Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 15.6.2021

15. 6. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anael - Re: Odchod temných, příliv světla

17. 6. 2021 22:39

Ahoj Ančo, to jak popisuješ ten druh negáčů ten už se tu vyskytoval před pár tisíci let a tenkrát je ,,zabila ,,Durga! Taky měnily podoby a jedna z nich byla něco jako krokodýl. Durga je přítomna na Zemi i v současnosti. Asi to nebude náhoda. Tenhle ten druh negáčů otravoval spoustu světů a ,,bozi,, si s ním nevěděli rady uspořádali poradu a svou naštvaností vytvořily tuto bytost které věnovali své ,,božské ,, zbraně .Tak tato bohyně matka ,,Durga,, zničila tohoto negáče.Durga je manželka Šivi. Shiva je tu také dokonce ve více tělech. Znám je osobně jsou teď v lidském těle. Velká bytost se nikdy nevejde do jednoho těla. Na těchto starých příbězích je úžasné ,že se v nich skrývají určité odpovědi na situace které se opakují, jen si je musíš přeložit do dnešní doby. Když tak o tom přemýšlím a počítám ty bytosti z božských světů co jsou na Zemi přítomni nyní,tak snad si i troufnu říci že tu máme doslova nebe na Zemi. Nejvyšší koncentrace Šivů je v Německu. Domnívám se tu hlídají místa na planetě která byla zasažena nejvyšší negativitou což Německo bylo ,protože odsud byly rozpoutány obě světové války. Také si myslím že měli za úkol ohlídat aby se to nezvrtlo v další konflikt.Pokud vím v Americe je další část která zřejmě hlídá tu skupinu která byla napojena na původní nacisty. Mají naprosto neskutečné schopnosti a jestliže někomu věřím tak právě jim. Jen málokdo z lidí ví, že Ježíš byl jednou z inkarnací Shivi. Proto ho hinduisté uctívají . Když byl jako,, Ježíš,, na Zemi odešel studovat nejprve ve svých 18 letech do jižní Anglie.V Glastonbury je studna Grálu a dodnes je tam patrná jeho energie. Po své ,, smrti,, odešel studovat Védy do Indie a stal se z něj jogín. Snad jsem vám neřekla víc než jsem měla. Ale snad už se to smí. Doufám, že až bude veřejnosti předvedena a prezentována inkarnace že vám jí předvede právě on. Měla jsem tu čest ji před pár lety vidět na vlastní oči. Je nás jen pár komu toto bylo svěřeno.Pokud k tomu nedostanu výslovný souhlas nemohu Vám zatím sdělit jeho jméno. Stačí když víte že je na Zemi.

Anča - Re: Re: Odchod temných, příliv světla

18. 6. 2021 9:49

Díky Anael za postřehy. Je velice zajímavé, že se mohou tyto zážitky střetnout s mytologií, nakonec je to pravděpodobné, že se s veškerými těmi temnými a jejich projevy museli vypořádávat mimozemšťani různých druhů už kdysi dávno a tyto události se zapsaly do dávných mytologií. Ta válka, která se odehrává v současnosti, je neviditelná, protože se odehrává v podzemí a dimenzionálním prostředí, ve 3D na povrchu je toho minimum.
A máš pravdu, že je to jedna velká bytost - já ty bytosti vnímám jako 5 různých projevů zla jedné velké zlé negativní bytosti, které říkám vesmírný vir. Jeden je jedovatý, druhý zákeřný a manipulátor, třetí smrtelně vážný, čtvrtý vychechtaný a rozjívený, pátý egoistický mocipán. Když se brání, útočí nebo jsou vyslýcháni, tak je to vážně psychedelické divadlo, show zla, protože jsou dimenzionální podstaty. Ve 3D se udržovali díky nějakým klonům, kam si převáděli svoji existenci. Dali by se přirovnat k super ohavným zlým čarodějům s extrémními schopnostmi páchání zla. Jejich vliv slábne, tak to pociťuju - jednak se proti nim válčilo a jednak v poslední době, asi v předzvěsti svého konce, otravovali víc, ale bylo na ně došlápnuto a cílem skutečně je, tyto podivné existence naprosto odříznout od možnosti ovlivňovat cokoliv nejen na naší planetě, ale i v galaxii a ve vesmíru.
Je to nějaký super toxický odpad.

Co se týká Shivi a Ježíše. Já jsem viděla taky všechno možné, Shivu jsem poznala ve svém příběhu také a nějakou dobu mu věřila, ale pak jsem zjistila, že to táhne s Drakoniány a že je náš nepřítel. Otočila jsem se proti němu a bojovala proti němu - když jsem si pak jednou zběžně studovala ty indické mytologie, tak jsem si říkala - jasně Ančo ty pitomče, ty se kamárádíčkuješ s ničitelem vesmíru a pak se divíš :-) A velice mě zaujalo, jak je vyobrazena Kálí, kterou jsem si spojila s tou černou dírou nekonečna - že právě tyto bohyně ničení, času a transformace stojí na poraženém Shivovi a v mém příběhu to tak bylo - nakonec byl i Shiva se svou ničivou mocí zahnán a poražen nejvyšším kosmickým vědomím.
A Ježíše jsem zase viděla jako inkarnaci jiného indického božstva - Vishnu.

Jenže Anael, já to beru s rezervou. Já nejsem skutečný znalec žádných mytologií a beru to tak, že ta událost, která se mi přehnala skrze hlavu a kde jsem musela bojovat proti temným, má nějaké reálné obrysy a reálný základ a doufám, že se to jednou dozvíme. Kdybych se dozvěděla, že půlka z toho, co jsem si myslela, je jinak, nebyla bych z toho smutná, hlavně že bychom se dozvěděli pravdu. Ty máš své vjemy, já mám své vjemy a můžeš mít pravdu ty, nebo já, nebo žádná z nás dvou, nebo nějak obě.
Co nás pojí, je fakt, že současné události mají silnou podobu v popisech starých mytologických událostí a že Ježíš Kristus má asi nějakou spojitost s Indií. A věřím, že se to jednou i dozvíme, že ta událost, kterou prožíváme, dostane reálné obrysy. V každé hlavě vznikne vlastní interpretace, vlastní příběh - radši počítám s tím, že hodně věcí, které jsem si nějak konkrétně vysvětlila, může být v realitě úplně jinak.
Snad nám tady jednou ti alieni doopravdy přistanou a pomůžou nám se v tom chaosu vyznat :-)

Tomáš - Re: Re: Odchod temných, příliv světla

18. 6. 2021 19:52

Já měl za to že Ježíš byl reinkarnací Krišny , indiansky Kršna , zkomoleně Kristus...

Anael - Re: Re: Re: Odchod temných, příliv světla

18. 6. 2021 11:33

Ančo,Vishnu je na Zemi a to on mi předvedl ty inkarnace včetně Ježíše. Vše je jenom hra! Mytologie jsou příběhy které se staly a dějí se stále. Říkal ,že jejich bohové jsou modří.Mají vimany k létání. Řekla bych že měli stejný problém s tímto zlem jako lidé na Zemi.Vishnu Zemi chrání.Nebo to tak alespoň prezentoval.Otázkou je z jakého důvodu!

Anča - Re: Re: Re: Re: Odchod temných, příliv světla

18. 6. 2021 12:31

No já myslím, že některá tato chronicky známá božstva jsou mimozemšťani, kteří žijí třeba několik tisíc let a jiní jsou zase vysoko dimenzionální inteligence, které žijí třeba i miliony let. A mnoho lidí, kteří se zapletli bezprostředně do této multidimenzionální události, mimozemské a čarodějné, duchovní války o vzestup lidstva, poznali různá božstva a inteligence, nějak si je pojmenovali, přiřadili jim různé identity z mytologie a získali od nich náhledy.
Já myslím, že zrovna ten Vishnu je věrohodný - že ten nemá být zlý, je to velká spirituální autorita. Tipuju to tak, že každý má nějaký směr uvažování a k něčemu inklinuje - a pokud se účastní této události aktivně, tak se mu mimozemšťani a dimenzionální vyšší síly personifikují do identity nějakého takového Boha a tak s ním vedou komunikaci.
Od mimozemšťanů z Galaktické federace vím, že než aby bylo tolik Bohů, tak spíš je to jakási aprobace - spirituální licence.
Ve smyslu, že konkrétní mimozemšťan má oprávnění takto poněkud balamutit člověka na zemi, že je nějaký Bůh, pokud má spirituální licenci na představování konkrétního "Božstva". A nehrozí, že bude dělat něco špatně. Protože jsou ve spojení s vyššími sférami, také podléhají řádu kosmu a Stvořiteli - proto neklamou jednáním. A my lidi se ještě nějakých těch božstev potřebujeme chytat, potřebujeme mytologickou personifikaci, nedokážeme uvažovat tak racionálně a abstraktně, stejně tak jako skutečná mimozemská jména by nás mohla mást.
Za Božstva se právě vydává i protistrana - ale z mých zkušeností jinak. Hrubě, despoticky, vláda strachu, kultické ohromení. S opovržením a výsměchem vůči lidské bytosti.
Mnohdy je v tom takový mišmaš, že mezi podvodnými zlými a skutečně dobrými, co nám chtějí pomoci, je jen tenká hranice. Manipulace těch temných jsou extrémní.

Alena - Sdílení

15. 6. 2021 23:04

Zdravím:) Udělalo mi radost sdělení dalšího termínu synchronizace. Od chvíle, kdy jsem se začala aktivně zapojovat do těchto akcí, ne jen sledovat příznaky transformace, mám pocit jako bytost probouzející se ze zimního spánku. Zlepšuje se zdravotní stav, citlivost na energie, které mne v pozitivním případě nabíjejí, v opačném případě nekosí tak jako dřív. Vidím velkou skupinu úžasných bytostí schopných vzájemné spolupráce na opravdu vysoké úrovni, které si nehrají na něco co nejsou. Přestala jsem si připadat jako naprostý exot protože myslím na vlastní hlavu. Vždycky jsem věděla, že pokud mám něco udělat, nemusím si dělat starosti s tím, že něco neumím. Stačí čistý záměr a informace přijde. Odkudkoliv, jen je zapotřebí vnímat a hledat.
Když jsem se setkala s prvním léčitelem, rozčilovalo ho, že něco "dělám" a nevím co a ono to funguje. Chtěl, abych se seznámila s akupresurou a věděla, co dělám. Na chvilku mi přestalo všechno fungovat. Nepotěšilo mně to. Vrátila jsem se o krok zpět a zkusila to znovu, jinak. Začala se seznamovat s tím, jak pracuje můj organismus, který "čte" situaci, jak mám používat obě hemisféry zároveň, logickou část své bytosti jsem přehlížela a také spoustu dalších věcí, které mi dnes umožňují pracovat s úspěchem se speciálními dětmi, protože vím proti čemu stojí.
Náhoda neexistuje. Přednášky, na které se teď těším, vnímám v několika úrovních. Mluvené slovo je jen jedna z částí. Další naprosto zásadní složkou je to, co se naučí moje tělo, bez použití logického myšlení a uvědomění, protože si je načte z informačního prostoru - Inate. Přenos informací je intenzivnější pokud je to napřímo, ale v zásadě můžu dělat diagnózu i do Ameriky, pokud je to můj úkol, takže až tak velkou roli vzdálenost nehraje. Další věcí je, že pokud pracujeme na stejné věci dostává se tato informace do celoplanetárního vědomí, odkud je pak mnohem lépe stažitelná pro lidi, kteří s tím pracují. Stojíme na prahu velkých změn:) Silvi díky, díky, díky:) A.D.

Tomáš - Re: Sdílení

15. 6. 2021 23:36

Ano jsme tady skupina lidí co tady má být ,nic není náhoda. Věřím že mnoho z nás jsme šamani z minulých životů a vzájemně se i známe. Jen jsme stále omezováni a nemáme přístup ke svým znalostem a schopnostem ,jinak bychom to tady vyřešili velice rychle. Spíš to vypadá že máme být jakousi protiváhou a brzdou zlu ,tak aby si co nejvíce lidí stačilo uvědomit co se děje a vybralo si stranu...

Lenka_lea - Re: Re: Sdílení

15. 6. 2021 23:54

Dobrý deň ,môj syn tu má úlohu postaviť so skupinou detí , stroj ktorý ešte neexistuje a aktuálne by sme nechápali na čo je. Do veľkého projektu má byť zapojených okolo 30 detí ,tieto deti by mali žiť v láske pod ochranou ,akymsik spôsobom ide o ochranu srdcovej čakry a preto sú tieto deti veľmi dôležité.. netuším o čo ide ,ale je veľmi ťažké takéto deti chrániť , pekný večer

Eva - Re: Re: Sdílení

16. 6. 2021 10:43

Ano, já mám předkyně uznávané léčitelky, mám tuto schopnost - po dlouhé době přerušení - jen napojenou, zaktivovanou. Není mi zcela jasné, jak s ní mám pracovat.

Alena - Re: Re: Sdílení

16. 6. 2021 21:20

Mali by sme si urobit nejake stretnutie Indigoveho zpravodaje a spozname sa!

Tomáš - Re: Re: Re: Sdílení

17. 6. 2021 13:12

Setkání je dobrý nápad, jen ty vzdálenosti.. Udělat mapu odkud kdo jsme zda už máme pokryté celé území Česka a Slovenska. Pokud je nás někde víc co založit kluby příznivců indigového zpravodaje a společně pak provádět synchronizace na silových místech v okolí... Také by to přilákalo hodně nových lidí a o to jde...

korendor - Re: Re: Re: Re: Sdílení

17. 6. 2021 21:16

Praha Karlov Ztracenka. U 2 poslednich starych stromu co nevykaceli...

korendor - Další veleznámá záležitost

17. 6. 2021 15:00

https://newtube.app/user/yandex/lKXiSwC

Anča - Odchod temných, příliv světla

17. 6. 2021 13:00

Myslím, že Silva má pravdu, s předpokládaným přílivem světla a koncem okultních sil kabaly, NWO.
Vidím a prožívám, že jádro těchto temných je pochytáno vesmírnou policií, což je takový můj pojem pro nadgalaktické inteligence, že tato elita temných musela opustit poslední podzemní systémy, kde operovali. V současnosti jsou drženi ve vězení někde uvnitř naší planety, přičemž jsou vyslýcháni, z jakých portálů, jak v naší galaxii, tak ve vesmíru, sem posílají svůj vliv a síly. Pak jsou popraveni a nezbude z nich vůbec nic, nemají duši. Je jich 5 a jsou to takoví hlavouni toho globálně-mocenského temného systému. Nejsou to duše, nemá to vědomí, jsou vzteklí, nadutí, rituálně očekávají oslavu svého ega, dementní a nemají žádnou hodnotu. Mění to podoby, chvilku se mrská jako krokodýl, pak mění barvy, pak leze jako brouček po zdi - ... pakárna. Různé podoby zla. To je podstata těch temných. Jak vir v počítačovém systému.
Ti jsou tedy podle mých zážitků v současnosti pod kontrolou a nikdo v tomto vesmíru je nemá zájem uchovávat, je jen a jen zájem se jich definitivně zbavit, tak jako se imunitní systém stará o likvidaci viru.
Potom je tedy pravděpodobné, že s přílivem ozdravných energií a likvidací těch bestiálních existencí , se můžeme až zázračně zvednout. Kdyby opadly temné operace kabaly, máme vyhráno.
Pak přijde zpráva od Pentagonu a v té budou muset přiznat nad rámec oficiální propagandy docela dost.
Mým snem je, aby přiznali i komunikaci s mimozemšťany :-)

Víra - Re: Odchod temných, příliv světla

17. 6. 2021 13:29

Modlím se každý den za tyhle myšlenky.
Doufám a věřím, že se stanou realitou.

Anča - Re: Re: Odchod temných, příliv světla

17. 6. 2021 13:40

Já myslím, že jo - že temní už nemají šanci vyhrát. Určitě už nespadneme do nějaké technokratické diktatury, tyto verze už jsou vymazány.

Korendor - Re: Re: Odchod temných, příliv světla

17. 6. 2021 14:30

Opět veleznámá fosilie https://newtube.app/user/yandex/kL9lkbq

Anael - Radost

15. 6. 2021 23:38

Silvi, díky.Mám radost že se to pořádně rozproudilo. Také už bylo načase. Těším se na další společnou práci.I když vím ,že vlastně nikdy nepřestala. Poznávám zde spoustu dalších bytostí ,které mají toho tolik společného a je mi s nimi hezky. Konečně se mohu cítit svobodně a třeba říci že celý vesmír je v mém srdci ,který tam celou tu dobu mám. A díky tobě jsem pochopila proč jsem už jako dítě malovala růži která září ve vesmíru. Jsme na správné cestě a společně to zvládneme.

anael - Re: runy

16. 6. 2021 11:25

Ahoj Anael, co si myslis o vyrobe run a, Vraj pochadzaju zo Siriusa. so mnou to rezonuje a odkedy ich mam zivot sa tak nejak zlepsuje. Mam ich vyrobenych na kamienkoch zlatou farbou len par dni.

Anael - Re: Re: runy

16. 6. 2021 18:39

Jestli ti runy přináší radost ,tak si hraj. Každá bytost má své vlastní tempo vývoje .Až je nebudeš potřebovat tak se zase pohneš dále. Jednou zjisťíš že můžeš spoléhat na své spojení které máš v srdci a všechny tyto pomůcky budou zbytečné. Moc o nich nevím ,jen že se používají pro výklad možné budoucnosti . Sama jsem je nepoužívala. Možná fungovaly v době kdy nebyl papír a kamínky byly k dispozici zdarma. Ale co mne zajímalo vždy ,jsou runové nápisy například na sakrálních místech .U nás v Česku jsou třeba na Orlíku,nebo jsem je viděla na keltském hřbitově v jižní Anglii ale i na místech kde pobývali druidové což je v podstatě celá jižní Anglie a jih Francie. Připomíná mi to ,, anďelské ,, písmo.