Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality 24.5.2021

25. 5. 2021
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Matyáš Nazaretský - ❤

8. 6. 2021 22:11

Vďaka moc za úžasnú pravdu!

Matyáš Nazaretský - Bolesti hlavy a odpadávanie

8. 6. 2021 21:48

Ahojte skvelé duše, od začiatku května, a teraz v červnu ešte silnejšie zažívam mne velmi neobvyklé bolesti hlavy, a pravidelne mi je na odpadnutie. Ako vodná bytosť prijímam vody veľmi vela, takže je mi jasné, že toto súvisí s vonkajšími vecami. Čo mi toto spôsobuje? Vďaka moc!❤

Karel Veliký - dííky

6. 6. 2021 23:33

CHVÁLA BOHU ŽE POKRAČUJETE !!!!!!!! LIDÉ VÁS POTŘEBUJÍ... !!!!!!!!!

Tina - Vy máte dost :D

3. 6. 2021 23:23

Nakažlivost očkování :-D Telepatické ovládání archonty :-D Mitochondrie jako složka imunity :-D Arkturiáni :-D Pane Bože, ty to vidíš! :-DDD

Anael - Další informace

31. 5. 2021 16:51

Upozornění pro lidi ,kteří se nechali očkovat na Sars- Cov 2 nebo ho prodělali a chtějí si požádat o Covid pas! Byl vytvořen program pro centrální registr lidí z celého světa ,kde měla být uvedena veškerá dostupná data o jednotlivých lidech! Díky tomuto programu chtěli řídit chování jednotlivců formou nátlaku a trestů .Manipulací ovládat lidstvo aby jim sloužilo, tak jak oni vyžadovaly! Chtěli lidi zbavit prostředků pro obživu a zavést jednotnou fiktivní měnu jakousi centrální digitální formu! Měli v úmyslu převzít kontrolu nad jejich bankovními účty a rozhodovat o tom kolik si kdo zaslouží prostředků na obživu, kdo si zaslouží chodit do školy,jak se bude vzdělávat,s kým se budete stýkat,kam smíte chodit,co smíte dělat,jaký je váš zdravotní stav! Kdo by neposlechl nesměl by ani do obchodu pro potraviny! Tyto karty již byly vytvořeny! Opět jak jinak, má v tom svůj díl Microsoft! Tyto bytosti používali k ovládání zotročených lidí síť 16 G! Píši to zde pro představu co by lidi čekalo. Ti lidé kteří v Boha a jeho lásku věří toto nečeká! Netroufnou si odhadnout co bude s ostatními.Každopádně dělení probíhá! V Čechách a na Slovensku je přítomno velké množství vtělených částí božských ( avatárů), archanďelských ,andělských bytostí, mistrů z vysokých vibračních úrovní.Samozřejmě jsou zastoupeny po celém světě! Děkuji všem za účast a excelentní práci! Strach není na místě.Začněte si věřit!

Anael - Informace které mohou být zveřejněny

30. 5. 2021 12:07

Dněšní zprávy jsou takovéto ,dochází k posledním přesunům negativních bytostí, které by měly být dokončeny během pár hodin. Dochází ke spuštění a uvolnění informací s konkrétními jmény a činy jednotlivých zodpovědných lidí za události které lidé prožívali posledního rok a půl včetně následků. Mohu zde tedy uveřejnit alespoň nekteré lidi kteří na tomto stavu nesou svůj díl .
Americký vědec Jošihoro Kawaoka - Dokončil se svým týmem v roce 2010-2013 a uveřejnil v roce 2014. na univerzitě Wisconsin-Madison za 241 mil. korun EXPERIMENT při němž byl použit vir chřipky která kolovala světem v roce 2009 a pomocí genetické mutace ho vybavil smrtící zbraní. Schopností neutralizovat protilátky produkované lidským imunitním systémem. Vyšlechtil tak virus ,proti nemuž by lidstvo ,v případě že by se dostal z laboratoře zůstalo naprosto bezbranné. Jošihoro Kawaoka tehdy odborníkům svou práci obhajoval ,že cílem experimentu bylo odhalit jakým způsobem virus mutuje ,což podle něj mohlo posloužit k vývoji účinnější očkovací látky. Dodal že všechno na čem dosud pracoval bylo nebezpečné, tohle je ale šílenější! Následně během dalších let virus byl přesunut a použit jako model pro podobný experiment se SARS COV 1 a dále vylepšen o spike protein ,které se dodávají většinou ze zvířecí říše. Dovedete si představit čím byl vylepšen pod vedením těchto bytostí? Pracovaly na tom nezávisle laboratoře nejen v Americe ale i v Číně a v podzemních základnách kde tyto bytosti pracovali a učili lidi které si před tím zotročili! Tyto bytosti se především živý negativními emocemi ,strachem ,násilím ,krutostmi. V lidské krvi se vlivem tohoto strachu tvoří hormon který oni potřebují ke svému životu. Za to nabízely zbraňové systémy, systémy pro kontrolu mysly a ovládání lidí, množství bohatsví materiálního charakteru pro spolupracující lidi! Ten poslední rok a půl si obzvláště užily! Tolik lidí se bálo o svůj život! Už vám tohle celé dává smysl?

Anael - Související informace

30. 5. 2021 8:35

Pro ty kteří mají zájem doporučuji informace ke shlédnutí na www.otevrisvoumysl.cz
Zvláště pak informace od pracovníka Microsoftu by vám mohly hodně napovědět!
Shlédněte také výslech Dr.Fauciho jedním ze senátorů! Aby jste poznali jak vypadá typické chování takové bytosti. Na něm poznáte jak lže do očí!

Marc - Díky

29. 5. 2021 22:31

Díky, díky díky. Co více říci.....

Anael - Oznámení

29. 5. 2021 17:41

S radostí vám chci oznámit že dnes bylo vydáno rozhodnutí které zakazuje jakoukoliv přítomnost mimozemských ras které se podílely na přípravě decimace lidí, kteří ovládali lidstvo a manipulovali s nimi. Do dnešního dne musí opustit Sol, Terru,tedy Zemi. Někteří již byly zajištěny konkrétně rasa Xchums včetně jejich biorobotů .Byl vydán příkaz k jejich zadržení a umístění než Galaktická federace určí jak s nimi bude naloženo. Byly upozorněni že jakýkoliv útěk je marný neboť i tak by byly zadrženi. Otec je shledal vinnými a oni jsou s tímto srozuměni! Co se týče lidí ,kteří jimi byli zneužity a byly těmto rasám k dispozici bude nahlíženo mírněji nežili k recidivistům kteří už podobným způsobem zničili jiné planety a s nimi jejich obyvatele.Lidé, kteří mají svůj díl viny např. na stvoření superviru , stvoření manipulativních vakcín na ovládnutí vůle a chování lidstva se budou zodpovídat lidem a zástupcům ras které tuto situaci monitorovali. Bude s nimi nakládáno jako s válečnými zločinci nejen na pozemské úrovni ale jako zločinci kterým hrozí odebrání svobodné vůle! Jako akt dobré vůle před odebráním jejich duše může pomoci dobrovolné přiznání a nápomoc při vyšetřování. Upozorňujeme rovnou že šance jak se vyhnout zodpovědnosti je prakticky nulová! Jestli si někdo myslí že bude lhát tak leda tak sám sobě! To si vážně může myslet bytost jenom z nižší dimenze. Tak to je pro dnešek zatím vše. Děj se vůle Boží!

Anael - Re: Oznámení

29. 5. 2021 19:10

Dakujeme za dobre spravy:) Konecne!!! Cize nehrozi uz druha podvodna vlna a sprisnovanie opatreni? Dcerka mi ide 1 x v septembri do skoly ale pokial sa stale budu nosit ruska v skolach, budem ju vzdelavat doma...ja by som ju aj tak najradsej mala doma , ale ona chce za detmi do skoly...

Anael - Re: Re: Oznámení

29. 5. 2021 21:26

Tak na toto ti zatím odpovědět neumím, lidé jsou stále nemocní a bohužel díky očkování se vytváří nové mutace! Tohle jak mi bylo sděleno, potrvá ještě asi rok dokud to lidé budou akceptovat. Uzdravení může přijít ve chvíli až si lidé budou vědomi sebe sama, své síly kterou mají v srdcích ,své lásky která je opravdu mocná. Vysocí šedivý jak se jim říká tu s lidmi uzavřely opravdu smlouvy a tito lidé musí býti postaveni k zodpovědnosti za svou chamtivost nebo touhu po moci. Protože tyto bytosti nemají duši a emoce nemohou se rozmnožovat přirozeně. Oni také chtěli duši a mysleli si ,že jí získají tím, že se s lidmi zkříží! Proto potřebovaly biologický materiál od nás. Zpočátku tu unášely lidi a některé lidi jim byly dodáváni na jejich pokusy. Někdy měli zájem jen o krev nebo o vajíčka z nichž se pokoušely vypěstovat křížence lidí a jich . Jejich nápad např. byl antikoncepce a prášky na podporu erekce! Ještě taková perla pro dámy které chodí na liposukce. Jestlipak tuší kam šel tento odsátý materiál za který byl lecjaký šedivák rád. Víte co se v něm nachází kmenových buněk které se dají klonovat! Mají exclenlentní klononací techniku ,tak tohle také zkoušely klony lidí a jich! I ti většinou nepřežily, se zbytku si vyrobily bioroboty! Když zjistily že se jim to nepovede tak chtěli lidstvo vyhubit a planeta by byla volná. Tyto bytosti jsou řízeny jakýmsi programem. Díky tomuto programu lze zjistit jejich kontakty a spolupráci s ostatními! Každopádně musí neprodleně opustit Terru ! Samozřejmě v doprovodu! Na Zemi nyní bude probíhat vyšetřování a zajištění osob .Kterých se to týká vám tu samozřejmě nesmím sdělit! Jen chci říci že tohle už přesáhlo rámec lidských zákonů a s takovýmito tvory by si lidé samy neporadili! Něž sklapla past byli monitorováni od druhé světové války. Takže věřte že těch důkazních materiálů je opravdu hodně! Hlavní je že se teď musí dát do pořádku lidé, uzdravit se vzpamatovat a pak můžeme začít se životem který lidstvo mělo žít dle stvořitelova plánu předtím než padlo do 3 D! Tohle si netroufnu odhadnout jak dlouho potrvá .Jen s pokorou a láskou přijímám že byl OTEC-MATKA tak láskyplní a s tímto nám jako lidstvu neskutečně pomohli. Tak tohle jsem vám směla sdělit a je jen na lidech jak se nyní zachovají protože mají svobodnou vůli, o kterou málem přišli, díky pár chamtivým jedincům kterým záleží jen na sobě a nebo baží po moci ovládat jiné! Děkuji všem bytostem světla které se zůčastnili tohoto rozsáhlého projetku na záchranu lidí . Děkuji nejvyššímu světlu, který nás tolik miluje a stále s námi má plány.

Marci - Re: Oznámení

29. 5. 2021 20:55

Super zpráva a pevně doufám, že se to začne dít už i na poli hmotné, chci říct aby se to dostalo už ven do světa i pro ty ještě spící či nevěřící :-)

Anael - Re: Re: Oznámení

29. 5. 2021 21:56

Na hmotné úrovni už se věci dějí ,jen se o nich zatím nemluví. Doteď měli dohled nad sdělovacími prostředky a lidé co je řídí se bály cokoliv sdělovat. Bylo jim vyhrožováno ,oni umí perfektně manipulovat s vědomím a dokáží způsobit paralýzu! Hodně jich také obsadilo lidská těla a ujalo se řízení ve vysokých funkcích na světové úrovni. Ty které nezkorumpovaly fyzicky odstranily. Nemají emoce ani empatii, nevědí co je láska znají jenom sex. Protože jim chybí láska tak hromadí hmotné statky ,hledají náhradu neví co je milovat a nemají emoce a tudíž ani svědomí. Klidně vám budou lhát do očí, proto je lidé nemohou zvládnout. Jediný koho respektují je stvořitel a jeho pomocníky. Lidé byli podle nich podřadní hlupáci! Takže s námi také tak zacházely . Takže teď ještě zbývá ustát to co se bude dít dál. Když jsme to přežili doteď tak to zvládneme.

Denis - Prebudenie

26. 5. 2021 23:02

Super info díky inak mám otázku je možné, že v novej zemi bude oveľa viac žien ako mužov ?keďže 90% sa prebudzaju hlavne ženy tak ma napadla taka filozoficka otázka

Dáša - Re: Prebudenie

28. 5. 2021 9:42

Denisy já to vnímám tak, že i mužů se dost probouzí a je jich i hodně probuzených, ale neprojevují se až tak viditelně. 2018 jsem byla na 5 dní se šamanem z Mexika a tam bylo 60 mužů a 10 žen:) a ti muži to byl úplně jiný level než ty co vidím tady v práci :) , ale přesto cítím, že i muži se "probouzí".

Denis - Re: Re: Prebudenie

28. 5. 2021 22:37

Môže byť zaujímavý postreh tak aspoň nebudete same, a nám aj tak všetko dlho trvá :D

Valérie - Očištění křišťálu

27. 5. 2021 18:56

Hezký den, prosím Silvi o radu. Dnes u mě byl jeden známý a po chvíli povídání z něj vypadlo, že je po druhé očkovací dávce, kterou dostal včera. Dala jsem mezi nás větší křištál, který tak po hodině skoro zešednul. Dala jsem ho po odchodu do soli a vody mimo byt. Jak ho prosím tě vyčistit? Děkuji

Anael(Haniel)-Zuzana - Informace pro toho ,koho to osloví

26. 5. 2021 0:20

Ahoj ,zlatíčka svítící ,snad to není předčasné jen bych chtěla dopředu sdělit aby jste na to měli čas ,shánějte si pyramidy křišťálové, citrýnové, růženínové , záhnědy ,alespoň po dvojicích stejně velké. Budou potřeba na výuku léčby jakou jsme léčily kdysi v Atlantidě! A nejenom tam. Protože máme dvě ruce a jedna je odnímací a druhá přijímací a na tuhle léčbu potřebujeme obě ruce nejednou. Dají se s tím krásně harmonizovat čakry. Asi se to netýká všech , zatím, ale proč zaostávat .Zatím vše. Mějte se láskyplně.

IZ - Re: Informace pro toho ,koho to osloví

26. 5. 2021 1:11

Já už to dělám a pyramidy už mám ;-)

Anael- Zuzana - Re: Re: Informace pro toho ,koho to osloví

26. 5. 2021 7:35

Ahoj, u tebe Silvi mně to vůbec nepřekvapuje,Já také,jen vím že sehnat co nejčistší a stejné byla byla celkem zábava.