Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 18.5.2021

18. 5. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

korendor - Aštar Šeran

22. 5. 2021 0:17

Taková vzpomínka. Aštar Šeran nás v roce 1998 vyzval,abychom se připravili na evakuaci do vesmírných lodí. Pak nám bylo sděleno,že to byla zkouška..Zřejmě výdrže,co ještě sneseme ve třetí cenové skupině dalších možná třicet let. Vesmíru je fuk nějakých sto,tisíc let,to nehraje vubec žádnou roli.

Tomáš - Re: Aštar Šeran

22. 5. 2021 8:49

To co napíši se Vám nebude líbit. Aštar Šeran je dost kontraverzní bytost, působil v rámci Bendových Vesmírných lidí. Petr Chobot který se zabývá indiánským šamanismem a zvládá vytělesnování a dokáže vstoupit do hlavy těmto bytostem o něm říká. Jde o rasu nordiků kteří se tváří že pracují pro pozitivní síly ,ale není tomu tak. Nabízí přechod do vyšší dimenze ,ale pozemskou schránku musíte nechat zde a jak se duše uvolní je chycena do elektromagnetické pasti a využita jako energetický článek a to navěčnost když je nesmrtelná ,toto věznění je pro ni utrpení. Osobně si dávám pozor na mimozemštany co ještě používají lodě , ti opravdu duchovně vyspělí žádné lodě nepotřebují jsou čistou energií a tak cestují vesmíry a tělo si složí v případě potřeby z hmoty daného vesmíru sami ,jsou to - Bytosti světla - s těmi je třeba pracovat..

korendor - Re: Re: Aštar Šeran

22. 5. 2021 11:24

Naopak,mně se to líbí,je to přesně popsáno. Petr Chobot je zajímavá figura. Na začátku se zučastnil v Sovětském Svazu výcviku Dálkového pozorovatele. Po listopadu jako biolog začal kšefty s duchovného pro zbohatlé snoby. Shrnuto,pomoc s intuicí hledám v první ranní myšlence,nebo na konci své ruky. Další exot je Jára da Dušek..Bez komentáře...

Zuzana - Re: Aštar Šeran

22. 5. 2021 14:08

Bytostem světla není fuk co se děje na Zemi a se Zemí! Zvláště pak když bytosti které na ní žijí mají tendence navzájem se zničit!
Když se ,, takové děti,, nechají napálit o ovlivnit negativními bytostmi protože nejsou ve svých srdcích a jsou duchovně zaostalí není divu že jsou manipulovatelní! Pokud bytosti mají k sobě navzájem výhrady nedej bože že se zabíjejí fyzicky i mentálně,jak potom chtějí existovat na vyšších úrovních existence? Lidé dostali svobodnou vůli a právo se rozhodnout jak chtějí žít.Žít a tvořit s láskou nebo jen existovat! Kolika lidem záleží na ostatních? Kolik lidí zajímá jak vůbec vznikl život? Jak úžasný dar je být člověkem!
Myslí si že je to samozřejmost! Ale není! Bohužel to většinu lidstva až do teď vůbec nezajímalo! Začnou se zajímat až když jim jde o život! Většinou se vzbudí až v nějakém zlomovém okamžiku jejich života! Země je zvláštní planeta v tom kolik rozdílných bytostí se sem přišlo učit, co by jinde nezažili.Tolik různých stáří duše tu lze nalézt! Kolik různých typů bytostí se sem inkarnuje aby si zde očistili svou karmu a napravili své chyby,odpustili si navzájem a naučili milovat sebe i ostatní! Až lidé pochopí že z pohledu Boha jsme všichni jeden tak si navzájem přestanou ubližovat. A toto jde především! Tak jednoduché to je! Jen lidský rozum si vyrábí překážky.Co dodat Děj se vůle boží.

Tomáš - Re: Re: Aštar Šeran

22. 5. 2021 23:22

Aštar Šeran spolu s šediváky má pracovat pro Reptiliány ,kteří ovládají tento kvadrant vesmíru. Oni nás lidi považují za hloupé a podřadné ,naši schopnost lásky a soucitu za naši slabost, ale to je naše síla. To je to co máme společné s Bohem a Bytostmi světla , které říkají že jsme jejich prastaré děti - již jsme měli být mnohem dále ve vývoji, ale zůstali jsme dětmi.. Z lásky a radosti vznikají celé vesmíry, hvězdy a planety se radují a zpívají ve vesmírnem tanci vše je propojeno a raduje se ze života ,zlo je nemocí odpojení se od této krásy ,přestanete ji vnímat, je to umožněno díky daru svobodné vůle ,nebyli jsme stvořeni jako loutky a nejsme v rukou loutkovodiče Boha , a není všechno boží záměr jak si spousta lidí myslí. Je to naše volba byla nám dána svoboda ,aby jsme k němu dokázali dojít sami a byli mu hodni. Snažíme se meditovat pracovat s generátory a oltáři bojovat s Kabalou a přitom jsou to jen berličky , láska je štít a cesta do vyžších světů a ničeho jiného není třeba je to cesta Krista a jak říkal co dokáži já dokážete také a mnohem víc , všichni jsme děti Boží. Nám by stačila ta 5D kde jsme za dob Atlantidy žili, ale díky schopnosti lásky máme otevřenou cestu i do vyšších božských světů.

Zuzana - Informace k Asthar Sheran

22. 5. 2021 13:17

Ahoj, lidičky.Je dobře že se zajímáte o to co dělají nebo dělali i jiné bytosti které se týkají naší Země.Když už jste toto téma začali.
V období kolem roku 2000 jsem byla na jedné ezoterické výstavě v Praze a své místo tam měli zastoupeny i Vesmírné síly Asthar Sheran včetně pana Bendy.Aniž bych si uvědomovala proč, okamžitě mi vyletěl nahoru tep!!! Ucítila nepříjemné pocity! Později mi došlo proč.Tyto bytosti společně s bytostmi Gizech Intelligence spolupracovali za války s A. Hitlerem a nacistickými esoteriky tzv.Karotechie.Stály na straně iluminátů a v podstatě u základního kamene stavby NOVÉHO SVĚTOVÉHO ŘÁDU!!! Ilumináti mají silně negativistický postoj vůči národům jiné než germánské rasy! Hlavně vůči Keltům a Slovanům, především ale proti všem ostatním rasám.Není divu že na principu takových ideí američtí ilumináti snadno navázali kontakt s nacisty a rovněž se skupinou Aliens entitou Gizeh Intelligence což je Asthar Collective Space Forces.!!! Těch materiálů je opravdu hodně!
Nyní k současnosti! Jelikož naštěstí spolupracuji dlouhodobě s bytostmi s božských světů a Adromédskou radou,tak vám sdělíme toto.Asthar se lidem omlouvil za tuto spolupráci a na základě nařízení Andromédské rady má za úkol odčinit to co tu napáchali!!!
Protože tyto přestupky přerostly rámec Země musí pomoci lidem jinak by byly potrestáni.!!!! On ví že je pod dohledem!!! Každopádně bych za něj ruku do ohně nedala!!!! Zatím vám k tomu nic dalšího nemohu sdělit! Prosím obracejte se o pomoc zásadně do ❤️

ANDREA - Re: Informace k Asthar Sheran

22. 5. 2021 20:54

No tak to su zaujimave informacie, som zvedava co by k nemu povedala Silvia.

Anael-Zuzana - Rada jak tvořit duchovní ochranné štíty

21. 5. 2021 15:44

Zdravím všechny pracovníky světla. Prosím nezapomeňte si pravidelně obnovovat své duchovní štíty osobní a pro vaše bydliště ,místa. Pokud někdo neví jak na to nechám vám odkaz: vishwaamara.com/spiritual-practices/spiritual-shields-part-2 je tam i část první. Pročtěte si to. Při takovéto práci je to doporučení!

Katerina - Zase zpěvem

21. 5. 2021 7:25

Zdravím všechny. Ve středu jsem se připojila pouze meditačně, neboť jsem neměla sílu. Včera jsem zpívala s dcerkou v autě cestou do Čech. Zastavili jsme někde u rybníku, dcerka hrála na rezonátor, běžely tóny života na nástroji od Gabriela Pospíšila a do toho jsem zpívala mantry. Zpívala jsem za mír, za lásku a za osvobození a za právo každé duše na život v lásce, klidu a míru. Předchozí únava vymizela a poté se v nás rozlil pocit štěstí.

Anael-Zuzana - Re: Zase zpěvem

21. 5. 2021 9:05

Mám radost! Konečně! Zapojte cokoliv co můžete pokud je to ze srdce a s láskou !Zpěv a hudba je perfektní! Hořící svíčky pokud to někdo mít musí si stačí představit! Mantry zvláště v sansrkrtu jsou velice silné ochranné a uzdravující!

Anael-Zuzana - Re: Zase zpěvem

21. 5. 2021 9:56

Kateřino ,nejrychleší způsob jak si vyrovnat energii v těle zpívat mantru RA MA DA SA ...SA SEY SO HANG.
RA- Energie Slunce
Ma-Energie Měsíce
DA-Energie Země
SA-Nekonečno
Zavřete oči, soustřeďte se na třetí oko a dejte dlaně od sebe směrem nahoru.
Opakujte to stále dokola až se vám zvedne energie kundalini do srdce.

Úžasná je také ONG NAMO ,doporučuji SNATAM KAUR a AJEET KAUR obě zpěvačky jsou úžasné jejich poslechem se dá léčit např. vysoký tlak.
Opakováním Gajatrý mantry se dá léčit celé tělo!
Mějte se hezky.

Alena - Synchronizace 19. 5. 2021

19. 5. 2021 21:47

Od rána jsem byla unavená. Děti ve škole byly trochu utržené ze řetězu, každý podle své nátury. Ospalost mně přešla až když jsem začala pracovat s energií. Zapálila jsem všechny oltáře a začala hledat energeticky slabá místa. Našla jsem toho dost. Teď je najednou docela ticho. Úplný klid. Sem tam malá vlnka obav a pak zase klid. Unavená nejsem a zajímalo by mně, čeho bylo dosaženo. Zdravím všechny. A.D.

korendor - Ruznén zkušenosti

19. 5. 2021 10:22

Byli jsme celá rodina na Vyšehradě v době,kdy jsme se prodírali davem cizincu,abychom se mrkli výhledem směr pražský hrad. Za bílého dne plachtila svítící vesmírná lod pomalu zprava skoro nad chrám sv.Víta kde zrychlila a posléze zhasla a zmizela. Přesně,jak to řekl Billy Meier,dva lidé zevlují na nebe na jedno místo,jeden tu lod vidí a druhý nevidí. Nikdo jiný z cizincu to neviděl. Později manželka provedla na Šumavě meditaci s přáním je vidět. Sedíme potmě u ohně a najednou se objevila,sunula se pomalu od hustého lesa nad nás a byla OBROVSKÁ. Vyběhli jsme svorně na louku a ta obrovská lod byla tak ohleduplná,aby nás nevyděsila,že se jen částečně odclonila a skrze ní prosvítaly hvězdy.

Marcela - Poděkování

18. 5. 2021 21:52

Děkuji Silvi za to, že jsi. Vůbec netuším jak jsem se tady ocitla, protože necítím, že bych byla nějaká čarodějka a nevidím ty věci co ty. A na náhody už dávno nevěřím. Ale cítím srdcem, že dělám správně a moc si přeji tu nejláskyplnější budoucnost všem.