Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 15.6.2021

15. 6. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

CharlesViz - yo

8. 9. 2021 15:03

“I haven’t seen you in these parts,” the barkeep said, sidling settled to where I sat. “Personage’s Bao.” He stated it exuberantly, as if word of his exploits were shared by settlers around many a firing in Aeternum.


He waved to a unanimated butt apart from us, and I returned his gesticulate with a nod. He filled a field-glasses and slid it to me across the stained red wood of the excluding before continuing.


“As a betting fellow, I’d be ready to wager a fair bit of coin you’re in Ebonscale Reach for the purpose more than the carouse and sights,” he said, eyes glancing from the sword sheathed on my in to the bow slung across my back.


https://maps.google.as/url?q=https://renewworld.ru/otlichie-new-world-versii-deluxe-i-standart-edition/

horvinek - Koloidné zlato

15. 7. 2021 12:31

Koloidné zlato mi docela pomáha proti mnohým neduhom vrátane sars 2. Dá sa zohnať ľahko - v drogéérii Teta (na slovensku bežne dostupné) od výrobcu Trix.sk
Prajem veľa zdravia.
Užívam na základe rozhovoru prof. Calábka u DušeK, ktorý vysvetloval o účinku antabusu s glukonátom meďnatým pre nakazených sars 2-kou.

Alena - K čištění bylinkami

19. 6. 2021 9:21

Mám zkušenost, že pití bezinkové limonády z květů, (právě teď je jejich čas) po dobu tří týdnů rozpouští ledvinové kameny.
Zdravím :) A.D.

Petr - Re: K čištění bylinkami

19. 6. 2021 11:27

Každý rok děláme. Sirup i limču. Prababička říkávala před heřmánkem smekni, před bezem klekni.

Iveta - Synchronizace dnes 19.6.

19. 6. 2021 8:37

Dobrý den,mužů se přidat k dnešní synchronizaci jen s pentagramem?Ještě jsem si nestihla vše pořídit na generátor.Děkuji za odpověď.❤️

Majka - Skrze co tvoříme...

19. 6. 2021 1:45

Milá Silvinko, moc ráda poslouchám Vaše videa. To z 15.6.2021 jsem poslouchala více krát. Moc za něj děkuji. ♥ Pochopila jsem, co jsme jako lidstvo neuchopili. Etymologii slov. Chápu, že v rychlosti, kterou používáte, nelze tento aspekt uchopit. Možná to je to, co jste mi měla sdělit. ♥

PaulaT - Moje doměnky

17. 6. 2021 7:11

Zdravím. Taky musím s vámi nasdílet co poslední dobu pozoruji. Jsem už ve finální etapě těhotenství, takže jsem ještě o to citlivější a můžu vám říct že včerejší první schůzka ve škole s naším prvnačkem stala zato. Jen jsem s těma cca 20 lidmi seděla asi hodinu v 1 místnosti a té nenávisti beznaděje bolesti a strachu co se šířila kolem mně byla neuvěřitelná. Nikdy dřív jsem neměla větší potřebu držet se co nejdál od lidí. Už si připadám jak 3 lété dítě uprostřed bitevního pole. Já vím že se mám obrnit, ale té nenávisti je tolik že se to nedá ustát a když se podívám na rozhodování většiny tak to bude ještě hodně zlé, protože lidi jsou naprogramování systémem mít klapky na očích a tak nevidět pravdu. Tolik inkarnovanych různých světelných bytosti z mého okolí podlehlo strachu a zůstali uvěznění v tomto systému. Sylvo já si moc vážím všeho co pro tuto planetu děláš. Ale cítim že jsem na zemi už hodně dlouho a vidím ze si lidi ty klapky z očí nedokáži sundat samy, co když plán v probuzení zvýšením vibrací nevyjde, co když nepomůže ani odtajnění mimozemských bytosti, jaký je další plán, záblesk? Možná jsem tady až príliž dlouho a mluví za mně jenom pohled na to neustálé utrpení lidské rasy a na tu bezmoc pomoct jim. Už si zaslouží poprvé okusit opravdovou svobodu..

ANDREA - Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 10:42

Paula, podla vsetkeho si svetelna bytost ja ty, ale aj ty si uviazla v strachu, podla toho ake mas obavy z buducnosti. Odporucam Ti vypucut si Jiri Ledvinku. Vsetko bude v poriadku.

PaulaT - Re: Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 12:08

Děkuji p. Andreo za radu a abych to ještě upřesnila tyhle obavy a negativní myšlenky mivam co pozoruji pouze v některých situacích napr. čtení zpráv na seznamu, když se dlouho vyskytuji v okruhu velkého počtu lidí atd. Probuzena jsem už přes rok ale bohužel je to jak na houpacce, jsem ze systému asi jenom jednou nohou venku a i když vím jakou cestou mám jít a co mne udělá štastnou není vůbec jednoduche po ni začít jit, zkusila jsem zpoustu veci od meditací po léčitele, zdravou stravu, ráda posloucham p. Zelenku, p. Heclovou atd. ale domnívám se že mám ze svých minulých životu ve svém morfogenetickym poli zakodovano tolik bolesti a utrpení že je extrémně náročné udržet si vysoké vibrace a pořád padám zpátky do starých vzorcu a nejhorší je natom že já vím a vidím kdy jsem šťastná a taky co nedělat co mně tahá dolů ale nedokážu se tomu ubranit. Mám před sebou zřejmě ještě hodně dlouhou cestu...

korendor - Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 11:57

veleznámé video,kde to funguje https://newtube.app/user/yandex/7EsbWVc

Tomáš - Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 12:45

No Bytosti světla se na Zemi nerodí ,poslední byl Ježíš ,ale ten byl přiveden pomocí magických rituálů. Rodí se jako vidoucí nezapomínají na to kdo jsou a proudí jimi tak obrovská energie že mohou cokoliv.. Indiáni říkají že tyto bytosti pochází ze světa Bohů Hanak pacha a baví se tím že vytváří nové vesmíry..

Anael - Re: Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 13:42

Ahoj Tomáši, minimálně jednu takovou bytost znám osobně. Rodí se na Zemi vždy, když je lidstvo ve velkém maléru. Opravdu si pamatuje všechny své životy a také životy a jména bytostí které k němu příjdou. Má kolem sebe spoustu bytostí které mu pomáhají . Je v něm spousta lásky a své poslání zná od malička. Pak je další možnost, kdy už do narozeného těla, přijde jiná duše a dojde po vzájemné dohodě s tou původní k výměně. Takových je tu více ,včetně mně. V posledních 40 letech se zde rodí vědomé duše. Jen potřebují probudit a vzpomenout si. Pokud máte aktivní kundaliny dochází k postupnému uvolňování paměti a informací o schopnostech a úkolů které tu máme. Nové děti které se rodí nyní už na tom budou mnohem lépe . Ta negativní strana si tohoto je vědoma proto se je snaží zastavit a poškodit například očkováním pomocí hexavakcín nyní hexacimy. A teď to zkouší z důvodu superviru SARS Cov 2. Jde o vědomou manipulaci! Nejhorší je ,že jim ubližují jejich vlastní rodiče,tím že je tím svinstvem nechávají očkovat a ničí jim tak jejich přirozenou imunitu i schopnosti které jsou blokovány solemi hliníku které jsou jedovaté zvláště pro mozek.

PaulaT - Re: Re: Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 14:21

P. Anael mluvíte mi z duše. Své poslání znám ale je těžké se na teto cestě udržet hlavně když žijete v rodině zarytych materialistu a odejít nemůžete protože i zde máte rozdělané úkoly které musíte dokončit. Vím třeba že mám spoustu průvodců a ochránců kteří mi pomáhají vydržet, že moje děti i ty které teprv budu mít budou měnit svět k lepšimu a mojim hlavním úkolem je ne vychovávat je ale chránit protože se už narodili/narodí dokonale a vědí co mají dělat atd. Jsem probuzena teprv krátce ale i přes časté útoky temnych se snažím udržovat ve vyšších vibracich. Neznám teda všechny své předešlé životy ale vím že se rodím hlavne ve valkach a když je natom lidstvo opravdu spatne. Chce to opravdu hodně vnitřní síly vydržet

Anael - Re: Re: Re: Re: Moje doměnky

19. 6. 2021 0:44

Paulo držím vám palce protože vím, že tohle není snadné. Má rodina byla ateistická a řešila tak jako většina lidí na Zemi svou rodovou karmu. Já jsem přesto věřila v něco vyššího a láskyplného, něco co nás stvořilo i když jsem to neuměla pojmenovat. Možná ,to bylo tím že jsem se jako dítě velmi brzo setkala se smrtí mých blízkých osob. Když sem se na ty mrtvé dívala jako dítě, připadaly mi jako prázdné schránky a já jsem chtěla vědět kam se ztratily ty co jsem milovala. Říkala jsem si ,že není možné aby jen tak odešli a byl konec. Měla jsem docela v tomto směru velké poznávací období od dvou do devíti let. Jak jsem později slyšela byl to pro mne dar , abych začala uvažovat v jiné rovině. Také si pamatuji jak mně velice jako dítě zasáhlo ,když mi o vánocích slibovali Ježíška že přijde a já se na něho moc těšila. Věřila jsem že opravdu přijde on. Vůbec mne nezajímali dárky. Schovala jsem se pod válendu, protože babička která mne mněla hlídat, usnula v křesle. Čekala jsem ,byly mi tři roky s obrovskou nadějí v srdci. Rodiče otevřeli, nahlédli dovnitř místnosti a když mi neviděli ,mysleli ,že jsem odešla jinam. Potom jsem viděla míhání nohou a skládat dárky pod vánoční stromek. Pak odešli ,zazvonili, zapálili prskavky a zavolali že přišel ježíšek. Měla jsem z toho obrovské trauma. Zjistila jsem ,že rodiče lžou a oni zjistili ,že já nechtěla dárky, že jsem čekala na Ježíška a tak jsem jim zkazila vánoce protože jsem odešla uplakaná od stromku. Do kostela jsme nechodili a jedinou modlitbu kterou mi maminka říkala bylo Andělíčku můj strážníčku opatruj mi mou dušičku, dušičku mou opatruj, andělíčku strážce můj. Takže mi nikdo v rodině nenutil žádná dogmata a já jsem přesto někde v hloubi věděla že všechno je jinak. Myslím si, že lidé kteří jsou materialisté ,právě pro tu šanci stát se lepšími ,dostanou darem do rodiny dítě které je posune vpřed a oni se mohou změnit. Záleží teď čistě na vaší víře v lásku a na vašem srdci ve kterém jedině se nachází ten správný klíč k rozluštění celé té záhady stvoření. Tím, že jako lidé jsme dostali dar svobodné vůle zde na Zemi a můžeme se rozhodnout jakou stranu si zvolíme ,jsme se ocitli na tenké hraně. Lomcují s námi emoce a pod vlivem strachu a pod nátlakem musíme volit opatrně každý krok ,každé své rozhodnutí ,abychom zvolili správnou cestu. Zvláště v dnešní době je to těžké. Nevím jací jsou mimozemšťané opravdu a jaké jsou jejich cíle, protože jich je hodně druhů ,nevyznám se v některých lidech, spíše ve většině. Ale jedno poznám jistě, vím jak vypadá nesobecká láska, takže půjdu tam kde ji ucítím. Přeji i vám šťastnou volbu.

Tomáš - Re: Re: Re: Moje doměnky

17. 6. 2021 21:45

Ahoj Anael, nerozumíme si kdo je to bytost světla , někdo tak může nazývat každou vyšší bytost která ho nějak imponuje.. Také znám vidoucí lidi co znají své minulé životy ,ale nikdo z nich nedokáže mluvit mnoha jazyky ze stovek svých reinkarnací, nikdo z nich nedokáže postavit Atlanské generátory , či antigravitační zařízení používaná při stavbě pyramid. Nemají přístup.. Jediná Silva přišla s generátorem prány a za to jí dík.. Také spousta budhistů zná minulé životy a přesto nedosahují osvícení a postupu do vyššího světa ,jak říkají vymanit se ze sanskári koloběhu převtělování- reinkarnací, asi dělají něco špatně.
V indianském pojetí jsou Bytosti světla tvůrci vesmírů z nejvýšších božských světů , mají světelná těla z vysokovibrační energie svého světa ,indianští šamani se snaží otevřít kanál do jejich světa tak aby mohla světelná energie proudit do našeho světa a uzdravovat. Při práci s šamanem jsem zažil toto spojení s Bytostmi světla, fyzicky to nelze nepřežili bychom tak silné energie, ale vysláním ducha v meditaci a i tak jsem měl co dělat , duch je stále spojen nití života s tělem a docházelo ke třesu těla díky toku velké energie lásky. Láska je to co nás spojuje s těmito bytostmi , také dávají dary světelné koule schopností ,které se aktivují ve správný čas. Je dobré si uvědomit že 5D to nekončí je to pouze návrat domů kde jsme již byli ,do Atlantidy a tak nám pomáhají Plejadani a Arkturiani ,kteří už tam jsou, ale i oni musí směřovat výše do vyšších dimenzí až do božských světů ke Zdroji..

Anael - Re: Re: Re: Re: Moje doměnky

18. 6. 2021 8:22

Ahoj Tomáši,předně bytosti z božských světů nemají zapotřebí komunikovat slovně, komunikují mentálně přes srdeční čakru.Já tomu říkám božský internet. Pokud byl někdo inkarnován v nižších světech kde se ještě používá mluvené slovo,pak ano umí mluvit i tehdejším jazykem, mohu to potvrdit. Je i jiný jazyk kdy nepoužíváme ústa.Komunikujeme spolu rukama a někdy i celým tělem. Existuje několik tisíc pohybů rukama ,kdy si můžeme něco sdělit. Někdy bych potřebovala slovník abych dokázala vše přeložit do češtiny. Takhle jsem se postupně během let naučila rozeznávat alespoň ty nejdůležitější. Nejlepší je ,že se tohle nedá ovládat pokud je to naléhavé sdělení a vyskytne se v blízkosti bytost ,která tomu rozumí tak je to docela sranda. Mám takovou příhodu , Poslali mně před 14 lety do Egypta na Sinaj abych jela do kláštera svaté Kateřiny. Když jsem se synem a přítelem vystoupala na Mojžíšovu horu přileťělo těchto světelných zdrojů hned několik ze slunce a vedli jsme tam rozhovor. Snažila jsem se jít stranou lidí ,abych nebyla tak nápadná, jenže tam se tak úplně neschováte. Přítel pak musel lhát jedné paní která to viděla a ptala se co to dělám. Myslím ,že jí tenkrát řekl ,že cvičím! Dole v klášteře za přítomnosti řeckého pravoslavného kněze jsem cosi důležitého sďělovala tímto způsobem. Opakovala jsem to tak dlouho, dokud neporozumněl. Jakmile to pochopil ,opustil tam to místo a odejel z kláštera pryč terénním vozem z naléhavostí ve tváři zřejmě k telefonu. V tomto klášteře je zvláštní pravidlo,jsou tam kněží pouze Řeckého původu,pokud se tam některý z nich dostane ,už tam zůstane do konce svého života.Mají za úkol hlídat spoustu tajemství ,které jsou obsaženy v jejich knihovně. Myslím, že jejich informace jsou na vyšší úrovni než ty co mají ve Vatikánu.Každopádně jim během krátké doby v Pravoslavných chrámech začali plakat ikony s vyobrazením Ježíše. Dalo se to najít i na YouTube ,dokonce tam při této příležitosti byl i Putin.Možná se to dá vyhledat i dnes.Zkusím to najít.

Anael - Re: Re: Re: Re: Re: Moje doměnky

18. 6. 2021 9:07

Tak ty plačící ikony opravdu na YouTube jsou ke shlédnutí i dnes ale pláčou všechny nejen Ježíš. Vím že jejich slzy sbírají a dávají je do oleje. Ty oleje jsou léčivé.

Tomáš - Re: Re: Re: Re: Re: Moje doměnky

18. 6. 2021 15:21

Tak určitě se s bytostmi světla komunikuje telepaticky ,ale to hlavní jsou silné energie lásky co tečou, tam jsou slova zbytečná. Vím že na našem Slunci žijí plasmatické bytosti a dělal jsem s nimi meditaci a můžem je považovat za bytosti světla našeho vesmíru. V čím vyšším vesmíru-dimenzi blíže ke zdoji jsme tím božštější podstaty jsou tamní plasmatické- bytosti světla . V tom nejvyšším vesmíru Hanak pacha, už mají přímé napojení na Zdroj a jsou tvůrci vesmírů.. A je dobré se obracet na tyto nejvyšší Bytosti světla tak jak to dělají indiáni, vede k nim jediná cesta, cesta lásky.
Zázraky co se dějí v pravoslavných kostelích bych nepovažoval za žádná božská znamení. Tito pravoslavní kněží pracují s břišní čakrou ,podobně jako mistři bojových umění ,nebo černí indiánští mágové Bruchos, také Indičtí guruové takto pracují mohou pak dělat takovéto zázraky a různé kejkle co mají lidi zmást a také dokáží slabé lidi ovládnout ty pak vstupují do ašrámů a odevzdávají všechen majetek a guruovi líbají nohy a jsou štastni. Tito černí mágové jsou nízkovibrační a nedokáží pracovat s vyššími čakrami tak pracují s břišní čakrou skrze ni lze ovládat hmotný svět, bílí mágové již pracují se solarem..
Kostel na mě vždy působí smutně když vidím chudáka na kříži jak jedí jeho tělo a pijí jeho krev i když jen symbolicky. Často kněz vykládá jak jsme všichni hříšní a musíme se kát a prosit o odpuštění, záměrně všem snižuje vibrace, vytváří v nich pocit viny a strachu. A pořát se tady budou držet a otravovat lidi. Navíc kostely často stavěli na posvátných keltských silových místech ,aby je sprznili a energii využili pro své nízké účely. Vyvraceli menhyry a nebo je obestavěli - boží muka. Ve svých spisech se Cyril a Metoděj chlubili jak vypalovali posvátné háje a káceli posvátné duby. A co dělají dnes, útočí na samotný život, sypáním chemtransu, kovid, očkování...

Ivan - Ekadaši

18. 6. 2021 22:34

čo hovoria vaši sprievodcovia o pôste na 11. Lunarny deň ?

Anael - Re: Re: Re: Odchod temných, příliv světla

18. 6. 2021 21:25

Ahoj Tomáši , Indická nauka je celkem složitá a Védy obsáhlé. Je tam však pevný bod a to že ,, božstvo " Vishnu který pochází z trojice Brahma (stvořitel)Vishnu(udržovatel)Shiva (ničitel) je on ten jediný, který přichází na Zem vždy v období ,které jsou velice problematické pro lidstvo. Vždy se inkarnuje pouze jeho malá částečka avatár a tato bytost má v různých obdobích různá jména a podoby. Jedním z nejznámějších je Krishna a Ježíš, jeho předposlední inkarnace byl Paramahansa Jogananda .Těch jmen má několik tisíc pokud si pamatuji ,když jsem byla u něho tak jsme je četli v sanskrtu a těch nejdůležitejších bylo deset tisíc! Ve svém životě jsem doposud nepotkala láskyplnější a trpělivou bytost jako je on. Snaží se v lidech probudit nesobeckou lásku a spoustu z nich uzdravil z velice smrtelných nemocí ,přesto se najdou tací kteří na něj hází špinavé lži. Tohle ale není nic neobvyklého ,vždycky když čertům šlapete na ocas tak se vztekají. Říkal že neví jak dlouho bude ještě na Zemi. Moc jsme ho prosili aby zůstal. Jenže to právě souvisí s vývojem lidstva .Pokud lidé nejeví zájem o to stát se lepšími vůči sobě i jiným tvorům na planetě, pak odejde a nastoupí Šiva o kterém říká ,že je jak torpédoborec. Šiva je především velký jogín, velký léčitel, je velmi obětavý i jako otec a manžel. Je velmi odvážný a ochotný obětovat svůj život pro záchranu ostatních. Jestliže však zlo dosáhne takové velikosti že už na něj ostatní nestačí
pak je z něj Rudra což je manžel bohyně Kálí a ti dva když pracují tak to nezbyde kámen na kameni! Šiva má syna Ganéšu ,Kartikéju a dcera Lakshmi je Vishnuovou manželkou. Narayana říká, že otcem lidí je Brahma, protože je nám podobný . Brahma má světlou barvu kdežto Vishnu a Šiva jsou modří. V současné době se avatár Vishnua velmi podobá Křišnovi a jmenuje je Narayana. Jeho rodiče ho pojmenovali Vishva když se narodil na Mauriciu.