŠLO KE KVANTOVÉMU PŘESKOKU! PLANETA SE JIŽ PLNĚ POHYBUJE V ENERGIÍCH 4D VESMÍRU BEZ KARMICKÝCH ZÁVAZKŮ Z 3D SVĚTA! TEĎ SE BUDE ČEKAT UŽ JENOM NA PŘECHOD JEDNOTLIVÝCH LIDÍ!
KABALLAH JIŽ NEFUNGUJE! ZMĚNILY SE ZÁKONY ČAROVÁNÍ! BUDE VYČIŠTĚNA Z NÁNOSŮ PROGRAMŮ 3D.
LIDOJEDI SE BRZY VZDAJÍ SVÉ MOCI!!! NIC JIM UŽ NEBUDE FONGOVAT JAKO DŘÍV!!!
OD ZÍTŘKA SE POMALU VŠECHNO ZAČNE MĚNIT, AŽ TO POVEDE K NOVÝM ZÍTŘKŮM, KDY KABALA UŽ NEBUDE URČOVAT PRAVIDLA SVĚTOVÉ HRY!
OSLAVUJTE! PŘEKONALI JSME HRANICE OMEZOVÁNÍ!
CÍTÍM V SOBĚ KLID A RADOST.
POVEDLO SE TO!
NYNÍ UŽ SLEDUJTE FYZICKÉ SVĚTOVÉ DĚNÍ.
PRÁVĚ TEĎ JE ZEMĚ OBALENA DUHOVOU ENERGIÍ JAKO V PEŘINCE.
TĚŠTE SE NA VEČERNÍ MEDITACI 
  <div class=  

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CharlesViz - cordial evening

10. 9. 2021 9:02

“I haven’t seen you in these parts,” the barkeep said, sidling during to where I sat. “Designation’s Bao.” He stated it exuberantly, as if low-down of his exploits were shared aside settlers hither many a ‚lan in Aeternum.


He waved to a wooden tun beside us, and I returned his gesture with a nod. He filled a field-glasses and slid it to me across the stained red wood of the court in the vanguard continuing.


“As a betting man, I’d be willing to wager a honourable bit of invent you’re in Ebonscale Reach for more than the wet one's whistle and sights,” he said, eyes glancing from the sword sheathed on my hip to the capitulate slung across my back.


https://images.google.lt/url?q=https://renewworld.ru/

Mária Bukayová - Ďakujeme

12. 8. 2021 16:38

Ďakujemeeeee citila som to. Vcera ku mne prisli momoz. bytosti stihle blede a vkladali mi dake svetla do stien a obrazu a nakoniec do chrbta citila som jemne palenie po pravej strane mi stala prekrasna plejadanka a ta mi odpovedala ze vsetko je v poriadku co mi robia. Nerozumiem tomu vedel by mi niekto prosim o tom nieco malo napisat? Dakujem

Kdoví - Re: Ďakujeme

20. 8. 2021 7:48

aby to nebyly nějaké čipy, kamery apod - ne všichni mimouši jsou tak pozitivní, někteří si při současných akcích dělají své výzkumy na vlastní pěst a zneužívají lidské naivity...

korendor - Semita Klaus Schwab dostane MILOST.

19. 8. 2021 7:03

To bude radosti v malé chaloupce... https://newtube.app/user/yandex/oilFZmb

Jany - Super

12. 8. 2021 17:19

Úžasna spáva... som zvedavy ako to cele bude vyvýjať:)

Minika Kuschel - Re: Super

13. 8. 2021 9:58

To som aj ja veľmi zvedavá ako sa to celé bude vyvíjať.

Anča - Re: Re: Super

13. 8. 2021 10:57

Jo, všichni jsme zvědaví :-) O sobě vím, že mi v celém energo - těle, hodně to cítím v mozku, fungují jakési obranné záklopky, které filtrují informační pole - je to jako když člověk pořád drží obranný štít. Je to nutné k přežití, ale bere to samozřejmě část energie, je to obranný instinkt.
Tak počítám, že se tyto vnitřní energo hradby začnou rozpouštět, jak přestanou v informačním poli lítat toxické, deprivující a násilné obsahy od kabaly. Před 2 dny jsem zažila, že se mi uvolnilo mnoho negativní energie - takové té umučené, vydeprivované. Člověk si to v sobě nese, ani si to neuvědomuje a pak, když se dostane do bezpečí, tak se to přepětí po určité době a psychickém zpracování uvolní a odejde.
Takhle se bude pročišťovat asi hodně lidí a to bude mít vliv i na naše myšlení, prožívání a jednání a ve výsledku i na celou společnost.
A čím víc budeme v souladu s planetou, tím méně hrozí kataklizmata.

Alena - Re: Re: Re: Super

13. 8. 2021 18:41

To jsi mně uklidnila. Mám ještě pořád pocit, že reaguji na jakékoli slovo nebo myšlenku, o jídle nemluvě jak kladném tak v záporném smyslu (tzn. neslušná slova ZÁKAZ! a tak) velmi extrémním způsobem. To mám z toho, že jsem se divila když Silva říkala, že jí bolí hlava nebo i zvrací když mluví o něčem ee. Už se nedivím. Jak z toho rychle ven, nevím. Je to docela náročné. Rozhodně nechci přijít o citlivost, to to ráda vydržím. Tak zatím pa:-) všichni. Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: Super

13. 8. 2021 20:54

Taky jsem zažívala takové extrémní stavy - jak tělesné, tak duševní. Chytání za slova, významy, které se velice ozývaly, rozšířené vědomí, spousta asociací, ještě jsem do toho létala v různých časech v psychice ... časem jsem se ve všem racionálně usadila, léčili mě alieni a vyšší síly, oni léčí co mohou.
Určitě se to časem zlepší i u tebe. Co mě napadá, že ses možná právě uchytila v té představě, že myslí tvoříš svět a dostalo tě to do až zešílelých stavů mysli, které ale přejdou, až se tvoje mysl vypořádá s novým dimenzionálním posunem, novými poznatky. Já jsem zešílela a pak jsem si v tom našla úplně nový řád a výklad světa. A je mi úplně šumák, jak moc to sedí nebo nesedí s tím, "co se říká".
Tipuju tě na normálně sociálně fungující osobu, zvyklou na společenskou komunikaci a zatěžkanou běžnými ženskými starostmi, já třeba šla v některých dobách úplně sama, tak jsem byla v tom šílenství hodně za hranou normy. A taky jsem se pozvracela, na začátku, kdyby mi někdo řekl: ve 13.00 je oběd a přijď a PŘESTAŇ BLBNOUT !!!
Ve stavu rozhozeného časoprotoru s několika miliony voltů v hlavě duševně někde na oběžné dráze ... nejlepší rada na světě :-)

To se srovná, chce to umět si dát pohov, uklidnit tu mysl, přestat ji právě tak brutálně řídit, aspoň myslím.
Určitě tě hlídají zástupy andělů Aleno.
A chce to být taky trochu sama - ne na věčný časy, ale myslím, že čas pro sebe člověk v tomto procesu potřebuje.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Super

14. 8. 2021 11:42

Díky moc! Mně pomohla Silva. Pokračovalo to přes opravy v hlavě, protože jsem přeučený levák se všemi možnými dis. Nebyla jsem schopná psát bez chyb, (na stroji píšu poslepu a nějakou dobu jsem se tím živila) no děs běs. Teď, i když chyby ještě dělám, vidím, jak jsem začala opět v plné míře používat levou ruku a vidím co se děje, jak se organismus opravuje. Přestalo mně to tak topit. Většinou už jsem zase mezi tmavomodrou a fialovou a tím pádem to můžu v klidu sledovat. Předpokládám, že Země na tom bude podobně. Lásku, trpělivost a vlídnost k tomu, že něco není hned, tak jak si představujeme, budeme potřebovat ve značné míře. Díky Bohu za Silvu. Tak. Zdravím:) Alena

Jaroslav - Re: Re: Re: Super

14. 8. 2021 8:42

Tak pozitívne príspevky až, až. Nebude trocha zádrhel aj v jednostrannosti? Celkovo chcem tomu veriť. Je tu však Ale... Vraj sa to bude pritvrdzovať. To tvrdí aj pani Silvia a vidíme to na každom kroku. Povinné covid pasy vo Francúzsku, detto sa to vyvíja na Slovensku. V USA schválili "koncentračné tábory" nazývané viac kamuflovane... Ako to, že sme vyhrali??? Nedáva to zmysel.

Anča - Re: Re: Re: Re: Super

14. 8. 2021 9:53

Vyhráli jsme na dimenzionální úrovni. Tzn. kosmologicky se nám podařilo přemoci mafiánskou antispirituální strukturu, která se honosila vesmírnými technologiemi. Dalo by se říci, že lidstvu, jeho zástupcům, ve spolupráci s mimozemšťany, se podařilo včas zabrat. Zaktivovat kosmický proces, kdy se sem přišly podívat kosmické vlivy a síly, aktivně tu zapůsobilo kosmické vědomí a věci se v dimenzích začaly rovnat podle kosmického zákona. Byl tu velice vychýlený stav, kdy nás držela v otroctví a nemilosrdně vedla k pádu skupina zločinců. A jediné, co umožňovalo tento stav, byla naše oblblost, slepota, zkrátka to, že jsme vůbec nic netušili.

To vítězství je kosmologické. Realita funguje tak, že pokud je ve vyšších dimenzích ve vztahu k našemu světu uklizeno podle kosmického zákona, tyto věci se začnou projevovat na povrchu v 3D hmotném světě.
Pokud touto dobou dochází k situaci, kdy se lámou poslední síly zločinců a jsou odstavení a předáni ke kosmickému soudu, časem se to projeví i v našem světě, kde denně žijeme.

Velice záleží na stavu informačního pole. Když v tom lítaly obsahy od kabaly, tak byl prostor kolem nás černý plný stínů, hrůz, násilí a zla. Několik málo procent lidí o tom ví, čte to, vidí a slyší a snaží se to řešit. Další to tuší. Většina to nečte, neví, netuší. Mají divné pocity, chodí si pro prášky na uklidnění psychiky, pod věčným náporem mají co dělat, aby dokázali docela obyčejně přežít, chovají se k sobě hnusně a absolutně jim nezbývá energie na to, aby se vůbec rozhlédli, řešili chod společnosti, nebo si rozšiřovali spirituální obzory.
Jakmile se stav informačního pole vyčistí a začne v něm více působit čistý kosmo zákon bez zločineckých instalací, tak se to na populaci pozná - protože kvalita informačního pole je ovlivňuje bezprostředně.

A jak moc to tu na světě bude a nebude lehké, jaká úskalí nás ještě čekají, to všechno záleží na dalším průběhu tohoto procesu přechodu do vyšších dimenzí a nového věku.

Paradigma se neustále mění - dřívější vize mohly být temnější, než dnešní. A zároveň se mohou vyskytnout další komplikace, stejně tak, že do věci může vstoupit ještě větší zázrak.

Rea - Re: Re: Re: Re: Re: Super

14. 8. 2021 10:46

Anči, děkuji Vám. Za vše, co jste v rámci Vaší mise pro Zemi udělala, za Vaše příspěvky, které jsou dobře a srozumitelně napsané, empatické a inspirativní... Mně osobně jste toho hodně vysvětlila. Vážím si Vás a mám Vás ráda :-)

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Super

14. 8. 2021 11:54

Díky Reo, to je moc milé. Snažím se o popisy věcí, jak jsem je zažila a jak jsem je pochopila a jsem jedině ráda, že se to nijak výrazně netluče s tím, co říká Silva.
Možná, že mám za sebou vůbec nějaký extrém a Silva mě zaujala tím, co říká, protože jsem nacházela shodné rysy se svými zážitky a to vlastně trvá dodnes. Raději se nepouštím na tenký led, když něčemu vyloženě nerozumím. Myslím, že Silva prakticky rozumí věcem, kterým já ne a to, čemu rozumím já, naštěstí není v nějakém zásadním rozporu.
Jsem ráda, že se ten základní směr a poznatky mnoha lidských médií, která jsou v kontaktu s alieny, rámcově shodují.
Protože kdyby v tom byly velké rozpory, byl by šílený chaos.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Super

16. 8. 2021 14:40

Mluvíš mi z duše Anči, Je díky Bohu víc lidí, kteří jsou schopni vidět a většinou se v názorech shodují, protože jsou řízení ze stejného Zdroje. Sleduji víc lidí než jen Silvu, její dračí energie odpovídá mému nastavení slunečního lva nejlíp, proto se mi s tím nejlíp pracuje. Navíc ona je schopná dobře formulovat co je zapotřebí, co se mám naučit. Pak, když vidím i výsledky, můžu s mnohem větší vnitřní jistotou věnovat svou pozornost důležitým věcem a nebabrat se věcmi nepodstatnými. Tyhle diskuse považuji za dost zásadní, protože zbavují strachu vyjádřit sama sebe a umožňují otevřenou komunikaci o všem - s představou, že hrajeme společnou hru win - win - vyhrává každý. Zdravím:) Alena

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Super

16. 8. 2021 16:24

Jo jo, taky považuju zdejší diskuzi za přínosnou, protože i obrušujeme hrany toho napětí, když se mluví o věcech tak, že porovnáváme zážitky a přístupy. A je velice nadějné, že nacházíme společné rysy.
A žádní poražení by v této záležitosti ani neměli být. Poražení jsou jedině vesmírní zločinci a jejich skálopevní přisluhovači. Jinak tato věc časem nezklame snad nikoho - jak spíše racionální osoby vědeckého typu, kterým se rozšíří obzory bádání, tak duchovně až nábožensky laděné osoby, až po nadšence do mimozemšťanů, všichni na tom získají. Odhalí se mystéria, za kterými jsme šli. Doba se rychle mění - myslím, že před 10ti lety by byla takto otevřená diskuze skoro nemožná.
Jediné, co mě napadá, že nějací "poražení" by mohli být v dogmaticky myslících náboženských kruzích - že by třeba někdo očekával skutečné sestoupení Ježíše Krista z nebes se zástupy andělů vyloženě fyzicky - takový vývoj se zřejmě opravdu nechystá. Sestoupí flotila, to se dá daleko víc očekávat. A v ní vyspělá civilizace, která je pro nás téměř andělská.
Tito dogmaticky věřící stejně považují mimozemšťany za dílo ďáblovo, tak doufám, že jich není mnoho.

Myslím, že mnoha lidem se časem hodně uleví, až se zastabilizují a až vyplynou nějaká jasná fakta, co se dělo, bez mysteriozního nádechu. Až pro nás bude třeba pojem Galaktická federace normální a bude to veřejná věc. Vnímám jako velikou potřebu se v klidu stabilizovat v nových frekvencích, bez stresu, vnímám určitý apel i na zpomalení a klid v této věci, protože doposud jsme byli dost hnaní, vše probíhalo velice překotně.
To odpovídá i tomu, že naše zážitky se mysteriozně schází, což je skvělé, ale pořád tomu ještě příliš nerozumíme. Proto je potřeba stabilizace a časem se věci snad vyjasní.

Alena - Re: Re: Re: Re: Re: Super

14. 8. 2021 11:52

Uvědomme si prosím, že každá naše myšlenka pomáhá s čištěním informačního prostoru. Pochybnosti jsou pochopitelné, celý život jsme zažívali to, co jsme zažívali, teď ale nepomůžou. Čím víc budeme v myšlenkách tvořit pozitivní realitu, tím líp. Když léčím nějaký velký průšvih, většinou to bývá fraktální opakování, vedu člověka k tomu, aby si přehrál co se vlastně stalo (případně proč) a změnil "děj filmu" tak, aby vyzněl pro všechny strany pozitivně. Tím ten fraktál skončí a může se dál. Alena

Alena - Vývoj situace

15. 8. 2021 14:12

Pokud budeme jen zvědaví, myslíte si, že to pomůže? Byla jsem včera pracovat na Slovanském hradišti. Neměla jsem při tom jako obvykle pocit, že překážím. Někteří lidé tam zůstali, jiní ne. Byla jsem v tu chvíli svobodná a odevzdané vesmíru. V radosti jak s těmi co zůstali, tak s těmi, co odešli. Nešli nijak daleko. Nechtělo se jim koukat do města a vybrali si místo, které bylo bližší jejich záměru. To, co jsem dělala je nevyhnalo. Navíc nepřiletěla žádná letadla, aby zrušila mou práci. Ani jsem neviděla žádné letět. Protože je to blízko Ruzyně, bylo to dost neobvyklé.
Jinak jsem našla odpověď na to, jak líp zvládnout emoce, když už jsem se zčásti uklidnila. Obvykle řeším situaci tak, že se vracím zpět v čase a hledám okamžik, kdy se to zlomilo. Když jsem na Józe u nového lektora upadla po lekci do deprese, zjistila jsem, že dělá jinak rybí relaxaci a pokud ji udělám původním způsobem, deprese zmizí. Dnes už vím i proč to tak je. Jóga je úžasná jen když se umí správně využít. Tentokrát to tak jednoduché nebylo. Jak se ve velkém čistí planeta, tenhle jednoduchý trik nefungoval. V afektu to tak je.
Jóga v zásadě říká, že živý organizmus je řízen chemickými zákony v krvi, které zajišťují aby byl aktivní i aby odpočíval. Pokud vezmete na vědomí, že silné emoce vypálí jednu část tohoto systému, což vás automaticky hodí do druhého pólu, můžete se na problém podívat s větším přehledem. Velké kladné emoce jsou z tohoto hlediska stejně destruktivní, jako jejich opak. Pokud si člověk udržuje laskavý a vstřícný pohled na svět, stačí většinou trochu fyzické aktivity, aby se hladiny látek, zodpovědných za udržování systému aktivita - odpočinek, srovnaly. Máme teď mnohem víc prostoru na vnitřní práci beze strachu. To jsem si na hradišti uvědomila. Je zapotřebí příležitost využít.
Další vlastností organizmu je, že střádá ve svých buňkách emoce a pokud je člověk nečistí, odcházejí jen velmi pomalu, nebo vůbec ne. Je zapotřebí pracovat aktivně na "vyvážení kontejnerů". Zjistila jsem například, že mi v hlavě zůstalo několik hodně záporných stereotypních průpovídek, které už ve své mysli mít nechci. Lidé, kteří je používali už někdy ani nežijí a ten 40 let starý nesmysl bydlí v mojí mysli dosud. Jen konstatovat nechci to, nezabralo. Bylo zapotřebí požádat vesmír o pomoc, požádat o odpuštění, za to, že jsem to řekla a začít to nahrazovat pozitivními myšlenkami. Vůbec to není jednoduché. Alespoň kontrolovat jak myslíme a co říkáme bychom teď měli začít víc důsledně. "Ono se to samo" fungovat neumí.
Zdravím a přeji hodně optimismu do dalších dnů. Tvořme svými myšlenkami šťastnější svět. Alena

Zuzana T - Bílý obelisk z krystalu

14. 8. 2021 9:05

11.8. se mi ukázal krásný bílý křišťálovy obelisk ve světle. Nic jiného. Jen světlo světlem zabalený bílý obelisk. Překvapilo mne to. Ale vím, že druhá strana používá obracenou barvu, takže to beru jako dobré znamení :). A pak si přečtu tento článek. Opatrujte se.

Magdalena - Děkuji za moc krásnou zprávu.

13. 8. 2021 21:40