Jdi na obsah Jdi na menu

2. MEDITACE

9. 9. 2021
JEŠTĚ JSEM VÁM ZAPOMNĚLA ŘÍCT, ŽE NA 2. MEDITACI MŮŽETE JÍT NĚKDY MEZI 18:30 A 19:00. JE TU DNESKA NĚJAKÁ UZÁVĚRKA. NETUŠÍM PROČ, ALE JE MI NAZNAČOVÁNO, ŽE VŠECHNY MEDITACE MUSÍME NUTNĚ UKONČIT DO 20:00.
PŘEDEM DĚKUJI ZA SPOLUPRÁCI!

andelsky-oltar-9.9..jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Anča - Proč do 20.00?

10. 9. 2021 11:21

Nevím, jestli to s tím souvisí, ale může. Večer kolem deváté se mi udělalo náhle dost blbě - ale taky je možné, že jsem něco blbého snědla a může to mít čistě prozaické důvody. Nicméně dojem jsem z toho měla spíš takový, že to je útok. Ač jsme vyhráli, tak temná strana má ještě své malé nároky nás napadnout a v jeden okamžik se ty nároky nakumulují tak, že jim to umožní útok. Dřív mohli takto řádit skoro denně, teď, jak všechno zlé odeznívá, už jen sporadicky a včera byl zřejmě ten čas, kdy se jim ještě nahromadily nároky nás napadnout a udělali to.
Takže pustili zase své přibíjející těžké vlivy do našeho rozechvělého, hodně rozjitřelého informačního pole, kde se všechno mění, otevírají se nové síly a vůbec vše je hodně otevřené.
I tak se temným zdaleka nepodařilo, co chtěli. Chtěli znovu vyprovokovat boj, aby vše bylo v hladinách, jako dřív. Byli zklamaní a znechucení, nic moc se jim urvat nepodařilo, jen to bylo nepříjemné.
U mě krize přešla asi v 22,30, to už mi bylo dobře. Pomohl mi racionální chladný rozum, zkušenost a klid.
Možná proto, že Galaktická rada věděla, že něco takového přijde, tak chtěli, aby meditace skončily do 20.00

zuzana - Re: Proč do 20.00?

10. 9. 2021 11:30

Anca mrkni moj zazitok, ktory som vcera vecer opisala pod dalsi Silvin prispevok (ten najnovsi).

inac u nac v sr je velka apelativna vyzva na hermeticky uzavretu spolocnu ochranu nad sr, od 11.9. do 15.9.
https://www.youtube.com/watch?v=ZkzAvv2uqEY

papez je u nas 12.9. do 15.9.

ucast velmi nizka, bude to skor potemkin dedina a stretnutie za zavretymi dverami v prezident palaci.

nazor nech si urobi kazdy sam.

Anča - Re: Re: Proč do 20.00?

10. 9. 2021 12:00

Zajímavé, přečetla jsem si to - náhle v jeden okamžik se rozletěla číše a zhasly svíčky a psi byli přitom klidní. Takže něco se dělo. Já byla taky tak zvláštně klidná, i když jsem sotva lezla, fyzicky mi bylo jak při otravě a přitom jsem nepanikařila a věděla jsem, že to chce klid, že to přejde. Vnímala jsem Zemi, její vědomí a sílu a ta mi říkala, že to je v pořádku, tu krizi jsem vnímala i jako opis potíží, co ještě přijdou, vše ale dobře dopadlo. Na pozadí jsem registrovala nějaké temné, kteří byli ale nespokojení s průběhem tohoto útoku, či co to bylo. Další dojem byl takový, že to je katarze, která je po tom všem vypětí a změnách.

Anča - Re: Re: Re: Proč do 20.00?

10. 9. 2021 17:08

Dál jsem bádala ve svém zážitku ze včera a myslím, že celá věc má něco s 5G. Zřejmě nastala situace 5G versus 5D. Čím dál více uplatňovaná technologie 5G byla včera zřejmě použita plošně ve větší intenzitě. Zřejmě šlo o pokus a testování. Protože mě tradičně zbožňujou, napálili do mě asi co nejvíc, jako vždy. A nebo to má právě spojitost s 5D vzestupem a čím více 5D, tím více senzitivity, otevřenosti, láskyplnosti atd. a tyto energie se signály od 5G, které jsou uzemňující co nejvíce do 3D, dokážou zamávat se žaludkem.
Proto zřejmě Galaktická rada dala pokyn po 20.00 nemeditovat a vypnout oltáře. A je možné, že Zuzaně sfoukli svíčky mimozemšťani. Aby toho nechala a i proto byli psi klidní.
A já tak divně taky, protože mi bylo jasné, že se z té situace musím dostat klidem, spoluprací se světelnými a racionálním úsudkem.

Temní brblali, nebyli spokojení. Tzn. esesákům v podzemí, Elonovi a já nevím komu čemu všemu se to moc nelíbí. Čekali to lepčí.
Takže to vypadá, že můžeme čekat boj 5G versus 5D vzestup planety, pro kterou je 5G prdítko, rvala se s horšími technologiemi.
Ovšem na naše žaludky to vliv má.

Madeleine - Re: Re: Re: Re: Proč do 20.00?

10. 9. 2021 23:13

Něco na tom bude, nebylo mi také dobře, jakoby moje střeva, nebo žaludek, nemohl něco strávit, nebo nevím, s čím se pral, ale nebyl důvod , stravuji se pořád stejně, po čas synchronizace, v dané hodiny jako vždycky, jsem chtěla pomoci aspoň pozitivně posíláním světla atd..( nemám generátory ), ale nebyla energie a můj zdravotní stav šel směrem dolů...tentokrát jsem neměla sílu.. Je fakt, že večer to polevilo

Anča - Re: Re: Re: Re: Re: Proč do 20.00?

11. 9. 2021 8:58

To je možné, 5G je nebezpečné, elektromagnetickými vlnami jsou schopní nám rozhodit mozek, jen o malý kousek něco hýbnou s časoprostorem a člověk blije jak Alík. Když jsem měla tu krizi, tak jsem si dělala ještě srandu, že to je jak v blbým Stalkerovi - to je docela známý film z r.1979 od režiséra Tarkovski. Má takovou divnou studenou atmosféru a je to o tajných pokusech s časoprostorem, nebo o nějaké mysteriozní události, která způsobila poruchy časoprostoru v tzv. "zóně". V které se dokáže bezpečně pohybovat jen ten Stalker.
Asi si s tím ještě užijeme, protože lidstvo si s tím musí udělat zkušenost. Jednak, kdyby teď náhle rychle zmizlo 5G, tak se dá navnímat, že "něco chybí", nějaký kus zkušenosti ve vývoji lidstva by chyběl a další věc je ta, že je to lidmi vyvinutá technologie uplatňovaná na lidi a tam chybí mimozemšťanům kosmo povolenka s tím něco bezprostředně dělat.
Abychom se zbavili kolektivně 5G, nejdřív musíme kolektivně získat zkušenost, že je to svinstvo a kolektivně rozhodnout dát to pryč.
A nebo, a v to doufám, dimenzionální stoupání planety tu technologii rozbije. Třeba z toho bude taky nějaký záblesk.

Majka - Koncentrace

10. 9. 2021 12:58

Toto je k meditaci, asi důvod pro stopku - https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=ZkzAvv2uqEY&feature=share&fbclid=IwAR03GQzAKYkxV3mJVcKR3NQgkXSrGQ7kLCFKBm3-IAGVgDQnmLS065-QmWw

Andrea - generator

9. 9. 2021 20:11

Aj generatory vypnut o 20.00h?