Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 24.5.2021

25. 5. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

ANDREA - Re: Pyramida

26. 5. 2021 9:42

Anael prosim kolko cm maju mat pyramidy?

Anael- Zuzana - Re: Re: Pyramida

26. 5. 2021 15:04

Ahoj,tak aby ti dobře padly do ruky až je budeš držet.Dvě stejně velké.Vyber si je pocitově.

Andrea - Re: Re: Re: Pyramida

26. 5. 2021 22:30

Aby mi padli do ruky? Cize ked zavriem dlane a drzim ich v zavretych dlaniach?...tak to mi vychadzaju nejake cca mini 4 cm velke?

Anael- Zuzana - Re: Re: Re: Re: Pyramida

26. 5. 2021 23:33

Držet jsou třeba prsty za špičku,nebo potom za spodní hranu.Myslela jsem ,aby nebyly moc těžké do ruky.Záleží jak má kdo velikou dlaň a délku prstů.Např. rozdíl mezi rukou žen a mužů. Proto nenavrhuji univerzální velikost .Já používám 10 cm a šungitové mám i větší ale ty pokládám na tělo protože jsou těžké.

Anael- Zuzana - Dotaz na Silvu

26. 5. 2021 18:36

Silvo, prosím tě nastal už správný čas k požádání o zadržení bytostí včetně jejich klonů, které se podílely na akci razantního snížení počtu obyvatel Země a jejich důsledků. Teď už utéct nemohou. Vyhneme se tak masovému očkování dětí.Už se nedostanou přes portály! Stejně jsou monitorování celou dobu ,já souhlas dávám , protože to tak vnímám. Už to přesáhlo rámec lidských zákonů! Tohle už bude řešit náš mezigalaktický ,, Interpol,, s božími zákony. Už bych nečekala. Co ty na to? Andromédská rada vyžaduje souhlas. Lidi zůstanou lidem a tu většinu by stejně lidé nezvládli.Jde o recidivisty kteří už mají na kontě problémy s jinými planetami.Jestli se to nehodí ,smaž to. Díky.

korendor - Re: Dotaz na Silvu

26. 5. 2021 18:49

Konečné řešení lidské otázky.... Dříve https://newtube.app/user/yandex/JUf5RTu NYNÍ https://newtube.app/user/yandex/jfQStS4

Kiki - Re: Re: Dotaz na Silvu

26. 5. 2021 18:55

fuj, že já na to druhý vůbec koukala..je mi špatně... fakt se to ve mě úplně všechno zkroutilo tohleto vidět

Lara - Související info

26. 5. 2021 14:17

Přeji přívětivý čas všem!
Lidé se začínají spojovat a dávají dohromady i to jak vnímají třeba účinky vpichu . Dovolím si vložit odkaz https://carokrasna-duse.cz/pozadi-pandemie?fbclid=IwAR2Q7t3ZWLChmQ7WAaL0gRR6IQ0rkjlfszsgprcTFmdoEWkVOIFhsx_eR1Y

Pokud by vadilo, vymažte. Moc děkuji a držím nám všem palce.
Lara

korendor - Silva

26. 5. 2021 11:49

Má doslova nadlidskou možnost unést vše,co obnáší nevědomé a naivní reakce. Budiž jí energie VĚČNÁ...

Hana Janderkova - Potvrzení a poděkování

25. 5. 2021 22:35

Všechno, co Silvy říkáte už se naprosto krásně ukazuje v plné kráse. Děkuji za Vaši práci, kterou pro nás děláte. Vždycky se na Vás těším. Hana

Andrea Mandala - Potvrzení a poděkování

25. 5. 2021 22:05

Ahoj Silvi,
musím se smát :-) - když jsem viděla titulek o ukončení spolupráce s Příznaky Transformace, jen mi zapadlo další puzzle do celého obrazu :-D. Tento pátek se mi děly neuvěřitelné věci :-) - úplně stejného typu :-) - z růžových obláčků z čistého nebe se staly hurikány :-D a já se "nestačila divit" :-DDD. Tvůj titulek o ukončení spolupráce je přesně tou "kopií" co se dělo mě :-)...

ad B) půl hodiny před tím, než jsem si řekla, že se podívám na web indigového zpravodaje, zda není něco nového, jsem doma říkala o paralele, která se nám nyní děje viditelněji než kdy jindy, kdy X bytostí, nezávisle na sobě má jakýsi vnitřní vjem či pojmenujme si to každý jak potřebujeme, který paralelně "někde" vyskočí a jmenuje se ve svém výsledku stejně :-) jak divné ...:-) Přesně tak, jak jsi popsala na konci svého videa :-D... já doma v tomto kontextu zmiňovala své setkání spolupracovníků mého Centra, které se konalo minulý rok, kdy jsem povídala o Nové Zemi, její tvorbě, a paralele, ve které se dá žít již nyní, tj. že lze žít ve dvou paralelách - tj. "žít" či být u současného dění versus být a žít tvorbu Nové Země. A dnes ani rok poté Nová Země není žádná novinka haha, ale již ustálený "pojem" a hmatatelná skutečnost. Takže tímto reaguji na to, že tak jak pracuješ ty ve svém zorném poli, pracuje naštěstí X dalších a dalších bytostí, a je to úžasné. A ani by se nepozastavili a neotřásá jimi "tvá forma podání či předávání", protože chápou obsah! Protože ho společně či paralelně vytváří(me) také...byť by ho třeba pojmenovali či pojmenovávají či pojmenováváme jinak :-) což je úplně jedno. Není důležitý ten popis ale ten výsledek.
Po poslední synchronizaci, když jsi napsala, že jsme to zvládli a potřebujeme nyní odpočívat, jsem přesně cítila, že toto byla fakt dřeň energetická, i když já nevidím co ty, a taktéž jsem cítila potřebu odpočinku avšak po výborně vykonané práci.
Takže velmi děkuji, žes byla a jsi ten tahoun, který rozpohyboval masy. A díky za to, žes svým "neotřelým" (neobvyklým) pro mnohé dráždivým vyjádřením vybudila k činnosti a akci nás, kteří jsme třeba váhali či nevěděli přesně jak teď na to takto "hromadně" a ostatní vybudila minimálně k pozornosti haha :-).
A děkuji také za tvou odvahu "odkrýt takto karty" a ukázat určitou netradiční (až šílenou haha ale v dobrém slova smyslu) stranu mince, jako nástroj k "boji" a posunu - protože k němu bylo potřeba právě tohoto!!! V rukavičkách a pardónech bychom vzestupu nedosáhli. Tobě to vysvětlovat nemusím.. takže to, na co jiní nemají ani špetku odvahy, na co se bojí nejen pohlédnout, ale jen pomyslet, tys dokázala. Hezky jsi nás vedla a prorážela cestu a vůbec to nebylo snadné.
Dnes můžeme být šťastní, že jsme byli u zrodu :-).
Díky, jedeme dál!

AnGaja - poděkování

25. 5. 2021 21:23

Také se připojuji k děkovačce :):) Silvinčinu nadhledu, náladě a dobrým zprávám. Těším se na další synchronizaci a nové informace. Díky

S. - Otazka

25. 5. 2021 18:15

Dobry den,
chcem sa opytat, co by Ste odporucali cloveku, ktory uz podlahol natlaku ( pracovnik v zdravotnictve) a nechal sa ockovat? Nejaky silnejsi detox?
Dakujem.

Lenka_lea - Re: Otazka

25. 5. 2021 19:07

A mňe hneď prvé prišlo odpoveď - yoni vajíčko ..farby dračie alebo Atlantisu ..otvorí pôvodne sexuálne vyživujúce energie zeme pre pôvodne energie človeka ,potom silný parazitikum čierny orech "orešak" s kurkumou a myslím.že sa dajú zlikvidovať aj nanočastice možno vysokými teplotami ,termálne kúpele .."teplo"..musí to ísť nejako zlikvidovať ..moderná technológia tu na zemi funguje ako naše mobily.. nemá dlhú životnosť a to včetne nabíjačky na mobil ,takže nestrácať nádej

S. - Re: Re: Otazka

25. 5. 2021 20:49

@Lenka_lea dakujem :)

Ina - otázka

25. 5. 2021 20:40

Milá Silvinko, už jsi mi moc chyběla a tak jsem ráda, že budeš takto pokračovat. Moc děkuji za práci, kterou všichni vykonáváte.
I tak mám na srdci otázku. A co děti? Zbaví je konečně roušek ve školách? A co nucení do očkování? Já se očkovat nedám. To že musím mít test ke kadeřnici atd.....je pro mě omezování svobody.
Co s tím? Děkuji

Alena - Poděkování

25. 5. 2021 18:16

Zdravím všechny:) Zase jste mi udělali neskutečnou radost. Silvia a spousta dalších. Silvia se opravdu rozzářila. Věděla jsem, že přináší dobré zprávy jen co jsem ji uviděla. Další tip koho poslouchat je také super. Silvia, Coufal a Surma patří mezi bytosti, které si vždy pozorně vyslechnu. Zařadím i Ledvinku. Jinak když jsem si nebyla jistá s "překladem" toho co vnímám, Marian Coufal už 2x odpověděl na moje otázky. Tohle by mělo fungovat stále lépe, protože do Innate (vesmírného internetu) instalujeme potřebné informace, jak fungovat. Původní nastavení této funkce je mělo, ale bylo úplně vymazáno. Velcí duchové, kteří přišli na Zemi svým životem vždy oživovali tento systém. Snad nám to teď už nikdo kazit nebude. Je nás čím dál víc, to dáme. Světlo v duši všem:))) A.D.

Zdenka - Moje milá

25. 5. 2021 17:43

Moc děkuji za informace. Těším se na příště.

Hana JČ - Milá Silvie,

25. 5. 2021 17:14

velmi děkuji za všechno co pro lidi, pro Zemi, pro mně děláte.
Každý jsme na své fázi své cesty a tak to je.
Těším se na další synchronizaci s Vámi, jsou to úžasné zážitky

Monika - Poďakovanie

25. 5. 2021 15:38

Je to super, ide sa ďalej. :D Veľké ďakujem za informácie a všetku prácu .