Jdi na obsah Jdi na menu

Osobní sezení

Naše Studio Osobního Rozvoje v Turnově nabízí 3 druhy Osobních konzultací:

Osobní konzultace ve studiu - obvykle o délce 1,5 - 2 hod.

Osobní konzultace přes skype - obvykle o délce 1 hod.

Osobní konzultace s Terapií pomocí krystalů - obvykle o délce 2 hod.

cenik-2019.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hana Fesslová - osobní sezení

25. 2. 2020 21:50

Dobrý den Silvo,
moc zdravím do Turnova, ráda bych se k Vám objednala na osobní sezení. Sleduji s velkým zájmem zpravodaj na Příznacích transf. a prosím, budete-li moci věnovat mi čas a urychlit, pomoci mi poznat už konečně kdo vlastně jsem nebo čím si bráním... atd. Ráda bych k Vám přijela a vlakem mohu být v Turnově po 11hod.
Děkuji, s velkým pozdravem se loučím Hana

Lenka Nerudová - Osobní sezení

30. 12. 2019 11:46

Dobrý den,
ráda bych se k vám objednala do Turnova na osobní sezení,nejsem si jistá jestli s krystaly,to nechám na vás,ráda bych znala svůj úkol,příp. odstranila programy,co mi nesvědčí.Prosím mimo čtvrtek a pátek,někdy kolem poledne,jsem z Brna.Vlak přijede V 11.10,prosím,napište kdy by to bylo možné.
Děkuji za odpověď
728379105
nerudlen@seznam.cz

Isabella Vierecklová, Danuše Petrová - Osobní sezení

25. 9. 2019 17:15

Dobrý den, Silviye.

Chtěly bychom vás požádat o osobní sezení. Sledujeme váš Indigová zpravodaj, který je opravdu originální a moc nás zaujal.
Rády bychom se dozvěděly něco o původu a úkolu našich duší a samozřejmě i cokoliv z minulých životů. Pracujeme na sobě, ale toto nás nějak míjí.
Mohly bychom přijet některé úterý a prosíme obě v termínu po sobě.
Děkuji za termín a budeme se moc těšit.
Přeji vše dobré a krásný den. Isabella

Erin - Osobní sezení

25. 9. 2019 12:38

Dobrý den Silvo, moc zdravím do Turnova a ráda bych se k Vám objednala na osobní sezení. Sleduji váš zpravodaj na Příznacích transformace a konečně jsem se houpla napsat :) ….můj život je řekněme takové malé peklíčko, tudíž předpokládám výživnou minulost a trošku i zvědavost, kdo vlastně jsem. Pracuji na sobě seč síly stačí vědomě cca 12let - i když nejdříve šlo hlavně o přežití a později se přidalo i další - knihy Thovta, Kryon atd. a semináře u Evy Puklové. Píši touto formou a ráda bych k Vám přijela, ačkoliv doprava je vcelku náročná - jsem z Jablonného nad Orlicí a vhodné auto nevlastním. Věřím však, že jak to bude, tak to bude dobré a nechávám termín na Vás. Kromě pondělka je možné každý den. Děkuji a s velkým pozdravem se loučím, Erin.