Jdi na obsah Jdi na menu

CO TEĎ SE ZBYTKY OLTÁŘŮ...

16. 5. 2021
 
TAK OLTÁŘE JE TŘEBA PO POUŽITÍ NECHAT JŠTĚ 18-24 HODIN NETKNUTÉ! AŽ POTOM JE MŮŽETE ROZEBRAT.
VĚCI, KTERÉ HNIJÍ, VYHODÍTE DO KOŠE VČETNĚ SVÍČEK. VĚCI, KTERÉ BY SE JEŠTĚ MOHLI HODIT NA PŘÍŠTĚ JAKO KAMENY, MUŠLE, PERLY ATD. JE TŘEBA DÁT DO SLANÉ VODY PŘES NOC, DRUHÝ DEN JE OPLÁCHNOUT V NORMÁLNÍ VODĚ A NECHAT 3 DNY NA OKNĚ ODPOČÍVAT.
PAK OLTÁŘE MŮŽETE SKLÁDAT ZNOVU.
NIC SE TU NEKONZUMUJE ŽÁDNÝM ZPŮSOBEM!
PENTAGRAMOVÝ OLTÁŘ JE DŮLEŽITÝ PRO VAŠI OSOBNÍ OCHRANU PROTI TEMNÝM ÚTOKŮM, TAKŽE SI HO DĚLEJTE PRAVIDELNĚ KDYKOLI MÁTE POCIT, ŽE JE ZLE A NĚCO NA VÁS ÚTOČÍ.
DALŠÍ DOTAZY K DANÉMU TÉMATU PIŠTE ZDE DO KOMENTÁŘŮ.
A MĚJTE SE.
SILVA
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana Gjašikova - Co ted se zbytky oltářů

18. 5. 2021 22:40

ahoj Sylvi, jak píšeš, pentagramový oltář si dělejte pravidelně, když cítíte, že na vás něco útočí.... Tak otázka zní - jak dlouho nechat oltář sestavený? kolik dní - kolik mininálně dní nechat a kolik maximálně? :) děkuji ahoj J.

Jitka - dotaz

16. 5. 2021 21:23

Silvi, jak se čistí pyramidový oltář? Krystaly co jsou pod pyramidou se čistit nemusí, jen ty nahoře? A pyramidy? Mám dvě nad sebou.
Děkuji moc za odpověď.

Tomáš - Re: dotaz

17. 5. 2021 13:28

Pyramidy se nečistí, hlavně je mít správně natočené k světovým stranám a nad sebe bych je nedával

Martina - Poděkování

16. 5. 2021 15:02

Velký dík Silvě za přípravu celé akce!

Tomáš - očista generátorů

16. 5. 2021 10:56

Ahoj a co očista generátorů je třeba dát koule pod pyramidu a krystaly do slané vody?

Zuzana - Re: očista generátorů

16. 5. 2021 11:39

Ahoj, pokud bych to dělala já tak bych postupovala asi takto krystaly bych opláchla pod tekoucí studenou vodou . Vlastní studna nebo voda v přírodě je výhodou.Když je dáš do slané vody smaže se program pro který byly určeny. Dají se očistit i venku třeba na trávě když svítí slunce a třeba i prší.Kameny které nesmí přijít do vody se dají očistit třeba vykuřovadlem.Já ho kupuji u Rymera.V krajním případě pokud není nic fyzického k dispozici stačí to udělat mentální představou pomocí světla a lásky. Kameny jsou takové knihovny záznamů.Bohužel si pamatují i jak s nimi bylo zacházeno např.při těžbě a následném zpracování.Proto bych nejprve pocitově vybrala kameny které u vás chtějí být a pracovat. Potom jsou potřeba důkladně očistit a můžete se jich zeptat co pro vás mohou udělat.Potom je poproste o to jakou práci od nich požadujete.Řeknou vám zdali je to v jejich moci,tedy pokud jsou vibračně schopny dosáhnout kýženého výsledku.Pracuji s nimi v tomto životě již 50 let.Léčila jsem lidI i bytosti nejen v tomto životě ale i v Avalonu,Starém Egyptě,Atlantidě,na Síriu...vše si zatím nepamatuji.Ta doba léčivých zvuků,světel a kamenů se k nám brzy vrátí.Přeji vám úspěch ve vašem konání.Zuzana V.

Tomáš - Re: Re: očista generátorů

16. 5. 2021 13:21

Ahoj Zuzko, díky já je tedy raději opláchnu pod tekoucí vodou. Jinak je to dost složité ,povídat si s kameny a že by to některý nemusel zvládnout. Mám na to trochu jiný názor, během meditace při chodu generátoru jsem nabíjel kameny energií světla za pomocí bytostí světla z jejich světa Hanak Pacha , dle šamanských postupů tak aby byl maximální výkon. Ta energie je inteligentní božské podstaty a kameny jsou štastné když mohou takto pracovat. Čím s vyšší energií pracujete, čím blíže je ke zdroji tím jednoduší to je ,samozřejmě jsou třeba pomocníci vlastně oni to dělají.

Zuzana - Re: Re: Re: očista generátorů

16. 5. 2021 14:11

Tak to je Ok.Nejsi žádný začátečník,pokud vše odevzdáš a necháš je pracovat oni se o vše postarají tím nejlepším možným způsobem.Geniální věci jsou vždy ty nejjednodušší ty dodáš pouze svou bioenergii.Stačí požádat a mohou se dít i ,, zázraky,,.

ANDREA - generator

16. 5. 2021 12:21

Ja mam generator teraz zapnuty na tie 3 hodiny ako kazdy den. Alebo ho nesmiem zapnut a mam ho nechat nedoknuto tie tri dni a vycistit az potom kamene?

Eva - Po

16. 5. 2021 10:51

Bohužel tuto info jsem četla až poté, co jsem něco z oltáře snědla. Příště už to budu vědět.