Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 24.5.2021

25. 5. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Petr - Zdravíčko

25. 5. 2021 15:32

Už po několikáté se mi stalo, že začnu dělat něco co normálně nedělám a po pár dnech se ve videu dozvím proč to vlastně dělám. Momentálně jde o pití čaje. Navíc videa jsou pro mě velice zábavné. Hezký den všem a díky.

Marcela V. - Díky

25. 5. 2021 12:37

Silvi Díky za čerstvé info. Jak už někdo přede mnou napsal a mě se to líbí... jdu zářit dál :-)

Lenka - Poděkování

25. 5. 2021 12:26

Silvi moc děkujeme za video, já jsem moc ráda, když se říkají věci jak jsou. Vždy se těším na nové informace. Takže moc děkuji.

ANDREA - ockovanie

25. 5. 2021 9:20

Dufam ze ten pristroj, co uz vlastnia Arkturiani, zastavil spike proteiny, ktore ockovani prenasaju na neockovanych. Ale aj tak si myslim ze v tejto novej realite ma myslienka taku silu, ze si dokazeme urobit cez pozitivne myslienky ochranu seba pred vsetkym.

Zuzana - Re: ockovanie

25. 5. 2021 12:24

inak Dr. Robert Young v rozhovore s Kerry Cassidy (Project Camelot) vysvetloval, ze nebezpecne su nie spike proteiny (ze tie su uz roky bezna vec); ale tie jedy, ktore prenasaju. teda bat sa treba vraj jednotlivych jedov - nie spike proteinov.

Darka - Ahoj

25. 5. 2021 11:38

Pozdravujem všetkých a verím, že tu všetci už myslíme viac srdcom ako rozumom, takže sa nenechajme rozdeliť. Je dosť možné, že sú tu snahy vraziť klin medzi tieto stále sa rozrastajúce krásne komunity pozemských bytostí, takže buď sa to mohlo takto stať aj v rámci PT alebo sa tie dve krásne a silné ženy / A a S/ takto dohodli pre vyššie dobro nás všetkých, uvidíme, ale prosím nesúďme a neodsudzujme, ale pokračujme všetci trpezlivo na zvolenej ceste. Inak Sylvia si stále krajšia a vďaka za tvoju prácu.

ANDREA - Re: Bashar

25. 5. 2021 11:20

Ano presne toto video som videla, v podstate toto tvrdi aj Jiri Ledvinka, ze si mame udrzovat stale pozitivne vibracie, nech sa naokolo deje cokolvek....a toto tvrdi aj pan Coufal z poselstvi stvoritela https://www.youtube.com/watch?v=msFxgXlFYMA&t=1394s , ktory mimochodom pekne hovoril aj o Indigovom spravodaji...Takze kombinacia Silvia, Ledvinka, Coufal je top...A momichodom Coufal z poselstvi stvoritela tez hovoril o prebudenych drakoch nad nasimi statmi.

korendor - Bashar

25. 5. 2021 10:05

Něco NATOm je,Funguje to... https://newtube.app/user/yandex/7EsbWVc

ANDREA - Re: Bashar

25. 5. 2021 11:12

Ano presne toto video som videla, v podstate toto tvrdi aj Jiri Ledvinka, ze si mame udrzovat stale pozitivne vibracie, nech sa naokolo deje cokolvek....a toto tvrdi aj pan Coufal z poselstvi stvoritela https://www.youtube.com/watch?v=msFxgXlFYMA&t=1394s , ktory mimochodom pekne hovoril aj o Indigovom spravodaji...Takze kombinacia Silvia, Ledvinka, Coufal je top

Alena - Dakujeme!

25. 5. 2021 8:52

Silvinka, si uzasna! Dakujeme za spravy a sme tu vsetci s tebou :o) Verim, ze jedneho dna si urobime stretnutie Indigoveho zpravodaje :o) Ideme dalej!

korendor - FORD A TESLA

25. 5. 2021 8:06

Svého času byli fenomen. Tehdy ovšem milý Henry Ford udělal fatální chybku,že spolehaje na bezbřehou demokracii a svobodu ve Spokojených Státech,napsal pravdivou knihu,nazvanou Mezinárodní žid. Siochazariát toto NIKDY neodpouští a milý Ford byl přidušen jejich okovaným bagančatem a MUSEL změnit výrobu na SMRAD,se kterým se díky Satanově synagoze potýkáme dodnes ... https://newtube.app/user/yandex/tXbvRxf

korendor - Bolesti hlavy a jiné kratochvíle.

25. 5. 2021 7:41

Kdykoliv za posledních 30let mne ráno popadly bolesti hlavy,tak povídám manželce,hele,zase budou někde baráky v beztížném stavu,nebo budou lidé nosit prdelačky. A vždy tomu tak bylo. Bud v Polsku,nebo v Německu. Zachytil jsem šprýmovou kratochvili klimateroristu,kteří v únoru vytvořili český stát z chemohnoje..Viz foto,co jsem hodil sem. https://newtube.app/user/yandex/SK7vRpb V zuřivém mládí 60let jsem miloval trampování,autostopem po ČSSR a také filmy s romantikou. Zaujal mne začátek jednoho filmu z roku 1957,kdy jsem dostal od táty reklamní obtisk,kde stálo Mezinárodní geofysikální rok..Tehdy ještě byla ČSR a psalo se S,nikoliv Z. Ejhle ......JIŽ TEHDY. https://newtube.app/user/yandex/Otdi8uT

Anael- Zuzana - Díky

25. 5. 2021 6:57

Ahoj Silvo a drazí svítící spolutvůrci nové reality.Díky za úžasné zprávy a spoustu z nich potvrzuji. Jen jsem nevěděla zdali se to už smí říkat nahlas.Měla bych takové doporučení,noste si sebou ,nejlépe na sobě krystal křišťálu jako takovou první pomoc.
Pokud někdo vlastní čiré diamanty jsou vibračně ještě výše a tudíž lepší ochrana neboť jsou spojeny se sluncem.

ŠV - Vřelé díky

25. 5. 2021 2:16

A jdeme zářit dál...
To je tak hezké. Těším se.